Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

lenickan
autor
18. únor 2008

evo: slyšela jsem že holky berou i dvě tablety...to je teda už dost vid?
Oni to doktoři strašně rádi dávají...
Já neměla ovulaci, tak jsem si dala nasadit...ale ted ho poprosím o prozkoumání krve křížem krážem, abych do sebe nervala něco zbytečně... A co partner toho "zkoumali"?

lenickan
autor
18. únor 2008

para: ty jsi měla clomík 14 cyklů v kuse???

lenickan
autor
18. únor 2008

já ovulku měla ale pozdě cca 33Dc a to je prý už vajíčko příšli zničené než aby se dalo oplodnit

lenickan
autor
18. únor 2008

femigard je něco obdobného jako Feminan?

evamik
18. únor 2008

Jj, manža má spg úplně v pohodě... Takže fakt nevím, čím by to mohlo být... Zkusím to brát a uvidím - už nějak nemám sílu přesvědčovat dr., že mám ovu i bez toho, tak že je to zbytečný....

bbrita
18. únor 2008

evamik já mám taky napsaný 2 tbl. denně. HP mám normální, ale ovu mám dost pozdě. tak 21DC až 23 DC, tanhle měsíc dle testu až 25DC. Tak to bude jízda 2TBL.!!! mám hrůzu. Kdy začínáš Ty? Já jsem dnes 30DC a čekám MS tak 33DC až 35DC. Takže asi někdy koncem týdne...

lenickan
autor
18. únor 2008

evo: no zkus to...uvidíš...já jsem odpůrce hormonu, tak se jim bráním

petrusam
18. únor 2008

Ahojky holky, já brala proveru 3 měsíce, potom proveru + clomhexal 3 měsíce a pak jsem clomhexal vysadila, brala jsem jen proveru a otěhotněla jsem .. tak Vám moc držím palečky 😉

lenickan
autor
18. únor 2008

petru: no tak já mám taky po léčbě clomíkem...při clomhexalu se to nepodařilo až po ukončení léčby??

lenickan
autor
18. únor 2008

provera je srovnání cyklu?

evamik
18. únor 2008

Leni, no já docela taky, ale už to vzdávám... Tak snad ví, co dělají... Je pravda, že to fakt dávají všem! 😒
Bbrit, mně se MS teprve rozjíždí, takže předpokládám, že začnu ve čtvrtek...

petrusam
18. únor 2008

ano, provera je na srovnání cyklu .. po vysazení HA jsem měla mrcha tak jednou za dva měsíce atd.., clomhexal jsem brala 4-7 DC a proveru 20-26 DC, při clomhexalu jsem BT měřila, ovulku jsem podle BT měla každý měsíc, ale otěhotněla jsem až po ukončení léčby 🙂

lenickan
autor
18. únor 2008

držím vám palečky at je to OK. Třeba to bude efektivnější než moje půl tabletky

lenickan
autor
18. únor 2008

kolikátý měcí po léčbě?

lenickan
autor
18. únor 2008

já jsem ted dostala mrchu co posledním cyklu s clomíkem. Takže jsem jakoby první cyklus bez prášků

petrusam
18. únor 2008

clomhexal jsem brala 3 měsíce a otěhotněla jsem další měsíc, kdy jsem už clomnexal nebrala a měla jsem pauzu 🙂

lenickan
autor
18. únor 2008

no vida🙂 to by vycházelo na tento cyklus🙂

petrusam
18. únor 2008

lenickan - moc moc držím palečky .. já ten měsíc, co jsem otěhotněla ani nedoufala a povedlo se 🙂

lenickan
autor
18. únor 2008

já právě taky nedoufám, řekla jsem že topřestávám řešit🙂
tak třeba zrovna...
🙂
děkuji za jiskřičku naděje.
Tak pa jdu domů

evamik
18. únor 2008

Leni, díky, zatím pa! 🙂

bbrita
18. únor 2008

evamik tak dej vědět, až začneš, jo? A budeš brát teda 2tbl. denně? od kolikátýho dne? Mě řekl Dr., že od 2DC..

evamik
18. únor 2008

Já asi od 3 DC (někam jsem to založila a nemůžu to najít... 😅 ), ale určitě dám vědět, neboj! 😉 Budu brát holt teda 2, když mi to dr. řek, ale nechce se mi...

bbrita
18. únor 2008

jdi do toho! Já jsem teď mluvila po tel. s kamarádkou, říkala, že brala 1tbl. a blbě jí nebylo, a prý jí to ovu nenastartovalo. Takže další měsíc bude brát 2tbl. Tak mě nahlodala, že do těch dvou půjdu.

evamik
18. únor 2008

Jj, já znám fatk hodně holek, co ho braly a většině nic nebylo... no ale někomu jo! 🙂 Budeme si pak sdělovat pocity! 😀

lavazzza
19. únor 2008

Ahoj holky,tak včera jsem si dělala asi můj 30.ovulační test a poprvé jsem tam měla 2 stejné čárky,myslela jsem že se zblázním,ale dnes mám teplotu jen o stupeň vyšší 36.6,tak nevím čemu víc věřit?

paraple98
19. únor 2008

Bbrita - mně taky jedna tableta nezabrala a dvě mi vykouzlily ukázkovou ovulku 😉

roniver
19. únor 2008

Ahoj holky,no vy jste se teda rozepsaly..No já teda beru Clomíku taky 2 tablety a vůbec nic mi to nedělá,akorát cítím ovulaci hodně silně,jakoby ostrá bodavá bolest jak mi to vajíčko putuje.Mrchu mám dostat až za 9 dní,ale prsa mě bolí už teď ☹ .Já jsem brala 3 měsíc Clom.+Duphaston,měsíc pauza a ovulka mezitím prý sama neproběhla 😢 a teď beru zase Clom.,ale jen jednu tabletu..pak už budu jen na Duphastonu a v září pokud do té doby neotěhotním půjdu asi na laparku.Jinak ani nevím,že něco beru,vůbec nic z těch příznaků,co tady píšete nemám,tak jsem asi jedna z těch šťastnějších..Lavazzzo a kolik těch testíků se slabou čárkou jsi měla??Já mám vždy jen jednu a v den před ovu 2 s tím,že ta druhá je slaboulinká a to už beru jako že přichází ovulka..další den sílí a po 3 dnech zase zmizí úplně..jinak jí(ovulku) mám při Clomíku vždy 16DC.

lenickan
autor
19. únor 2008

Dobré ráno holky.
Já clom brala 3.-7Dc napřed 1/2 tablety a pak celou tabletu.
Ted mám po menstruaci a první měsíc bez prášků před sebou...18dc jdu na kontrolu aby dr zjistil zda ovuluji samovolně🙂 snad mě nečekají další prášky!!

musilka
19. únor 2008

Já mám celej clomik taky 3-7 DC a pka 17-26 proverušu ☹ doufám že to bude stačit

lenickan
autor
19. únor 2008

uvidíme🙂 Hlavně at vám je dobře!!!
Já jsem zvědavá zda tento měsíc 🙂 jako petrusam🙂