Depo Provera, vyvolávačka, řešení ovulace. Otěhotním?

radova23
24. bře 2013

Ahoj holky,v říjnu 2012 jsemm vysadila Depo Proveru,v prosinci jsem dostala prvni ms , spíše teda špinění,pak už ne.začatek března jsem dostala vyvolavačku,dostala jsem to do 5 dnu a krasna docela silná 4 denní menstruace,no prostě tak jak jsem to vždycky měla.DR me řekl že sliznice už krásně začíná rust a za 3 měsíce mám k němu pčijit a že mi nasadí něco na ovulaci. Mužu si třeba slibovat že do pár měsícu otěhotním,s pomoci doktora,nebo je to proste už falešné naděje ? Chtěla bych otěhotnět do června,kdy s manželem máme totiž rok od svatby,tak by to bylo moc nadherné pro nás . Kdo s tim má zkušenosti a jak to probíhalo a za jak dlouho se vám to povedlo ? Moc děkuju

speedygon
25. bře 2013

S otěhotněním po jakékoliv antikoncepci je to strašně individuální. Já Depo Proveru taky měla, tuším do jara loňského roku a jelikož jsem potom řešila, že bychom chtěli mimi, vrátila jsem se k tabletkám...Akorát jsem potom měla malinko horší jaterní testy, tak jsem antikoncepci vysadila úplně a za asi 3 měsíce byly už jaterní testy ok....No a otěhotněla jsem koncem listopadu/začátkem prosince...Pokud ale na začátku března přišla MS, teoreticky můžeš otěhotnět kdykoliv(a třeba i bez pomoci dr)...přeji hodně štěstíčka 🙂

radova23
autor
25. bře 2013

@speedygon no tam je prave problem s tou sliznici,že je jeste mala,jinak me bylo právě řečeno,že ikdyž budu mit menstruaci,rozhodne to neznamena že ovuluji

speedygon
25. bře 2013

potom bych moc nedoufala, že stihneš otěhotnět ve vašem termínu....ale třeba se stane zázrak..naděje umírá poslední

radova23
autor
25. bře 2013

boleli mě prsa a teda fest .... a dneska me cely den boli v podbříšku

radova23
autor
25. bře 2013

tady je original bez kolečka

stares
25. bře 2013

@radova23 vidím ducha

radova23
autor
25. bře 2013

@stares fakt ? takže opravdu nejsem fantasmagor ? 😀 😀 😀

ajina17
25. bře 2013

@radova23 já taky vidím ducha kolik jsi DPO?

nicolnik
25. bře 2013

Taky ho vidim!!🙂

stares
25. bře 2013

@radova23 to určitě nejsi🙂.Vidím ho

mija88
25. bře 2013

neco tam taky vidim ale nevim nevim...radsi vyckej

misuagelina
25. bře 2013

Ahojky, taky něco podobnýho..vysazeno od listopadu menses jen po injekci(2x-prosinec,leden)od února jsem dostala estrofema duphaston 2denne po jedne od 19DC 5 dni, ted mam radost jen kdyz prijde menses 🙂 a chodiiiiii 😉 , tak snad je to na dobre ceste...

radova23
autor
25. bře 2013

@ajina17 JA VUBEC NEVIM JAK SE TO POČÍTA NEBO TAK,porad mi prosim