Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
18. lis 2009

Ahoj holky moje.
Tak se hlásím od doktora. Nechci to tu probírat veřejně, takže všem pošlu ip 😔 .

nikare
18. lis 2009

Ahojky Zuzi,
tak to teď budu netrpělivě čekat na zprávu........a držet palce !!! 😉

consti
autor
18. lis 2009

Ahoj Veru, tak ip odesláno. Pište mi prosím taky do ip holky.
Díky 🙂 .

nikare
18. lis 2009

Zuzi, máš to tam 😉

aranel6
18. lis 2009

Ahojky Veru,

mrchule jedna-takhle to zdržovat a nemohla by přeci jen být malilinkatá nadějička,že by to mrchule nebyla?Já radši pro jistotu držím. 🙂

Zuzi-IP.

consti
autor
19. lis 2009

Ahojky,
přidávám aktuální tabulku:
Zuzka (consti) 11 dc
Ivča (aranel) 19 dc
Micha 21 dc
Alenka (ally) 24 dc
Klárka (cabal) 26 dc
Martinka (nicolka) 29 dc
Veru (nikare) 38 dc

Kačka (slunicko) 14 tt (druhý trimestr)
Vidím, že Martinka bude brzy testovat a u Klárky to bude taky během pár dnů, držím pěsti. 😉 😵

cabalkova
19. lis 2009

Ahoj kocenky, tak ja teda tento mesic rozhodne testovat nebudu, protoze jsme se na vsechno snazeni naprosto vykaslali, ani jsem nevedela, kolikaty jsem DC, nez jsem sem nakoukla... a jsem mnohem klidnejsi a spokojenejsi.... vcera jsme u pana doktora podepsali zadost na pojistovnu a reverzy, tak ted uz jen cekam na ms a pred vanoci pujdu na prvni ("brzdici") injekci a po Novem roce zacnu chodit na stimulacni injekce... do te doby si davame se vsim pauzu a snazeni neresime... Jupi.... po spouste mesicu si zas pripadam normalni a nemyslim jenom na hlen, teplotu, den cyklu, testy, carky a dalsi "kraviny".... 😝 Poooohoooodaaaaa..... 😵

consti
autor
19. lis 2009

Klárko to je správný přístup!!!! Taky jsem vše hodila za hlavu a těším se na Vánoce atd. a uvidíme, kdy si k nám miminko tu cestu najde 😉 .

slunickoseznam.cz
19. lis 2009

Ahoj holky ymslim že je dobře si od toho kolotoče odpočinout my jsme byli v tom kolotoči snažícím do toho stavební a pracovní povinnosti a pak jsme odjeli na 4 dny na dovolenou uplne jsme vypli a manža si je jistý že se to povedlo přesně tam
Právě mi dovezli kuchyň tak jí nosí nahoru a za chvíl jí budou dávat dohromady jsem zvědavá jak bude vypadat moje kuchyň snů 🙂

consti
autor
19. lis 2009

Holky, ještě k tomu, co mi říkala ta kosmetička. Říkala, že mě chápe, že se na to nedá přestat myslet, ale měla docela dobrou teorii pro nás snažilky. Prý na to máme normálně myslet, to stejně jinak moc nejde a nikdo nám to nemůže vzít. To prý o mimču máme normálně snít a uvažovat. ALE nemáme se na to upínat jako na jedinou možnost v životě. Prý si to miminko, co tam nahoře čeká, říká: " Přece nepůjdu k lidem, kteří po mě tak strašně touží, že jsem pro ně jedinou prioritou vztahu". Že v tom vztahu bychom měli žít jeden pro druhého, jak kdybychom nikdy neměli mít děti. Že nakonec je to stejně ten partner, se kterým strávíme velkou část života, dítě nás stejně dřív a nebo později "opustí" bude mít svou rodinu, své starosti, ale s tím partnerem budeme třeba 50 let. Prostě mi doporučila soustředit se jeden na druhého a v dítěti nevidět tu jednou možnou vaiantu vztahu. Prostě na miminko myslet, těšit se na něj, ale neupínat se na něj jako na něco, co prostě musí přijít. Možná to píšu zmateně, ale říkala to opravdu moc hezky a má to svou logiku. Dítě prostě nepůjde do tak nevyrovnaného vztahu, kde ti dva myslí jen na to dítko a ne hlavně jeden na druhého 😵 . Myslím, že i u Kačky to tak bylo a ve chvíli, kdy si s manžou řekli, že budou prostě nějak žít spolu a mimčo buď přijde nebo ne, tak přišlo 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
19. lis 2009

