Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

dasule
27. čer 2008

🙂 Ahoj holky,tak už jsem po IUI 😉 bylo to trošičku nepříjemné,ale jinak pohodička.Vajíčka na nás pěkně čekala,fukli mi tam spermošky a zalátali nějakým vajíčkem a tamponem,za 4 hodiny si to musím vytáhnout,jo a ještě jsem dostala štiplavou injekci a zadku 😀 V pondělí jdu na kontrolu,tak uvidíme 😉

dckami
27. čer 2008

Cože???? Jaký tampony, injekce??? To se mu nás nedává 😕 NIkdy se o tom ani jinde nečetla..... Do jakého CARu chodíš?

evikmi
27. čer 2008

já byla taky už na jednom IUI a nic mi nedali...ani injekci....a na kontrolu jsem šla až za 14dní na krev 😕 😕

dasule
27. čer 2008

no jo,taky jsem čuměla...všechno bylo tak rychlé,že jsem ani nestíhala,informace se hnaly ze všech stran 😅 byl to nějaký urychlovač 🙂 a tu mou zátku měla i smilers a teď čeká trojčata 😀 😀 ty vole 😀 ale tak uvidíme,nebudeme plašit 🙂 a ta kontrola,asi se chtějí ujistit,jestli to klaplo či co 😉

dasule
27. čer 2008

do Fertimedu 🙂

evikmi
27. čer 2008

ale za 3dny těžko uvidí,jestli to klaplo 😉 to bude vajíčko ještě na cestě po vejcovodu nebo bude teprve hledat v děloze,kde by se usídlilo 😉

dasule
27. čer 2008

možná mi budou dělat další IUI 🙂

dckami
27. čer 2008

Dasule, ale Smilers byla na IVF ne na IUI. Jak to myslíš další IUI po 3 dnech 😕 , divné??? Prostě zjišťuji, že všude se to dělá jinak. Hlavně, aby to k něčemu bylo a na testech jsem brzo měly // 😀

dasule
27. čer 2008

jj,jsem to popletla.Pravděpodobně se v pondělí podívají jestli proběhla ovulace a pak mi popř. udělají další IUI,prý se to tam tak dělá,tak nevím,podle mě to všude dělají jinak.Tak se sice rychleji vyčerpají IUI,ale co no,pak už jedině IVF 😉

dckami
30. čer 2008

ahoj Dasule, jak si dopadla na kontrole????

dasule
30. čer 2008

Ahoj...ani nevím,udělal mi ultrazvuk,ovulace proběhla,žluté tělísto taky,akurát mi řekl,že mám vysokou děložní sliznici a napsal mi Utrogestan 3krát denně 1 tbl. od dneška 😉 Tak teď jen čekat jestli dostanu menzes ☹ snad neé 🙂 a pak zase začínám...ne Clomhexalem ale Clostilbegytem.

dasule
30. čer 2008

a co Ty?

dckami
30. čer 2008

Musím řict, že po této IUI je mi nějak blbě, stále mě pobolívá podbřišek, když si sedám v práci na židli, tak musím opatrně. Né, že bych se nějak moc hlídala, ale tohle jsem nikdy předtím neměla.... 😒 Jinak Utrogestan beru také, ale pouze 2x denně.

dasule
30. čer 2008

nevím proč mám 3 krát denně,asi proto,že mám tam vysokou sliznici,moc tomu nerozumím,to je dobře,snad ti to vyjde!Já měla nejhorší 3dny po IUI,taky jak říkáš,musela jsem si pomalu sednout apod. dost to bolelo.I teď jak mě vyšetřoval,nebylo to moc příjemné,pravý vaječník pořád pobolívá.

evikmi
30. čer 2008

ahoj holky...já jsem byla na IUI včera a dnes mě začalo trochu pobolívat břicho ☹ jinak mám od středy taky brát utroš 3*1 😉 ale naštěstí mi nic nedělá,i když ho polykám 😉 přeji hodně štěstíčka s testíkem za pár dní 😉

dasule
30. čer 2008

jj pozitivním 😉

mmmk
30. čer 2008

Ahojky holky, chci se zeptat. Mam clomik 3. az 7. DC a utros 21. az 25. DC. Dneska jsem asi 22.DC a kolem 17. DC me uplne bodave bolel jakoby levy vajecnik. Mohla to byt ovulace? Teploty nemerim, mam to od doktora vyslovne zakazane (pry na to pak moc myslim) a ovulacni testy byly vsechny nekolik dni za sebou uplne negativni. Mohly ty bolesti znacit ovulaci?? 😕 Dekuji za odpovedi 😉

