Clostibegyt - vlastní zkušenosti

pitrisek26
19. dub 2010

Ahoj holky, hledám spolubojovnice, které začínají brát clost. druhý měsíc a věří, že to vyjde ... chci se s vám podělit o to točení hlavy, pocení, návaly atd. 😉 až k tomu vysněnému uzlíčku štěstí 🙂

Takže, jste tu některá 😉

kaceenka
14. kvě 2010

pitrisek: hlavu vzhuru a můžeš se těšit na nové snažení... ja jsem vždy byla ráda za to, že když jsem věděla, že nejsem těhotná tak alespon mrcha dorazila na čas. protože neni nic horšího než to čekání na ni a když se ti opozdí třeba o 10 dnů. no ja testovala dnes ráno a čárka je myslím stejná jak včera. je vidět, ale není až tak silná. ale pořád jsi říkam že mrcha by když tak měla dorazit až zítra a většinou se testuje pár dnů po vynechaní. no a ja testovala hodně před.tak asi proto.no uvidím. budu tomu věřit až budou obě // stejné. A když ne tak se hned objednám k dr a budu se modlit aby to nebilo mimoděložné, protože to bych fakt nedala po 2. Mne by nevadilo, kdybych ted ta čárka zmizela, tak co budeme se snažit dál, ale horší bude když tam bude a nic nebude vidě na sonu.
ja vím, že ted co napíšu je kravina ale fakt to asi funguje, nemysli tolik na to a nech tomu volný průběh. jseš mladá a to je fakt+. Ja sama vím, že je to těžké nemyslet na to. do ted jsem to hrozně hrotila a ted když jsem jsi poprvé řekla kašlu na to a budu řešit svatbu tak to asi vyšlo. usměv 🙂

pitrisek26
autor
14. kvě 2010

kačenko máš pravdu a já už to tak i řeším, těším se na další snažení a snad to vyjde ... sice zase tak mladá nejsem, ale když čeká dítě krainovka, která má 36, tak to já určo zvládnu dřív .. ale je pravda, že jsem si to zavinila asi sama, protože jsem to šíleně hrotila, když se mojemu nechtělo, tak jsem bečela a bečela, až jsem si ten sex vynutila a to je špatně ... takže teď zvolňuju, ani si nejdu pro tu třetí krabičku s clostem, protože funguju i přirozeně dobře ... hlavně se mi ozvi, jak ti to dopadlo, budu moc držet palce, aby to bylo na 9 měsíců 🙂

kaceenka
14. kvě 2010

prosím tě kolik ti je jestli se můžu zeptat? a s tou Krainovou je to jistý.ja myslela, že je to jenom nějaká kachna a není to pravda..Ale u ní by bylo na čase mít miminko. Tak to nebyl moc štastný přístup, to je jasný že se to nepovedlo. ale ja to občas taky hrozně hrotila až jsem si pak přišla trapná. Ja dva roky neberu antikoncepci, protože jsme se dohodli, že chceme miminko.jenomže ten můj jsi to pak rozmyslel a nechtěl. to jsem byla snád nejvíc neštastná jak sem mohla. Myslím, že tou dobou to narušilo i vztah mezi náma. Pak když slyšel, že bude docela problém s otehotnením, tak se rozhodl, že to skusíme a ono to vážne nešlo. myslím, že ho to dost potom mrzelo.pak jsem otěhotněla a nedopadlo to. myslím, že to nás zblížilo hodně. A pak jsem to zas hrotila a hrotila a ted poslední měsíc, jak doktro řekl, že je to na drhý straně, jsem se na to vykaslala..je sranda jak si život zahráva s naší psychikou, ale ja nejsem tak silná abych zvládla další neuspěch v podobě mimoděložného...

