• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co s chlapem, který chce, ale "nemůže"?

5. března 2013 
Chtel by se milovat, ale vi, ze mu to nejde a cim vic se na to soustredi, tim vic to nejde. ted uz to radsi ani nechce zkouset :frowning2:
7. únor 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zde jedině asi něco na předpis....
7. únor 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nebo psycholog, ci sexuolog?
7. únor 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Myslím, že léky pomůžou. Lepší je chlap, co chce a nemůže než ten, co může a nechce :wink: . Držím pěsti.
7. únor 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
souhlasím s @camelinka psycholog či sexuolog a asi potom něco na předpis
7. únor 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zajít za sexuologem. Může předepsat různé látky, aby krev zůstávala, kde má. Může vyšetřit krev a zjistit hladiny hormonů, zda jsou v normě. Co ranní erekce, ta funguje?
Může vám Dr. pomoci, nejdůležitější je mít chuť a schopnost vzrušení v hlavě. S tím by vám nepomohli ani všichni svatí, to prostě nejde.
7. únor 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já bych se vyprdla na doktory. Stejně podle mně sexuolog řekne, ať se tolik nesoustředí a naopak snaží uvolnit. Zkuste nespěchat a více se mazlit, nechodit do postele s vidinou sexu, ale jen se prostě pomazlit. Myslím si, že se bojí že tě zklame, a tak má "půl šestou". Manželovi se to někdy taky stalo, ne že by nebyl vzrušený, ale spíš ne tolik zkušený a bál se že neobstojí. Časem to zmizelo :grinning: ale je fakt, že občas se to stále objeví u "zvláštních" sexuálních praktik :grinning:
7. únor 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hlavně bych vyloučila zdravotní příčiny. Nemocné srdce, ledviny, cukrovka, prostata...
7. únor 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Koukám na profil a snažíte se o mimi a zatím se nedaří?Tohle bude problém v hlavě ne dole.Netlačit na pilu chlapi jsou na tohle strašně choulostiví.Přestane si věřit že to zase nevyjde,může se cítit provinile,psychika je stršná mrška.
7. únor 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky, když to čtu.... jak na to, když chlap se nemůže udělat na spermiogram ? on chce, ale prostě se ani nepostaví...prej stres nebo co ... je to na pytel...léčba stojí .. :/
5. bře 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek