Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

lavazzza
20. únor 2008

ten tam mám zadaný automaticky,jsi hrozně hodná,určitě tady nějaký pokrok díky práškům je,ale když vidím grafy jiných holek,je to bída....

lenickan
autor
20. únor 2008

Tak to bylo přerušované kuli tomu nereálnému rozdílu. Co udělala chyba v teplotách.
Lav: nestresuj se grafama. Opravdu ne!!! Doktor mi sám řekl, at se na měření vyprdnu, že se stejně touto metodou netrefíme...
Zkrátka mazlíkovat od konce mentstuace ob den do cca 25 dne🙂

lenickan
autor
20. únor 2008

Lav: mne na začátku zase strašně pomohla Len, Misa a Lemulca🙂 taky jsem na to koukala jako z jara🙂 a umím anglicky🙂

lenickan
autor
20. únor 2008

Lav jak dlouho se snažíte???

lavazzza
20. únor 2008

už to budou skoro dav roky ☹ a vy?

lenickan
autor
20. únor 2008

No my to máme v březnu rok...
Jenže já mám šílené cykly třeba 47dní apod. takže cyklů rozhodně nebylo 12

lenickan
autor
20. únor 2008

Já se modlím, aby to vyšlo. Věřím, že to dopadne...🙂 rozhodně se tím tolik nestresuju jako třeba před půl rokem,

lenickan
autor
20. únor 2008

Proto mi doktor dal ty hormony viš...na úpravu cyklu a ovulaci v termínu do 20DC

lenickan
autor
20. únor 2008

Jdu si dát raději kontryhel🙂

lavazzza
20. únor 2008

to jo,už tak neplaším,ale nejde na to nemyslet...Já mám 1DC jako první den menstruace nebo ne?

lenickan
autor
20. únor 2008

ano to je správně, jen tam nemáš vyznačené krvácení...

lavazzza
20. únor 2008

tak já nevím najela jsem tam na to a mám vyznačené light,tak já nevim,už mi z toho jde hlava kolem.Matou mě i ovulační testy,předevčírem pozitivní,včera byla čárka světlejší.Ale teploty se nějak moc neměnily,ale je fakt že se teď mazlíme často,nějak na nás jde jaro🙂

lenickan
autor
20. únor 2008

To je důležité...ovu testy a teplotky jsou dobrý ale v zásadě na nic...Opravdu lépe se na to vyprdnout a ono to přijde...
Doktor zjistí ovu sám..

lavazzza
20. únor 2008

jdu tam příští týden ve čtvrtek tak uvidím, už aby se to povedlo viď?Já se uklidňuju tím že dneska už jsou doktoři schopný všeho 😉

lenickan
autor
20. únor 2008

To jo ale umělý oplodnění je pro mne docela nepředstavitelné!!! Je to absolutně proti přirodě!!

lenickan
autor
20. únor 2008

Ale ono to vyjde normálka🙂

lavazzza
20. únor 2008

to je,ale když už nezbyde nic jiného....

lenickan
autor
20. únor 2008

Ano jako krajnost...ano🙂
Ale to fakt nebude náš případ🙂 léto před náma, moře, pohodička sluníčko...no už se těším🙂

lenickan
autor
20. únor 2008
lavazzza
20. únor 2008

Je to docela dost,ale zase na to kolik stojí jeden ovulační test....Už jsem si napsala do inzerátů,jedna holka ho tu prodávala...

lenickan
autor
20. únor 2008

právě docela o tom uvažuji

irisenka
20. únor 2008

Ahoj baby, jdu zas na návštěvu, jak se tu máte 🙂
Nějaká aktuální těhule?
Opět zahlásím momentální stav - dnes končím s Proverou (27DC) a o víkendě se ukáže zač je toho Clomhexal. Jako vždycky si říkám, že už to přece musí vyjít 😉

lenickan
autor
20. únor 2008

ahoj Iri... žádná těhule🙂
Já mám po mrše po léčbě clomíkem. jsem první cyklus bez prášků tak uvidíme....3.3. jdu ke gyndr.

irisenka
20. únor 2008

Leni, tak to Ti držím palce, aby vaječníky naskočily jak mají 😉 . Já pokud teď nic, tak mám v zásobě ještě jeden recept na Clomhexal a pak přestávka + muž na spg. Ale nepředbíhejme 😉

lenickan
autor
20. únor 2008

jojo já měla malé dávky
1. a 2. cyklus jen půl tablety
3. cyklus celou
Uvidíme ale děkuji🙂
Taky nepředbíhám...asi zkusím feminan...v lékárnách to nemají koukají na mne jak na exota, tak to objednám na netu a je to🙂

roniver
20. únor 2008

Leni a není to náhodu něco jako Femigard?Ten já užívám první měsíc,ale PMS mám už teď i když má mrcha přijít až za 8 dní 😖

irisenka
20. únor 2008

No, s těma lékárnama je to někdy těžký. V jedné v mém okolí zase furt nemají Calibrum babyplan, což mi zase nepřipadá jako bůhvíjaká exotika 😒

lavazzza
20. únor 2008

to já u nás nemůžu sehnat ovulační test, a když se mě v lékárně zeptali jestli místo toho nechci těhotenský, tak jsem myslela že padnu.

irisenka
20. únor 2008

Lav, taky dobrý 😀

lenickan
autor
20. únor 2008

Roni: no to je podobný...nejde mi o PMS ale o srovnání cyklu... a ovulky...

Lav: mne jednou lékárník dokonce místo ovu testů prodal těhu test. Říkám ovulační test a on mi dá těhotenský a já blb si to nezkontrolovala🙂