Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

aranel6
5. lis 2009

A bříško i mimísek super fotečky. 🙂

aranel6
5. lis 2009

Klárko a Mícho, fakt vás obdivuju-já klidně chodím dávám krev,ale píchat sama do sebe si nějak nedovedu představit,ale zase pokud díky tomu budete mít mimíska v břísku, tak není co řešit. Takže držím vše co mám a jak píše Kačka doufám,že těch vánočních // čárkových dárečků (těch letošních vánočních) bude spousty.

consti
autor
5. lis 2009

Ahoj kočky, jdu jen na skok.
Neboj Klárko, to zvládneš. Ale jinak tě chápu, mně když berou krev, tak se musím taky koukat jinam, jinak bych tam sebou švihla ble 😝 . Ale toto bude fakt malinká jehlička a ani to neucítíš. Držím všechny palce, co mám 😵 !
Kačko na bříško hned mrknu 😵 .

consti
autor
5. lis 2009

Kačko kráásné bříško a špeky tedy nikde nevidím 😉 🙂 !
Jinak já včera nakupovala nějaké věci pro synovcovu holčičku, co se má každým dnem narodit, tak jsem se zase rozplývala, to jsou tak krásné věci!! 😵 😵 Nakonec jsem koupila krásnou soupravičku, šedé semišové teokáčky dole s kanýrkem a mikinku di růžova s obrázky a ještě k tomu bylo troku s dlouhým rukávem...No fakt krása. 😵

slunickoseznam.cz
5. lis 2009

Klárka to zvládne když 4leté děti dokážou píchat si samy inzulín tak se to zvládne,jinak u odběrů je ta jehla 3x delší a větší naež ta na podkožní aplikaci ja když píchala v práci nebo po té autonehodě manželoví fraxiparin tak mi kolkrát řekl tak už to píchní a ja už to měla píchnuté fat se není čeho bát 🙂
Do žíly by to asi bylo horší
A věřím že mimísci budou tak šup šup psát ježíškovi dopis
A já pro začátek posílám thu bacilek prsssssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 🙂

cabalkova
5. lis 2009

Dekujuuuu.... holky, ja mam k tomu ivf jeste jednu historku... vcera jsme s manzou jeli vlakem domu a probirali jsme, kde vezmeme penize na ty procedury, co pojistovna neplati, dela to dohromady 13.200 korun.... tak jsme tak dumali a vymysleli... a mne v tu chvili pipnula sms z banky o prichozi platbe... a prisel mi honorar za nejaky preklad ve vysi 13.173 korun.... tak si rikam, ze to je znameni... penize jsou, tak bude i mimi, verim tomu, urcite!!!

michamicha
5. lis 2009

tak to je super znamení 😉 taky bych chtěla slyšet pípnutí z banky 😀

aranel6
5. lis 2009

🙂 Klárko, tak to je fakt jasný znamení, že se mimísek hlásí, že by už rád k vám, takže zítra příjemné probrání s Dr. a pak vzhůru do boje. 🙂

Sluni, chytám-co nejvíc můžu.

Zuzi, já se u těch obchodů s mimi oblečením taky vždycky rozplývám. 😵

slunickoseznam.cz
5. lis 2009

Já se taky rozplývám nám ještě chybí nějaké penízky na dodělání podkroví tak jsme teď taky rádi za každou korunku 🙂

consti
autor
6. lis 2009

Ahoj kočky.
Klárko, to je teda mega znamení 😉 😵 !!
A dnešní tabule 😀

Ivča (aranel) 6 dc
Micha 8 dc
Alenka (ally) 11 dc
Klárka (cabal) 13 dc
Martinka (nicolka) 16 dc
Zuzka (consti) 24 dc
Veru (nikare) 25 dc

Kačka (slunicko) 13 tt 😵

slunickoseznam.cz
6. lis 2009

Teda consti ty jsi všímavá ty jsi první která tabulku upravila správně dneska jsem začala 13tt

consti
autor
6. lis 2009

Ahoj Kačko, jo jo, koukala jsem na tebe do pasu 😉 . Pěkně to teda letí 😉 . Takže krizové období už máš za sebou, co? 😵

slunickoseznam.cz
6. lis 2009

Nu druhý trimestr mi začne příští neděli vychází to na 13+2 podle toho kalendáře co jsem objevila na netu no snad už to nejhorší bude za náma a bude už jen líp a pak zase se začínám bát těch triplů a tak no prostě bát se budu pořád i s tím sexem se bojím a to už prý můžeme normálně ale mam ztrach říkala jsem manželovi že se začínám víc cítit jako matka než jako manželka a trochu mně to mrzí i když manžel mi říkal že to chápe že se snažím být zodpovědná a že mám ztrach že budu prostě matka a ty mají ztrach 🙂

aranel6
6. lis 2009

Ahojky Holčinky,

všem co dneska vyráží k Dr. moc držím pěstičky a ostatním přeju krásný páteční den.

Kačko, nic se neboj-určitě budou všechna vyšetření v pořádku-my ti jako naší průkopnici budeme moc držet pěsti.

slunickoseznam.cz
6. lis 2009

Ahoj dneska jsme měli předvánoční akci z práce tak sem se trochu odreagovala a mám od holek z práce tašku těhu oblečení tak mam v čem chodit jsou fakt bezva 🙂

aranel6
7. lis 2009

Krásný sobotní den holčinky,

koukám že Klárka ani Mícha nám zprávičky z návštěvy Dr. ještě nezdělily, tak snad nás navštíví později. 🙂
Venku je pěkně sychravo a nevlídno,že se mi nikam nechce a nic se mi nechce dělat. 😅

Přidávám dnešní tabuličku:
Ivča (aranel) 7 dc
Micha 9 dc
Alenka (ally) 12 dc
Klárka (cabal) 14 dc
Martinka (nicolka) 17 dc
Zuzka (consti) 25 dc
Veru (nikare) 26 dc

Kačka (slunicko) 13 tt

a doufám,že nade mě už nikdo nepůjde a všechny se postupně přesuneme dolů ke Kačence. 😵

consti
autor
7. lis 2009

Ahojky,
zdravím při sobotě a taky čekám zprávy od hoek. Dlouho už tu taky nebyla Alenka a Martinka.
Ivčo já se tam určitě přesunu, tento měsíc fakt nic. No aspoň jsem byla hezky v klidu 😉 😵 .

cabalkova
7. lis 2009

Ahoj holky, tak se hlasim po pohovoru u pana doktora a toto je vysledek: manz musi jeste na jedno vysetreni (jestli se spermonici dokazou sami probojovat do vajucha), za deset dni pujdeme podepsat reverzy a teprve pak pan doktor pozada o schvaleni na pojistovne... jo a plus podle meho hormonalniho profilu rozhodl, ze budeme mit dlouhy protokol... takze to vypada na prvni injekci kolen 20. prosince a pak stimulka a odber kolem 10. ledna... no, sice to bude trochu delsi, nez jsem si predstavovala, ale co, hlavne ze se veci daly do pohybu... a aspon nebudu muset o vanocich a na silvestra resit, jestli si muzu nebo nemuzu dat sampicko... takze vlastne je to takhle dobre... toz tak.... nejak mi teda ta moznost, ze bych kdy mohla mit miminko, pripada realnejsi, nez kdyz jsme se dotez neuspesne snazili jenom sami... tak snad na sebe nenecha dlouho cekat, urodi se nam dost vajicek i embryjek a nejake se u nas zabydli... jinak nam pan dr. rikal, coz me prekvapilo, ze neni vcelku rozdil v uspesnosti, pokud si das nechat jedno nebo dve embryjka... tim padem urcite pujdeme jenom do jednoho... dvojcaku se desim... 😠

no, zacinam vymyslet vyzdobu stedrovecerniho stolu a celeho domecku, tak se tesim a ty dva mesice do IVF mi urcite utecou jako nic... tak... hezky vikend, jdu tvorit a uklizet a sazet kytky (jeste jsem to neudelala, jsem ostuda, tak to nejspis ani neprezijou, ale nechtelo se mi do zimy, no 😝 )

consti
autor
7. lis 2009

Ahoj Klárko, no on je tu leden za chvilku, takže se neboj, to uteče jako nic 😉 . A přesně jak píšeš, alespoň budou Vánoce v klidu 😉 😵 .
Tak nad výzdobou jsem už taky přemýšlela, ale asi jen klasicky dám do oken nějaké hvězdičky, na dveře věnec, udělám adventní věnec a hotovo 😉 .
Tak zatím pa holčiny, jdu něco udělat k obídku a taky tu trochu poklidit, zalít kytičky a tak 😉 .

slunickoseznam.cz
7. lis 2009

Ahoj Klarko tak fajn že se to pohlo a rychle to uteče uvidíš no jinak šampíčko si můžeš dát i v těhotenství decku vina nebo šampaňa nebo malé pivo malému určitě neuškodí 🙂

michamicha
7. lis 2009

ahoj, já byla včera K.O. a dneska jsem šla od 6 ráno do práce, pak jsme jely se ségrou nakupovat, potom ještě na chvíli k nim na kafíčko a domů jsme se dostali až teď...

takže info z kontroly 🙂 8dc jsem měla několik drobných folikulů a jeden dominantní 11mm, pan doktor řikal, že to je dobré, ale pro lepší výsledek mi zvýšil dávku z 50 na 75 jednotek a v úterý v 8 ráno jdu na další utz 😉 takže když folíky rostou 2mm denně, tak v úterý by měl být tak akorát na prasknutí 😉 možná, že do úterka naroste ještě některý z těch menších, no uvidíme 🙂

aranel6
8. lis 2009

Ahojky holčinky,

zdravím při nedělce 🙂

Klárko, tak hlavně že jste se domluvili co a jak a že se to pohlo-těm krátkým či dlouhým protokolům moc nerozumím,ale pan doktor vybral určo to nejlepší pro tebe-takže vlastně před Vánoci proběhne poslední mrcha a pak už budeš skoro těhulka 😉 a koncem ledna už budeš hlásit dvě čárušky. 😵 Tak to budeš mítáš takový dárek pod stromeček-sice nejprve jehličky do bříška,ale nakonec z toho bude krásný malý zázrak-uvidíš.🙂

