Co udělat pro to, abychom se cítily dobře a otěhotněly?

zzzzuuuuzzzziiii
8. črc 2010

Ahoj holky... minulý týden jsem byla na revizi dělohy, hrozný zážitek ☹ ... Pomalinku se z toho dostávám myšlenkou na to, co vše udělat líp nebo jinak, aby se tohle pro přístě neopakovalo nebo se aspoň riziko co nejmíň snížilo... Teď mě a manžela sice čeká ještě šestinedělí a ty tři měsíce chci svému tělu dát oddech a to je právě to, přemýšlím, co vše bych pro sebe mohla udělat, abych se cítila dobře? Teď se cítím hrozně, vše mě bolí, jsem unavená, bez nálady... Neznáte některá nějaký "fígl" třeba na nějaké dobré čajíky, cvičení, nějaký relax... vše, co by mohlo pomoct nejenom mě, ale i ostatním holčinám v tom, aby nám to přístě vyšlo... Přeju hezký slunečný den všem.

strouzek
8. črc 2010

ahoj zuzi je mi líto že jste přišli o mimíško, tady se nám to stalo. upřímně já tenhle problém řešila taky, navíc jsem měla zákaz otěhu kvůli zdravot. problémům ale absolutně mi nešlo se zaměřit na něco jinýho. snažili jsme se jezdit na výlety(např. zoo aj.) ale výsledek byl akorát horší, protože jít po ZOO která je plná těhulí a rodinek s kočárkem mi nikdy moc nepřidalo, cvičení mě nebavilo, navíc jsem se taky cítila pořád tak unavená bez nálady, chodila jsem jak zombie, navíc to bylo přes zimu takže období na depku jak vyšitý. jediný co mi tak trošku pomohlo na ozdravení těla i duše byl sarapis a pak i čaj na otěhotnění a pohodu pro muže a ženu http://www.bobshop.cz/?p=productsMore&iProduct=...

po něm jsem se začla cítil líp, upravil se cyklus, dokonce se mi výrazně zlepšila štítná žláza až se dr. divil a pak jsem otěhotněla. sice se říká že se otěhotní když je holka v klidu a nemyslí na mimčo ,tak to u nás nevyšlo já na mimčo myslela ten měsíc jak nikdy a měla jsem depky ale hlavně že to vyšlo takže držím pěsti ať tohle špatné období překonáš brzo a lépe než já a brzo najdeš nové //

safira.b
8. črc 2010

Taky jsem řešila po revizi otázku jak se z toho psychicky a fyzicky dostat. Bylo mi hrozně. No já začala postupně. První jsem šla udělat si gelové nehty, ke kadeřnici na kosmetiku. Potom jsem si koupila třeba něco pěkného na sebe a začala jsem chodit cvičit. Spining. Nebyla jsem tam sama a pořádně jsem to ze sebe chtěla vypotit. Tělo mě bolelo námahou a já nemusela myslet na to co se mi stalo.Po neschopence byl nástup do práce a já se jakoby vrátila zpět do běžného života.Sice jsem stále někdy brečela, ale jako zdravotní sestra jsem se musela starat já o druhé a nemyslet na svoje trápení.
Výlety jsou taky fajn, ale né tam, kde vidíš kvantum těhulek. Doporučuji přírodu, lesy, a teď v létě i koupaliště a pořádnou dámskou jízdu, kterou jsem podnikla i já a další měsíc byla těhulka. Otěhotnět se mi podařilo až za 7měsíců, měla jsem rozhozený cyklus a vážně jsem na to dost myslela. Pila jsem kontryhelový čaj a koupila si kapky - bylinný extrakt Gynex najdeš to i na netu tak se na to zkus mrknout, někomu vážně pomohl. Velkou oporou mi, ale byl i manžel.
Moc držím pěstičky, ať se brzo opět zadaří a ty se můžeš radovat. 😉