pitrisek26
autor
14. kvě 2010

no je mi 30 ☹ a tobě kolik .. uvidíš, že ti to vyjde 😉

katyna6
14. kvě 2010

Ahoj holky,jsem tady poprvé,taky jsem tento cyklus začala brát Clostilbegyt.Můžu k vám občas přijít na rady a na rozumy?

kaceenka
14. kvě 2010

prosím tě 30 to není žádný věk, aby jsi stresovala, že ještě nemáš dítě.. 😀 mne bude 26, ale to že chci dítě mne chytlo asi poměrně brzy vid? ale jsem za to ráda, protože s vaječníky jako mám ja a bez ovu rozhodnout se ve 30-ti že chci dítě tak ještě ve 35-ti bych neměla...

pitrisek26
autor
14. kvě 2010

katy vítej, určitě přijdi na rady 🙂

kači, já chci dítě tak od 20, ale ten co jsem s ním ztrácela čas, nechtěl, pak přišel druhý a s tím se snažíme od mých 28 a nic .. ale jsem naprosto v pořádku, takže snad je to ta hlava, kterou mi říkal, že uřeže 😀

katyna6
14. kvě 2010

pitrisek-díky za přivítání.A aby jste si nelámaly hlavu s věkem.mně je 33 a děti zatím nemáme.Já na toho správnýho taťku nějak dlouho čekala. 😀
a mám první dotaz,normálně se vajíčka tvoří ve vaječnících napřeskáčku,ne?jednou v levým a další měsíc v pravým.Když se bere Clostil,tak je to stejně,nebo se utvoří v obou?Jsem dnes 12DC,ráno jsem byla na folikulometrii,byly dva folíky 2,3 a 2,4mm.,ale já se zapomněla zeptat na podrobnosti.Ne,že by to bylo až tak důležitý,jen mě to teď tak napadlo 😀

pitrisek26
autor
14. kvě 2010

katy, mi dr. říkal, že se tvoří jak kdy, že to není pravidlo, že se střídají .. teda asi se střídají, ale nedá se říct podle jakého pravidla .. já mám po clostu taky v obou .. máš krásné velikosti, reaguješ dobře, půjdeš i na pregnyl?

pitrisek26
autor
14. kvě 2010

katy a vy máte nějaký problém?

katyna6
14. kvě 2010

pitrisek-o Pregnylu neříkal nic,jen že mám ovu teď,tzn trošku dřív,asi kolem 13DC a máme se teď 3 dny snažit.Problém u nás zatím nenašli žádný,loni v létě jsem po 11měsících bez ATk-z toho po 7měsících intenzivního snažení otěhotněla,ale v 10tt to mimi vzdalo,měla jsem MA.Takže byla revize a od listopadu se snažíme nanovo,což sice ještě není tak moc dlouho,ale vzhledem k mýmu věku není moc na co čekat.

pitrisek26
autor
14. kvě 2010

katy, tak to držím palce, pokud si otěhotněla už jednou, tak je to jen otázka času 🙂

katyna6
14. kvě 2010

a jestli jsem četla správně,u vás taky nic nenašli,že?Takže nám zbývá jen čekat čekat a čekat...někdy se mi to zdá už hrozně dlouho... 😖 .Vy se snažíte jak dlouho?

pitrisek26
autor
14. kvě 2010

my vše OK .. bohužel prý nás je takových víc .. to víš, strašák věku tak to moc chceme a ono to moc nejde ... já jsem od ledna 2009 bez HA a snažíme se urputně od května 2009, to jsem to poprvé obrečela ... takže přes rok ☹

pitrisek26
autor
14. kvě 2010

už jsem byla i u léčitelky, ta mi dala přírodní hormony na posilu, tak to piju .. byla jsem u kinezioložky, ta mi řekla, že mám blok, který mi odblokovala .. tak si říkám, že jsem udělala vše a už to asi přestanu řešit 😉

katyna6
14. kvě 2010

no,tak to už je taky pořádně dlouho.Dokdy ještě budete zkoušet?A jak jsem psala,o tom věku radši ani nemluvím 😖 .A pak všichni říkají---nemyslete na to a půjde to...No jako by to šlo,počítat dny cyklu,cpát do sebe hormony a přitom nemyslet na miminko.Chtěla bych vidět tu,která by tohle dokázala 😀

pitrisek26
autor
14. kvě 2010

mi dr. řekl, že do podzima a pak nás pošle na IVF, co řekl vám?

