Clostibegyt - vlastní zkušenosti

pitrisek26
19. dub 2010

Ahoj holky, hledám spolubojovnice, které začínají brát clost. druhý měsíc a věří, že to vyjde ... chci se s vám podělit o to točení hlavy, pocení, návaly atd. 😉 až k tomu vysněnému uzlíčku štěstí 🙂

Takže, jste tu některá 😉

eleka
17. čer 2010

Ahoj holky, díky za podporu, ale MS se zřejmě blíží včera BT 37 a dnes už jen 36,8 - tak nemá cena se testovat. Když se neobjeví do zítra, tak se testnu - o víkendu se stěhujeme, tak abych věděla, jestli můžu tahat i těžší věci nebo raději ne. Ale tak ještě mám dva měsíce clostil, tak snad to vyjde 🙂 A co vy, jak jste na tom? Snažíte se pilně 🙂

pitrisek26
autor
17. čer 2010

elek, držím palce .. já už se asi nesnaším, už to nechávám na přírodu, jsme oba zdraví tak co, těch "plánovaných" akcí už mám dost 😀

eleka
17. čer 2010

@pitrisek26 mi už taky nic neplánujeme (teda kromě toho stěhování 😀 ). Prostě šance je 50:50 buď se zadaří nebo přijde MS. Já bych v současné době brala i pravidelnou MS a ne to moje neustálé čekání 🙂

pitrisek26
autor
17. čer 2010

tak to já mám asi s MS štěstí, protože mi chodí opravdu jako hodinky 🙂 ale já myslím, že se fakt dočkáme všechny, jenom každá v jinou dobu a za jiných okolností 😉 ... počkej jak budeme za pár let na ty naše caparty nadávat, jak nám dávají zabrat 😀

eleka
17. čer 2010

@pitrisek26 Normálně ti závidím tu pravidelnou MS 😠 . Bojím se, abych nemusela zase na vyvolávačku. Asi bych doktorovi rovnou řekla o hormonální profil (abych věděla, zda jsem normální). 😉

pitrisek26
autor
17. čer 2010

tak HP mi nedělali, taky bych ho chtěla, ale mi řekl, že to mám určo OK, když mám takovou pravidelnost, že to je zbytečné .. ani mi nikdy nebrali krev na něco jiného, tobě jo?

pitrisek26
autor
17. čer 2010

ale podlé té pravidelnosti a dalších vyšetření si myslím, že jsem fakt OK,takže by se snad zadařit mohlo, že 😀

eleka
17. čer 2010

tak to já mám pravidelnou nepravidelnost a ani krev mi nebrali 😀 . No jestli budu muset k doktorovi, tak se zmíním, zda by to šlo a případně si ho i zaplatím, než brát hormony jen tak a nevědět, zda mi pomůžou ☹. Clostil mi měl přinést alespoň pravidelnost a zatím nic ☹. No, ale u tebe by mělo vše fungovat správně - tak to se brzy zadaří 🙂 držím palce 😉

pitrisek26
autor
17. čer 2010

určo se zadaří, ale už je to 1,5 roku, takže taky mě to hlodá proč to nejde 😖
určitě se mu o té krvi zmiň, ale nevím jestli to jde vzít teď když jsi na hormonech

luciusek
17. čer 2010

Eleko:tak to jsem zvědavá.Zítra budu nakukovat....držím moc moc pěstičky. 😵 😉

Pitrisek:a tobě přeji ať to taky brzo výjde.Rok a půl je už dlouhá doba. ☹ Je to strašně stresující.Teda aspoň já to tak prožívala,když jsme se snažili přes dva roky.Pak jsem vyměnila doktora a za 4 měsíce jsem byla těhotná. 🙂

pitrisek26
autor
17. čer 2010

luci, jejda, taky jste si počkali 😒 .. ale dočkali, to je důležité 😀 a v čem byl zakopaný pes? Já myslím, že u mě je to hlavně psychika, že to tak moc chci .. 😠

