• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dlouholeté snažilky, které to nevzdávají

27. října 2013 
Ahoj,
je to už téměř 8 let, co jsme přišli o miminko a od té doby se nám další nepoštěstilo :cry: Máme sice 2 osvojené dětičky, ale pořád v sobě živím naději, že se ještě dočkám a otěhotním. Moc bych si přála prožít těhotenství až do konce a poznat ten pocit, když přivedete na svět nového človíčka :dizzy_face: Po zdravotní stránce jsme s manželem v pořádku, ale prostě je někde zakopaný pes a my ho ještě nenašli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zajímalo by mě, zda je tu ještě někdo, kdo se snaží déle, než pár měsíců a nevzdává to :slight_smile: a také jestli je tu někdo, kdo otěhotněl po dlouhých letech
:sweat_smile:
Děkuji za názory :slight_smile:
25. říj 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
O miminko jsme se začali snažit na jaře 2007. Nedařilo se, tak jsem po dvou letech šla na laparoskopii a závěr byl neprůchodné vejcovody, tj. nemožno otěhotnět přirozenou cestou. Následovala dvě IVF, neúspěšně. Nakonec to náš vztah nevydržel a rozešli jsme se. S novým partnerem jsme už byli objednaní do CAR, ale stal se zázrak a já týden před tím našla na testu //, po téměř 6 letech. Byla jsem neskutečně šťastná, nevím jak se to stalo, ale teď mi tu spinká téměř dvoutýdenní poklad. Držím palce, neděje je vždy. :slight_smile:
@kacernice
25. říj 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
autor
@sonka.77 Jé, tak to je úžasné :dizzy_face: moc gratuluju k takovému pokladu, vždycky, když se někde dovím, že někdo otěhotněl i po několika letech marného snažení, tak mi to dodá novou naději :sweat_smile: a chuť nevzdávat to
Děkuji :-*
25. říj 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kacernice
Ahoj,
v r.2004 jsem potratila v 8.tt, od té doby antikoncepci neberu. S nynějším partnerem se snažíme 3 roky, kdy mi po laparoskopii sdělili, že vlastní děti nebudu mít z důvodu nenávratně poškozených vejcovodů srůsty. My se ale nevzdali a vrhli se na ivf. Mám za sebou 6 neúspěšných pokusů. Teď začínám 7.tt a otěhotněla jsem přirozeně. Držím pěsti :slight_smile:
25. říj 2013 ve 12:09  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
Určitě to nevzdávej, my jsme taky případ, kdy to vyšlo po několika letech :wink: . Celkově jsme se snažili 4,5 roku, oba dle doktorů v pořádku, podstoupili jsme i dvě inseminace, jedno IVF, vše bez úspěchu a dva měsíce po IVF jsem otěhotněla přirozeně :wink: . Za ta léta trápení si momentálně užívám naprosto pohodové těhotenství, nikdy jsme se necítila lépe a to, jak se na malého těšíme, ti asi ani nemusím popisovat :wink: . Držím pěsti!! :dizzy_face:
25. říj 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
@sisi137
@consti Dík holky, je úžasné, že těhotenství může přijít i po letech marných pokusů a ještě navíc přirozeně :sweat_smile: Moc vám ta miminka přeju :dizzy_face: Já se stále utěšuju tím, že prostě ještě nenastal ten pravý čas, ale, že se také dočkáme :slight_smile:
25. říj 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, o miminko jsme se začali snažit někdy v roce 2003, od té doby dvě laparoskopie(dg. endometrioza), IVF, mnoho vyšetření, mnoho prášků, mnoho slz...Konečná dg byla, že nemůžu mít děti...S partnerem jsme se kvůli tomu rozešli...Manžela jsem potkala 2009 a zase nic...Pak jsem poznala jednu bylinkářku, ta mě dala dohromady...Sama jsem konečně otěhotněla na podzim 2011 a narodila se nám dcera...Doktor mě bere jako hříčku přírody, vzhledem k agresivní endometrioze netušil, že je početí vůbec možné...Před dvěma měsíci jsem vysadila prášky a zase problém, inoperabilní myom v zadní části dělohy, na něm srůsty endometriozy a to je přirostlé k vaječníkům, tudíž mnoho škodlivých věcí pro embryo...Naše malá bude jedináček, ale určitě jí to nebude vadit...
Držím pěsti a nevzdávej se.
25. říj 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Moje švagrová po téměř dvaceti letech zkoušení všeho možného spontánně otěhotněla měsíc před čtyřicátinami, těhotenství měla naprosto pohodové, i když samozřejmě byla pečlivě sledovaná, mimčo zcela zdravé.Mmch neplodnost jí před pár lety diagnostikoval sám doc. Unzeitig, tehdy dokonce konstatoval, že i když nemá rád slovo nikdy, u ní možnost spontánního otěhotnění vylučuje.
Tudíž i zázraky se stávají.
25. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@laurital asi fakt se zazraky ději
27. říj 2013 v 18:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek