Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

kuliskaa
13. dub 2008

Tak dostala jsem to dneska tak začnem.... 😉

kuliskaa
13. dub 2008

Tak holky kdo začíná ještě jako já?-duben?? 😕

jovi
14. dub 2008

kuli.. já v pátek dobrala 1 platíčko clomíku.... a teď čekám, že by koncem týdne měla přijít ovulka 😉

lenickan
autor
14. dub 2008

ahojky holky. Tak já jsem o víkendu dospěla k tomu že s lečbou clomíkem počkám 🙂
máme 3.8. svatbu a nechci bejt pod hormonama - na mne to strašně účinkuje -nálady, návaly hrůza...

lenickan
autor
14. dub 2008

stejně budu před svatbou ve sresu a to by ním k těhu stejně nepomohlo🙂
takže začnu srpen/ září🙂

lenickan
autor
14. dub 2008

lavazza se tu neukázala???

jovi
14. dub 2008

lenickan: lavazza se ukázala na BT grafech.. psala, že koncem týdne jim zapojí doma net..... jinak já měla taky hrůzu s těch nežádoucích účinků, ale nic jsem na sobě nepozorovala.

lenickan
autor
14. dub 2008

jovi: tak to jsi ta štastnější. Já jsem všeobecně na prášky "citlivá" takže půlka clomhexalu se mnou cloumala, že jsem byla k nesnešení. Natož dvě. Proto si to chci užít svatbu, a svatební cestu bez těh hnusů🙂

jovi
14. dub 2008

lenickan: a na jak dlouho tu léčbu máš. .... já na tři měsíce.... třeba by jsi byla na svatbě těhule a nebo by ti to vyšlo, že by jsi v spnu už clomík nebrala

lenickan
autor
14. dub 2008

Měla jsem jí už jednou na 3 měsíce... 2 měsíce půl tablety, třetí měsíc celá tableta. No svatba je za 3 měsíce. Léčit bych začala až další cyklus a to jsem nyní 7DC takže, by ta léčby opravdu vyšla těsně na před svatbou takže to nechám. Už takhle to bude náročné a ještě prášky🙂 třeba se to povede i bez nich🙂 Když už jsem to vydržela tak dlouho vydržím to i ty tři měsíce a třeba to zrovna vyjde🙂

jovi
14. dub 2008

půl tabletky není to málo? Já to brala poprvé a hned mám naordinováno 2 x 1 tebletku denně?

lenickan
autor
14. dub 2008

JOVI: no je to podle horm. profilu. Ale ukázalo se že je to málo... takže ted ve druhé fázi léčby budu mít 2x1 tbl. denně:(

kuliskaa
14. dub 2008

Já take clomík odkládám na další MS v červnu letíme na dovku a s Týnkou jsem byla rizikovka....raději počkáme..... 😉
Jinak já jsem také na sobě žádné než.účinky nespozorovala............clomík se dá.....nemůžu si ztěžovat! 😉

kuliskaa
16. dub 2008

Hormony v normě........ 😉 květen bude divokej 😝 😀

poletucha
16. dub 2008

holky jak dlouho se smi brat clomik? nekde jsem tu cetla,ze max. 6 mesicu...a pak jak dlouha pauza? 😕

musilka
17. dub 2008

polet po půl roce by se měl na tři měsíce vynechat 😉

kuliskaa
17. dub 2008

no půl roku jen 😔

musilka
17. dub 2008

ALe většině požíraček clomíku 😀 se podaří splodit během těch šesti měsíců 😉 A když ne tak většinou stejně jdou do CARu

paraple98
17. dub 2008

Polet - já měla vždycky 6 měsíců Clomík a pak 3-4 měsíce pauzu a zase 6 měsíců. Teď jsem měla leden, únor, březen pauzu a zase jdu na Clomík, ale tentokrát už v CARu na IUI

jovi
17. dub 2008

ahoj holky, chci se zeptat na ovulku... doky mi povídat, že clomíkem se ovulka posunuje spíše k 16 DC, jakou máte s tím zkušenost. Dnes jsem 15 DC ovu nikde a ani ovu testíky nic neukazují... i když na mě teda zřejmě nefungují, prootž mi nikdy nic neukázali i když sjme ovulku měla

musilka
17. dub 2008

jovi nemám zdání já mám s clomíkem ovu 14 DC ale 13. den si pro jistotu píchám pregnyl abych tu ovuli měla zaručenou. ALe nemyslím si že by ovu nějak šoupal 😒

kuliskaa
17. dub 2008

No jak to tak čtu tak vaše léčba by měla spočívat v něčem jiném-ne v Clomhexalu...... 😒

jovi
17. dub 2008

musilka: já s ovulkou problémy nemám..beru to na podporu vaječníku, protože se mi ještě po dobrání HA pořádně vaječníky nevzpamatovaly a tím pádem mi ani neroste sliznice a podlední cylus jsme měla po vyvolávačce 60- ti denní

kuliskaa
17. dub 2008

Jovi to máš jako já.....ale já +bonus nemám ani ovu.tudíš ani ms...ani těhu.......tento měs.cykl-50 +inj.ale sliznice narostlá byla!

poletucha
17. dub 2008

diky holky....ja vlastne ovulku mam i bez clomiku,cykly taky docela pravidelny od 29 do 34 dni...ale doktor rek, proc to nevyzkouset. Tak mam jeste jedno baleni,kdy uz mam brat dve denne a nevim,jestli pak mam skocit na gyndu pro dalsi na dalsi tri mesice aby to bylo tech sest dohromady. Jinak mi tenhle mesic v CARu na folikulometrii rikala doktorka,ze mam nizkou sliznici a ze to zpusobuje prave clomhexal...tak nevim,co je dobre. Byla jsem tam teda teprve 10DC a ovulku jsem mela az 17DC,takze sliznice mohla dorust,ale kdo vi. 😕

kuliskaa
17. dub 2008

To říkám třeba ty bys ho asi neměla užívat.......a nestarej se dopředu na další 3měs.nech dofičet tento cyklus 😉

poletucha
17. dub 2008

kuliskaa- ja vim,jenze momentalne bydlim v zahranici,tak musim planovat navstevy gyndy a tak...hodne dopredu 😀 ...jinak samozrejme ze to tenhle mesic vyslo a pristi tejden vam ukazu // 😀

kuliskaa
17. dub 2008

tak to budem jen rádi....... 😵 😵

irisenka
21. dub 2008

Ahoj holky Clomhexalky 🙂 chci Vás jen pozdravit a popřát hodně štěstí, aby se brzo zadařilo a Clomík pomohl jako mě 😉
Polet, na sliznici jednoznačně kontryhelový čaj, já ho pila a sliznici jsem měla pěknou. Před tím to nebyla žádná sláva a to bez Clomhexalu. No a nevím, jestli je dobrý ty pilule polykat 6 měsíců v kuse, mě bylo řečeno, že po 3 měsících by se měla udělat přestávka.
Držím všem palce 😉 a ještě trochu těhubacilů na závěr tak koukejte chytat 😀
pppppppppppppppppppprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrssssssssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!

lenickan
autor
21. dub 2008

ahoj holky. Přidávám se, také mi bylo doporučeno 3 měsíce pauza a další léčba 3 měsíce. 6 měsíců v kuse je opravdu dlouhooo