Maš pravdu consti a je to hrozně hezky napsané
Je to fakt ja byly chvíli uplně zoufalá a když jsems e s manžou kvůli snažení pohádali řekla jsem si že mít dítě je můj sen a hrozně bych si to přála ale né kvůli tomu přijít a manžel a člověka na kterém mi v životě záleží nejvíc a uvědomila jsem si že musím zvolnit a pak jsme jeli na tu dovču že si odpočineme a užijeme si po dlouhé době pořádně jeden druhého a i miminko si k nám cestu našlo
Má to svou logiku a myslím si že na tom bude něco pravdy

bluemchen
19. lis 2009

Ahoj holky... Mam takovou prosbicku... Vysadila jsem HA teprve pred mesicem, tzn. dnes jsem dostala 1. menstruaci po praskach... cely mesic jsme do toho busili skoro kazdy den a nic ☹ Ja vim, ze to nejde hned, ale zacinam pochybovat, jestli je u nas vse ok, protoze oba kourime a nezijeme zrovna ukazkove zdrave 🙂 Jak dlouho Vam trvalo nez jste byly tehotne?

slunickoseznam.cz
19. lis 2009

No tady ti asi krom mně nikdo neporadí protože ja jsem jediná těhotná prozatím z téhle diskuse ja jsem vysadila antiko v lednu 2008 a snažit jsme se začali teprve v červenci 2008 a otěhotněla jsem v srpnu 2009 takže dost dlouho
Po měsíci bych opravdu nepanikařila antikoncepce blokuje ovulaci a trvá nějaký čas než z těla zmizí a ovulace se znova nastartuje
A můj lékař začal semnou ten problém řešit až letos v únoru takže bych s tíma si tak nespěchala

consti
autor
19. lis 2009

bluemchen my všechny se tu snažíme minimálně rok, takže po měsíci bych teda rozhodně neplašila 😀 😉.
Pokud ale plánujete dítě, tak nějak nechápu, proč oba kouříte 😝. Minimálně ty bys měla asi přestat 😉 .

slunickoseznam.cz
19. lis 2009

No já sem občas taky kouřila ale dost dlouho před snažením jsem úplně přestala i když můj manžel pořád kouří a vysadila jsem všechny léky ale to až těsně před otěhotněním

cabalkova
19. lis 2009

Zuzi, to jsi napsala moc hezky a je to pravda.... chce to myslet na mimi, tesit se na ne, aby se mu k nam chtelo, ale zaroven z toho nesilet jako ja posledni dobou.... ted si rikam, ze to je fakt mnohem nadejnejsi takhle, protoze predtim jsem mela normalne zaludecni neurozu z toho, ze to zase nebude, byla jsem porad takova stazena a ve stresu, ted je to mnohem lepsi a jsem i mnohem stastnejsi... a tesim se na Vanoce, protoze budou prvni poradne s manzelem, a to by pak bylo, aby mimi nebylo. 🙂

aranel6
19. lis 2009

Ahojky holčinky,

tak konečně jste zapředly pozitivní diskuzku-to je moc dobře. 🙂
Zuzi, krásně ti to paní kosmetička řekla a ty jsi to hezky přetlumočila-je na tom hodně pravdy-já jsem teď před vánoci mnohem klidnější-jinak naladěná-nějak mě ten stres opustil-prostě si chci užít adventní čas s těmi co mám ráda. 😵
O víkendíku už budu dělat adventní věnec na dveře, na což se hrozně těším. Ten velký na stůl až další sobotu,ale na dveře ho prostě musím udělat už teď a nakoupila jsem už spoustu ozdobiček na stromeček-jsou slaměné,ale obarvené do tmavě oranžova a já prostě oranžovou miluju. 😀

Klárko, takže vše vyřízeno a teď klídek pohoda až do té první protihormonální injekce-to je paráda-Vánoce si určo skvěle užijete a mimi bude v lednu frčet přímo k vám.

aranel6
20. lis 2009

Ahojíček holčinky,

tak koukám že jsem to tu včera uzavírala a dnes to zase otevírám.
Máme krásný sluníčkový den a ještě navíc je to pátek a zítra se nepracuje,takže super. 😅

Připojuju dnešní aktualitku:
Zuzka (consti) 12 dc
Ivča (aranel) 20 dc
Micha 22 dc
Alenka (ally) 25 dc
Klárka (cabal) 27 dc
Martinka (nicolka) 30 dc
Veru (nikare) 39 dc

Kačka (slunicko) 15 tt (druhý trimestr)
-teda to je fofr-za chvilku budeš hlásit první pohyby.

Koukám,že kromě Zuzi jsme všechny skoro na konci cyklu. Tak už by se zase někdo nemusel přesouvat nahoru ale dolů. 🙂 😵

consti
autor
20. lis 2009

Ahojky,
jo jo, doufám, že sem aspoň jedna těhulka přibude, ať máme taky naději my ostatní 😵 😉 . My se musíme vrhnout na snaženíčko, včera se manža vrátil z práce až pozdě v noci 😖 😔 . Má toho teď moc, takže paráda. Ale tak snad o víkendu to klapne 😉 🙂 .

slunickoseznam.cz
20. lis 2009

Consti budu držet palce udělejte si krásný víkend a hup na snaženíčko
Jj aranel sama koukám jak ryhcle to utíká za chvíli hodím fotku včerejšího bříška
A tady jsou fotečky našeho bytečku a mé nové kuchyně a za 14 dnů se stěhujeme
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/slunickosez...

