Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

miluse
13. bře 2009

cca rok a půl. A proč ti tedy předepisuje ten clomík, když nemáš žádný vyšetření, to nechápu 😕 nebo ty máš i nepravidelný cykly, že bereš utrouš?

anag
13. bře 2009

Nepravidelné cykly mám. Rok už neberu HA a pořád se mi to nesrovnalo.

kiki24
13. bře 2009

Ahoj holky, můžu se přidat? Snažíme se osmý měsíc (7. cyklus), máme spermiogram (v normě), já folikulometrii a horm. profil. Jsem v naprostém pořádku. Přesto mi doky předepsal clomhexal - v lékárně mi dali clostilbegyt (3-7DC, 1-0-1) a utrogestan (od 16DC po dobu 10 dní, 1-0-1). Obojí mám brát 6 měsíců, pokud neotěhulím, laparka. Je to standardní postup?? Jsem docela ráda, že jsme učinili další krok, ale mám trochu strach, jak budu hormony snášet. A ovliňují tyto léky BT, výsledky ovutestů, těhutestů? Díky moc. Jsem v tom naprostý laik, u dokyho jsem byla dneska. Jo, a je nutné jít v prvním cyklu braní na utz, aby doky věděl, jak reaguju? Ještě jednou díky za info, Lenka

miluse
13. bře 2009

Kiki, jj je to standartní postup. Když dojdeš do diskuse léčba clostilbegytem tak tam ti to vysvětlíme blíže, 😉

Jinak clostil by testy ovlivňovat neměl, ale náladu jo, přeci jen to jsou hormy a ty se ženskou trochu zamávaj, ale neboj, zvládneš to, výkyvy nálad budeš mít i pak v případném těhotenství 😉

Anag, aha, tak to jo, tak to jsi dostala na srovnání cyklu 🙂

lenka_bohousek
13. bře 2009

Ahoj Anag, já užívám clostil (clomhexal se prý už nevyrábí) a museli jsme předtím na spermiogram.

Ahoj Kiki - Leni, určitě se k nám přidej. Víc si ale píše v diskuzi Liečba Clostylbelgytom III, tak se přidej tam, je tam víc holek a tím pádem víc zkušeností 😉

anag
13. bře 2009

Ahoj Kiki .... 🙂 🙂
Mě doktorka předepsala taky ten clomhexal a mám ho brát 3-7 DC, 1-0-0. Dokonce mi ani neřekla, že má přijít na utz.... Mám pocit, že je nějaká divná ...... 😖

Utrogestan Ti zvedne BT, ale na ovu a těhu testy by podle neměl mít vliv.

pudlyna
5. lis 2011

Ahoj holky nemáte někdo na víc Clomhexal byla bych vděčná.čekám v IP 😀

kaculkadraculka
11. led 2012

Holky, taky sháním Clomhexal. Díky

tahia24
15. dub 2012

čAUTE,CHCELA BI SOM VIAC OVULOVAT A OTEHOTNIET PROSIM NEMATE NIEKTORA ZVYšNE LIEKY Clomhexal
A DUPHASTON:DAKUJEM