Clostibegyt - vlastní zkušenosti

pitrisek26
19. dub 2010

Ahoj holky, hledám spolubojovnice, které začínají brát clost. druhý měsíc a věří, že to vyjde ... chci se s vám podělit o to točení hlavy, pocení, návaly atd. 😉 až k tomu vysněnému uzlíčku štěstí 🙂

Takže, jste tu některá 😉

pitrisek26
autor
28. kvě 2010

tak dneska mi píchli pregnyl a děj se vůle boží 😉 😀

olasek
30. kvě 2010

Držím pěsti 🙂)) napište, jak pokračují vaše mimi peripetie.... 😉

eleka
31. kvě 2010

Dobré ráno holky,
jak se máte při pondělku?
My jsme se o víkendu poctivě snažili 🙂. Mám na Vás otázku, je mi nějak zle - žaludek, břicho, je to po clostilu normální? Díky za odpověď.

pitrisek26
autor
31. kvě 2010

ahoj elek, no mi o snažení povídej, my se snažili snad nejpoctivěji za 1,5 roku .. ani sedět nemůžu 😀
mi bylo po clostu pěkně zle ... který DC jsi?

eleka
31. kvě 2010

Ahoj pitrisku, no úplně stejný jako ty 😀. Bavily jsme se tu o tom, že bychom mohly stejně rodit, když se zadaří :D

pitrisek26
autor
31. kvě 2010

aháá, já jsem blbec .. to víš pondělí, eště mi to nemyslí 😀
tak to je super, aspoň založíme spolu téma ... Stejně počaly, stejně rodily 😉

pitrisek26
autor
31. kvě 2010

kdy si myslíš, že jsi měla ovu? já asi v pátek večer

eleka
31. kvě 2010

to téma beru 😀. Jinak podle příznaků a teploty bych odhadla sobotní večer - ale je to mé první důkladné zkoumání, tak snad jsme se trefili 🙂.

pitrisek26
autor
31. kvě 2010

já v to doufám, ale hážu to za hlavu, aby to vyšlo 😉

olasek
2. čer 2010

Halooo holky, kde to váznéééé!!! Stále nikde nikdooooo!!!! 😀

pitrisek26
autor
2. čer 2010

ahoj olasku, tady nikdo nechodí, asi mají všichni snážo a my jediné po nebo před 😉
tak co mrška, už dorazila?

kaceenka
3. čer 2010

Ahoj holky, tak dlouho jsem se neozvala ale čekala jsem jak to všechno dopadne. minulý týden jsem byla poprvé u doktora. Na utz nic nevidel a odebral krev na hcg s tím, že podle ms už by měl na utz něco vidět. a když bude nad 1000 bude to asi mimoděložné. no druhý den jsem volala na gyndu a hcg bylo 560 což je jasný, že nic vidět nemohl. tak mě to uklidnilo, protože to vlastně možná i odpiovídalo datu ovulace a oplodnění.protože jsem otěhotněla o týden později. no a včera jsem tam byla a něco viděl, ale řekl, že si myslí že jde o neprospívající těhotenství. dva dny před tím jsem špinila ařekl, že to je důkaz toho, že něco není v pořádku. viděl tam gestační váček ale bez plodu. Tak odebral krev a že se uvidí. ja už se připravuji na nejhorší a mám pocit, že příští týden pojedu rovnou na kyretáž.

Jinak vám přeju, aby se vám zadařilo....

pitrisek26
autor
3. čer 2010

ahoj kači, panebože co to čtu .. a není tam naděje, že by to bylo v pořádku, že je ještě čas na to, vidět ten plod? ☹

kaceenka
3. čer 2010

pitrisek: ja nevím jestli je tam nějaká naděje...myslím, že moc ne... ale ted vím, že testy které sílí ještě vůbec nic neznamenají...jsou pořad silnějsí....no myslím, že to nedopadne a připravuju se na to...není možný aby tam byl ted jenom váček...Hlavně mne není špatně, jenom mě pobolívají prsa ale to je vše.

pitrisek26
autor
3. čer 2010

ježiši to je hrozné, tak se opatruj a drž se .. uplně se bojím za tebe ☹

eleka
3. čer 2010

Holky, zdravím vás, jen sem vždy nakouknu.
@kaceenka - drž se a opatruj, ať je vše v pořádku.

katyna6
3. čer 2010

Hezký den holky,taky jsem tu chvilku nebyla,ale co to čtu? ☹ Kači,držím ti hrozně moc palečky,ještě všechno ztraceno není!To špinění sice není nic pozitivního,ale ještě nezoufej.A pokud to náhoudou tentokrát nevyjde,zkus to brát tak,že raději teď,v samým začátku,než někdy za 5 měsíců.Ono to bolet bude stejně,ale já vím,o čem mluvím a mně to přece jen trošku pomáhalo,když jsme o mimi přišli.Drž se a dej vědět co a jak!!!
ještě jsem se holky chtěla zeptat,teď jsem poprvé brala Clostil a mrcha se mi zpozdila o 4 dny,mívám cyklus 28,max29 dní a teď se uráčila dorazit až 32den,ale o to víc mi je blbě.Může to být po tom Clostilu,nevíte?

pitrisek26
autor
3. čer 2010

já to mám před i při clostu pořád stejné .. mi to teda cyklus nerozhodilo, takže neporadím

pitrisek26
autor
3. čer 2010

katy a jdeš do dalšího cyklu s clost?

katyna6
3. čer 2010

@pitrisek26 pravil mudr,že teď měsíc pauza,že účinky prý přetrvávají a aby se třeba nechtěly tvořit cysty,kdybych to brala hned te´d a jak dostanu další mrchu,mám si přijít na další.

pitrisek26
autor
3. čer 2010

já brala teď dva měsíce za sebou a v pohodě ... ale mám po MS jít na kontrolu, jestli je to OK

luciusek
4. čer 2010

Ahoj holky,chtěla bych se k vám přidat.Doufám,že můžu. 🙂 Já začnu brát clostil za 4 dny.U prvního dítka jsem brala clomhexal na ovulaci a povedlo se na poprvé.S clostilem nemám vůbec zkušenosti,tak doufám,že taky pomůže.Všem přeji hodně štěstí. 😉

pitrisek26
autor
5. čer 2010

ahoj luci, vítej mezi náma a přejeme ať clost znovu zabere napoprvé 😉 . Já beru třetí várku a nic ☹
Ony jsou ty prášky skoro ty samé, takže máš velkou šanci!!!!!!!!!! Jdeš i na pregnyl?
Holky co berete utroš, neměly jste z toho zácpu? Já trpím jako pes 😒 😠

luciusek
5. čer 2010

Pitrisek:děkuji za uvítanou. 😵 Na pregnyl zatím nejdu.Nebyla jsem ani před tím.Tobě přeji at se to už konečně povede. 😉 Utrogestan jsem brala,ale zácpou netrpěla.Spíš mi po těch všech hormonech bylo špatně a byla jsem náladová a kde co mě rozbrečelo. ☹

pitrisek26
autor
7. čer 2010

Ahoj holky, jak se máte? Co nového, už máme nějakou těhulku? 😉

eleka
7. čer 2010

Ahoj holky,
tak jaký byl víkend? My celý víkend malovali byt, tak nic moc ☹.
Pitrisku - tak jak to vidíš? Myslíš, že se zadařilo? 🙂

pitrisek26
autor
7. čer 2010

ahoj eleko, my byli celý víkend venku, takže odpočatí, vyslunění 😎 .. konečně 🙂
jinak si myslím, že se nezadařilo ... nevím proč, ale tomu že to vyjde věřím čím dál míň .. už je to přece jen doba .. a co ty? myslíš, že to vyšlo?

eleka
7. čer 2010

Ahoj Pitrisku, tak to závidím, taky bych raději odpočívala 🙂. Jinak si taky myslím, že to nevyšlo - nějak žádné změny nepozoruji, nic mi nebolí, necítím se jinak ☹.

pitrisek26
autor
7. čer 2010

no mě bolí prsa, ale to bolí vždycky, takže asi nic, no ☹
bože, kdy už se to prolomí, už mě to neba

luciusek
7. čer 2010

Ahoj holky,vydržte!!!!Už se brzy zadaří. 😵 My byli taky celý víkend venku.Bylo krásně.Dneska už máme zataženo,ale pořád teploučko. 🙂