katyna6
14. kvě 2010

já se s ním o nějakým konkrétním termínu ještě nebavila.teď mám počkat,pokud přijde mrcha,tak si zase přijít pro Clostil a zobat ho po mrše následující.Říkal mi,že ten účinek ještě chvilku přetrvává a že mi ho nebude dávat hned 2 cykly po sobě,aby se pak náhodou netvořily cysty.Ale tomuhle moc nerozumím,tak nezbývá,než poslechnout 😀

pitrisek26
autor
14. kvě 2010

aha, tak třeba to vyjde hned a bude 😉

kaceenka
14. kvě 2010

tak katynu jsem vítala asi před hodinou a ted koukám a příspěvek se neodeslal..Tak ještě jednou, jsme rady, že nás tady bude víc. Ale jste toho nakecaly holky..přečtu jsi to večír..tad končím v práci...zatím ahoj

katyna6
14. kvě 2010

kacenko- i tobě díky 😀 .On ten kůň někdy zlobí a neodesílá
pitrisek-no to by bylo nejjednodušší 😀 ,kéž by.Moc díky za prima povídání,ráda se zase brzo stavím,teď už jdu něco dělat.Ahoj a pěknej den 🙂

kaceenka
15. kvě 2010

Ahoj holky, no vidím, že to máme taky podobně. Nám doktror taky řekl, když se nepovede do konce roku tak uměle. Ono se nám to jednou povede. tedy u sebe doufám,že se povedlo. ale to uvidím až někdy za 10 dnů, to půjdu k doktorovi,
Katynko: to, že se vaječníky střídají, to nemusí být až tak pravda..ja jsem ted dva měsíce ovulovala pořád z pravýho. doktor řekl, že nejvíc to vděl 4x za sebou, tak nevím. Ono jsi to telo stejně dělá co chce a kdy chce. jinak foliky mas krásny a hodně. mne se nikdy neudělalo víc než jedno. Ale ja mam hodně poycystické vaječníky tak asi proto.
Petrisek: a jaky to bylo u te kinezioložky? jak to probíhalo? ja jsem byla občas tak zoufalá, že jsem chtěla jít k věštici, ale nenašla jsem odvahu 🙂 vždyt co když by řekla, že děti nebudu mít, to bych se tam složila.
katynko: nechápu proč ti doktor řekl, že ti nedá za sebou clostyl? vždyt málo kdy se to po nem povede na první pokus.

katyna6
15. kvě 2010

Ahoj ,jen nakukuju 🙂
kacenka-doktor mi právě řekl,že na ten Clostil reaguji moc dobře a aby předešel případnému vzniku cyst z folíků,tak jeden měsíc vynecháme.Ale že účinek Clostilu bude i v tom dalším cyklu přetrvávat.Ty jsi ho brala jak dlouho.Mmch.držím palečky,aby ti to vyšlo!!! 😉 😉

reny30
16. kvě 2010

ahoj holky, taky beru clostilbegyt,teď už potřetí a moc si přeju,aby se to povedlo. Asi tak jako vy všechny 🙂 My se s manželem snažíme skoro druhý rok a připadá mi,že moje psychika je na tom čím dál hůř. Moc mi pomáhá,když si čtu vaše příběhy a vidím,že v tom nejsem sama. Všem vám držím pěstičky 😵

