• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

1. února 2010 
Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem :dizzy_face: ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // :wink: :dizzy_face: .
14. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny,
přeju všem hooodně štěstí a brzké // :wink:
14. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupi, uz jsem tu... preju nam vsem brzke //, abychom nejpozdeji na vanoce (budou tu driv, nez se nadejeme) mely v brisku uzasne darecky. :slight_smile: :slight_smile:
14. črc 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
......už aby to bylo, co??? :dizzy_face:
14. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: ahoj kočky :wink: !! Klarko tak doufám, že se to tvé přání splní :dizzy_face: .
micha to doufám těmi // odstartuje :wink: :dizzy_face: .
14. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, micha bude prvni bezec v nasem maratonu :slight_smile:

Holky, at se zorientuju, kolikaty dc cca jste?
14. črc 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám a přeji všem co nejdřív // na testíku a azse se můžeme bavit o přízracííích měla jsem pocit že jsem v tom sama ale nejsem :slight_smile: byl to dobrý nápad
14. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláry: já jsem dneska 5 dc a už třetí den beru Clostill........... :dizzy_face:
Já jsem 24 jak jsem právě zjistila
autor
Já to sice nepočítám,a le myslím, že 9....moment. Jo 9dc :wink: .
holky moc vám ty // přeju,ale to jste nemusely odcházet z původní diskuze :frowning2: , za chvíli tam nikdo nebude...ale asi vás tam otravujeme těhu kecama co?
14. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mar: neotravujete, ale uznejte, že my zatím nevíme nic o tvrdnutí bříšek, o pohybech a tak.............jen vám tiše závidíme, nepíšeme, ale jen čteme...........tak proto holky založily novou........... :wink: :wink:
14. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mar... ono v tom neni nic osobniho, ale my porad doufame, ze se nam zadari a vy uz balite do porodnice... tak se trosku v te diskusi rozchazime... ale to prece neva... vsak my k vam budeme nakukovat, neboj :slight_smile:
14. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mar neotravujete, ale máte už své starosti. Já se např. minule dvakrát ptala na annetu a vy jste tam jely diskuzi o porodech a nikdo mi už ani neodpovída :grinning: l. To není výčitka( budeme stejné :wink: ), ale konstatování. To je přirozený vývoj :wink: .
14. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni... tak to jsi prvni na rade s testenim a prizraky... bylo snazeni? jak to vidis?? Pak je teda na rade micha, pak asi ja, a pak consti v tesnem zavesu s nika...

nika... taky beru clostil a od zitrka utrogestan... uvidime, uvidime, treba to pomohlo, ze...
14. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A nakukovat k vám budeme, to si piš :grinning: .
14. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kláry: jo jo..........já do toho ještě musím dát do pořádku tu krev s prolaktinem teď ten clostik a potom utroš.....jsem zvědavá, jak bude to léto úspěšné :wink:
14. črc 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja jsem asi první ale klarko ja to tenhle mesic vypustila snazilkovali jsme ale nevím ejstli v dobe ovu nevim kdy byla ale as kdyz manza enbyl doma a pak mel horecky tak jsme to enchali tak taky beru clsotik a na prolaktin mam parlodel a msuim rict ze jsem byla pred 14 dny na prohlidce a hormonální profil v poradlku a dle gynekologa slapu jak hodinky a pry muzu v poho otehotnet po fyzicke strane
14. črc 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkýýý! Už jsem na příjmu a s radostí se k vám přidávám! :dizzy_face:

Info pro přehled: jsem 21dc, brala jsem tento měsíc clostil a "plodné" období jsme trávili na dovče v Itálii :slight_smile: Nic si od toho ale neslibuju, protože jsme už po 2 neúspěšných IUI... :unamused: a tento měsíc už to bude rok, co se snažíme... nojo, tohle kdyby někdo řekl před těmi 12 měsíci, tak bych mu to nevěřila nebo bych rovnou zešílela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Život holt není vždycky takový, jak si člověk představuje, ale věřím, že se všechny těch našich drobečků dočkáme!!! :slight_smile:

Takže tímto nám všem říjnovým snažilkám přeju z celého srdíčka plnou náruč štěstíčka! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

(Mar nám sem už zanesla těhubacílek a to je móóóc fajn :wink: :grinning: )
14. črc 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prolaktin je co? Pomoc...

