Clostilbegyt+Utrogestan+Pregnyl, zadařilo se otěhotnět?

gambrinkax
31. srp 2013

Ahoj holky tak jsem minuly cyklu byla na folikulometrii a dr mi rekla ze to vypada na anovulacni cykly. Jednu cacorku mam ale druhe se nam nedari. Dnes jsem 4DC a od zitra mam brat clostil 2x denne a za 9 dni mam jit na folikulometrii, pokud bude nejaky dominantni folik tak pichne pregnyl. Doufam ze uz se zadari. Chci se zeptat je tu nekdo kdo bral kombinaci clostyl, utros a pak pichnuty pregnyl a zadarilo se? jak casty mam byt sex po pregnylu myslim kolik dni od injekce a kdy zacit. Dekuji za vase odpovedi a nazory 🙂

dominka06
1. zář 2013

ahoj i já jsem byla minulý týden u doktorky a našla mě 2 folikuly nasadila mě na 5 dní clostík a ve středu jsem byla na píchnutí pregnylu.od té doby se snažíme.dnes nasadím utrogestan na 10 dní.doufám,že to vyjde už se snažíme přes rok ale na tomto jsem podruhé a zatím nic.už jsem zoufalá.jinak mám sedmiletou holčičku a ta se povedla normálně.zatím pa

gambrinkax
autor
4. zář 2013

Ja mam 2letou holcicku ta se nam taky povedla normalne ale ted se nam vubec nedari ..tyle leky beru poprve tak doufam ze se zadari. V pondeli jdu na UTZ foliku tak dufam z etam budou aby mi ten pregnyl taky pichla 🙂

hankamisa
8. zář 2013

Holky bolely vás ve dnech užívání clostíku pokaždé vaječníky? nebo nebolely a folíky tam i tak byli a dorostly?

min. cyklus mě vaječníky po clostíku bolely až do ms .tento cyklus vůbec nic nebolí. bojím se aby tam vůbec nějaký folík byl.

hankamisa
13. zář 2013

tak folíky jsou dva 15 a 13mm. v pondělí podle utz píchne dr. pregnyl. za jak dlouho po píchnutí bude ovulace? já abych věděla na kdy naplánovat sex aby byl dva dny předem.

helen_8
13. zář 2013

Mně doktorka nabídla clostil třičtvrtě roku poté, co se nedařilo, přitom jsem ovulaci cítila. Něco jsem si o tom četla, ale jsou to hormony a nechtěla jsem na ně spěchat. Homeopatička mi pak na zlepšení hormonální hladiny doporučila homeopatika kapky Guna Fem a zabraly do měsíce. Měla jsem dost krátké cykly a velmi bolestivou menses. Držím palce!

hankamisa
27. zář 2013

Tak se přidávám mezi ty co jim po pregnylu folík nepraskl. :( :cert: bohužel na mě pregnyl nepůsobí.

dnešní ko utz je detektivka na pokračování i dr. si se mnou neví rady. prý jsem samá záhada. ani po kontrole nevím co mě čeká, musím čekat co bude. bud v neděli či pondělí dojde pravidelná ms a folíky odejdou nebo folík praskne a bude ovu což vzhledem k tomu, že jsem 27dc je nepravděpodobné. můžu jen doufat, že z nich nezůstane cysta.to vzhledem k velikosti toho většího řící nemůže, protože je ve velikosti kdy se to poznat nedá.
folík nepraskl a roste dnes 23,5mm (v pá 20,1mm).ten druhý nerostoucí začal růst po 10dnech bez růstu a má 16mm (v pá 13mm po celých 10 dnů kdy se ani nehnul). 8o i dr. nechápala. proto ty moje uterní a středeční dloubance ve vaječníkách. další ko 9dc po clostíku nebo dříve pokud ms nedorazí na vyvolávačku.

leniknumber11
17. říj 2013

ahojte ženy, mám na vás dotaz..chodily jste k dr. např. na ultrazvuk když jste braly clostilbegyt..nebo spíše mě zajímá co hrozí při jeho braní?někde píšou, že může narůst více folikulů ..to by se asi zjistilo právě při ultrazvuku..ale co by se dělo dál?to ta žena nemůže v ten měsíc otěhotnět-neměla by??je tam nějaké riziko??vím že nežádoucí můžou být cysty...ale moc nerozumím tomu riziku že naroste folikulů více a moc velkých ☹

tomi8
30. čer 2014

Už 4. měsíc mám anovulační cyklus. Nasazen clostilbegyt 1 tab., piju kontryhel a jiné bylinky (směs pro ženy). Po ultrazvuku jeden folikul 8. Víc nic. ☹ Tak že další anovulační cyklus. Od dalšího cyklu 2 tab clostilbegytu. Může se zadařit otěhotnění, i když mám tyhle problémy. Poraďte prosím co dál? Děkuji