Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

musilka
19. únor 2008

leni budu držet palce 🙂

lenickan
autor
19. únor 2008

děkuju🙂 taky držím všem🙂

lenickan
autor
19. únor 2008

I když pro nás by bylo ideální otěhotnět v červnu, červenci🙂 3.8. máme svatbu

musilka
19. únor 2008

leni no pro nás by byl červen taky krásnej protože to by bylo rok po svatbě 😀

lenickan
autor
19. únor 2008

to jo🙂 já kůli pupíku🙂 ale nakonec ono to tak rychle uteče že, to třeba ani do srpna nebude..

musilka
19. únor 2008

leni a třeba zrovna jo... No uvidíme. Mě doky pošle v květnu do CARu když se nezadaří.... ale asi to nechám až na červenec. Ne že bych nechtěla ale na ten kolotoč je času vždycky dost. A chceme si užít ještě v klidu dovolenou a pak na to naskočit 😉

lavazzza
19. únor 2008

roniver:měla jsem je zatím opravdu na každém testu,včera jsem si ho dělala úplně bez zájmu,a najednou se to ukázalo,ale setjně podle teplot....já nevím zkusím to ještě dneska.

bbrita
19. únor 2008

lavazzza já měla pozit. test dva dny za sebou, a pak mi teprve skočila teplota nahoru, asi až za 2 dny. Tak buď v poho....

lavazzza
19. únor 2008

já si taky myslím,po dvou letech bych měla docela radost 😉

silrej
19. únor 2008

Ahojky, přidávám se svojí zkušeností, já brala clomhexal loni kvůli problémům s menzes a ovulací a stačilo jedno balení a zadařilo se, takže já s ním mám jen pozitivní zkušenosti! 🙂 Kromě bolesti hlavy, bolesti v podbřišku a návalů horka jsem žádné jiné vedlejší účinky nepozorovala.

lenickan
autor
19. únor 2008

ahoj silrej🙂 tak to určitě rády slyšíme...🙂 snad se také zadaří🙂
Nejhorší jsou ty návaly to je pravda

musilka
19. únor 2008

silrej to je bombiko tak si budem držet palce ať jdem v tvých šlépějích 😢

lenickan
autor
19. únor 2008

Ahoj holky založila jsem si foto album příprav na svatbu🙂

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

roniver
19. únor 2008

Lav. já bych se na ty teploty nespoléhala,ona každá ženská je jiná a má to jinak..já mám teploty celkem vysoko a kámoška zase o 10 stupňů nížší a obě jsme užívali Clomhexal a měly ovulku,ona už je těhu..ale až po tom,co podstoupila laparoskopii,tak hnedka otěhotněla..ale normálně měla ovulku i když neměla moc vysoké teploty,takže si s tím nelam hlavu a počkej si na mršku,zda přijde či ne..no a raději se tulte,na škodu to není nikdy 😀 ..

musilka
19. únor 2008

leni krásné šaty 😵

musilka
19. únor 2008

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...
toto je mé svatební sice málo fotek ale já jsem hrozný lenoch je tam dodat 😅

lavazzza
19. únor 2008

Jojo musíme toho využít,jen manžel se vrací z práce tak v devět večer:(ale snažíme se jak jen to jde 😀

roniver
19. únor 2008

Teda Leni,to je tedy nádhera..já se vdávám 7.června,ale nejsem tak připravená jako ty.Mám šaty,hospůdku,zámeček a penzion,ale zbytek jsem ještě nebyla ani vyřizovat,zdá se mi brzy,ale jak tak koukám na tvůj termín,to abych si pohla hm🙂.Zrovna řešíme barvu obleku mého nastávajícího,on chce černý oblek a já bych raději,kdyby měl světlý,tak se neustále dohadujem..jinak kolik budete mí lidí a jaký oblek bude mít nastávající manža?

lenickan
autor
19. únor 2008

Roni: my to máme na zámku jemniště - komplet
- církevní obřad. Po focení je oběd pro cca 25 lidí, nejbližší rodina - máme vybrané meníčko, desert i pití🙂
Po obědě budeme sázet strom v zámeckém parku a od 19ti začíná oslava. Máme program, dokonce jsme si už vybrali i písně na které budeme tančit novomanž. solo🙂
Večer bude cca 70 lidí. Manža má hodně známých.
Jinak oblek bude mít světlý, krémový...

lenickan
autor
19. únor 2008

Ale tlačila na nás hodně agentura z Jemniště, co nám to zajišťuje🙂 jinak bysme taky všechno neměli🙂
Hlavně to mimi aby vyšlo...
Spíše si říkám, kdybych byla těhu tak bych šla s pupíkem na obřad a to se mi moc nechce🙂

lenickan
autor
19. únor 2008

lav: hlavně se to nesmí hrotit🙂 nechat to bejt a ono to přijde🙂

lavazzza
19. únor 2008

jé já bych se tak vdávala znovu!na beremese má album,tak se můžete mrknout,ale fotek tam moc nemám
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

lenickan
autor
19. únor 2008

musil: máte to krásné🙂 kde to bylo?

lenickan
autor
19. únor 2008

lava: krásné...fakt
To já doma v šatech vůbec nebudu. Pojedu na Jemnište v "civilu" kde se mne ujme kadeřnice a vizážistka a připraví mne až tam...tak je to i pohodlnější...nebude žádná kolona aut. apod..

musilka
19. únor 2008

leni tady u nás na zámku v mnichově hradišti 😉

lavazzza
19. únor 2008

to je pravda,my měli 20 aut a bylo to hrozný,přijeli jsme kvůli tomu pozdě i na obřad.a byl to nejteplejší den v létě ale jinak nádhera 🙂

lenickan
autor
19. únor 2008

Už se těším...🙂 doufám, že to vyjde a bude to příjemné🙂

roniver
19. únor 2008

Holky to je krása,já už se táák těším!!Všechny nevěsty jsou jako princezny,to jsem zvědavá na sebe,šatečky mám s holými zády a bez ramínek,ale nechala jsem si ušít živůtek,protože mám na zádech tetování a bylo by vidět..jinak máme 75 lidí a z toho 65 už od oběda,skoromanžova rodina jsou Hujerovi 😅 ..jinak program vymýšlíme,domluvila jsem DJ z diskotéky,ale o písničkách jsme ještě nemluvili..Leničko to bude krása když budeš mít komfort přímo na zámku..

lenickan
autor
19. únor 2008

roni: je to pravda, jako princezny. Já když jsem si na sebe vzala ty šaty, tak jsem se taky málem nepoznala a to jsem neměla účes botky nic🙂
korzet udělá dokonalej pas. My pojedem před svatbou na dovču tak snad budu i lehce opálená a do toho průsvitného korzítku to bude vypadat dobře🙂 pokud nebudu mít pupek🙂

roniver
19. únor 2008

No já bych zase chtěla začít chodit na solárko,na dovču jedem až měsíc po svatbě,ale občas do solárka zajdu,takže mi to neva..Akorát nevím,jestli se s kadeřnicí domluvit hned anebo stačí až měsíc před svatbou?No a svatební oznámení jsme objednali už včera..kdo vám vymyslel to sázení stromu a jaký to má význam?Já taky budu i ráda,když se mimi povede třeba hned po svatbě,ale pokud zaděláme dřív,zlobit se také nebudu 😉