• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

1. února 2010 
AHOJ HOLKY:PŘIDAM SE K VAM,PŘED ROKEM JSEM POTRATILA VE 12 TYDNU A OD TE DOBY SE MI NEDAŘÍ.. MAM UZ DVĚ DĚTI JSOU TO KLUCI 12 A 7 LET TAK BYCH CHTĚLA JEŠTĚ HOLČIČKU.SNAŽÍM SE TED PO DRUHÉ-JSEM DNES 10 DEN PO OVULACI A MENSTR.MAM DOSTAT 7-8.11-JSEM DOCELA NERVOZNÍ.MUJ GYNEKOLOG MI URČIL OVU.PODLE ULTRAZVUKU .
30. říj 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berusko, vitej u nas... drzim palce, aby to klaplo. :slight_smile:
30. říj 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčinky,

byla jsem pár dní mimo a koukám,že jste teda taky pěkně lenošily a vůbec nic nenakecaly. :sweat_smile:
Tak přidávám aspoň aktuální tabulku:

Ivča (aranel) 2 dc
Alenka (ally) 7 dc
Klárka (cabal) 9 dc
Martinka (nicolka) 12 dc
Zuzka (consti) 20 dc
Veru (nikare) 21 dc
Micha 33 dc ??? (jak to vypadá-už dorazila MS a začínáš s bodáníčky?)

Kačka (slunicko) 12 tt

A moc vítám novou snažilku-berušku. :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsme po kontrole,dostala jsem průkajdu,miminko je zdravé ma skoro 5 centimetru a hybe rucickama a nozickama bylo to uzasné akorát fotečku jsem nedostala zapomněli jsme :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky :slight_smile:

Kačko, mocmocmoc gratuluju k průkazce a k 5 centimetrům :wink:

jo a doplňuju tabulku, dneska jsem 4dc a už jsem se 3x bodla do břicha :stuck_out_tongue_closed_eyes: v pátek ráno jdu na kontrolní UTZ, tak doufám, že to bude stačit a nebudu muset píchat dál... dneska ráno jsem totiž chvátala a nezapíchla jsem tu jehlu asi kolmo a to místo vpichu je takový citlivější :frowning2:
2. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨No micho ona se ti tam asi uděla malá modřinka když je to místo bolavé a kdybys měla modřinky maž si je heparoidem jestli ti můžu po odborné stránce poradit
To jsem zvědavá na uzv a pak pujdeš na iui???
Chce to další těhuli holkyyy
2. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za radu, zatím tam je jen takový červený puntík, tak možná z toho později bude fialový puntík, uvidíme :wink:
jj, tento cyklus máme s IUI, tak doufám, že to tentokrát klapne... ale řekla jsem si, že nebudu vůbec testit, počkam na mrchu a když nepřijde do 5-ti dnů ode dne očekávání, tak pak teprv testnu...a ten mezičas do testíku si vyplním nějakýma aktivitama... doma čeká v rohu rotoped, na který jsem už víc jak rok nesedla :grinning: přihlásila jsem se na kurz (chodím na ně tak 3x do roka), tentokrát budem tvořit dekorativní mejdlíčka, tak jsem na to natěšená :slight_smile:
2. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenko, tak velká gratulka k tomu "řidičáku na miminko" a ať rostete jako z vody.
Půjdeš na NT Screening?

Mícho, tak to je super,že mrška to neprotahovala a už jsi v plném běhu k IUI. :slight_smile:
Tak držím pěstičky,aby byl v pátek pořádně narostlý folíček. :slight_smile:

A těhulky by to chtělo, tak třeba bude listopad úspěšný a nějaká se objeví. : :dizzy_face: -N
2. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ pujdu další poradnu mam 30.11 a pak 2.12. odběry tak uvidíme
Holky pošlete ty hnusné mrchy prýč já chci aby jste taky těhulkovatěli jako já
Micha jsi šikovná koukala jsem na tvé stránky na netu a na ty mejdlíčka se moc těším :slight_smile:
Včera jsem si koupila těhu tričko protože mam všechny trika na zimu krátké leze mi z toho těhu špek a fouká na ledviny tak mam konečně břicho v pohodlí a chystám se koupit si těhu rifle a šatovku ať mně nic netlačí břicho pomalu roste a moje rifle mně tkačí v pase :astonished:
2. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko a co nějaká fotečka bříška-už by jsi mohla začít. :wink:
2. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky, no flákáme to flákáme.
Těhuli by to tady chtělo, ale já to určo nebudu, díky té hnusné nemoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nemluvě o tom, že mě ta antibiotika rozhodila vše, co šlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: . Beru ty laktobacily, tak snad se to časem srovná. Obávám se ale, že se ty problémy ze střev přesunuly jinam. Víte kam :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak už jsem v práci, tak klasicky nestíhačka, večer budu ještě učit a učím už 3 x týdně po večerech, do toho aquaaerobik a taky stíhat nákupy a domácnost a já nevím, co všechno ještě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
Kčko tak to je super, že máš těhu průkajdu. Škoda, že nemáš ten obrázek, tak my si počkáme na další ultrazvuk :wink: .
Ivčo díky za tabulku, ještě, že tě mám, já bych jinak nevědala kolikátý dc jsem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to je tu mrcha už za chviličku, jak tak koukám :sunglasses: .
Micha jsi dobrá s těma injekcema, tak vydrž a ať tě to moc nebolí :wink: .
2. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocenky, jsem tu jen na skok, mazu do kostela zpivat, uz se tesim, kazdopadne jsme se rozhoupali a v patek jdeme do Gestu na pohovor k ivf. Moc bych si prala, abychom vse stihli jeste do vanoc, ale nevim. Tak na me myslete.
2. lis 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, budu na vás myslet :wink: koukám, že v pátek bude nějaký magický den, spousta holek co znám z MK včetně mně se chystá na pohovor do CARu :wink:
2. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíček holčinky,

Klárko, budu na tebe v pátek myslet a držet pěstičky,aby vám to rychle schválili, když už jste se rozhodli a do Vánoc byl mimisík v bříšku. :dizzy_face:

Zuzi,ty jsi teda super vytížená, tak ať rychle dorazí mrchule a zvládneš vyšetřeníčka a pak šupky do snažílkování.
3. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky,
Klárko tak to moc držím pěsti!! :dizzy_face:
Ivčo no nějak jsem si toho opět nabrala víc, než bych měla. Klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
Tak já zase letím pracovat...paaa :wink:
3. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda ženský, kde se flákáte :grinning: ? Tak přidávám aspoň aktuální tabulku :wink: .
Ivča (aranel) 4 dc
Alenka (ally) 9 dc
Klárka (cabal) 11 dc
Martinka (nicolka) 14 dc
Zuzka (consti) 22 dc
Veru (nikare) 23 dc
Micha 35 dc ??? (jak to vypadá-už dorazila MS a začínáš s bodáníčky?)

Kačka (slunicko) 12 tt
4. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíček,

oprava tabulky-Micha už v pondělí psala,že má po mrše a poctivě bodá.
Takže:
Ivča (aranel) 4 dc
Micha 6 dc
Alenka (ally) 9 dc
Klárka (cabal) 11 dc
Martinka (nicolka) 14 dc
Zuzka (consti) 22 dc
Veru (nikare) 23 dc

Kačka (slunicko) 12 tt
4. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Ivčo,
tak díky :wink: . Nějak to nestíhám sledovat :grinning: . Klárce se blíží snaženíčko a u Martinky už je snad v plném proudu :dizzy_face: .
4. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky, ja nevim, jak moc tomu snazeni tenhle mesic dame,... spis to nechame tak volne plynou, co jsem se objednala do Gestu, tak jsem i prestala merit teplotu a tak a je mi teda po dusi rozhodne lip... v jinych diskusich jsem zjistila, ze pojistovna, u ktere jsem, je schopna schvalit zadost na IVF i do dvou tydnu, tak bychom teoreticky (s odrenyma usima) mohli stihnout i pristi cyklus... teda moc bych si to prala... a kdyz ne, tak doufam, ze nebudu moc zklamana... ono mi totiz zacatek cyklu vyjde nekdy mezi vanoci a novym rokem a to si myslim, ze v CARu nebudou moc uradovat, takze pak by prichazel v uvahu az konec ledna a to je celkem za dlouho... ale co, kdyztak proste vydrzim, co jineho by mi zbyvalo.

Jinak ted s muzem vedeme diskusi o tom, kolik cudliku bychom si pripadne nechali dat, osciluju mezi jednim a dvema a nevim, nevim... snad budu moudrejsi v pa, az se poradime s panem doktorem. dam pak kazdopadne vedet.

zuzi, jak ty to mas vlastne s tou prohlidkou u doktora???
4. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Klárko,
tak pokud se ti ulevilo, tak je to určitě správné rozhodnutí. Mně paradoxně v tomto pomohla ta nemoc, protože jsem byla v klidu doma, navíc jsem brala antibiotika a tak nějak jsem tedy přestala řešit mimčo a docela mi to pomohlo, mít jeden cyklus klid :wink: :dizzy_face:. I teď jsem naprosto v kidu, protože díky té nemoci snažení v podstatě nebylo, takže už jen čekám na mrchu a nestresuji kolikátý dc jsem a jestli náhodou nejsem těhule :grinning:.
Co se týká doktora, tak ten mi vypsal žádanku an ultrazvuk a na krev kvůli prolaktinu a pokud bude obojí ok, tak půjdu k tomu Dr. Kultovi, tak uvidíme. Na obě procedury jdu až po ms, takže až někdy kolem 18.11. protože 17.11 je svátek a 16.11. budu asi pryč :sweat_smile: . Měl by to být 9 dc, tak snad to není moc pozdě :sweat_smile: .
4. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíček holčinky,

tak koukám že tu máme nestresový měsíc a poklidný podzim :slight_smile:,tak to je skvělé.

Klárko, budu moc držet aby pojišťovna rychle zaúřadovala a do Vánoc už jsi byla těhulka. Ale zda dva nebo jen jedno embrijko to je těžké rozhodnutí. Já bych šla i do dvojčátek jen kdyby byly.

Stejně jsi holka statečná-já mám z IVF zatím hrůzu.

Zuzi, no snad to vadit nebude že až 9DC-na ultrazvuk určitě ne a na ten prolaktin snad taky ne. Mě dělala hormonální profil 3-5dc a pak znova kolem 20dc,ale to jen pro potvrzení ovulky-zda mi roste prolaktin v druhé půlce.

Já mám po mrše, tak teď čekáníčko na vhodný čas. :wink: Ale taky to tento měsíc nějak nebudeme hrotit-klídek pohoda. :slight_smile:

A ještě dnešní tabulička:
Ivča (aranel) 5 dc
Micha 7 dc
Alenka (ally) 10 dc
Klárka (cabal) 12 dc
Martinka (nicolka) 15 dc
Zuzka (consti) 23 dc
Veru (nikare) 24 dc

