Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
27. říj 2009

Alčo tak ty cvičíš Mojžíšku? A to jsi někam chodila a pak jsi ji cvičila už doma? Taky by mě to docela zajímalo 😉. A chválím přístup, tak to má být 😉.

consti
autor
27. říj 2009

Jo a s tím pozitivním přístupem. Nedávno jsem si po dlouhé době psala s kamarádkou a byla jsem taková lítostivá, že se nám nedaří a ona na mě vytáhla, že už je dva roky ochrnutá a byla na vozíku a teď už se to zlepšuje a chodí o berlích a mimčo mít nemůže. Tak to jsem si říkala, že jsem fakt blbá, když tady řeším to, že se zatím nedaří a někdo jiný má mnohem větší starosti 😢 😔 .

michamicha
27. říj 2009

ahoj, tak mám dobré i méně dobré zprávy 😀 folikul se nekonal, narostlo to až na 20mm, ale je to cysta, která se dle dr. již začala vstřebávat, takže jsem KONEČNĚ dostala ten puregon 😉 dneska mi dal dr. to pero, pro náplně a jehly si jdu do lékárny ve čtvrtek, protože jim přijdou až dneska odpoledne a já jsem až do 22 hodin v práci 😝 no a ve čtvrtek mi sestra v CARu ukáže jak se s tím zachází a pak zbývá jen čekat na MS, tak doufám, že přijde do neděle 😉
nevěřily byste jak se mi ulevilo, že se to nebude dál protahovat a v listopadu stihneme další IUI 😵

ally57
27. říj 2009

Ivčo - mám rozepsanou knížku, určitě to jednou bude bestseller 😀 😀 😉

Zuzi, chodila jsem k fyzioterapeutce paní Vaňkové (výborná!), a když mě postupně uvolnila a naučila všechny cviky, tak si cvičím doma 🙂
To je pravda, že jsou mnohem horší trable na tom světě... člověk by si měl vážit toho, co má, a ne jen truchlit po tom, co TEĎ nemá... To je smutné s tou tvou kamarádkou... 😔 I když aspoň že se jí to zlepšuje a chodí!

Micho, tak to je fajn, že se ti to řeší a za chvíli vlítnete na listopadové IUI 🙂

ally57
27. říj 2009

jo a ještě aktuální tabulice:

Alenka (ally) 1 dc
Klárka (cabal) 3 dc
Martinka (nicolka) 6 dc
Zuzka (consti) 14 dc
Veru (nikare) 15 dc
Ivča (aranel) 23 dc
Micha 27 dc

Kačka (slunicko) 11tt

Já teda jedu jako dráha - ms přišla po 22 dnech - mám pocit, že snad stihnu dva cykly, zatímco normální ženská jeden 😀 no, není nač čekat, že 😉

consti
autor
27. říj 2009

Ahoj kočky.
Alčo, tak už nám tu jezdí naše Roomba a hezky uklízí za nás. Abi na ni štěká, ale po čase se už zklidnil, tak snad ji nechá a nebude se jí plést do cesty. Je to super a vysaje fakt hodně 😉 😵 .

michamicha
27. říj 2009

alčo, já chci taky MS hned teď 😀

ally57
27. říj 2009

Bezva, že jste hned Rumbu zapřáhli do práce 😉 no to mě právě napadlo, co na ní bude říkat Abík 😀

consti
autor
27. říj 2009

No vzhledem k tomu, jak Abi líná, tak je tu práce jak na kostele. Už uklidila ložnici a pracovnu a teď zrovna řádí v obýváku, tak na ni dohlížím a čekám až to uklidí, jestli se fakt sama zaparkuje 😀 . Jsem z ní fakt hotová, je to sranda 😉 .
micha tak to držím moc pěsti" Věřím, že vám vše vyjde. Co to máš za fotku v pasu 😕 😎 ?

michamicha
27. říj 2009

zuzi, ta fotka to je taková sranda, našli jsme s manžou jedny stránky, kde si nahraješ svojí fotku z který se použije tvůj obličej a zasadí se do fotky nějaký známý osobnosti, takže já si tam vybrala Sarah Jessicu Parker 😀

consti
autor
27. říj 2009

No já si právě říkala, že to asi nejsi ty a ono jsi to ty napůl 😀 😉 .
Tak roomba se právě zaparkovala, sranda 😎 😀 .

consti
autor
27. říj 2009

A já si jdu dát kafíčko a něco dobrého 😵 . Ještě musím žehlit, ach jooo 😝 . Zatím pa pa.

aranel6
28. říj 2009

Ahojík holčinky,

tak jdu v dnešní sváteční den aspoň pozdravit-počasí teda nic moc,ale hlavně že je volný den. 🙂

Ally, teda to byl vážně fofr-myslím že tě budu brzy následovat-dnes už mi začala klesat teplotka-ještě jedna desetinka a už je tu mrcha-doufám že to teda taky nebude protahovat.😠

holčinky vy jste mě s tím robotem navnadily-vysávám a říkám si kdyby to tak udělal někdo jiný.jo 😅

A ještě dnešní souhrníček a všem krásný den:

Alenka (ally) 2 dc
Klárka (cabal) 4 dc
Martinka (nicolka) 7 dc
Zuzka (consti) 15 dc
Veru (nikare) 16 dc
Ivča (aranel) 24 dc
Micha 28 dc

Kačka (slunicko) 11tt

cabalkova
28. říj 2009

holky ja chci taky robo-vysavac... my jak mame kocourka, tak je to tu porad samy chlup a taky prach z venku, tak jsem dneska rikala manzelovi, ze si ho musime koupit... a prej jo... akorat se nam ted dost nedostava penez, tak asi ne hned 🙂

Jinak tady jsou nadherne podzimni barvicky, radost podivat, dneska jsem naposledy pred zimou posekala travu a jeste pujdu zasadit male buxusy a jednu ruzicku a pomalu budeme zahradu chystat k zimnimu spanku... uz se tesim na snizek, vloni jsme tu bylo jako na horach... apak na jaro, na puceni a kliceni a rosteni a vubec. 😵

Jo a mimochodem, dnes teplotka 36.6, v mem pripade poovulacni... jsem exot...

aranel6
28. říj 2009

Ahojky Klárko,

a nezkusíš pro jistotu ještě jeden testíček?
To máme stejnou teplotku,ale já ještě čekám na mrchu. 😉

Já dnes zlikvidovala polovičku truhlíků na balkóně-bylo mi kytiček líto ještě kvetly, ale zima se pomalu blíží, tak se na ní musím pomalu naladit. 🙂 A teď hlavně na příchod adventu-na to se mocinky těším. O víkendu vyrazím na chaloupce na obhlídku do lesa, zda tam nebudou nějaké poražené jehličnánky, aby bylo na věnečky. 🙂

Vaš výhled je prostě úžasný-musí to být krása na podzim, v zimě, na jaře i v létě.

cabalkova
28. říj 2009

aranko... ja myslim, ze dalsi test nema cenu... leda by teplota sla jeste nahoru... uvidim v dalsich dnesch... ale myslim, ze nema cenu si delat jakekoli nadeje...

jo, taky se mi tady libi v kazde rocni dobe... a manzel zrovna dneska rikal, jak po starem byte ani nevzdechne, ze se sem hrozne rad kazdy den vraci a ze je to pravy domov. 😉 Tak me to potesilo.

consti
autor
28. říj 2009

Ahoj holky 😉 .
Klárko tak my ti pak dáme s Alčou tip. Vysavač je fakt super. 😵 Já vím, že testovat nechceš, ale víš, jak jsi to měla tehdy, když jsi byla těhu 😉 .
Ivčo díky za tabulku, to to letí 😎 . Já jsem tento měsíc v klidu, hezky si počkám na ms a pak hurá na ultrazvuk a krev 😉 . Můžu vám říct, že jak jsem doma, tak jsem tak v klidu 😵 . To by se mimčo zadařilo hned, nebýt té nemoci a antibiotik... 😒.

consti
autor
29. říj 2009

Ahoj kočky, kde všechny jste? Tady nám to nějak vázne, ta naše diskuze. Hoďte mi tipy, co budete kupovat drahým polovičkám pod stromeček 😀 . Já už něco vymyslela, ale pak jsem to zase zapomněla a nějak si nemůžu vzpomenout, ach jooo 😝 .

cabalkova
29. říj 2009

Ahoj kocenky, tak jsem ted byla na obede s kamaradkou, co byla na tom IVF a panikarila, ze to nevyslo (na testu po deseti dnech nic), ale pak pockala, protoze ms nedorazila, a zitra jde teda teprve na utz, ale zda se, ze se povedlo hned napoprve.... mam z ni opravdu obrovskou radost, je to bezvadna holka a snazili se tri roky, tak jsem fakticky moooc rada. 🙂 Predvidala mi, ze budeme tehu spolu, maximalne s rozdilem tak tri mesicu, tak jsem na to zvedava, jak ji ta prognoza vyjde. 🙂

Pokud jde o darky, domluvili jsme se s manzem, ze si koupime neco spolecne, a pak kazdy tomu druhemu jednuá nejakou vec... ja bych chtela sehnat nejakou knizku o masinkach nebo letadlech, to muz miluje a vim, ze by byl nadseny uplne nejvic... pokud nesezenu, nevim, co jineho bych mu davala.

Co vysavac, jak funguje treba kolem zidli a pod stolem? Tam byva nejvic chlupu a nejvic me tam stvou... kdyby umel vysat i tohle, tak bych o nem hodne uvazovala!!!

slunickoseznam.cz
29. říj 2009

Zuzi ja už sem manžovi koupila přímočarou pilu je to kutil a moc ji chtěl a ještě mu nakoupim nějakou kosmetiku a spodní prádlo a víc asi nic není moc financí a navíc my už jsme s dárečky nadělili předčasně bydleníčko a mimíska
manža má dneska narozeniny a je v práci ale slavit budeme trochu v sobotu 🙂 🙂
Začíná mi vylézat špek dneska jsme byla v tescu a potkala jsem spolužačku ze základky a ta s mi koukla na břicho a říkala jé to gratuluji si těhotná že?

consti
autor
29. říj 2009

Klárko, tak to je super! To je ta kamarádka, co sis o ní myslela, že je těhu, viď? 😉 Tak teď už jen miminko do 3. měsíců u tebe a bude 😀 😉. Vysavač projede opravdu vše. V jídelně mu teda židle dáváme stranou, přecejen je limitován tím, jak mají od sebe nohy. Pokud jsou široké, tak tam projede, zajede i pod linku např. 😉 Ale pro usnadnění práce mu my teda dáváme věci z cesty (kytky atd.), ale on si to jinak objede. Na boku má navíc takový rotující kartáček a tím jede podél stěn 😉. A pokud najde nějakou větší špínu nebo víc znečištěné místo, tak se mu tam rozsvítí taková modrá kontrolka a na tom místě se několikrát otočí. Taky má funkci spot a ta je na velké nečistoty. To když chceš vysát nějké místo důkladněji, tak ho na to místo dáš a zmáčkneš spot a on krouží na tom místě v rozmezí 1x1m a tam to pořádně uklidí 😉 😵.
Tady máš video:
http://www.irobot.com/hrd_right_rail/roomba_rr/...
Sluni prádlo mám taky v plánu a jinak nevím. Asi taky nějakou knížku a něco do dílny. Ale chceme si také dát spíš jen drobnosti 😉 .

cabalkova
29. říj 2009

jojo,. zuzi, ja mam na tehule radar nebo sesty smysl nebo ja nevim co, proste to poznam... no a ta kamoska me ted tlaci, at si taky udelam test, ze muzu byt tehu, kdyz jsem to mela tak malicko... ale ja nechci... vim, ze nejsem a pohled na bily testik by me znovu hodil do deprese, ze ktere jsem se dostala... takze nic a snad se nam to taky brzy zadari... jinak teplota i dnes 36.6...

jinak jsem vcera vyrobila z polystyrenove desky zaklad na betlem, vystrihuju ten tradicni od Mikolase Alse, tak se teesim, az si ho vystavime na pianinu.,.. jeste musim nejak vymyslet osvetleni, ale to taky nejak pujde, urcite... muz dokonce rikal, ze si betlem vzdycky pral, tak mam radost, ze mu to neprijde jako silenost, ale naopak se na nej tesi spolu se mnou. 🙂

A na Stepana budeme mit velkou spolecnost, nase, brachu se svagrovkou a frantikem a jeji rodice, tak to bude poradna rodinna seslost, uz se tesim, kdyz se takhle nesejdeme na Stedry den, tak alespon na toho Stepana... 😵

michamicha
29. říj 2009

ahoj holky 🙂
dneska jsem si byla vyzvednout ten puregon, pero jsem dostala už v úterý u dr., ale náplň a jehly jsem si musela jít vyzvednout do lékárny a oni to zrovna neměli, takže jsem tam šla dneska znovu... teď už jen čekám na MS, snad dorazí brzy 😉

co se týče vánoc, tak nevím co si dáme s MM za dárečky, domluvili jsme se zatím na dárcích pro Martínka, takže ten dostane asi hodinky, když už chodí do té druhé třídy pta 😀 a já mu ještě objednala povlečení s Clone Wars (to je kreslený film) a pak možná ještě nějakou hračku nebo knížky...
ptala jsem se našich co by chtěli, ale protože je nás hodně dětí a naši teď moc peněz nemají co se přestěhovali a dodělávají domek, tak jsme se domluvili, že možná tak lahvinku nějakého dobrého vína 🙂 no a já mam pro mamku ještě přichystaný vlastnoruční výtvor, ale to je jen taková drobnost 🙂

no a babičkám a dědečkům fakt nevim, tam je to těžký něco vymýšlet, obzvlášť u těch od mýho taťky, s dědou je to komplikovaný, ale to rozebírat nebudu...

jo a ještě mám vybraný hračky pro synovečky 😵 jeden dostane letadlo od fisher price a druhý dostane autobus 🙂

cabalkova
30. říj 2009

Dobre ranko, kocenky, hlasim se s tabulici pro dnesni den:

Alenka (ally) 4 dc
Klárka (cabal) 6 dc
Martinka (nicolka) 9 dc
Zuzka (consti) 17 dc
Veru (nikare) 18 dc
Ivča (aranel) 26 dc
Micha 30 dc

Kačka (slunicko) 11tt

Tak ivu se pomalu schyluje k testeni a marti ke snazeni, tak at je vikend uspesny a plodny...

U nas to vypada na chladny, ale krasny den, musim jeste vsadit par poslednich kyticek na zahrade, tak snad u toho moc nevymrznu... skoda ze vam nemuzu poslat nejaky filmik tady z nasi zahrady a okoli, to vy vam pak i sychrave pocasi prislo uzasne, stejne jako nam venkovanum. 😵

Jinak jsem asi medved a jde na me zimni spanek, jsem odpoledne vzdycky taaak unavena, ze nemuzu vydrzet, anebo je to tim, ze posledni dobou hrozne spatne spim, v noci se furt budim a zdaji se mi sny, uplny romany... tak doufam, ze vikend bude lepsi a fakt si trochu odpocinu... ale zase mame na so i na ne hlasene navstevy, tak nevim, jak to s tim odpocinkem bude, kdyz mam do toho jeste prelozit jeden film. 🙂

Proste nas ceka dalsi pekny rusny vikend...

Tak hezky den i vikend vsem. 😉

slunickoseznam.cz
30. říj 2009

Ahoj holky zdravím je toho na mně nějak moc v poslední době a moc se mi nedaří malé je sice v pořádku ale pořád řeším nějaké problémy a starosti a neřešit to bohužel nejde
V úterý jsem poskytoval prvni pomoc a volala zrp ale naštěstí jsme to s mimíske zvládli si ymslim
Jinak opravuji tabuličku já už jsem v 12tt tak to utíká že ani já nestíhám 🙂
A v pondělí konečně kontrolaaa hurá

consti
autor
30. říj 2009

Ahoj kočky.
Klárko a nechceš si ten testík udělat? Když k tomu přistoupíš s tím, že tam bude bílo, tak budeš zklamaná jen maličko 😀 😎 . A nebo to ber jako rozkaz ode mě a od holek 😉 .
sluni kdy jsi dávala první pomoc 😲 😅 ?
Jinak já už mám po neschopence, takže v pondělí nástup do práce. Dnes mi volala kolegyňka, že když tam nejsem, tak absolutně nestíhají a že se nemám na co do práce těšit... 😅 🙄 . No ale na kolegy se těším, tak aspoň něco 😎 😉.
Klárko, já jsem taky takový venkovan. Sice žijeme ve městě, ale docela na kraji města a koukáme do zeleně. A zahrádku máme taky, už jsem sklidila kytičky a manža posekal trávu atd. 😉

cabalkova
30. říj 2009

😉 Ahoj zuzi... ja nevim, s tim testikem... ja mam furt stejnou teplotu, tech 36.6, furt cekam, ze mi nejak spadne, a ono furt nic...ono na tehu je to asi malo... ale je fakt, ze tam jsem koukala na ten svuj grafik z kvetna, a tam se mi to taky furt drzelo na 36.6... tak ja nevim... ale testik delat nebudu, aspon zatim... to uz bychom se zblaznily... testovat po ovulaci, pred ms, po ms, pred dalsi ovu... neeeee 😉

consti
autor
30. říj 2009

Klárko, tak kdybys neměla ms kraťounkou, tak to chápu, ale když jen dva dny, tak bych testík udělala, jen tak pro jistotu. Jinak já mám i po normální ms takové nutkání občas testnou, když mám "příznaky" 😀 .

cabalkova
30. říj 2009

Zuzi, neco mi proste rika, ze se mi do toho nechce... vobrecela jsem si to v so... a stacilo, mela jsem pocit, ze nechci nikoho videt a s nikym mluvit, tak si nebudu kazit dalsi vikend, kdyz ma byt notabene tak krasne. :o) A co, uz jsi v poho? Nebudes v praci moc unavena??

consti
autor
30. říj 2009

Klárko je to na tobě 😉 . Ale chápu, že se nechceš zase zklamat 😎 .
No uvidím, jak to bude v práci vypadat, ale prý tu moji práci dělali mí kolegové ve čtyřech a nestíhali a jindy to mám zvládat sama 😔 . Nechce se mi, ale musím 😅 . Za těch 14 dní jsem se taaak hodila do klidu, vše jsem si doma udělala a když mi bylo líp, tak jsem se viděla s kámoškama, na které nemám jindy čas. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru