Další pokus po potratu

saraadamova
11. bře 2019

Ahojte baby, chtěla bych se vás nám něco zeptat. Hodně jsem tu četla vaše diskuze a měla bych taktéž otázku. S přítelem jsme se pokusili o miminko povedlo se ale ve 14tt nám přestalo tlouct srdíčko. Den později jsem dostala silné bolesti a 31.12.2018 mě vezla rychlá do nemocnice. Kde jsem začala samovolně potrácet. Doktor mi řekl ze to můžeme nechat ať se to vyčistí samo nebo že můžu na zákrok kde mi to vyčistí spodkem. Vybrala jsem si zákrok jelikož jsem už nemohla a byla unavená a s téma bolestma se spát nedalo. Nyní je to už prez 3mesice mám za sebou 1menstruaci. Myslíte že by jsme to mohli zkusit už tento měsíc? Prominte ze to tak rozepisuji ale úplně nevím ty odbornější názvy a takhle to alespoň pochopíte 😘 děkuji všem předem za odpovědi.

sluckynek
11. bře 2019

@saraadamova já jsem potratila ve 22 tydnu , byla na kyretáži pokoušet jsme se mohli začít nejdříve za 3 měsíce doporučené mi bylo 6 měsíců , pokud jsi po zdravotní stránce ok můžete ale tělo to pozná samo u nás je to osm měsíců a stále nic

saraadamova
autor
11. bře 2019

@sluckynek nevím co je přesně ta kyretáž

sluckynek
11. bře 2019

@saraadamova odstranění zbytků tkáně pomocí přístroje kyrety, čili vyškrab

saraadamova
autor
11. bře 2019

@sluckynek myslíte ze má smysl se pokusit teď někdy ?

sluckynek
11. bře 2019

@saraadamova nám to doporučeno nebylo protože jsem potratila ve vysokém stádiu těhotenství někdo zase říká že krátce po potratu je ,,pohnojeno,,

saminomimino
12. bře 2019

3 měsíce je dostatečná doba,já po zamlklem těhotenství v 10tt otěhotněla hned třetí měsíc po revizi,úspěšně,dnes 31tt

saraadamova
autor
12. bře 2019

@saminomimino děkuji

mishulka26
12. bře 2019

jak píše @saminomimino prodělala jsem zamlklé těhotenství a byla na vyčištění (kyretáži) doporučeno počkat 2-3 menstruace dostala jsem 2 a ta třetí nedorazila :D nyní jsem úspěšně ve 25 tt 🙂

kukera
14. bře 2019

Ahojky take mam zasebou 5x zamklich potratu v prvnim trimestru posledni pred 3 mesici podle odebrane ho vzorku z plodoveho vejce geneticky vada ....... Mame vsechna vysetreni ok nevise kde chyba je