Ja hormonalni profil v norme, ale pomichane pomery jednotlivych hormonu, takze z toho mam dlouhe cykly, pruchodnost vejcovodu ok, manzel spermio ok, clostil, v pondeli byla prvni IUI, od zitra utro... za dva tydny uvidime...
14. črc 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Klarko, prolaktin je hormon, ktery se vylucuje v dobe kojeni - no a kdyz ho ma nekdo zvyseny, ackoli nekoji, tak to zpusobuje, ze nemuze otehotnet...

Držím palečky, ať vám IUI přinese // :slight_smile:

Dodám trochu naděje: kamarádka byla v červnu na první IUI a teď v pátek našla //! :dizzy_face: Takže to jde!!! :wink:
14. črc 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě jednou hodně štěstíčka všem tfuj,tfuj,tfuj
14. črc 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
consti ono to bylo asi i proto,že se pár příspěvků předtím o annet psalo :wink: ,ale to je jedno. Budu vás sledovat,tak pěkně těhulkujte a pak se k nám třeba přesunete...stejně je mi to líto :cry: ...asi ty hormony
14. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mar nesmutni, vždyť já jsem tam s vámi skoro každý den - jen nejsem vidět :wink: ale takové krásné okamžiky bych si přece nemohla nechat ujít...! :dizzy_face:
A děkujeme moc za těhubacílek!!! :slight_smile:
14. črc 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ally... diky za pomoc, ja si to tak nejak predstavovala s tim prolaktinem, ale neni nad to se zeptat. :slight_smile:
A kam chodis do CARu?

Ja si porad rikam, ze kdyz se nam to pri posledni ovu povedlo prirozene (byt jsem o to zas hned prisla), ze se to s IUI musi povest uz jistojiste... ale az dostanu ms, tak budu bulet silene...

Jojo, my se snazime v podstate uz od 01/08, je to hukot, obcas mi z toho hrabe, ale co nadelas... zase jsme se do toho stehovali a vsechno, na druhou stranu ani ted neni uplne klid, privalove deste nas vyplavily a muz prisel o praci... tak si rikam, ze tech neprijemnosti uz bylo dost a ze mi to shora urcite vynahradi prostrednictvim //....
:angry:
14. črc 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ally ahooooj :wink: :dizzy_face: . Mám moc práce, tak nevím, kdy zase napíšu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
14. črc 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Allynko ahooj tebe jsem tu dlouho neviděla
14. črc 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a ally, jsem moc rada, ze ses "zjevila", ja chodila taky do rijnovek sem tam cist, ale uz jsem ani neprispivala, jen jsem nostalgicky vzpominala na nasi zacatecni tabulku... tak verim, ze v Druhe vlne, s tabulkou nebo bez ni, budeme mit do vanoc vsechny ty //..... :wink: :wink:
14. črc 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak jsem tu taky a hlásím, že já jsem dnes 25DC, 11.den po IUI :wink: a teď mažu domů z práce a doma si vás dočtu :slight_smile:

mar, a do starý diskuze budu chodit dál, jsem totiž strašně zvědavá kdy se roztrhne pytel s porodama :dizzy_face:
14. črc 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty micho a nebudes uz testit? To uz by na citlivem testiku mohlo byt neco videt, jestli jses si jista ze uz Pregnyl uplne vymizel... ty jo, zacina to byt napinavy... :wink: Jako za starejch dobrejch casu....

Ally, neboj, nepovedly se dve, povede se treti... nebo treba ivf... ale mimi bude, uvidis!!!
14. črc 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já testila dneska, protože jsem včera začala trochu špinit a klesla mi teplota, ale dneska teplota opět nahoře a na testíku NIC (teda duch tam byl, ale toho mám vždycky), takže další testík chci dělat v pátek, ale určitě to tak dlouho nevydržim jak se znám :grinning: dneska jsem zase trošku špinila, ale nesílí to, spíš slábne...tak uvidíme jak se to bude vyvíjet, když bude i zítra teplota vysoko, tak testnu už asi ve čtvrtek :grinning:
14. črc 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek