Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

lenickan
autor
22. dub 2008

Pokud ani to nezabere. Dám tělu zase tak 3-4 měsíce pokoj s hormonama a pak zkusím ty hormony co řídí přímo vaječník (clomhexal vysílá signál do mozku a ten do vaječníku) takže jsou drastičtější :(

jovi
22. dub 2008

Ahoj holky, tak hlásím, že ovulka proběhla, ale trochu mě zaráží nižší teploty.. no hlavně, že byla 😀
lenickan: já vím, že lut. fáze by měla být vetšinou stejně dlouhá... ale já ji mám pokaždá fakt uplně jinak dlouhou... v mém super dlouhém grafu jsme ovulku měla na začátku.. ale pak se mršce přijít nechtělo, tak proto se mi to natáhlo... kuk na supergraf http://www.fertilityfriend.com/home/1e1453

lavazzza
22. dub 2008

jovi hezký graf 😉

jovi
22. dub 2008

lav: ahojky, kterej myslíš, ten dlouhej 😀 Jak se připravuješ na Prahu

lavazzza
22. dub 2008

ty jo tak to je mazec,já koukala na ten horní,jsem debil 🙄 to je fakt supergraf

jovi
22. dub 2008

lav: no hlavně, že už to je za mnou........ ale byla to teda síla. Teď prozměnuu zase od ovulky cítím takovej tlak v děloze a i přes břicho je hodně citlivá... asi clomikem, co?

lenickan
autor
22. dub 2008

Jovi: určo jsi měla u toho super grafu ovulku??? Zjišťoval ti to dr. z krve?
Me se taky stalo že hlen byl krásnej bílek a teploty přesně na ovulku a z krve ovu neproběhla!

jovi
22. dub 2008

leni z krve mi to nezjišťoval, kouknul na graf a řekl, že ovulka byla.

lenickan
autor
22. dub 2008

U toho super grafu by mne zarážely ty poklesy 22DC, 48DC apod. to by nemělo být poovulační teploty by měly být vždy o min. 0,2 stupně výš než ta ovulační ne???

lenickan
autor
22. dub 2008

tak já ti taky něco pošlu

jovi
22. dub 2008

22 Dc si vysvětluju jako implantační pokles.. ale jelikož jsme měla nízkou sliznici, tak se mimi neudrželo....to by mohlo být ne?

lenickan
autor
22. dub 2008

ne tak to není ono... jsou tam jen poslední dva... todle bylo v září jak já bych ti to ukázala:
Krásný graf!!! Sice dlouhý 47DC
Ovulace vyznačena 33DC dle teplot, hlenu i dle ovu testů...ovšem dle krve nic

jovi
22. dub 2008

hezký,ale bohužel nic není vidět

jovi
22. dub 2008

potom nechápu, když ti ovu testy ukázali ovulku, tak podle krve nic

lavazzza
22. dub 2008

leni 😀

jovi jinak mám smíšené pocity,ale věřím že nám pomůžou.

minulý měsíc jsem měla na testu světlounkou čárku,a 2.den jsem začala krvácet ☹

Po těch x negativních testech už si nedokážu představit že by se to povedlo ale přeci to tak nemůže zůstat.

lenickan
autor
22. dub 2008

Jovi: implantační pokles by to mohl být to je fakt dr. mi říkal že to trvá cca 10dní.

lenickan
autor
22. dub 2008

Lav: to víš, že to tak nezůstane!!!
Utíkám ted na angličtinu budu tu zase okolo 11.OO pa

jovi
22. dub 2008

leni: imlpantační pokles a trvat 10 Dní? co je to za blbost... impantační pokles je jednodení pokles teploty, který může být doprovázený i lehkým špiněním.... a druhý den, už jsou teploty opět vysoké

jovi
22. dub 2008

implantační pokles - v době, kdy se vajíčko uhnízďuje, může dojít k jednodennímu prudkému poklesu teploty (a opětovnému vzestupu!). Tento pokles se může vyskytnout nejčastěji mezi 7.-10.DPO, ale výjimečně se může objevit už od 5.DPO, popřípadě až 11.DPO. Opakuji, že přítomnost tohoto poklesu nutně neznamená těhotenství a naopak jeho absence ho nevylučuje, přesto bývá s těhotenstvím často spojován. Nepleťte si ho ale s poklesem před MS - pokud například Vaše luteální fáze trvá obvykle 11 dní a 11.DPO dojde k prudkému poklesu, daleko pravděpodobněji se jedná spíše o znak přicházející MS nežli o těhotenství ☹

lavazzza
22. dub 2008

jovi lenička to asi myslela tak že to může být až 10. DPO

jovi
22. dub 2008

lav: no pokud to myslela takhle, tak to potom jo....
jinak Gennetu se neboj, jsout am fakt profesionálové a hrozně příjemné prostředí

lavazzza
22. dub 2008

Koukala jsem na net fakt to tam vypadá hezky,no uvidíme 😉

kuliskaa
22. dub 2008

Iri-gratuluji
Lav-nezoufej.......to příjde......

bbrita
22. dub 2008

leni prosím Tě, jaký myslíš hormony, který řídí přímo vaječník...?

hanna
22. dub 2008

Ahoj holky jen se vas tady chci zeptat na tohle.Dostala sem Clomhexal,aby produkovaly vajicka oba vajecniky protoze sem po mimodeloznim tehotenstvi,cyklus pravideny i ovulace probiha.Beru ho ted prvni mesic od tretiho dne cuklu jeden prasek rano a druhy vecer,mesicky probihaji 5 dni ale dnes to je sedmy den,mimocodem posledni si mam brat vecer a porad trochu krvacim,tak narazove ne fest a tak me zajima jestli ste to taky nektera mela.Chci byt v poradku aby mi ty prasky pomohly a ne abych resila problem s krvacenim.Holky moc dekuju za odpoved.

lenickan
autor
22. dub 2008

Jojo přesně tak jsem to myslela že to může probíhat až do 10DC. Nee že ten proces trvá 10 dní🙂 to se omlouvám, jestli jsem to blbě napsala...

lenickan
autor
22. dub 2008

Bbrit: já nevím ten přesný název...bohužel...ale prý by k tomuto přistoupil kdyby mi další 3M léčba clomhexalem nezabrala. Doporučují při tom i inseminaci:(

lenickan
autor
22. dub 2008

Hani: já to mám s clomhexalem naopak zase jen 3Ddny..tak je to asi tím...
Bereš jen clomhexal a žádný preparát v druhé části cyklu na progestreron?

lenickan
autor
22. dub 2008

Lav: opravdu ono to přijde... mám kamarádku co jde ted na třeti IVF chudinka... a taky stále věří!!!!