Mícho,tak to jsou dobré zprávy-tak ať pěkně folíčci rostou a v úterý je tam pěkný obřík a třeba ještě další skoro obřík. 😅

cabalkova
9. lis 2009

Dobre rano, kocenky, tak se hlasim s dnesni tabulici:

Ivča (aranel) 9 dc
Micha 11 dc
Alenka (ally) 14 dc
Klárka (cabal) 16 dc
Martinka (nicolka) 19 dc
Zuzka (consti) 27 dc
Veru (nikare) 28 dc

Kačka (slunicko) 13 tt

Jinak doufam, ze mi to ted bude rychle utikat, abych se brzy dockala zacatku stimulky a pak uz honem, honem na mimi...

Vcera jsem s maminkou podnikla najezd na Ikeu, teda sileny, uplne plny parkoviste a lidi jak much, no co tady delat v nedeli odpol, sjedem do ikey, no ne, tato??? 😉 Ale dobry, nechala jsem tam docela dost penez (no kdyz budou na mimi potreba az v lednu, tak co, do te odby dorazi jine 😉 ) a koupisla si cervenobile ozdoby a plysaky pro deti kamaradu a cervene kvetinace, no proste spoustu blbosti, se kterymi vystrojim uzasne cervenobile vanoce... dneska jeste pujdu do sprizneneho kvetinarstvi koupit cibule amarylek (hvezdniku), aby nam do vanoc vykvetly a top bude teprve nadhera, vanocni narcisky uz mi rasi.... ja se tesim jak malej harant, to je desny. 😉 Ale jak jsme lonske vanoce skoro nemeli, protoze jsme se stehovali a bylo to takovy sileny, tak si to hodlame letos faaakt uzit, uz jsem manzovi rikala, ze se neda nic delat, ale ze chci dvoumetrovou jedli, at to stoji za to. 😉 Ju.... uz se jen 45krat vyspinkame a bude Stedry den!! 😵 😵 😵

consti
autor
9. lis 2009

Ahojky, aktualizace tabulečky:
Zuzka (consti) 1 dc
Ivča (aranel) 9 dc
Micha 11 dc
Alenka (ally) 14 dc
Klárka (cabal) 16 dc
Martinka (nicolka) 19 dc
Veru (nikare) 28 dc

Kačka (slunicko) 13 tt
Jinak mám fofry, tak všechny zdravím a jdu zase makat. Bolí mě břichoooo 😝 😅 😕 .

nikare
9. lis 2009

Ahojky holčenky,
tak vás jdu všechny pozdravit a popřát hezký den !!! Ikdyž u nás je od rána skoro jak navečer.
Musím vás všechny dočíst......tak to chvilku potrvá 🙂
Mějte se ............ 😉

cabalkova
9. lis 2009

Ahoj Veru, ty sis dala na cas, ale je moc dobre, ze jsi prisla, chybela jsi nam tu... budeme tu diskusi muset zase trochu rozproudit 🙂

nikare
9. lis 2009

Ahojky Kláry,
jo jo musela jsem si dát trochu "voraz" ale už je fajn !!!! 😉
Koukám koukám, že to tu trochu vázne !!!! Jsme holt ženy vytížené 😉 Buď makáme v práci...........nebo v posteli 😀

nikare
9. lis 2009

A taky čtu Kláry, že u vás došlo k zásadní změně !!! Ty bláho...........takhle už to mít naplánované ...... to je super.....to už se blíží ke zdárnému konci, že jo??? ale do té doby se budete stejně snažit ještě přirozeně, viď???

michamicha
9. lis 2009

ahojky, dneska na mě dolehla depka s tím hnusným počasím ☹ a hodně k tomu přispělo i to, že jsem ve městě všude potkávala těhulky a maminy s kočárkama, achjo ☹

aranel6
9. lis 2009

Ahojky Holčinky,

tak já taky jen rychlozdravice a hlavně velké přivítání pro Veru (moc jsi nám tu chyběla)-chce to svěží vítr. 🙂
Klárka mě jako vždy navnadila Vánočně-už se taky moc těším-ikdyž ještě nevím do jaké barvy to budu ladit u nás. 😅

Zuzi,tak ať mrcha moc netrápí a tenhle měsíc po vyšetřeníčkách už to snaženíčko musí vyjít.

Mícho, nesmutníkuj-zažeň depku-zítra bude obr folík a pak už to pojede. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru