Clostibegyt - vlastní zkušenosti

pitrisek26
19. dub 2010

Ahoj holky, hledám spolubojovnice, které začínají brát clost. druhý měsíc a věří, že to vyjde ... chci se s vám podělit o to točení hlavy, pocení, návaly atd. 😉 až k tomu vysněnému uzlíčku štěstí 🙂

Takže, jste tu některá 😉

terkao
20. dub 2010

ahoj,
chtěla bych vás tady jen povzbudit, já už mimčo čekám, ale také po léčbě clostilbegytem a pomohl hned napodruhé. Tak že moc moc držím palečky at máte taky takové štěstíčko jako já. My se už vzdávali naděje a chtěli na umělé oplodnění a pak pan doktor nasadil tyhle prášky a už budeme v říjnu tři.

olasek
24. dub 2010

Ahojda, já začínám s Clostylbegytem už za 5 dní takže si ráda přečtu, jak ho vnímáte vy 🙂 ...já doufám a věřím.... Terko - díky za podporu Pitrisku těším se na info od tebe.... 😉

elisabet
24. dub 2010

Ahoj holky, jedno téma s clostilbegytem už tu je, tak klidně koukněte, najdete ho v Neplodnost- Léčba Clostilbegytem.
No já abych vás teď nezklamala, znám osobně taky holky co jim hned napodruhé clostík pomohl, já mám teď třetí cyklus, druhý nezabral. a to jsme oba zdraví, já jsem v pořádku a manžela jsem poslala na spermiogram a je taky v pořádku jen má menší pohyblivost spermií-45% a norma je nejmíň 50%. No podle gynekol. by to mohlo znamenat jisté omezení ale né tak radikální že by to nešlo, že by jsme museli podstoupit IUI a nebo IVF. Řekla jen že mu mám dávat taky listovku, a třiba i tabletky co berou nastávající maminky a taky mi tady na diskuzích holky poradily Q10 a éčko, selen a zinek, tak ho už dopuju minerálama a vitamínama a uvidím jestli nám to na potřetí zabere. Teď jsem 16DC, dva dny po ovulaci a tak jen čekat jestli ms příjde nebo ne. Tak vám přeju aby vám to zabralo hned ať se nemusíte trápit s nežádoucíma účinkama, já mám jak jste zmiňovaly návaly, točení hlavy, mžitky před očima, pocení, no a myslím že je to cyklus od cyklu horší, teď potřetí mi bylo dost špatně, tak doufám že jsem ho brala naposledy a že mě další léčba čekat nebude. 😉 Přeju hodně štěstí.

pitrisek26
autor
27. dub 2010

Ahoj Oli ... tak já už to mám od neděle za sebou, třetí den mě šíleně bolely vaječníky a můžu říct, že mi bylo celkem dobře .. horší to bude po pregnylu, to dostanu utrogestan a po tom je mi zle jak čert ... to jsou teprve motáky ... zítra jdu měřit folíky, tak mi drž palce, snad tam budou dva veliké 🙂 ... a co ty, který máš cyklus clost? já druhý .. 😒

pitrisek26
autor
27. dub 2010

Ahoj El, my jsme taky oba zdraví, já beru listovku, calibrum baby plan, B6, mladý ječmen a muž bere selen a zinek ... bereme už to dlouho a pořád nic ... já jsem dnes 11DC, takže před plodnými dny ... tobě držím palčáky, určitě piš co a jak ... jak velké jsi měla folíky a byla jsi na pregnyl?

kaceenka
27. dub 2010

Ahoj pitrisek26, taky patřím mezi hokly, které berou clostil. Já jsem ho poprvé brala před rokem dubnu a květnu a otěhotněla jsem. jenomže to bylo mimoděložně. takže jsem přišla o pravý vejcovod a ještě do toho mám polycystické vaječníky. Takže žádná výhra. Dali jsme si pak pauzu a ted mi doktor nasadil opět clostil. Ted je to druhý měsíc co ho beru. Ted něd¨kdy by se měla dostavit ovulka (tedy jestli) a pak uvidíme. Ale moc tomu nevěřím...A ohledem potíží při užívaní clostilu, tak myslím, že nic nepozoruju...

pitrisek26
autor
27. dub 2010

ahoj Kace, ale dobré je, že se zadařilo .. je spousta holek co mají polycystické a podaří se .. nevím co je lepší, vědět, že je něco špatně a bojovat s tím, nebo mít vše OK a nevědět co dělat - můj případ 😒

eirin
27. dub 2010

Pitrisek, dělali ti hormonální profil? Docela mě překvapuje, že ti dr. nasadil Clostil, když píšeš, že je u tebe vše ok (a ovulace probíhá). Já Clostil brala tři měsíce po sobě, měla jsem PCO a byla bez ovulace, no a ten třetí cyklus se zadařilo..

pitrisek26
autor
28. dub 2010

eirin, mám vše OK a clost se dává na zvýšení šancí .. tzn. aby bylo více vajíček, dnesk jsem byla u dr. a mám tři, takže super, jsou větší šance

kaceenka
28. dub 2010

pitrisek: no je pravda, že je fajn že se zadařilo, taky jsem to tak brala po laparoskopii, ale furt mám pocit, že to byla jenom náhoda. Uvidíme ted jestli se zadaří nebo ne, v pátek mám doktora tak jsem zvědavá jestli tam něco bude . Jinak gratuluji ke 3 vajíčkám. to je pozitivní zpráva...A jak dlouho se snažíte?

pitrisek26
autor
28. dub 2010

snažíme se přes rok .. a jsem ráda, že jsou tři vajíčka ... kéž by alespoň to jedno vyšlo .. vy se snažíte jak dlouho?

pitrisek26
autor
28. dub 2010

V pátek si na tebe vzpomenu, protože jdu taky .. jdu na pregnyl a víkend bude důležittý 😉

kaceenka
28. dub 2010

No my se snažíme taky rok a kousek...Ale mezi tím bylo hluché období po tom mimoděložním.Ale s clostilbegytem je to 4 měsíc. Bez něj nemám ovulku.Ale menstruaci dostávam tak nějak normálně a hlavně bez vyvlávačky. No doufám, že tam v pátek nepojedu bytečně, protože neodhadnu kdy by měla být ovulka...V pátek budu 15DC tak nevím nevím. Ale pregnyl nedostávam vůbec, to je asi divný... Držím pěsti aby ti to vyšlo....

elisabet
28. dub 2010

Ahojte holky, no já mám hormonální profil taky v pořádku, ovulku mívám taky, měřím si bazální teplotu tak i vím přesně kdy, a clostil mi dala jen tak, bez předešlého vyšetření, a nechodím ani na měření foliků, já vím je to divné, už se holky na jiných diskuzích nad tím pozastavovaly, ale moje dr nic, vím že je tam riziko cyst, a vím že se má brát tři měsíce za sebou a pak tři měsíce pauza, ale mi ho dala nejdřív na dva měsíce a pak když to nevyšlo ani na podruhé tak jsem si tam zašla že bych se jako objednala i na prohlídku a ona že je to ještě brzy, že jsem byla v prosinci a že mám na prohlídku čas a nasadila mi dalčí dvoje, tudíž když to teď zase nevyjde tak budu brát clostil čtyři měsíce v kuse, no a pak od 14dc beru duphaston, je to aby sliznice v děloze lépe pracovala, narostla a miminku se tam dobře hnízdilo, mám pocit že to dávají i těhulkám které mají sklon během těch prvních třech měsíců k potratu, a taky se bere na úpravu ms, no mě ho upravil tak že ms nedostávám 28dc ale 31dc, no a ovulku mám 14dc, no ale zase mám delší luteální fázi, ale zatím mi byla na prd! Teď jsem 20dc a 6dpo,začíná mě bolet bříško jako bych to měla každou chvíli dostat, ale to mě bolí každý měsíc co beru ty léky a tak to je asi těma lékama a tak si nedělám klamné naděje že jsou to první příznaky těhu, to jsem se zklamala první měsíc, takže teď jakékoli pocity na těhu nesvaluju, prostě musím počkat jak se to vyvrbí.

janana
7. kvě 2010

Ahoj holky!
Držím Vám moc palce, ať se v8m zadaří. Nám se na třetí cyklus s Clostilem zadařilo. Bez něj by to asi těžko vyšlo.

pitrisek26
autor
7. kvě 2010

ahoj jano, děkujeme za povzbuzení 🙂

holky tak jak se daří, já jsem 21DC a zatím docela dobré 😉

pepina74
7. kvě 2010

Ahoj holky,
... já jsem na clostylbegyt přestala věřit, brala jsem ho rok, každý cyklus, k tomu mi píchali pregnyl na vyvolání ovulace a tu a tam jsem pak jedla duphaston. Podotýkám, že jsem zcela zdravá, cyklus 28 dní, folikuly patřičné velikosti se urodily každý měsíc, manžel má normospermie - .... a stejně jsem neotěhotněla a momentálně absolvuju první cyklus IVF. Takže tyhle prášečky ne všem pomáhají. Samozřejmě vám držím pěsti, ať to vyjde, ale rozhodně bych neradila se k nim nějak moc upínat.

olasek
10. kvě 2010

Ahojda holky, držím pěstičky všem!!! Pepi, vím, že každému nepomůžou, ale naděje umírá poslední..... U mě začali opačně - ihned IUI a IVF - prostě styl hup na krávu. Samozřejmě vše neúspěšné. Byla jsem šíleně vystresovaná. Změnila jsem lékaře a konečně jsem se dostala i k tomu, že mi po 2 letech udělal někdo hormonální profil - a světe div se, všechny hodnoty naprosto v normě, dokonce i ovulace se normálně dostavuje. Prý nejsme kandidáti na IVF, potřebujeme jen podpořit.....takže já věřím a doufám s clostilem..... Uvidíme 😉 .... Jinak jsem 17DC. Cítím se fajn...jen pořád chodím čůrat 😀 - asi mi folíci tlačí na močák.

pitrisek26
autor
11. kvě 2010

Ahoj Oli, tak to jsi trošičku za mnou .. já jsem dnes 25DC a modlím se, ať už žádná MS nedojde. 😉 To fakt zírám, že už jsi měla IUI i IVF, já teda nic ... ale dr. mi řekl, že pokud se nezadaří, tak že na podzim 😒

kaceenka
12. kvě 2010

Ahoj holky. ja věřím, že se to jednou povede a je jedno jestli tak nebo onak. Ten clostyl prostě nezabere pokaždé všem holkám. Ja když ho brala poprvé zabral na druhy pokus ale zbytečně. No a dnes jsem 25DC a dělala jsem si test a je slabě pozitvní.Ale nechápu prostě jak je toto možné. Ja nevěřím, že bych byla těhotná. Zrovna tenhle cyklus, kde jsem to přestala řešit a tešit se na svatbu. A jestě k tomu, když jsem byla u doktora, tak folikul byl na pravé straně a tam nemám vejcovod. Na levé straně nic nebylo...prostě nechápu a jen čekám co z toho bude. Nevíte jestli je možné když je ovulace na straně kde není vejcovod, že by došlo k otěhotnění někde mimo třeba břišní dutine nebo tam někde..docela mám z toho strach.

kaceenka
12. kvě 2010

petrisek: až ted jsem si všimla, že jsi stejný DC jako já...jsem na tebe zvědavá..Ty jsi vlastně psala že folíci byly vid?

pitrisek26
autor
13. kvě 2010

ahoj kaci, tak já včera taky testila a bílo ... hrozně ti to přeju a závidím 😉 ... určitě jsi těhule ... ty víš, kdy jsi měla ovu? kdy ti píchali pregnyl?

kaceenka
13. kvě 2010

pitrisek: no nevím nevím jestli jsem těhotná a kdyby i jo tak se bojím že to dopadně špatne. Ja nevím kdy jsem měla ovu, jen jsem 15DC byla u dotora na folikumetrii a ten řekl, že tam je jeden ale na pravé straně a tam nemam vejcovod, tak prej že tenhle měsíc nic a uvidíme příští..protože to byl druhý měsíc co jsem měla něco ale na pravé straně. Tak potom jsem to neřešila. To bylo překvápko když tam byla a to slabá čárka. A do toho jsem tenhle víken pila slivku ve velkým, protože jsem rozdávali oznámení na slovensku. Do toho jsme cestou ze slovenska na dálnici měli bouračku. Říkam když to člověk čeká tak nic a jednou se na to vykašle užíva si a je to..i když u mne je to pořád divné, nějak to nemůžu pochopit..Ale na druhou stranu ta čárka nic neznamená,kolik holek mělo čárku a pak dorazila menstruace.takže ješte uvidíme. A když to nedostanu tak pujdu k doktorovi... A pregnyl jsem nikdy nedostala..

kaceenka
13. kvě 2010

pitrisek: když to nevyšlo ted neboj vyjde to příští měsíc. Prosím tě nevím jestli jsi to tady psala ale jekej máš ty problém, když bereš prášky a jak dlouho se snažíte?

pitrisek26
autor
13. kvě 2010

snažíme se přes rok a problém není žádný, vše je OK .. clost mám na zvýšení šancí, ale ovu i vajíčka mám vždy i bez prášků 😒
jestli MS nepřijde, tak udělám test v sobotu, kéž by tam ta druhá čárka byla 😉

pitrisek26
autor
13. kvě 2010

a docela už mám nervy, protože mě bolí břicho i prsa ... takže asi tento měsíc nic ☹

kaceenka
13. kvě 2010

no mne taky bolí prsa a to dost, jenomže tohe mám normálně, síce ne tak brzy ale mám. A ja ten cyklus mam nepravidelný, takže moc toho neodhadnu.skusim další test zítra ráno. první jsem dělala v úterý a tam skoro nic jenom nejaký stín a pak jsem testila včera a ta čárka byla vidět volným okem, bez toho abyh ten test naklánela nebo tak. Ja se fakt dost bojím.tak jsem se tešila na to až otěhotním a ted když jsem našla tu čárku nemam z toho ani radost jenom strach.

pitrisek26
autor
13. kvě 2010

tak třeba tam zítra bude silnější, já už mám pocit, že začínám špinit, takže je tento měsíc asi odpískaný ☹

kaceenka
13. kvě 2010

pitrisek: nebud smutná, však ono se zadaří. Bud ráda,že nemusíš třeba na menstruaci čekat další dva týdny a že ji máš pravidelně. to ja vždy brala jako pozitivum. Protože to věčné čekání mne zabíjelo. 🙂

pitrisek26
autor
13. kvě 2010

tak kačenko, mrcha dorazila, přesně na čas ☹ ... takže dej o sobě vědět, jak to dopadlo tobě 🙂