Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

roniver
28. únor 2008

Já na vás plivu a posílám těhu bacily,holky já na tuto chvíli čekala přesně rok..nemůžu tomu uvěřit!!!

lavazzza
28. únor 2008

To nevím Lenicko, sama to nechápu,to přehnala.
Roni já čekám dva, tak na mě plivni 2x🙂

lenickan
autor
28. únor 2008

roni: no já taky čekám už rok.
Roni řekni v jaké fázi léčby klomíkem to vyšlo nebo až po?

lenickan
autor
28. únor 2008

Lava: to teda jo...asi Ti závidí že jsi mladá, hezká a štastná...buh ví co má za trápení. Vybodni se na ní neřeš jí. Je to jenom sestra...

lenickan
autor
28. únor 2008

ale obě dvě holky "nové těhulky" jste mi daly naději, že to prostě vychází🙂) tak jdu k zubaři.. drže mi palce at to nebolí... pak jdu rovnou na cvíčo, jdu se uvolnit na běžící pas🙂

irisenka
28. únor 2008

RONI! Paráda nádhera úžasné 😵 teda to je teď smršť, že by jaro? 😀
Leni neboj, na každou z nás dojde, já jsem to měla od vysazení HA přesně 13 měsíců 😉

lavazzza
28. únor 2008

Iris opravdu na každou ? ☹

deren
28. únor 2008

Nazdárek, Po delší době se opět hlásím. nestíhám Vás číst... 😀

Gratuluju těhulím!!!!!!

Při Clomíku jsem žádný potíže kromě tuposti 😕 a zadrhávání mozkovejch závitů nepozorovala. Po IUI pokračuju Duphastonem a nevím jestli je to i práškama, ale jsem už týden nafouknutá jak balón a tak třetí den mě děsně bolí prsa 😝

irisenka
28. únor 2008

Lav, co jsem Ti říkala, musíš tomu prostě věřit 😉 Já vím, teď si řekneš, že po bitvě je každý generálem. Ale takové ty depky a beznaděje znám moc dobře. Ale tohle byl pro mě asi nejlepší způsob, jak se s nimi vyrovnat. Navíc Ty teď aktuálně naději máš 😉 🙂 tak hlavu vzhůru, přece Ti nějaká zakomplexovaná ochechule nezkazí náladu 😎

lavazzza
28. únor 2008

Kéž by to vyšlo a já jí mohla vytřít zrak!

irisenka
28. únor 2008

Tak, a mohlo by to vypadat tak, že tam přijdeš a řekneš jí: to víte, zázraky se dějou 😀

lavazzza
28. únor 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

irisenka
28. únor 2008

😉 🙂

roniver
28. únor 2008

Leni brala jsem Clomhexal 3 měsíce po 2tabl. denně a nic,potom jsem na měsíc vysadila a v únoru jsem brala znovu Clom. ale jen jednu tabletku a vypadá to,že to vyšlo..jinak si taky myslím,že velký podíl na tom má cvižení Ludmily Mojžíšové,které jsem cvičila.. 😉

evamik
28. únor 2008

Roni, tak to je super!! 🙂
Lav, netrap se tím - tahle ženská Ti za to nestojí... Já vím, že se to lehko řekne... ☹

lavazzza
29. únor 2008

Ahoj holky moje tak teplota pořád neklesla 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/1f4e70

bbrita
29. únor 2008

ahoj holky. Tak já jsem dnes 1DC 😢 😢 😢
a čeká mě první měsíc s Clomíkem. Tak jsem z toho pěkně naprach...

musilka
29. únor 2008

bbrita i mě se dneska ráno ohlásila mršina 😉 Takže jsem taky 1 DC

bbrita
29. únor 2008

musilka a budeš brát Clomík?

lenickan
autor
29. únor 2008

Krásné ráno holky.
Roni já měla taky 3. měsíční léčbu a nic!!
1.a2. měsíc jen 1/2 tabletky a 3. měsíc 1 tabletka. Měla jsem to proto abych měla ovulaci dříve než okolo 30DC.

lenickan
autor
29. únor 2008

lava: heké, držím palečky, ale opravdu vyčkej!!! ještě máš 7 dní do 28DC tak to se může stát ještě cokoliv. Hlavně se nestresuj, a bud spíš připravená, že přijde mrcha aby tě to pak nepoložilo. Když přijde mimi budeš o to štastnější🙂)))

Sakra to jsou kecy🙂 sama jsem zvědavá zda to tento měsíc vyjde🙂

lenickan
autor
29. únor 2008

brit: neboj bude to dobré!!!!

musilka
29. únor 2008

bbrita budu 😉 od pondělka 😵 doufám že mi přinese ovulklu 😉

lavazzza
29. únor 2008

lenickan
autor
29. únor 2008

Lav: nesmutni!!! vypadá to dobře a nevyjde-li to ted vyjde to příště!!! Opravdu!!! Podívej na mne mám už dávno po léčbě a nic!!! Taky jsem ty 3 měsíce doufala a doufala🙂

lenickan
autor
29. únor 2008

musil - jak to máš nadávkované?

bbrita
29. únor 2008

musilka já to mám už od 2DC nebo 3DC, takže zítra nebo v neděli... a kolik bereš? já 2x1, tak jsem zvědavá..

lenickan
autor
29. únor 2008

to máte dost já s těma 1/2 není divu, že to nezabralo🙂

lenickan
autor
29. únor 2008

ale jdu ve středu k dr. tak jsem na to zvědavá co se mnou dál podnikne🙂

musilka
29. únor 2008

lenickan bbrita já to mám brát 3-7 DC 2 tabletky denně 🙂