Snažíme se o mimčo, do byste doporučily dělat?

haninan
27. lis 2017

Ahoj holky.. je tu někdo kdo se snažil zoufale o mimčo? A pak to vyšlo? Máte nějaké věci co by jste doporučili dělat nebo naopak nedělat? Nějaké vitamíny, čaje nebo něco po čem si myslíte že to vyšlo? BZ teplotu měřím, ovu testy taky dělám.. tehotenske testy slabě pozitivní a pak přišla menstruace.. TAK NEVÍM CO DĚLÁME ŠPATNĚ. Když se mimi neudrží.. Vím, že se na to nedá tlačit a že až to příjde tak to příjde.. ale už fakt nevím co by mohlo pomoct.. 😏😞 proto se ptám.. nevíte něco co by mohlo pomoci nebo co pomohlo Vám? Hezké pondělí 💕😊

maagda
27. lis 2017

@haninan Zoufale se nesnažit. Vím, že je to těžké sama jsem se snažila 2 roky a nakonec jsem o miminko v 15tt došla a teď jdeme do toho znova, ale vím že hlava dělá nejvíc a na to nepomůže nic. Začněte myslet na něco jiného. Pokud se snažíte víc než rok, tak bych to konzultovala s lékařem, nech udělá vyšetření, jestli je vše v pořádku.

kaci11
27. lis 2017

Mela jsem ZT,pak to rok neslo,sla jsem k dr.a ten me doporucil inositola nebo inofolic,tak nejak se to jmenuje, to jsem brala denne a do trech mesicu se zadarilo a pak jsem brala jen tehu vitaminy u druheho jsem to nasadila hned a zaky na prvni jsem otehotnela. Zajdi k dr.a prober to s nim. Taky jsem merila teplotu a pod.ale k nicemu to nebylo. Hlavne se nestresuj. Tomu to nepomuze.

renca1978
27. lis 2017

Ahoj...My se snazili 3 roky...neustale jsem koukala jako do ovu tak do tehu testu...no des...pak se povedlo ale o mimi jsme prisli v 6tt takze jsem byla uplne zoufala...pak jsme zase zkouseli skoro rok az jsme se na to vyflakli.A hned ten dalsi cyklus jsem otehotnela.Nikdy bych neverila ze to muze byt v hlave ale asi to ma neco do sebe.Kazdopadne vysetreni na neplodnost jsme byli a jsme oba zcela zdravi.Tezko v tomto radit vim jak ti je ...Fakt to chce vypnout a milovat se z lasky a chtice a ne za ucelem plozeni ditete.U nas to zabralo.ono uplne na to nemyslet asi nejde ale trosku to potlacit ano...

renca1978
27. lis 2017

A zkousela jsem 3 mesice Nosifol to nepomohlo.A pak jsem si objednala Drmek a vlastne do 2 mes. se zadarilo

ivular
27. lis 2017

Tak pokud by byl opakovaný problém se zahnízděním embrya, měl by to řešit lékař.
Je ale otázkou, jestli je toto opravdová příčina. Nejen tady na MK denně vídám fotky negativních testů, u kterých se holky radují, že je tam "jasný dušík". Přitom tím dušíkem je náznak druhé čárky, který lze postřehnout jen díky tomu, že tenký mokrý papír je zkrátka průsvitný.
Při následné MS jsou pak nešťastné, že "potratily".

nelinecka1
27. lis 2017

Taky jsem na to hodne myslela, pak mel pritel zdravotni problemy, tak jsme se 3 mesice chranili. Dalsi mesic jsem otehotnela a opravdu jsem na to vubec nemyslela, ani me to nenapadlo a bylo to. A vlastne az po roce a pul. Kanaradka se taky snazila temer dva roky, pak se rozhodla se dat do kupy, zacala cvicit, zmenila stravu a nemela cas na to myslet- a hned otehotnela. 3.kamaradka se snazila pres dva roky, mela uz i zadanku na IVF a ten mesic otehotnela. Takze ano, rekla bych, ze je to hodne o hlave. Zkus si najit nejakou novou aktivitu, ktera ti zamestna hlavu a treba to pomuze.

tynka9
27. lis 2017

Pokud jste zdraví, tak je rada opravdu se zoufale nesnažit, hlava dělá hodně. My se snažili 10 cyklů, a já nechápala, proč to nejde. Po miminku jsem moc toužila, taky jsem si hlídala BT, cyklus jsem měla naprosto pravidelný. Dostala jsem se ale do začarovaného kruhu - byla jsem poměrně nešťastná z práce, ale zase jsem jí nechtěla opouštět (i přes mnoho špatného mě bavila, navíc smlouva na neurčito, pěkný plat), když chceme mít miminko. Proč dávat výpověď, když chceme rodinu. A tak se mi to motalo v hlavě - snažení, zase nic, blbá práce, snažení, zase nic, ...

Nakonec jsem se začala dívat po nabídkách, navštívila pár kurzů, které by se mi mohly hodit do životopisu, šéfové řekla, co se děje v práci špatně, proč to tam nefunguje. Sice jsem se okamžitě stala "problémovým" zaměstnancem, ač jsem přístup k práci nezměnila, což se projevilo samo i na platu.. Nakonec jsem ze zaměstnání byla tak vyčerpaná, že jsem si řekla, že už na to opravdu kašlu a na konci měsíce dám výpověď. S manželem jsme se domluvili, že ještě zkusím mezistupeň - snížím si úvazek na 4 dny v týdnu, a uvidí se, výpověď můžu dát kdykoliv. No a jeden den jsem si domluvila změnu úvazku a druhý den na testu naprosto nečekaně našla 2 čárky. Byl to pro mě šok, protože mě bříško pobolívalo jako před MS, a už jsem jen čekala, jestli přijde dneska nebo zítra. A to vyčerpání v posledních týdnech bylo právě už těhotenství - trvalo to u mě cca 3 měsíce, než jsem se dala do kupy a byla schopná fungovat jinak, než že přijdu z práce a jdu spát 😀

U mě za tu "neschopnost počít dřív" mohla určitě hlava. Ideální je opravdu se soustředit na něco jiného, vypnout a ono to půjde 🙂

loylii
27. lis 2017

Mě pomohl Duphaston od lékařky, bere se od 16.-25.dne cyklu. Je to na přípravu sliznice, aby byla pro miminko vyzivna.. mám krátké cykly i 23 dni a srovnal mi na 28, pak vitaminy Femibion (nastepena listovka), čaj Kontryhel 5.-15.den cyklu. Sexik každý měsíc 10.-20 den cyklu😎

sonikus
27. lis 2017

ahoj, souhlasím s holkami... je to o hlavě... jakmile "nebudeš chtít" tak se zadaří...a taky zřejmě kotvičník... manžel mi pro něj byl v bylinkářství a paní co mu ho dávala, tak říkala, že pokud nezabere tak ať po 2 měsících přijde, že mi namíchá něco jiného (samozřejmě jsem se tomu zasmála, že to je nesmysl = no ale opak byl pravdou a hned první měsíc jsem otěhotněla)

35_a_budu_mamka
27. lis 2017

Brala jsem pul roku pred zacatkem snazeni Femibion. Povedlo se ihned😉, i kdyz samo nevim, jestli diky Femibionu.

ariadna12
28. lis 2017

Merili jsme bazalni teplotu, ovu testy jsme porestali uzivat pro podezreni, ze ukazuji spatne, obcas jsem pila caj baby radnicke (je hrozne horky, ale celou mne v brise prohral). A vyslo to, az kdyz uz jsme skoro ztratili nadeji a soucasne jsme byli nuceni se zabyvat necim jinym. Takze jsem na to tak moc nemyslela. Pokud by to trvalo delsi dobu (treba rok), zasla bych pres doktory zjistit, jak jste s partnerem na tom. Jak jiz psano vyse, casto je to v hlave, cim vic se clovek snazi, tim hur to jde.