Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

kuliskaa
22. dub 2008

Holky ještě dotaz:vzhledem k tomu že jsou to už 3roky co jsem zapadla....jak je to? Budu brát 2-6 den a pak se střílí kdy do ovu??........kolikátý den? 😕

lenickan
autor
22. dub 2008

kuli: jak to myslíš?

lenickan
autor
22. dub 2008

Pokud jde o snažilkování tak to mne bylo doporučeno od konce ms obden či každý den do cca 23DC (pak prý je vajíčko už staré na oplodnění - ale není to vykoučeno).
Když ty potvůrky můžou přežít v těle až 5 dní tak to sakra musí vyjít...kdychom byli matematici tak to vypočítáme jako provděpodobnost🙂

kuliskaa
22. dub 2008

no kdy je pravděp.oplodnění ..........

lenickan
autor
22. dub 2008

No od konce menstruace do ovulace. A pro jistotu ješte v den ovu ev. den po ovu podle toho kdy se vajíčko skutečně uvolnilo🙂

lenickan
autor
22. dub 2008

Nejpravděpodobnější je při kvalitním hlenu, jakmile pozoruješ hned podoby bílku tak to je ta správná doba - jelikož spermijky v takovém hlenu přežijí až 5 dnů

hanna
22. dub 2008

Leni dostala sem jen ten Clomhexal.

lavazzza
22. dub 2008

já osobně se fakt spolíhám na ten hlen,protože kolikrát tomu ty teploty neodpovídají 😠

lenickan
autor
22. dub 2008

je dobrá kombinace hlenu, čípku i teplot ale jak říkám já měla i pozitivní ovu testy (5dní za sebou, což mi bylo divné) ale dle krve ovu nebyla tak si pak vyberte🙂

kuliskaa
22. dub 2008

Hanna dostala jsi to nejlepší co jsi dostat mohla 😉

kuliskaa
22. dub 2008

A ovu poznám jak?.......já neovuluji,má mi ovulku vyvolat Clomík-ale kdy sní si mám počítat?? 😒
Hlen jako z pochvy jo?....ten hlen v půlce cyklu mívám,ale bez ovu.......... ☹

lenickan
autor
22. dub 2008

Hani tou délkou ms se netrap jsou to hormony a je jasné, že nějaký vliv na délku ms mít mohou🙂

lenickan
autor
22. dub 2008

No pokud vezmeš ideální cykly 28 DC tak je ovu 14-15DC. Proto holky měří teplotu aby věděli kdy ovu nastane...
Ale na snažilkování je v době kdy graf ovu zakreslí už pozdě...
Zkrátka snažit se a snažit se od konce mrchy do cca 20DC 🙂

lenickan
autor
22. dub 2008

Kuli tak při Clomhexalu můžou být bazální teploty ovlivněné hormony...Jak ho bereš 3.-7DC? Potom by ovu měla ideálně dorazit do 18DC

lenickan
autor
22. dub 2008

Určitě Tě bude i kontrolovat na ultrazvuku ne?

kuliskaa
22. dub 2008

Ne,budu brát 2-6 a UZ 11 den-měření foliklů-tak mi asi poradí že jo........ 😔

lavazzza
22. dub 2008

tak to máš dobrý mě můj gynekolog nesledoval vůbec 😠

kuliskaa
22. dub 2008

No právě,hned jak jsem sem vlezla-psala jsem že urovat gynaře aby vás sledoval,jinak to nemá význam....to mi poradil pro vás ten můj 😉

lavazzza
22. dub 2008

Tý jo holky mám nový teploměr a je super!!!Svítí mu displej a měří do 10 vteřin.Pejsek ten minulý dnes spapal,je to můj magorek,ještě že to nebyl rtuťák 🙄

lavazzza
23. dub 2008
lenickan
autor
23. dub 2008

ahoj Lav: tak vidíš super... věřím a držím Ti palečky🙂))))
Sakra já bych chtěla taky moc a moc🙂

lavazzza
23. dub 2008

ty vlastně neměříš viď?Jsem zvědavá na jaký den mi to hodí ovulku

lenickan
autor
23. dub 2008

Já neměřím🙂 nechávám se překvapit🙂 lav hlavně jestli jste se snažikovali od toho 10DC 🙂

lavazzza
23. dub 2008

teď jsem si byla pro to doporučení a on mi tam napsal snaha o početí 1 rok 😠

lenickan
autor
23. dub 2008

a jak dlouho to je????

lavazzza
23. dub 2008

2,5 😠 asi nechce přiznat že na mě kašlal 😠

lenickan
autor
23. dub 2008

no aspon ty dva roky tam napsat mohl. Stejně se te budou na "prijmu" vyptávat tak jim to řekni že je to přes dva roky. Ovšem záleží jaké metody chceš podstupovat. Zda horm. léčbu nebo rovnou inseminaci nebo umělé.
Musí to být těžké 2,5 roku, my se snažíme tak rok a čtvrt

lavazzza
23. dub 2008

Leni i to je dost, nemůžu tady z jedné holky je jí 17 a otěhotněla.Mazec.A my nic 😠

lenickan
autor
23. dub 2008

Lav: to je prostě úděl. Mám kámošku tý je 30, vysadila HA a hned 1. měsíc je těhu!!!!!! Ani mimi ještě nechtěli, bylo jim to vcelku jedno...a mají mimi už je ve 3M.
Já Lav pořád věřím, že to dopadne. Moje ségra má 3 děti. Na první čekali taky 2 roky než se zadařilo a to jí bylo 19 když se začali snažit

lavazzza
23. dub 2008

já si tak yříkám že snad nemůže být svět tak nefér