luciusek
17. čer 2010

Pitrisku:zakopaný pes jsem já. 😀 Já nemám bez hormonů menzes,tudíž neovuluju.Tam,kde jsem chodila před tím,tak tam mi jen říkali vydržte,buďte trpělivá,jste mladá máte čas a takové kecy. 😠 Nakonec jsem teda přešla,doktor vzal krev vyšetřil,napsal prášky a už to bylo.Ale byly to nervy a stály za to. 😵 Jj je to těžké na to nemyslet,ale snad se zadaří.Moc bych ti to přála. 😉

pitrisek26
autor
17. čer 2010

no a vidíš, já mám vše jak má být a nic ☹
já si myslím, že je lepší mít nějaký problém a řešit ho, než aby ti všichni řekli, jste oba zdraví ... protože co dál??? pořád můžeme jen čekat a věřit, že se fakt zadaří 🙂
ale jestli ti prášky pomohly, a myslím, že si psala první balení, tak to je tutovka, že to bude zase coby dup 🙂

luciusek
17. čer 2010

To máš pravdu...radši vědět co je a řešit to než takhle čekat. ☹ Jj u maxe to vyšlo na poprvé.Uvidíme jak teď.

pitrisek26
autor
18. čer 2010

eleko tak co? netrpělivě čekám .. já už mám po MS 😎

eleka
18. čer 2010

Ahoj holky, tak výsledek negativní - nedivím se BT 36,6 a bolesti - očekávám MS každou chvíli ☹ Ale nadruhou stranu jsem ráda, už nemusím na vyvolávačku 🙂

Mám otázku, co byste řekli na soukromou skupinu?

pitrisek26
autor
18. čer 2010

škoda elek, vzhůru do dalšího snažení 😀
já jsem pro soukromou skupinu 🙂

eleka
18. čer 2010

mám teda založit soukromou skupinu? A koho do ní pozvat?

pitrisek26
autor
18. čer 2010

jo, založ .. určitě luciuska .. a pak nevím .. protože teď tu moc lidí nechodí, šak rozhodni sama

eleka
18. čer 2010

tak jsem udělala nové téma v soukromí, máš tam přístup a přidala jsem i luciuska, kaceenku, katynu6, olaska - ostatní, kdo by se chtěli přidat, dejte vědět

eleka
18. čer 2010

název - clostilky - pokračujeme v soukromí

peho
18. čer 2010

Ahojte holky, jestli můžu, tak bych se ráda přidala, brala jsem teď druhý cyklus clostík a teď čekám jak to dopadne.

misskka
18. čer 2010

Ahoj, měla jsem teď clostil druhý měsíc a nic. Docela dost jsem na to vsázela (ale to asi tady každá). Takže teď jdu do třetího měsíce. Chtěla jsem se zeptat, jak zvládáte to čekání. Každý říká nemyslet na to, ale já prostě ty myšlenky zahnat nemůžu - už jsem ve stádiu, že když na to alespoň nevzpomenu 1x za 5 minut, tak si řákám, jo to jsem ale na to dlouho nemyslela... ☹

peho
18. čer 2010

Misska tak do třetice to určitě vyjde - do třetice všeho dobrého 🙂 . Já teď čekám tak do neděle nebo pondělí jak dopadl náš druhý cyklus s clostíkem. To čekání je příšerné, ono se řekne nemyslet na to, ale jak to udělat, aby člověk na to vážně nemyslel viď.

eleka
18. čer 2010

ahoj peho a missko, přidala jsem vás do soukromé skupiny, jestli chcete, přijďte 🙂 jinak držím palce

mysiiickaaa
1. črc 2010

ahojky holky, můžu se k vám přidat? clostyl jsem teď brala druhý měsíc a ani jedno vajucho ☹ , teď ho budu brát zase ale mám strach že tam zase nic nebude ☹

eleka
1. črc 2010

@mysiiickaaa ahojky, přidala jsem tě k naší soukromé diskuzi 🙂

mysiiickaaa
1. črc 2010

děkuji 🙂

.danda.
29. zář 2010

Ahojky, taky beru clostík, mohla bych se přidat? 🙂

eleka
29. zář 2010

@.danda. Ahojky, přidám tě do soukromé diskuze