kaceenka
17. kvě 2010

ahoj holky, tak máme zas pondělí a musíme do práce. jak ja nenávidím pondělky. A hlavně ted když musím čekat do příštího týdne, abych mohla jít k doktrovi. to jsou nervy. Jinak testí sílí. není to ještě úplně, ale každopádně sílí 🙂
Katynko: tak když reaguje dobře na ten clostil, tak není co řešit. ja ho brala minulý rok dva měsíce (na druhý pokus jsem otěhotněla, ale nedopadlo to dobře) a ted je to zas druhý pokus. takže 4 měsíce. Ale snažíme se přes rok.jenomže ja prostě nemám bez prášku ovalaci. asi je to tím že mam PCO. uvidíš ono se to povede. a manža byl na spermiogramu nebo ne? nevím jestli jsi to psala...
reny:ahoj, tak se to pomalu tady rozrůsta 🙂 s tou psychikou tě moc dobře chápu.ja jsem to taky blbě nesla a ted jsem to vypustila na jeden měsíc a možná to vyšlo. to uvídím příští týden. Co je u vas za problém, že se nedaří?

pitrisek26
autor
18. kvě 2010

ahoj reny, to jsme na tom podobně 😉
kači, držím palce, ať je vše v pořádku, informuj nás jak to vypadá 🙂

reny30
18. kvě 2010

Ahoj holky 🙂 zatím nevíme,kde je u nás problém. Už jsme byli v CAR, kde nam dělali všechny testy a vše dopadlo dobře. Jen spermiogram byl trošičku pod normou v pohyblivosti spermií. Tak mi dali clostil, i když podle měření BT bych ovulku mít měla. No a když se nezadaří,ale já věřím,že jo 😵 , tak mě příští měsíc čeká laparoskopie v nemocnici. MS bych měla mít příští týden,tak já pak písnu 🙂
kačeenko naprosto tě chápu s nechutí chodit do práce,poslední dobou mně připadá, že mě to tam vůbec nebaví a všechno mi leze na nervy,včetně šéfa 😀 Je to všechno spojeno tady s tím velkým přáním.
A dík za podporu

kaceenka
18. kvě 2010

pitrisek:budu informovat ...
reny: takže u vas problém není a není to tak ja u většiny holek? že je tam ta psychika? jinak nechápu kde by byl problém, když jste v pořádku. ja alespon věděla, že nejsem v pořádku a ovulku nemám, ale stejně jsem se k tomu hrozně upínala.
akorát ted jsem myslela na to jak mi bylo ješte před pár dny fajn, když jsem ješte nedělala testy. chodila jsem si do práce, připravovala svatbu a bylo mi fajn. a ted posledních pár dnů mne prostě nic nbaví. pořád myslím jen na to jedno..chvíli mám pozitivní myšlenky, že je všechno fajn a pak opet pár hodín myslím negativně. a to mne hrozně ovlivnuje...je to nejdelší období v mém životě.. A jsem neskutečně nervozní a podrážděná... no nevím...

kaceenka
18. kvě 2010

holky ja vám to fakt přeju, aby jste brzy otěhotněly a napsaly že čekáte miminko a je všechno v pořádku. proč se to nedá zjistit hned jak najdeš pozitivní test..? člověk by byl alespon v klidu, že je to tam kde to má být...

olasek
18. kvě 2010

Ahojda holky, máte stejný problém s prací jako já... minulý rok už jsem měla krizi, už jsem nemyslela na nic jiného než, že chci miminko. V práci se moje nálady střídaly buď flegma nebo podrážděná. Samozřejmě si to toho šéfová všimla. V lednu jsem změnila ve firmě pozici a je to lepší. Taky se snažím opanovat a neupínat se na to.... jde to těžko, ale jde to 🙂 Před 3 týdny jsem se vdávala takže i myšlenky na něco jiného zabraly..... Tak uvidíme, jsem už nakonci cyklu ( 25DC )...nemám doma ani jeden test - to abych nemagořila a netestovala už teď 😉 Fakt se dost krotím 😀