dasule
30. čer 2008

myslím,že ano,pokud ses někde nenachladila,může to signalizovat ovulaci 😉

dckami
30. čer 2008

mmk,
mě při clomhexalu bolely vaječníky stále 5 dní, co jsem ho brala, i před ovu. Něco o tom píší i v příbalovém letáku 😖 Ale určitě to může být i ovu. 😅

mmmk
30. čer 2008

Nachlazena jsem nebyla, ta bolest byla jen vlevo, dost intenzivni jakoby takove bodani. Nikdy jsem to nezazila (ovulaci jsem mela asi jen jednou v zivote 😅 ), tak proto jsem z toho takova vyplasena. Ja se bojim, ze je to zase cysta, jsem po laparce, mam pco. A ovu testy byly negativni 😒

dasule
1. črc 2008

mmk,no já nevím a tvá Dr. ti nedělala ultrazvuk?Podle něho by to určitě zjistila!Ovulační testy moc nejsou spolehlivé,prý...já jsem si ho jednou dělala a vyšlo mi,že na druhý den bych mohla mít ovulaci.Každopádně se tam něco děje.Nechci tě strašit,ale pokud si měla už nějaké cysty a máš PCO,měla by tě tvá Dr. určitě sledovat a né že ti jen předepíše hormony a děj se vůle boží 😠 Já jsem taky brala Clomhexal a byla jsem 3 na utrazvuku a před utošem ještě jednou!

mmmk
1. črc 2008

Dasule, u me je to kapku komplikovane, ja studovala v CR a bydlela v Nemecku a mela pololegalne obe dve pojisteni. No a v Nemecku nedosly doktorky skoro na nic a ja v kvetnu, kdyz jsem byla v CR, navstivila doktora, ktery to zacala resit. Skolu jsem dokoncila, pojisteni mi konci v cervenci a jsem uz zase 14 dni zpatky v Nemecku. A jezdit kvuli ultrazvuku 800 km tam a 800 zpet je nad moje dusevni i fyzicke sily 😅 My se v ramci Nemecka prestehovali, takze tu zatim zadneho doktora nemam a momentalne hodne hledam, protoze uz nechci nejakeho srabika, co se boji hormonu. 😎

dasule
2. črc 2008

dckami,tak jak si na tom? 🙂

dckami
2. črc 2008

dasule,
začala mě pobolívat prsa, ale měla jsem to i minulý měsíc, potom to přestalo a přišla mrcha 😢 . Tak nevím, na testík je čas, mám si ho udělat v pondělí. Takže čekám........ a doufám. 😉

dasule
2. črc 2008

😉 hmmmm,mě pořád pobolívá pravý vaječník,mám zácpu a dnes jsem si měřila BT a jde nahoru,často chodím čůrat a pořád spím,ale nevím,jestli to jsou nějaké příznaky. ☹ Luzzinka se testovala a test je 100% negativní ☹ chudák malá ☹

dckami
2. črc 2008

já vím, četla jsem to na jiné diskusi. My se známe, potkali jsem se s Luzou v Pronatalu, bydlíme obě v Děčíně. 😵

dasule
2. črc 2008

🙂 jo tak to je super,ale ještě máme všechny čas,tak si pak povíme,co a jak 😉 Ty brďo,to by bylo,kdyby nám to vyšlo 😀

dasule
5. črc 2008

dckami,už se ti to krátí 😉 ať jsou //!

kuliskaa
5. črc 2008

Tak jsem 19 den po stimu Clomíkem pobolívá mě levý vaječník 😉 kdy bych měla testnout?Co ty Dašul kdy budeš zkůšat testík??Hned mi napsal další,ještě neví jak to dopadlo a hned mi písnul další krabku 2x1 😨

beruskalm
6. črc 2008

Ahoj holky,
smím se přidat se svým trápením?
Jsem snažilka od října 07, HA jsem vysadila v září 07 (po 10. letech). Cvičím Mojžíšovou, gyndař mi napsal Utrogestan (ten beru 7. měsíc, snaha o úpravu MC). Gyndař není mému smutku příliš nakloněný, "nemám na to myslet" a "že je čas" ☹ Na mé naléhání mi napsal Clostilbegyt. Moc se nám do toho s manželem nechce. Z diskuzí a příbalového letáku vím, že bych měla být po užívání sledována ultrazvukem, on mě chce vidět, až po dobrání obou (plných) dávek. 😖
Jste všechny sledovány ultrazvukem?
Nevíte o dobrém gyndaři na Ostrtavsku? 😲
Díky beruska