• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

1. února 2010 
No bylo to něco mezi starou hnědou krví a světlou červenou docela mně to polekalo jinak potichounku gratuluji dneska už je vidím i jáá
17. črc 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni... ja bych se toho nebala, teplomerem si nemuzes nic udelat... leda by byl fakt nejak super spicaty a to pochybuju. :slight_smile: Spis jestli to nemuze byt priznak/prizrak uhnizdovani?! :wink:
17. črc 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ze to bylo zrovna v tu chvili kdyz jsem vytáhla ten teplomer do té doby ylo vsechno ok a pak uz zase to bylo dobrý a teplomer nemam mega spičatý
17. črc 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůů to jsou novinky tééda...murynka už k nám nechodí tak jí tady chci popřát :slight_smile:
mury moc moc gratuluji ke zdravé holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: supeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, kocenky, u nas vytrvale leje, zatazeno, ale nic to neva... stejne me ceka pracovni vikend... Preju pekne volne dny vsem. :wink:
18. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
dnešek je nezapomenutelný den :dizzy_face:
martinky natálka se ozvala, že už chce na svět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a já udělala testík na kterym jsou // čárky, který jsem napoprvý neviděla a objevil je až napodruhý můj manžílek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micha - vyfotit šup šup!!!
Hurááááá, dnešek je kráááásnej deeeeen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je v albíčku :wink:
18. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micha - tak ta je vidět už exlusivně!!! Moc ti držím palce ať to celé dobře dopadne a máš v bříšku to tvé vytoužené miminečko!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasnýýýýý je tam mrška jedna růžová :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju :dizzy_face: já jsem tak nepopsatelně šťastná :dizzy_face:
18. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska má někdo testovat a já si nepamatuju kdo, protože jsem jelito ...ale myslím, že sluníčko, ne????
18. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, správně sluníčko, ale včera myslim psala, že testit bude až v pondělí až bude ms meškat :wink:
18. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hrozně chci moooooc těhulek :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahhoooooj. Hned mrknu do říjnovek :wink: :dizzy_face: .
micha super!!Tak hlavně, ať sílí :wink: :wink: .
A my se zase tento měsíc poctivě snažilkujeme :grinning: . Až jsme z toho překvapená :grinning: :dizzy_face: . No tak uvidíme, ale na mímo raději nemyslím a uvidíme, jestli mrška dorazí, ještě je čas :wink: .
18. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky testit nebudu ms dorazila v plne paradě tak zase další měsícc ale je mi dneska na prd fuj boli mne břich :angry:
18. črc 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sluni tak hlavněm že dorazila a můžete jet další měsíc :wink: .
!!!Martince se už narodila Natálka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ ja jsem v pohodě já jsem hlavně ráda že funguju jak hodinky a příští měsíc se budeme snažit znova ovu testíky už mám jen kdyby mi nebylo tak blbě dneska a do toho ten hyc... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vy máte teplo?? tady od včerejška prší a je tam tak max. 20 stupňů.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sluni a kde jsi kupovala ovu testy? Taky o nich an dlší měsíc uvažuji, ale nevím, jestli do nich jít... :sweat_smile: . Zkoušela jsem je jen jednou a ukázaly mi ovu 4 dny po sobě :grinning: :sweat_smile: .
18. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Consti napsala jsem si tady na konika inzerat a ozvaly se mi dve pani a ta jedna ma ty co uz jsem mela mne ovu vzdycky krasne ukaze jen jediny den a sedi to s priznaky ovu
18. črc 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ta to mi pak dáš kdyžtak kontakt ju? :wink: A co to bylo za testy??
18. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda teď přesně nevím ale když tak by nebyl problém dát kontakt ja vim že se na ovu testy můžu spolehnout :slight_smile:
Co dneska provádíte s abim?
U nás je sluníčko a hezky a 30 stupnu a do toho se potím a je mi blbě...
18. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to k vám asi bouřky teprve dorazí. My chtěli jet s Abíkem na výlet na jeden hrad, ale vzhledem k počasí jsme zůstali doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pojedeme někdy příště. Takže jsme se jen váleli a v poledne jsme si zašli na obídek. Chudák Abi se ven nepodívá, ale když prší, tak je to na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Co vy?
18. črc 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem sama manžel je víkend v práci a my pracujeme na bytečku takže je pořád co dělat chystám se upéct karamelové řezy a jinak asi nic dneska není mi moc dobře tak se budu taky válet max si dám mojíto ale až odvezu strejdu
Plánujete někam dovču??
18. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jsi dobrá, že budeš něco péct.Já při minulé ms byla ráda, že jsme ráda. Musela jsme si dokonce lehnout, skoro jsem nemohla chodit. No děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Na dovču pojedeme do jižních Čech, ale až v srpnu. A vy? Chystáte se někam nebo půjdou penízky do bytečku? :wink:
18. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Abi mě tu hrozně provokuje, tak s ním jdu aspoň na zahrádku :slight_smile: . pa pa.
18. črc 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jdeme na 4 dny chceme si odpočinout od svatby a od všech no mně je taky docela blbě ale už jsem se nadopovala práškama jinak normalně vždycky prostojim pul dne ve sprše
18. črc 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hlky snažilky, kde jsteeee??? Že vy se všechny poctivě snažilkujete :grinning: ?
18. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj consti, jsem tu... pousteli jsme si s manzem film, dnes dle meho vyberu (Notting Hill) a pekne jsem si pobulela... mohla bych se zivit jako profesionalni placka.... :slight_smile:

Co ty, jake mas plany na nedeli??
18. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek