Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

bbrita
22. únor 2008

evamik MS zatím nic, čekám v neděli. Takže Clomík nějak začátkem příštího týdne.. Ty už zítra?

lenickan
autor
22. únor 2008

aha tak to já taky nemám🙂 teda myslím, jak se to zjistí? Sonem?

evamik
22. únor 2008

Leni, to zjišťujou UTZ, ale při PCO nemáš ovu (aspoň teda myslím 😉 )...

lenickan
autor
22. únor 2008

No tak to nemám...🙂
ovu mám ale pozdě

musilka
22. únor 2008

PCO se zjišťuje pomocí UZ a jsou to drobné nebo i větší cysty na vaječníkách takový jakoby korálky jsou to cysty z nedozrálejch folikulů. Folík prostě nepraskne ale naleje se tekutinou a je z něj cysta

lenickan
autor
22. únor 2008

aha, tak to by doktor snad viděl...dělá mi každou prohlídku děložní sono

musilka
22. únor 2008

leni tak to by určo viděl 😉

lenickan
autor
22. únor 2008

tak to nemám🙂))

lenickan
autor
22. únor 2008

mě řek že jsem jako panenka🙂

evamik
22. únor 2008

Jako panenka?? Co to znamená? 😕

lenickan
autor
22. únor 2008

jako že mám hezký vnitřek🙂
to zní debilně🙂
čípek jako panenka🙂

musilka
22. únor 2008

ježiš co je to za poetu?? 😀

evamik
22. únor 2008

Tak to mě vůbec nenapadlo.... 😀 Ty brďo, co to máš za doktora, to aby ses tam bála chodit... 😀

musilka
22. únor 2008

evamik 😀 taky se mi to zdá trošku úchylný 😅

bbrita
22. únor 2008

evamik tak se zas pěkně naháníme... Zítra teda začínáš? tak dej vědět, co to dělá!

lenickan
autor
22. únor 2008

to ne🙂 myslel to dobře a neřekl to nijak "špatně" v ten moment to znělo dobře...lepší než kdyby sekal latinské názvy🙂

evamik
22. únor 2008

Bbrit, jasně! Pokud nenapíšu, je to špatný! 😉
Leni, jako že by říkal to panenka latinsky, jo?! 😀 Fakt mě to pobavilo....

musilka
22. únor 2008

No některý gyndaři jsou svym povoláním trošku poznamenaný no 😅

lenickan
autor
25. únor 2008

ahoj holky ...tak jak to s váma vypadá??

musilka
25. únor 2008

leni tehle týden ve čtvrtek čekám mrchu 😉 takže cca v sobotu jdu do první tabletky

lenickan
autor
25. únor 2008

🙂 tak budu držet palečky...

lavazzza
25. únor 2008

u mě zatím dobře,doufám že to tak zůstane🙂

roniver
25. únor 2008

Ahoj holky,dlouho jsem tady nebyla,ale četla jsem vás průběžně 😉 ,mám moc práce.Jinak Musilko můžem čekat spolu,taky mi má přijít ve čtvrtek mrcha..

lenickan
autor
25. únor 2008

já jsem 11dc🙂 příští týden jdu k Dr. tak se "těším"🙂

musilka
25. únor 2008

roni já doufám že přijde popíchá vá mě v břuchu tak snad jo 🙂

roniver
25. únor 2008

No mě taky píchá v břichu,už víc jak týden,ale já nechci aby přišla ☹ ☹ ,no ale přijde,karkulice jedna hnusná 😠

musilka
25. únor 2008

riniver mě to tentokrát ani nijak nedrtí vím že ovulka nebyxla takže spíš chci aby přišla mrša co nejdřív a já mohla začít s clomíčkem 😀

bbrita
25. únor 2008

já už začínám špinit, tak čekám že to přijde.... Takže koncem týdne Clomík....

roniver
25. únor 2008

Holky já už právě dobrala poslední Clomík a příští měsíce až do srpna budu bez něj,pouze s Duphastonem,který mi rovná cyklus 😖 ..ach jo,jestli mrcha přijde,tak mi to bude líto no,ale člověk si za ty dlouhý měsíce už skoro zvyknul no a taky znám své tělo a vím,že karkulice dorazí,mám už křeče v bříšku a bílý výtok,ten vžy přijde před mrchou ☹ ,tak ve středu začne klesat teplota a nejpozději do pátku se přižene ta červená pohroma 😒 .

poletucha
25. únor 2008

ahoj holky,u me mrcha prisla,takze od stredy zacinam brat clomik,chtela jsem se zeptat,jestli mate po nem ovulku nejak driv a priblizne kdy?ja mam cykly takovy stridavy..jednou ovu po patnacti dnech a pak po dvaceti...tak by me zajimalo,jak na me budou pusibit ty hormony. Jinak vam vsem preju,aby mrchy dolezly az za devet mesicu 😉