Clostibegyt - vlastní zkušenosti

pitrisek26
19. dub 2010

Ahoj holky, hledám spolubojovnice, které začínají brát clost. druhý měsíc a věří, že to vyjde ... chci se s vám podělit o to točení hlavy, pocení, návaly atd. 😉 až k tomu vysněnému uzlíčku štěstí 🙂

Takže, jste tu některá 😉

kaceenka
19. kvě 2010

ahoj olasek:no myslím, že je to u všech stejné. ja taky měnila ted práci a bylo to lepší, protože jsem musela konečně myslet i na něco jiného, protože jsem se musela zaučit. Jinak gratüluju ke svatbě..mne to čeka za dva měsíce a kousek..máš fotky na beremese, že bych se podívala. A jaký problém máte vy když to nejde a jak dlouho se snažíte?

olasek
19. kvě 2010

Ahoj Kaceenko, děkuji za gratulaci. Fotky jsem neukládala, ale mám jednu tady na profilu v albu - jenom vzorek 🙂 .... Snažíme se necelé 2 roky a už jsme ledacos absolvovali - mám za sebou laparoskopii, hysteroskopii, 1x neúspěšné IUI a 1x neúspěšné IVF. Anatomicky mám vše ok, manžel má spermiogram na dolní hranici normálu..... Po tomto martiriu jsem přešla do jiného CARu, kde konečně zjistili, že mám občas anovulační cykly a tak zobu Clostil..... vlastně ta nejméně náročná léčba až po tom všem..... byly to pěkné nervy, a těch slz, ale už to hážu za hlavu.... ono to příjde......
Vidíš, nová práce, svatba....ideální příležitost k tomu, aby organizmus zabral 😉 , držím pěstiiiii!!!

reny30
20. kvě 2010

Kaceenka, olasek moc vám gratujulu ke svatbě a budoucí svatbě 😀

olasek: přístup v CAR se mi vůbec nelíbí, taky si myslím,že by měli nejdřív udělat všechna vyšetření a teprve potom IVF. Byli jsme na tom podobně. Do CAR jsme se dostali v lednu a absolvovali různé vyšetření krve a tak a hned mi bylo nabídnuto IVF. To jsem nečekala a byla z toho dost zklamaná. Myslela jsem,že budou hledat nějakou příčinu, IVF beru až jako poslední naději. Chápu,že je to jejich obživa,ale opravdu mě to zklamalo. A tak jsem se ptala na další možnosti a teď třetí měsíc beru clostil a jsem 26DC 🙂 Taky už jsem objednaná i na laparoskopii, ale snad nebudu muset 😵
V každém případě se holky držte,myslím na vás 😀

pitrisek26
autor
20. kvě 2010

ahoj holky, já dnes začala brát třetí cyklus clost ... držme si pěsti, ať tuhle diskuzi brzo uzavře´me 😉 🙂

pitrisek26
autor
20. kvě 2010

olasku, kde jste měli tu svatbu .. krásné... byli jste sami dva?

olasek
21. kvě 2010

Tak hlásím, že testík negativní....vzhůru do druhého kola s Clostilem!
Pitrisek: moc děkuji. Svatbu jsme měli na Seychellách. Měli jsme s sebou svědky - kamarádku a jejího manžela 😉 ...bylo to nádherné.....

pitrisek26
autor
21. kvě 2010

olasku, vydržať 😉 ... taky se snažím, dnes mi spolužačka volala, že jim to vyšlo na první pokus, trošku závidím a nechápu jak je to možné 😉 ale určitě se dočkáme, začínám bojovat 😀
Teda na Seychellách, tak to je bomba ... a jaktože jste se tak rozhodli?

katyna6
22. kvě 2010

Hezký den holky,tak po pár dnech zase nakukuju
kacenka-gyn.dr.dělal příteli jen nějaký základní orientační spermio a to mu vyšlo moc dobře.Já jsem ještě na žádných vyš.nebyla,ale o nějakým problému u mně zatím ani nevíme,nikdy nc nezlobilo,první těhu se zadařlo po 7mi měsících.Uvidím,co bude teď....
olasek-jéé,to musela být nádherná svatba... 😵 😵 😵 😵 ,možná jsem to přehlídla,kdy jste se brali?
jinak já začnu být taky za pár dní nervozní,jsem dnes 20DC...ach jo,to čekání pokaždý....
jdu zas něco dělat,přeji vám pěkný víkend,pa

reny30
22. kvě 2010

ahoj holky, držte mi pěstičky,jsem 28DC 🙂
olasek: druhé kolo určitě vyjde 😉 jednou se to podařit musí, nic netrvá věčně
pitrisek: všechny moje kamarádky a spolužačky jsou těhotné nebo mají miminka, i moje sestra,která ani nechtěla.... Já nezávidím trošku,ale strašně moc ☹

olasek
22. kvě 2010

Ahooj 🙂 , Katyna: brali jsme se 30.4. - juuu, pomalu 1 měsíc jsem už manželka. Moc se mi tenhle stav líbí !! Pitrisek: no, důvod byl ne zrovna ideální rodinné vztahy a z tohoto důvodu mě svatba nikdy moc nelákala. Ale můj drahý si mě chtěl za každou cenu vzít a tak přišel s nabídkou, která se nedala odmítnout 🙂
Reny: taky jsem dneska 28DC, ale kvůli antibiotikům, která jsem musela začít brát bo mám hroznou angínu jsem si dělala ten extra citlivý test a nic...... měsíčky, ale ještě nedorazili tak uvidíme.... A pokud jde o závist tak jsem na tom podobně, ze srdce přeju, ale ostýnek závisti tam je .....ale v dobrém 😉

alexiaaa
24. kvě 2010

Ahojte holky, moc jsem na koníka nechodím, spíš často pročítat, pro radu. Ale teď bych potřebovala pomoc pro kamarádku. Snaží se o miminko už skoro 5 let a teď má po druhé missed ab. Chtěli si dát pauzu, ale už jsou to skoro 3 měsíce a pojedou na dovolenou a chtějí se snažit znovu, bohužel bez Clostilbegytu jí nezrají folikuly a tak bych se chtěla zeptat, poprosit jestli nezbyl někomu Clostilbegyt, který už nepotřebuje? Jí by strašně moc pomohl, a jak na něj reaguje to už ví, brala ho už nesčetněkrát. Za případnou pomoc (prosím do IP) kdyžtak moc děkuji 😉.

sabi11
24. kvě 2010

Ahoj,
naprosto chápu vše, co píšeš... Já beru clostilbegyt už 3 cyklus a zatím nic. Snažíme se už 9 měsíců a nějak to nejde. Někdy mám chuť, se vším praštit.. Ale copak to jde? Po Clostilu se mi točí hlava, mám návaly a při ovulaci šílené křeče do břicha( v podstatě vše protrpím 😎 ) Nebudu asi vysvětlovat, že přítel je už krajně znechucený mým plánováním každého sexu a mé neustálé debaty o všem, co se toho týká 🙂 Ani se mu nedivím.. Někdy jsem znechucená i sama ze sebe. Je to zkrátka boj. A nejhorší, je to čekání od ovu do doby než to dostaneš. Takže budu i já ráda, když i ty se podělíš o všechny tyhle úžasné zážitky.. 😉

pitrisek26
autor
25. kvě 2010

ahoj holky, tak jak jste na tom? Reny, Olasek .. dorazila mrcha nebo už štěstím jucháte 😉
Sabi, je to boj, já beru třetí poslední cyklus, už v životě nechci, protože mě bolely tak vaječníky, že jsem myslela, že vystřelí ven, teď jsem ani neměla návaly, ale potila jsem se jak vrata do chléva 😀
Můj byl tachy znechucený plánováním a teď plánuje on ... mě už je to fuk, my měli sex v plodných dnech tolikrát, že už to kašlu, nějak to dopadne ... kámoška měla sex 1x za měsíc a v říjnu rodí ... je to nespravedlivé ale my to určitě zvládneme a pak se budeme rozčilovat nad těma našima capartama 😀

eleka
25. kvě 2010

Ahoj holky,
můžu k vám? Včera jsem dobrala poslední Clostil z prvního balení a zatím na sobě nic nepociťuji, je to normální? ☹
Jinak držím palce všem, ať se nám brzy zadaří 🙂

pitrisek26
autor
25. kvě 2010

ahoj eleko, je to normální a buď ráda, ty negativní účinky bych nikomu nepřála ... já jsem včera taky dobrala poslední prášek, takže jsme dnes obě 10DC 😉
Kdy jdeš na folíky? Já ve čtvrtek

eleka
25. kvě 2010

Ahoj Pitrisku,
na ty právě nejdu - mám Clostil pro úpravu cyklu. Folíky se mi normálně tvoří (dle doktora - vždy jich viděl několik), ale nefunguje u mne 2. fáze. Tak nevím, zda je to normální postup. Co myslíš?
Na kontrolu buď po 3. měsících, ale doufám, že bude důvod jít k doktorovi dřív 🙂

pitrisek26
autor
25. kvě 2010

já jsem taky ok, folíky mám normálně, ale při clostu se tvoří víc a je větší šance ... ale pokud ti nefunguje ta druhá fáze, tak to by ti spíš měl dát utrogestan, na tvorbu žlutého tělíska .. ten já beru taky .. o tom ti nic neřekl? to by chybí tělu progesteron ... a jak víš že ti nefunguje ta druhá fáze, dělál ti Hormonální profil?
Já taky doufám, že už tam půjdu až s pupíkem 😉

eleka
25. kvě 2010

Vůbec nic mi nedělal. Byla jsem tam 2x na vyvoláváčce - jen normální kontrola, a on řekl, že zkusíme nasadit toto, aby se podpořila ovulace a srovnal cyklus. A teprve, když toto nepomůže, budeme to řešit dál.

pitrisek26
autor
25. kvě 2010

aha, tak to mátě nějaký opačný postup .. já clost dostala až po všech vyšetřeních .. ani SPG nemáte hotové?

eleka
25. kvě 2010

to máme 🙂, ne ani SPG nemáme - prý dokud nebudu fungovat normálně já, nemá cenu stresovat manžela. Ale mi se zatím snažíme jen 6 měsíců, tak zase je dobré, že se něco děje 🙂.

pitrisek26
autor
25. kvě 2010

jo tak to je krátká doba, tak to je v poho .. to si užívejte ... my už jsme ty co stresujeme, počítáme a plánujeme 😀

eleka
25. kvě 2010

No já už taky začínám počítat a plánovat, tak doufám, že to klapne 😀. Ale zatím jen potichu, abych doma nebyla na zabití 😀

pitrisek26
autor
25. kvě 2010

el, z vlastní zkušenosti radím .. vyprdni se na plánování .. já plánovala od začátku a určitě jsem si to tím blokla, protože jsme oba OK ... takže to nech být .. ber clost a řiďte se chutí 🙂

eleka
25. kvě 2010

díky za radu 🙂, vezmu si jí k srdci. Horší je, že teď po svatbě se začaly množit dotazy, tak co a plánujete a bla bla ☹ 😠 . No hrůza, ale zatím mám sílu odpálkovat každého 🙂

olasek
25. kvě 2010

Ahojte holky....
Pitrisku, zatím mrška nedorazila a test jsem si teď nedělala. Naposledy kvůli těm ATB 27DC a to se žádná čárka neobjevila. Myslím, že v tom mám i s Clostilem bordýlek. Možná mi to měl doktor nakombinovat s Duphastonem a srovnat mi i 4. část cyklu. Ještě počkám a uvidím....
Eleko, Pitrísek má pravdu...hlavně neplánovat! Užíjte si krásného milování bez počítání. Nám tohle taky poznamenalo sexuální život. Ani nepamatuju, kdy jsem si naposledy užívala sex bez toho, abych myslela na to, že mě musí manžel oplodnit - jak si mám pak lehnout a na jak dlouho 😉 😒
Ale fakt se vědomě snažím nemagořit .... věřím, že to příjde..... 😉

pitrisek26
autor
27. kvě 2010

ahojte, tak dnes 12DC, folícky 23 a 26mm ... zítra pregnyl ... holky držte palce ať je to konečně tam 😉 😀

eleka
27. kvě 2010

Ahojky,
držím palce, ať se zadaří 🙂. Doufám, že brzy budeme řešit úplně jiné starosti 😉

pitrisek26
autor
27. kvě 2010

a jestli nám to klapne stejně, tak budeme i stejně rodit ... 😉 ty jsi taky 12DC, že

olasek
27. kvě 2010

Jéé, holky.....moc držím pěsti....!!! Já jsem 35DC a furt nic - žádná mrcha ani druhá čárka. To je na prd. Asi si půjdu nechat píchnout Agolutin, abych to vůbec dostala..... Už se těším na nový cyklus - zase bude naděje....!! 😉

eleka
27. kvě 2010

pitrisek - jj jsme na tom stejně 🙂 to by bylo, aby se nám nezadařilo 😉