Clostibegyt - vlastní zkušenosti

pitrisek26
19. dub 2010

Ahoj holky, hledám spolubojovnice, které začínají brát clost. druhý měsíc a věří, že to vyjde ... chci se s vám podělit o to točení hlavy, pocení, návaly atd. 😉 až k tomu vysněnému uzlíčku štěstí 🙂

Takže, jste tu některá 😉

pitrisek26
autor
8. čer 2010

Ahoj luci, držím se co to jde ... tady je taky krásně, už se těším na víkend 🙂

luciusek
9. čer 2010

Pitrisek: 😉 to je dobře.Já byla dneska s malým za babi na chalupě.Bylo super.Příště musíme jet na dýl.Vůbec se nám nechtělo domů.

pitrisek26
autor
11. čer 2010

ahoj eleko, tak dneska jsme 27DC, jak to u tebe vypadá? U mě zatíííííííííííííím čisto 😉

eleka
11. čer 2010

Ahoj pitrisku, já zatím taky nic 🙂 Ale vzhledem k mé nepravidelnosti mne to nepřekvapuje :-/

pitrisek26
autor
11. čer 2010

no já to mám jako hodinky, takže zítra to očekávám, ale už tak dva dny předtím špinívám a zatím nic .. takže se modlím 😀 ale při mé smůle je za chvilku tady 😉

eleka
11. čer 2010

tak to držím palce, aby nedorazila 🙂

safira.b
11. čer 2010

Ahojky holky, chci Vás povzbudit. Sama jsem brala Clostilbegyt. První měsíc i přes naše snažení nic, zato druhý měsíc po braní clostilu jsem našla na testíku //. Tak Vám moc přeji, aby jste se i vy dočkali brzy miminka. A moc Vám to všem přeji.

pitrisek26
autor
11. čer 2010

ahoj, každý úspěch nás těší 🙂 .. já stále čekám na mršku mrchovatou a doufám, že ten třetí cyklus s clost už nepřijde 😀

luciusek
11. čer 2010

Holky,tak držím moc moc palečky ať vám to výjde. 😵

safira.b
11. čer 2010

Jenom si dovolím dát radu. Dr. mi říkal, že máme sexovat od 10-15dc, ale já jsem měla delší cykly, takže jsme souložili i později. Myslím, že frekvence byla od toho desátého dne až do 20DC. Někdy obden a jindy denně, takže docela záhul a taky sranda 😀 😀 😀 Ale výsledek je v bříšku a je lepší si to pojistit víckrát. Tak snad jsem trošku pomohla a vy budete brzo maminkami. Jinak mě to dr. předepsal, protože jsem jeden cyklus jen špinila, a tedy byl anovulační a tak mi pro uklidnění napsal Clostil. a pak byl překvapený, že to tak rychle vyšlo. Tak držím pěstičky pro štěstí a nezlobte se že vám tady píši. 🙂

cajori17
11. čer 2010

ahoj holky.......nezlobte se,ze vam sem tak lezu.....ale za dva tydny zacinam brat clostilbegyt a zajimaly by me vase nazory a zkusenosti....ja ho budu brat 3-7 dc,ale nekde jsem cetla,ze ho holkx berou 5-9 dc,jaky je v tom rozdil?snazime se o mimiska skoro rok,takze doufam, ze brzy zadari.......... 😒

olasek
13. čer 2010

Ahojda holky, pár dnů jsem nejdu a už se tu něco děje 🙂 ....
Safiro, moc děkuji za tvé zkušenosti - tyto informace mi vlévají naději přímo do srdce....určitě se budu držet tvé rady a budeme sexíkovat často 😀 . Taky tento cyklus je můj druhý s Clostilem tak uvidím. Jsem 7DC takže Clostil právě beru.
Cajori, myslím, že v tom není žádný extra rozdíl - do 10. dne cyklu se jedná o první fázi MC takže účinek by měl být stejný. A moc držím pěsti nám všem, aby se brzo zadařilo.....

luciusek
13. čer 2010

Ahojky,tak já včera dobrala clostík a zítra ráno šupajdím k mudr na ultrazvuk. 😵 Doufám,že folíky porostou a ke konci týdne na to s manžou vlítnem.

Safito:děkujem za rady.Už na to manžu chystám. 😀 😀 😀

pitrisek26
autor
14. čer 2010

Ahoj holky, tak já jsem 1DC, přesně jako hodinky, takže můj třetí cyklus s clost nevyšel ☹
Ale Vám všem držím palčáky ať to vyjde!!!!!!!!!! 😀

eleka
14. čer 2010

Ahoj holky, tak já pořád nic, ale nepozoruji příznaky ani těhu ani MS, tak uvidím ☹.
Pitrisku - mrzí mne, že se nezadařilo, ale palce držím dál.
Ostatním přeji ať se zadaří 🙂.

luciusek
14. čer 2010

Pitrisku:to je mi moc líto.Budu držet pěsti ať to příště už výjde.

luciusek
14. čer 2010

Holky,tak jsem zpět od doktora.O víkendu by měla proběhnout ovulace. 😵 Od příštího pondělka mám nasazený utrogestan 3x denně,tak snad to výjde.Všem držím pěsti. 😉

pitrisek26
autor
15. čer 2010

ahoj holky, držím pěsti ať to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

olasek
15. čer 2010

Holky , taky držím všechny prsty pěkně v pěstích 🙂))..... V pátek jdu na UZ tak jsem zvědavá zda tam folíci budou.... 😉

eleka
15. čer 2010

Ahoj holky, držím pěsti, ať se zadaří 🙂

pitrisek26
autor
15. čer 2010

eleko a jak ty? zadařilo se?

eleka
15. čer 2010

Tak to nevím, zatím jsem netestovala. Přece jen při mém nepravidelném cyklu si nejsem jista, kdy se testnout. Spíš mi přijde, že ne - přijde mi, jako by MS měla přijít každou chvíli, ale tento pocit mám už od soboty a pořád nic. Nějak se v sobě nevyznám. ☹

cajori17
15. čer 2010

@olasek dekuji za radu

luciusek
15. čer 2010

Eleko:to vypadá,že to vyšlo. 😵 Moc ti to přeju. 😵 😉

cajori17
15. čer 2010

holky,sice k vam ndo party nepatrim,ale trochu to tady sleduji,tak vam drzim pesticky a brzke //

luciusek
15. čer 2010

Cajori:moc děkujem.Tobě taky přejem brzo //. 😵

eleka
16. čer 2010

@luciusek díky moc, ale nějak tomu nevěřím ☹

luciusek
16. čer 2010

@eleka -tak se zkus testnout. 🙂 Já bych to už nevydržela. 😅

olasek
17. čer 2010

Ahojda, Eleko já jsem zvědavá - napiš výsledek. Držím pěsti, aby byl pozitivní 😉 Máš nervy ze železa, ale rozumím ti. Taky to mám, jak noty na buben takže nepodléhám přílišným nadějím.... Vždycky říkám, že by Pán Bůh nesměl být doma, aby se zadařilo...holt stále je. Držím pěsti!!!!
Cajori, klidně přijď popovídat častěji .....🙂

pitrisek26
autor
17. čer 2010

ahoj holky .. elek, MS pořád nikde? 🙂 paráda, tak testni .. strašně nás napínáš 😀