Cvičení podle L. Mojžíšové po potratě nebo u neplodnosti

nesves
6. led 2012

Ahoj četla jsem mnoho o tomto zázračnem cvičení.Máte někdo zkušenosti?

verry
6. led 2012

@nesves Ahoj,já cvičila poctivě půl roku, ale těhu nejsem. Každopádně se mi po tom upravila menstruace a nebolelo mě při tom tak břicho.

nesves
autor
6. led 2012

Děkuji asi taky na to vlítnu i kvuli tomu ,že se zlepší zdraví🙂

verry
6. led 2012

@nesves určitě ti to neublíží 🙂 právě uvažuji nad tím,že zase začnu cvičit.. 😵

nesves
autor
6. led 2012

@verry Ted se dívam na kurzy a jeden jsem si našla sice za 150kč ale je to s fiziterapeutkou tak snad když něco okoumám budu cvičit doma sama🙂 Jinak jsem zjistila ,že to chce na to těhotenství nemyslet 🙂 Pořád jsem to sledovala a jak jsem se začala s přítelem hádat najednou jsem byla v tom a to jsme se snažili 6 měsícu. Sice jsem v 6t potratila ,ale snad už to bude v pořádku a urovnalo nám to vztah. Tak ted zase musím myslet na něco jiného.A určitě se taky dočkáš🙂)) držím palce aspon se protáhneme 😉

verry
6. led 2012

@nesves já si objednala knižku Mojžíšovky, je to tam napsané dopodrobna. Já na žádným kurzu nebyla, cvičím podle té knížky, jsou to řekla bych jednoduché cviky. Nic na tom není.
díky, tobě taky držím palce. Když se vám zavedlo jednou, zavede se i podruhé, neměj strach 😉

nesves
autor
6. led 2012

@verry Děkuji za tip určito se na ni podívám🙂 a mám za sebou rok cvičeni jogy a pilatesu tak snad nejsem trumpeta ,že bych to nedala🙂 Ale asi ji už nebudu potřebovat trochu jsem vybuchla a přiteli vynadala kvuli jeho jedné pracovnici že pořad mele o kristince tak mi napsal ,že jeho trpělivost přetekla 😀 tak asi budu muset nejdřív hledat partnera pokud budu chtít miminko 🙂 zatím to beru jako srandu snad to nemysli fakt vážně 😀

jop
6. led 2012

tohle cvičení je super, mně upravilo menzes a těhotná jsem byla skoro hned, i když mám PCO a jen jeden vaječník. Zabere to pár minut a efekt je obrovský.

nesves
autor
7. led 2012

@jop asi vazne na tom neco bude 🙂rada to vyzkousim taky snad se taky brzy tak hezky zadari jak tobe🙂

jop
7. led 2012

@nesves přeju hodně štěstí a určitě cvič 🙂