cabalkova
20. lis 2009

Slunicko, to teda bude super bydleni, vypada to paradne, a co kuchyne, jsi s ni spokojena?? 😵 My zacneme podkrovi budovat po novem roce, tak doufam, ze se k nam pak taky brzy pripoji obyvatel perspektivniho detskeho pokoje. 🙂

nicollka
20. lis 2009

ahoj holky , zuzi je to napsané moc hezky a je to tak.
Já tento měsíc netestuji, já jsem nějak mimio, dokud sem nevlezla sem tak sem ani nevěděla jaký DC jsem, sex byl jen 3x v tomto měsíci a mimo mísu, takže čekám mršku každým dnem. Necítím vůbec nic, žádnou bolest, žádný nic.
Sluni byteček nádhernej, my už podepsali kupní smlouvu a ted čekáme jak se převedou prachy, zapíšem se do katastru a hurá nosit krabice do nového : ) Vymalovat pokojíček na to se těším nejvíc, že bude mít Danda svůj vlastní poikojík. A příští rok dodělat ložnici a pokoj pro hosty.

slunickoseznam.cz
20. lis 2009

No já jsem z kuchyně nadšená akorát na vyzkoušení si budu muset ještě 14 dnů počkat ale už s etěším přesně takovou kuchyn jsem chtěla akorát jsou tam ještě nějaké dodělávky
Ale hlavně že už budeme mít svoje soukromí i s miminkem
Už se těším až to skončí hrozně mně to vyčerpává já se chystám o víkendu taky sbalit pár krabic at toho nemám nakonec hodně a chci si vymýt celou kuchyn a pomalu ukládat do skříněk i když do dovu skříněk nám ještě chybí dvířka pry byly vadné tak nám to vyměnili

nicollka
20. lis 2009

sluni to ti tak moc závidím, kuchyn je fakt nádherná, a ta lednice jak je v tom no prostě super. já se snad nedočkám, ještě takových 5 týdnů uff

slunickoseznam.cz
20. lis 2009

A do vánoc to niccol stihnete?My makáme už od května zdá se mi to hrozně dlouho tak už se těším až bude konec i když dodělávat maličkosti budeme ještě dlouho na všechno penízkx hned nejsou
Lednici a sporák mi vybrala přímo ta firma co mi dělala kuchyň ja jim akorát řekla že chci nerez a fakt jsem já i manža moc nadšení

nicollka
20. lis 2009

i já bych byla 🙂 No chtěla sem vánoce trávit v novém, ale vypadá to že nevím. Do konce listopadu to má být vyplaceno, ale pořád se někde něco táhne tak nevím. když to stihnou vyplatit tak bysme klíčky měli dostat týden před vánoci, možná těsně před, takže pod stromeček, snad se to ale stihne.

slunickoseznam.cz
20. lis 2009

Marti tak to budu držet palce ať to máte do vánoc a když ne tak si vánoce užijete ještě naposledy ve straém a v novém roce se vrhnete do nového bydlení my už na vánoce budeme nahoře akorát na dveře si musíme počkat do ledna

cabalkova
20. lis 2009

martinko, taky drzim palce, jen chci pridat nasi zkusenost z lonska, stehovali jsme se 19. a 20. prosince a byla to naprosta silenost a vanoce veskrze zadne, jenom unava a prace na baraku... tak snad radsi zustante jeste ve starem do noveho roku a pak do nej vstupte stehovanim... ja vim, ze se to tezko brzdi, kdyz clovek vidi, ze uz by mohl byt ve svem... ale ja teda na ty lonske vanoce nevzpominam uplne dobre... jsem rada, ze si je letos uzijeme se vsim vsudy a bude to konecne ono, pohoda, poradny stromek a navstevy... 😵

Ted jeste kdybych (jako predcasny darek) uz dostala tu ms, at muzeme zacit pocitat harmonogram a pustime se do ivf... jeste nikdy jsem se na ms netesila tak, jako ted. 😵

nikare
21. lis 2009

Ahoj holčenky,
přidávám dnešní tabulku s mojí změnou. Jsem ráda, že už konečně dorazila (mrcha protivná) a vytáhla jsem z šuplíku clostil a utroš, tak na to zase najedu ..................tak přeju všem hezký den a hezký víkend !!! 🙂

Veru (nikare) 2 dc
Zuzka (consti) 13 dc
Ivča (aranel) 21 dc
Micha 23 dc
Alenka (ally) 26 dc
Klárka (cabal) 28 dc
Martinka (nicolka) 31 dc

nicollka
21. lis 2009

aHOJ holky, tak mě včera začali bolet prsa ale ukrutně, dnes je mam nafouklý a šilená bolest, jsem 1DC. Většinou začali bolet 3-4dny před mrchou a s mrchou bolest odcházela, ted došla bolest a velikost s mrchou tak snad to brzy přejde je to šílený.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru