Co může zvýšit HCG? Chřipka? Cysta?

stazina
7. bře 2011

Ahoj , ráda bych se vám zeptala, zda jste se setkali někdy s tím, že vám ,,něco" zvýšilo hcg, ale těhu to nebylo...mě totiž yšel pozitivní test, i dkyž je manžel neplodný a tak mi moje mamka řekla, že to je určitě chřipkou, co jsem prodělala a kamrádka zase , že by to mola být cysta...no, na netu jsem k tomu nic moc nenašla druhá kámoška mi říkala, že je to jedině těhu...takže jsem z toho celke zmatená....odpoledne půjdu k dr. tak by mě zajímalo, na co se mohu připravit....Díky...možná , že to je trapas otázka, ale už fakt nevím... 😅 😅 😅

dlabinecka
8. bře 2011

@kamcatkakoc Gratuluju 🙂

kamcatkakoc
8. bře 2011

@dlabinecka Děkuju 😵

dlabinecka
8. bře 2011

@kamcatkakoc člověk čte rád tyhle dobrý zprávy!! Tak at se Tobě i miminku daří dobře a bez potíží dojdete až k porodu 😉

kamcatkakoc
8. bře 2011

@dlabinecka Ale nemůžu tomu pořád uvěřit, poprvé jsme byli na IUI a hned se to povedlo 😵 je to bezvadné!!!!! A Tobě taky gratuluju,sice opožděně,ale přece....ať je vše pořádku 🙂

dlabinecka
8. bře 2011

@kamcatkakoc No, děkuju, u nás to bylo taky zajímavé, poprvé jsem otěhotnět nemohla, pomohli až doktoři a ted jsem otěhotněla ani nevím jak 😅 Však neboj, ono to za chvilku začne být pořádně reálné!! Proč jste byli na IUI, jestli se můžu zeptat?

kamcatkakoc
8. bře 2011

@dlabinecka Fakt???? Tak to jste měli opravdu zajímavé 😉 ale s dobrým koncem....my jsme byli na IUI kvůli manželovým spermiím,jsou málo pohyblivé mršky, ale teda tentokrát se vyznamenaly 😵
Už se moc těším,až to začne být pořádně reálné 😅

dlabinecka
8. bře 2011

@kamcatkakoc Jasně, to chápu, ale ono to přijde raz dva, uvidíš. když už jste si museli takhle trošku počkat, tak ted to bude utíkat 😉 No, takže z mého případu plyne jediné ponaučení - na "neplodnost" není uplně dobré spoléhat .-N 😅 Byli jsme sice poněkud v šoku, ale samozřejmě se těšíme 🙂

kamcatkakoc
8. bře 2011

@dlabinecka Naštěstí jsme nečekali zas tak moc dlouho, jak třeba ostatní, jen zhruba 20 měsíců snažení... 😨 ...to věřím,že se těšíte 😅 a šok to být musel,když jste měli takovou diagnózu !! Mám kamarádku,které řekl gyndař že je neplodná už v 18-ti letech....rok potom byla těhotná,ale protože mimčo čekala s chlapem,s kterým to bohužel nechtěla,tak šla na potrat. No a o rok pozděj otěhotněla znovu a má krásného zdravého skoro dvouletého chlapečka 😵 Asi jak se říká - neříkej nikdy nikdy !

dlabinecka
8. bře 2011

@kamcatkakoc Přesně tak, člověk se nemůže spolehnout už na nic 😅 Ale díkybohu je to v tom dobrém slova smyslu 🙂 20měsíců? To je docela dlouho...To mi neměli ani tak dlouho, ale to bylo jen díky změně doktora, rychlé diagnoze a okamžitým řešením 🙂

stazina
autor
8. bře 2011

@kamcatkakoc juchuuu🙂tak to ti moc přeju a gratuluju!!!!tak to máš dost vysoké hcg, né? Tak aspon jedna dobrá zpráva🙂mrknu na ten fotoblog

kamcatkakoc
9. bře 2011

@stazina Děkuju 🙂 Tak doktor říkal,že hodnoty jsou skvělé, tak myslím,že je to dost....
@dlabinecka Už je to čekání naštěstí za náma a zatím s výborným výsledkem 😵

stazina
autor
9. bře 2011

@kamcatkakoc ahoj, no já si taky myslím, že máš hdonoty moc dobré.. 😉 takže příště na utz, a už by mohlo být něco vidět, né? Ted jsi kolik, 4+ ?
Jásem zvědává, jetsli tam ty moje výsledky odpoledne budou,moc tomu nevěřím.... 😒 a do pondělíse asi zblázním...no,uvidíme, je tam dr. až od 16 hodin, tak tam pak zavloám, a dám vědět..
zatím

kamcatkakoc
9. bře 2011

@stazina Ano, příště znovu krev a ultrazvuk a už by mohla být vidět malinkatá bublinka 😵 Jsem 14 dní těhotná a v tomto se ještě nevyznám, takže nevím, co to správně znamená 4+, ale kdyby jsi mi trochu poradila,byla bych ráda.... 🙂
Teda s těma výsledkama je to hrozné, co jim tak dlouho trvá? Nám netrvaly výsledky ani hodinu !
A můžu se zeptat, ty dvojčátka máte přirozenou cestou?
Určitě mi dej vědět, držím všechny palečky ať to vyjde !!!

dlabinecka
9. bře 2011

@stazina Já myslím, že ty výsledky budou už dneska!! přeci , když Ti je řeknou týden po odběru, tak je situace uplně jiná!! A jak se cítíš?

dlabinecka
9. bře 2011

@kamcatkakoc Jestli jsi 14dní těhotná, tak by to vycházel 4+0tt(4týdny + 0 dní 😉 ) Bere se to od poslední menstruace, tudíž k reálné době těhotenství musíš přičíst dva týdny 😉 ( nemusí to sedět - mě to taky s MS nesedí ). Počítá se to 4+tt-4+6tt -to je pátý týden těhotenství, pak 5+0tt začíná šestý 🙂

margotg
9. bře 2011

@dlabinecka v šoku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamcatkakoc
9. bře 2011

@dlabinecka Děkuji, tak to chápu jen první dva řádky a v tom posledním jsem se úplně ztratila 😀 😀 😀

dlabinecka
9. bře 2011

@margotg no, mírně řečeno 😀 😀

dlabinecka
9. bře 2011

@kamcatkakoc No jako, že 4+ je vlastně probíhající pátý týden. Jako, že ted jsi v prvnímměsíci, až ho dokončíš, tak začneš druhej 😉 No, ale to neřeš, to vyplyne ze situace 😀

kamcatkakoc
9. bře 2011

@dlabinecka Asi jo, nechám to tak....šak to časem pochopím 😵

dlabinecka
9. bře 2011

@kamcatkakoc No jasně, že jo. Ono se toho ještě dozvíš tolik, že Ti pujde hlava kolem 😅 😅

stazina
autor
9. bře 2011

@kamcatkakoc Dlabinečka ti to krásně vsvětlila, já bych měla být ted např. 5+1tt..tudíš začínám šestý týden...ale do toho se fakt dostaneš🙂halvně, že je vše v pořádku🙂
A kluky máme z IVf, podařilo se nám to napoprvé,a ještě jsme měli tři mrazáčky, ale ty loni v říjnu nevydržely..ket nevyšel...takže jsem nasadila manželovi vitamínovou kůru a akoupili všechno možný a nechali to přírodě..ale mysleli jsem si, že až budou peníze, teřba za dva tři roky, půjdem do IVF znovu..tak se uvidí..

@dlabinecka to máš pravdu, taky nechápu, jakou průkaznost amjí výsleky po týdnu 😠 to je fakt na halvu postavený...no, jak se cítím, včera mě svědily prsa, bolelo mě břicho a je mě pořád na ms...jinak jsem dost unavená, ael to ej s dvojčatama normální stav🙂))takže uvidím....nechám to na BOhu a přírodě..nic jinýho stejěn dělat nemůžu....no, jiank si myslím, že pokud ty výseldky budo a budou ok, tak mě pozve za týden na utz a pokud budou špatný , tak mě pozve na další odběr, nebo mi pcíhne vyvolávačku....a když nebudou , tak holt musím počkat do pondělka...ráda bych to ale věděla před víkendem...achjo, to čekání mě zabije 😠

dlabinecka
9. bře 2011

@stazina No, já nevim, ale podle mě to musí být dneska. Kdyby nebyly, tak bych se normálně zkusila zeptat jestli se na výsledek nedá zavolat někam jinam. to čekání je k nevydržení!!! Vyvolávačka je myslim celkem k ničemu 😝 UTz Ti může udělat už ted, už by to bylo vidět... Ach jo, je mi Tě hrozně líto, že Tě takhle nervujou, ale je pravda, že ted se s tím prostě nedá nic dělat... Ale ty příznaky, co uvádíš, to může být klidně těhu, ne? A únavu teda chápu, dneska jsme probděli s malou noc a nevím jestli jsem víc zdrcená z toho nebo z vetřelečka 😀 Ale je super, že chcete ještě dalšího mímouška. u mě v okolí, kdo má dvojčata, tak další už nechce ☹

kamcatkakoc
9. bře 2011

@stazina Už to chápu, jen to chtělo trochu času 😀 Tak to je super,že vám to tak krásně vyšlo a máte hned na poprvé dvojčátka 🙂 A ty příznaky, co popisuješ, ty jsem měla taky 😅 takže si myslím,že jsi taky těhotná 😵
A napadlo mě, co kdyby sis zašla třeba k obvodnímu lékaři a poprosila ho,aby ti vzali v laborce krev a zjistili to oni, ať se nemusíš stresovat ještě přes víkend. Já myslím,že v tom by problém nebyl. A za optání nic nedáš 😵

stazina
autor
9. bře 2011

@dlabinecka
@kamcatkakoc no,já se zkusím prostě nějak k těm výseldkům dohrabat....manža jede zítra do nemocnice adarovat krev, tak bych mohla jet s ním a nějak o t tam vyřešit..uvidíme..no, na utz vidět nic nebde, dr. mi říkal, že má dost srarej utz , takže ení schopnej nic rozlišit nejméně do 6+0, takže tak..no, ty příznaky můžou být těhu,já se prostě jen bojím, že hcg je nízský, ež se to někde zastavilo....ty testy fatk ukazovali pořdá tak slabý ty čárky..kéž by to bylo tak, ež mi holt nepřechází hcg do moče, tak silně..
No a my jsme chtěli vždycky docela dost dětí , manža je za tří a já ze čtyř... 😉

dlabinecka
9. bře 2011

@stazina To je hezký... já bych taky ráda tři 🙂
No, ten Tvuj doktor je teda docela zvláštní 😝 Mě na bylo na UTZ 5+5tt vidět docela dost... A kdy si budeš na ty výsledky zkoušet volat? určitě někde budou, ne? tak snad se najde někdo -v podstatě kdokoliv, kdo Ti řekne, co tam je napsané!!! No, a jak byly ty testy slabý? Duch nebo prostě jen slabší, než kontrolní?!?

kamcatkakoc
9. bře 2011

@stazina To je moc zvláštní...a co test, zkoušelas třeba dneska? Já jsem taky viděl rozdíl až 4.den testování, v sobotu tam byl slabý duch, v neděli to samé, v pondělí o malilinko výraznější, za to v úterý už rozdíl byl veliký, ale i přesto to byl duch slabounce růžový. Některé holky mají hned skoro červenou čárku...to je prostě u každé z nás jiné. A k těm výsledkům se zkus dopídit, protože kdo to má vydržet s nervama....Moc držím pěsti, ať to dopadne dobře 😵

stazina
autor
9. bře 2011

@dlabinecka no, zkrátka je problém, že tu má ordinaci jen dvakrát týdně, no...jinak ej docela fajn:.-)a ten utz i celou tu ordinaci má fakt zastaralou, převzalto tady po jednom gyn, co odešel, je tu jen na Záskok,a el už asi 5 let a zkrátka to vybyavení rzo půjde do kopru...dr. je tam od 16hodin, tak tam zkusímbrnknout, když mě řekne, že výsledky nemá, zptám se , jestli je můžu někde zjistit..at mi řekne, že si tam zavolám...
No, ono s těma testama je to docela síla....bylo to takhle..
ve středu 29DC) mám to pravidelné po 28dnech) duch na testu, druhý den duch na testu, ( vždy po limitu) ,testy byly 25 citlivost, potom slabá čárka na mamtest 10, další den taky.pak jeden negativní test 25, potom hezky viditelná čárka ael na testu s citlivostí 10, potom slabý duch na 25, a slabá čárka na 25 testu..a to bylo v uterý ráno a to bych měla být už 35DC , což mě přijde , že by ta čárka měla být jak dálnice...no, neám cenu o tom přemýšelt,bud něco bude, nebo nebude,

kamcatkakoc
9. bře 2011

@stazina Tak ti můžu říct, že jedna kolegyně z druhé diskuse objevila pořádnou dálnici až v 5.týdnu těhotenství, do té doby měla vždy jen slabé duchy 🙂

stazina
autor
9. bře 2011

@kamcatkakoc no,t ak taky jsem to četla, teřab i do sedmého týdne jen duchy a tak, ale nějakkt omu nevřím, že bych měla takové štěstí....jsem asi fakt pesimista..a zrovna nedávno se to stalo i mé kamarádce, taky mějí první z IVF a ted jsem jim zadařilo přirozeně..tak si říkám, že by takhel lítalo štěstí v jednom místě? 😉 no,jsem teda pěkně nervozní..