• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Clostilbegyt a Orgametril. Máte zkušenost?

7. února 2012 
Milé maminky,chtěla jsem se zeptat zda nemáte někdo zkušenosti s těmito léky,Clostilbegyt a Orgametril???Ten Clostil je na rozproudění vaječníků a ten Orga ne udržení myslím...Před 4měsícema jsem tyto léky užívala a těhotenství se chytlo hned první měsíc užívání,ale bohužel to vydrželo jen 8tt.a ted je užívám znova,tak jsem se chtěla zeptat jestli jste je někdo užíval taky a jestli jste miminko donosili v pořádku.O miminko se snažíme už 3roky a furt nic...děkuji
17. led 2012 ve 12:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já užívala 3 měsíce Clostibegyt a Proveru. Po 3 měsících jsem začala špinit, šla jsem k dotkoru a zjistli mi sekret z prsou (prý zblázněné hormony - zvýšený prolaktin) a že mi to hold nesedlo. Tak mi je změnil. Teď beru parlodel (proti prolaktinu) a pak od 28.1. začínám brát orgametril......a 3 den MS clostilbegyt. sice ti asi neporadím, ale snažíme se už 2 roky (z toho 4 měsíce tedy s těmi prášky) a doufám, že teď se už zadaří. Takže nejsi v tom sama a můžeme se tu vzájemně podpořit. Držím moc palečky.
24. led 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Veroniko, Clostík jsem užívala, když jsem se tenkrát snažila otěhotnět, brala jsem ho asi dva cykly než se zadařilo, ale i přesto , že jsem byla těhotná, tak jsem krvácela asi někdy do čtvrtého měsíce a hrozilo, že potratím. Doktor mě tenkrát poslal na rizikovku a předepsal mi prášky (Utrogestan - http://www.naseporodnice.cz/utrogestan-podpora-tehotenstvi-a-lecba-poruch-menstruacniho-cyklu.php ) na udržení plodu, abych prý nepotratila a předepsal mi klidový režim. Dneska mám doma zdravou 10 měsíční holčičku.Tak se zkus příště doktorky na ten Utrogestan poptat. A držím moc palce, ať to vyjde!!! Mimochodem orgametril beru zrovna teď, protože po porodu mám tak rozházený hormony a zatím mám pocit , že nezabírají, ale beru je zatím první cyklus, tak uvidíme.
7. únor 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek