Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

papetbil
1. dub 2008

Lav: Neprocitala sis ty stranky, na ktere jsem pri poslednim psani davala odkaz? Nasla jsem tam spoustu zajimavych veci. Teprve ted se dovidam, jak zena funguje. 🙂

lavazzza
1. dub 2008

Papet a jaké jsou to stránky?

lavazzza
1. dub 2008

už to vidim 😉

vlasta23
1. dub 2008

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, jestli pujdou folikuly videt i pres UTZ delany pres brisni stenu. Nevite?

lavazzza
2. dub 2008

Leni haloooooooooooooo ty už sem nechodíš? ☹ chybíš mi

lenickan
autor
9. dub 2008

Ahojky holky!!! Dlouho jsem tu nebyla - starosti

lenickan
autor
9. dub 2008

Jsem ted 2DC - takže mrcha opět přišla... ale bez léků po 27 dnech což je pro mne pozitivní - mít cyklus 47 dní je hrůza...
Od příštího měsíce začínám opět léčbu clomhexal/utrogestan s tím že klomíku budu mít více... Ted v pátek se dozvím kolik ale asi mne neminou 2tbl.

Co je u vás nového???

poletucha
9. dub 2008

ahoj, chtela jsem se zeptat,jestli pak kdyz uz neberete clomhexal, mate cyklus kratsi,nebo se to zas vrati do tech megacyklu?

mmmk
9. dub 2008

Poletucha, jestli budes mit ovulaci a neklapne to, prijde ms v lutealni fazi cca 14 dni. Pokud ovulace nebude, s cyklem to nehne 😒

poletucha
9. dub 2008

mmmk...spatne jsem to podala....myslela jsem jestli treba se bez clomh. posune zase ovu a tim prodlouzi cyklus.

lenickan
autor
10. dub 2008

pole: myslím, že toto je otázka - idividuální. Clomhexal neúčinkuje jako dlouhodobá léčba ale v momentálním cyklu kdy se užívá...
Já jsem druhý 3 cyklus bez clomíku ale beru utrogestan a cyklus mám krátký ovšem bez ovu.

lenickan
autor
11. dub 2008

ahoj holky, nevíte tam se poděla Lavazza?

kuliskaa
11. dub 2008

Ahojky holky-jestli dovolíte přidala bych se at se o své zážitky podělíme!! Já jsem ho dostala ve středu a jsem ted po injekci čekám na mencku a 2-6 den ho mám 2x denně brát . Věřím mu brala jsem ho i před prvním mimi a hned násl.menc.jsem nedostala 😵 😵
Je taky důležité aby se tomu lékař věnovat!-11.den cyklu se jde na měření foliklů UZ!

lenickan
autor
11. dub 2008

Ahoj. Já mám za sebou 3 měsíční léčbu. Ale měla jsem ho málo první dva měsíce jsem měla jen 1/2 tablety a třetí měsíc 1tbl. A nic.
Takže ted mám pauzu🙂 a od příštího cyklu zase budu brát. Dnes se dozvím kolik. Asi taky 2tbl. 3.-6.dc

lenickan
autor
11. dub 2008

kulis: ráda slyším že zabral🙂

kupska2
11. dub 2008

ahojky leni

kuliskaa
11. dub 2008

Já jsem hned naštěstí na 2 denně........před tím jsem měla od počátku mín.......nezabralo!!

lenickan
autor
11. dub 2008

ahoj jani. Tak držím palečky!!!

lenickan
autor
11. dub 2008

No to já budu taky na 2 denně, už to vidím🙂

poletucha
11. dub 2008

holky a kdyz berete dve denne, berou se najednou nebo s nejakym rozestupem? mam to tak brat pristi mesic,ale nic moc mi k tomu doktor nerek

musilka
11. dub 2008

polet ahoj 😉 Já beru dva denně jeden ráno druhý večer určitě ne najednou 😉

poletucha
11. dub 2008

musil-ahojky, no ja to prave pochopila ze dve najednou i z pribalovyho letaku...ale kdyz s tim mate zkusenosti,tak dam na vas 😉

musilka
11. dub 2008

polet dej na mě 😉 ty bereš první měsíc?

poletucha
11. dub 2008

musil- nee, ted jedu druhej po jedny piluli a pristi mesic dve 😉

musilka
11. dub 2008

aha tak se připrav že tim po těch dvou bude první dva dny trošku šouflik ale nic hroznýho 😉

poletucha
11. dub 2008

musil- prvni mesic jsem mela divny stavy i po ty jedny,ted ten druhej uz vubec nic...tak jsem zvedava na treti 😎 A co je u tebe novyho?

musilka
11. dub 2008

polet ani zatim nic první jasná krásná ovulka vyvolaná clomíkem a pregnylem a teď čekám na výsledek
😅 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

musilka
11. dub 2008

polet já jsem brala 1 tbl asi před pů rokem a nic moc mi nebylo. ALe tehle měsíc jsem jedla poprvé dvě tabletky a bylo mi krušno.

poletucha
11. dub 2008

musil- no graf vypada nadherne,ja mam teprve tri dny po ovulce,tak nam nezbyva nic nez cekat. Drzim palce 😉

kuliskaa
12. dub 2008

Polet samo že jedna ráno a jedna večer 😉
Holky jsem zvědavá-jestli to klapne ,ale je to hotový zázrak!