Kačka (slunicko) 12 tt
5. lis 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravím tak koukám že to budou vánoce teď budete v klidu a o vánocích se to tady bude hemžit // pod stromeček
Ja jsem nějaká nachlazená kašlu a mám rýmu ale není to tak hrozné jinak mi azčíná růst břicho fotečku už mám ale musím ji hodit do albíčka
my teď malujeme ložnici a obýváček a v prosinci se asi budeme stěhovat nahoru :slight_smile:
Zuzi ja jsem byla pokaždé na prolaktin v různé úseku cyklu a dr.to nevadilo
Já jsem nevěděla že po ovulce roste prolaktin a po mrše zase klesa nebo jak??
5. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi... tak my se cim dal vic klonime k jednomu embryjku.... zitra to jeste s panem doktorem hodne dukladne probereme, ale dvojcata bychom asi financne ani organizacne nezvladli... ja nevim, uvidime... kazdopadne jsme se rozhodli pro nejake veci, ktere pojistovna nehradi a plati se z vlastni kapsy, ale zase by mely zvysit pravdepodobnost uchyceni, tak uvidime, co nam pan dr jeste rekne... nejvetsi des mam z toho, ze si budu muset pichat ty injekce do bricha, neumim si predstavit, ze to dokazu... ale mozna je to jen o poprvy a pak uz to jde... ja jsem na tohle srabik, ale musim to dat, jinak mimi nebude.... :wink:
5. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cabal toho se nemusíš bát je to maličká jehlička a skoro to ani není cítit to bodnutí jde jen oi zvyk a za mimíska to určitě stojí
No já bych asi šla do dvou embryjek ale to je na každém,ja envim ja jsem třeba hrozně ráda že mám sourozence a nejsem jedináček a mam brachu a ségru dvojčata a naši taky neměli moc peněz a dalo se zvládnout no ale nechci tě přemlouvat to musíte vědět vy jak se cítíte na druhou stranu jsem ráda že mi dr.řekl že mame v bříšku jen jedno miminko neumím si představit že bych jako prvorodička hned měla mít dva najednou budu ráda když zvládnu jedno miminko..
5. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem to napravila a dala nějakou tu fotečku do alba
5. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, my bychom urcite chteli taky (aspon) dve deti... jenomze muz ma plat kolem 20 tisic a to samy je splatka hypoteky, takze pocitam s tim, ze i na matersky budu muset nejak trochu pracovat, abychom nejak vysli, no a s dvojcatama, to bych proste nedala, to se jednoduse neda... tak proto... uvidime, jestli nam pan doktor tuhle moznost vubec nabidne... a taky jestli budeme mit dost embryjek... ted jsem nakukovala do jedne diskuse o IVF a je tam holcina, ktera trikrat mela hyperstimulacni syndrom, a to se potom embryjka nedavaji, no a poctvrte, kdyz ho konecne nemela, tak zase zadny embryjko neprezilo... takze ma za sebou 4 IVF a mimi porad zadne... :cry: To by me kleplo... doufam, ze nase cesta nebude tak slozita a dlouha... no uvidime.
5. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a sluni moc dekuju za uklidneni s tou injekci, snad to opravdu zvladnu... ja normalne omdlim i kdyz mi jen berou krev, ne snaz z nejakych fyzickych duvodu, ale jak vidim tu jehlu, tak jdu do kolen... tak se vzdycky divam na druhou stranu. :wink: Pak to jde a neni to problem... tak se to taky naucim pichat se zavrenyma ocima a bude. :dizzy_face:
5. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cabal, já z toho píchání měla taky obavy, dokonce jsem kvůli tomu brala raději o 2 měsíce dýl ten zpropadenej clostil, kterej nepomohl... a teď se musím smát, protože nechápu čeho jsem se tak bála... tu jehličku fakt vůbec necítíš, je tak ostrá, že necítíš žádný štípnutí nebo něco podobného :wink:
5. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha... tak to je dobry, ty to mas z prvni ruky, tak snad to taky dam. Rikala jsem muzovi, ze mi to kdyztak bude muset pichat on, ale to by mi u toho jeste vypich oko. :slight_smile: Tak vic budu vedet zitra, kazdopadne jsem rada, ze se veci daly do pohybu... :wink:
5. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, oprava-myslela jsem samo progesteron a ne prolaktin (ten by asi růst neměl) :pensive:
5. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek