Clostilbegyt. Zabral vám?

blanuskanikolka
18. srp 2011

ahoj holky mate nekdo s leky skusenost zabralo to nejake dekuji Blanka 🙂

ladybugie
18. srp 2011

zabralo to napoprvé hned v první cyklu 🙂

imzadi
18. srp 2011

sest mesicu jsme se snazili a nic, pak v cyklu nasazen clostilbegyt a nasledujici cyklus jsem otehotnela...takze ja myslim, ze nam ano 😀 ikdyz v tom cyklu, kde jsem otehotnela jsem i pouzila ovulacni testy, coz pred tim ne... 😵

miskadis
18. srp 2011

Taky jsme se snažili skoro rok a nic, pak mi byl nasazen Clostilbegyt a hned následující cyklus jsem otěhotněla, takže opravdu to u nás fungovalo🙂

asaka
18. srp 2011

ja mam zatím clostilbegyt druhým cyklem, v prvním byly sice 3 krasné folikuly ale nic z toho :( Tak snad bude druhý pokus ten úspěšný 😵

berinka1
18. srp 2011

Loni 3 cykly a nepomohlo,letos 2 a poslední s injekci Pregnylu a podařilo se🙂

kejvinka
18. srp 2011

Po loňském mimoděložním těhotenství mi museli odebrat levý vejcovod. Pak se nám víc jak půl roku nedařilo otěhotnět.Podle krevních testů jsem měla něco s ovulkou.Byl mi nasazen Clostík a vyšlo to hned na první pokus.I dr.byl z toho v šoku 🙂

petruskaaa
20. srp 2011

já ho beru ob cyklus,teď mám za sebou 2. cyklus s Closťákem (tak že celkem 3 cykly snažení) a zatím nic ☹

marketa137
20. srp 2011

mě pomohl pokaždé ale až 6 cyklus 😉

milgamma
30. srp 2013

Ahoj, konečně jsem našla trošku pozitivní ohlasy 🙂 já čekám na ms abych mohla s clostíkem začít tak doufám že zabere, už by to chtělo pomalu... 😉

sira
30. srp 2013

Druhý měsíc, chodila jsem i na ultrazvuk jak a jestli se vajíčka vyvíjejí a pak pregnyl. Hodně štěstí 🙂

vodickova.jana
30. srp 2013

Ahojky, my se snažili 9 měsíců a až ten desátý - první cyklus s Clostíkem - se zadařilo..🙂 Takže u nás zabral hned...tak držím palce at taky zabere co nejdříve...on by se stejně neměl užívat moc dlouho...max. 3 cykly mám za to...

pinuska25
8. zář 2013

Ahoj Clostylbegyt jsme dostali po osmi měsících snažení.Je to necelý měsíc co jsem ho dobrala a na těhotenským testu se mi před čtyřmi dny ukázaly dvě čárky.. 🙂 Takže zabírá... 🙂 🙂