Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

lavazzza
20. únor 2008

Já si vždycky dojdu do lékárny,nikdy nepochodím tak si je musím objednat,ale už mám objednaný ten Lady Q,tak uvidím.

lenickan
autor
20. únor 2008

lav: fakt sis ho objednala?
Já do něj půjdu asi taky...vždyt u mých nepravidelných cyklů spotřebuji ovu testy za cca 350 měsíčně, to se pak vyplatí ne?

lenickan
autor
20. únor 2008

kdy ti přijde Lav?

lavazzza
20. únor 2008

zítra ho posílá,takže asi až v pondělí,jsem na to zvědavá.....ale určitě se vyplatí.do testů už jsem dala daleko víc...

lenickan
autor
20. únor 2008

Lav: no právě...jsem zvědavá co na to budeš říkat...kdyžtak ho koupím taky🙂

lenickan
autor
20. únor 2008

Kde jsi ho koupila? Nový?

lavazzza
20. únor 2008

kupuju ho od jedné holky, skoro nepoužitý za 350,-,na internetu stojí zhruba 500,-.Četla jsem tady o něm i diskuzi,snad by měl být dobrý,ale vždycky se pár nespokojených najde....

lenickan
autor
20. únor 2008

Tak já mažu domů...
Jsem zvědavá co na to budeš říkat🙂

lavazzza
20. únor 2008

Já jsem ještě v práci:(

evamik
20. únor 2008

Ahoj holky, jen zkušenost s Lady Q - mně vůbec nevyhovoval a skoro vůbec jsem ho nevyužívala... ale já jsem teda dost netechnickej typ, takže mě berte s rezervou... Vůbec jsem totiž skoro nepoznala rozdíl a vůbec to bylo hrozně divný... 😅

lavazzza
21. únor 2008

Ne každému musí vyhovovat, taky se bojím abych to poznala,podle těch obrazců,ale do testů jsem naládovala dvojnásobek,takže to zkusím.

christla
21. únor 2008

Ahoj holky. Čtu tady, že máte zájem o Lady Q. Já ho mám doma. Vůbec ho nepoužívám, takže ho klidně prodám. Tak kdybyste měla některá zájem.

lavazzza
21. únor 2008

Christla:a ty s ním nejsi spokojená?

lenickan jsi tu?Tak dnes jsem měla teplotu o stupeň vyšší než včera,ale stále mi to neukázalo ovulaci,to jsem jí neměla?

christla
21. únor 2008

Já s ním neumím pracovat a hlavně ho nepotřebuju, protože ovulaci mi potvrdí BT a ovu testy, takže ho nepoužívám.
Jinak s tou tvojí teplotou. Ovu ti program vyznačí až po tom, co máš 3 dny po sobě zvýšenou teplotu.

lenickan
autor
21. únor 2008

lav: víš co zkus...zkus si teplotu co máš 2DC snížit o dva stupínky...pak jí zase vrátítš ale zkus jestli to nebude ono.
Zítra už ti ji to určitě vyznačí🙂 a to je právě ono, že je to až POTÉ takže k čemu to v tom našem sledování je...Akorát se můžete zpětně ujistit,ž e v době ovu bylo🙂

lavazzza
21. únor 2008

tak jo já to zkusím,děkuju moc🙂

lenickan
autor
21. únor 2008

lav: zkus a vydrž do zítra🙂 grafem se fakt nestresuj, zkrátka nechte působit jaro🙂)

lenickan
autor
21. únor 2008

Nebudu měřit...jen si do FF zaznamenávám hlen, ovu testy a mazlikování. Měřit se mi nechce, je to podvědomě každé ráno stres...

lavazzza
21. únor 2008

tak se mi to akorát vyznačilo přerušovanými čarami,což asi znamená že si graf není jistý viď?Já už to fakt radši řešit nebudu, dělala jsem si to proto abych zjistila jestli prášky zabraly,uvidím co řekne doktor...

lenickan
autor
21. únor 2008

Lav: vydrž ten jeden cyklus alespon...když už jsi začala...ale co řekne doktor je to zasadní🙂)))
když tam loupneš pozitivní ovu test tak by to mělo být plnýma čarama...ale podle teplot to Lav: na ovu opravdu vypadá🙂

lavazzza
21. únor 2008

jo?🙂 to bych měla radost🙂Ten pozitivní tam má už daný,myslím na pondělí.

bbrita
21. únor 2008

evamik tak už jsi začala?

lenickan
autor
21. únor 2008

nevím čím to je ale mám nějaký tlak v podbříšku...přitom jsemprávě domenstruovala

evamik
21. únor 2008

Bbrita: Dnes jsem začala menstr., takže začínám brát cc v sobotu! Ty už jsi začala??

bbrita
21. únor 2008

evamik já čekám MS v sobotu - neděli, tak Clomík na začátku příštího týdne... tak to budeme fakt skoro nastejně...
Dej určo vědět, jak to probíhá...

jak to stíháte, sem pořád psát...??? To pracujete nebo jste doma?

evamik
21. únor 2008

Bbrita: Dám vědět neboj! Pokud se neozvu, je to špatný znamení! 😀
Já sem občas kouknu i z práce (když nám zrovna výjimečně jde net), ale tak od 15 hod. bývám doma! Pracuju odpo z domova - takže jsem na počítači až do večera... 🙂

lavazzza
22. únor 2008

Lenickan co říkáš na můj graf?
Já jsem v práci,vždycky jen napíšu,a do toho dělám🙂

bbrita
22. únor 2008

Přidávám zkušenost, i když to až tak nepatří do tématu....

Lady Q mám doma půjčenej od kamarádky. Dle něj jsem vypozorovala ovu okolo 16-18DC, ale dle teplot a testů jí mám až tak 21-25DC... takže věřte tomu.....

A ovu testy mi byl kupovat přítel, přinesl z lékárny 3 (slovy: tři kusy) a řekli mu, že to mám na tři měsíce.... 😀

lenickan
autor
22. únor 2008

Lav: je to pěkný grafík...ovu dle dvou ukazatelů byla...tak super, proč je čára přerušovaná to nevím...ale pokud si tu někde najdeš "Len" nebo "jmisa" tak ty ti to povědí přesně🙂 pak se můžeš podělit🙂

brit: tak to je fakt vtipný vid?🙂) na tři měsíce...ach jo to je tak když někdo neví co dělá....
víte co? Já se zeptám doktora, jsem objednaná na 3.3. tak se ho zeptpám co na ten Lady Q říká🙂

lenickan
autor
22. únor 2008

Holky jak už jsem psala včera jsem 7DC a nějak cítím podbřišek. Takové popíchávání...tak snad nedostanu mrchu po 10ti dnech!!! To by byl bordel.
Může to být známka rostoucího vajíčka?