Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
1. pro 2009

Veru no já právě mám stres i z fj natož aj 😀 😅 . No snad to bude v poho. Jestli to ještě v pátek navíc dostanu, tak to bude opravdu fajn den 😝 😅 .

ally57
1. pro 2009

teda to jsem se musela k holkám těhu-maminám musela podívat, co se dělo - a musím říct, že teda čumím. Upřímně mi přišla divná ta jediná fotka, už když jako že byla těhu... ale nepřikládala jsem tomu žádný význam.. tohle je opravdu zvláštní.. co z toho má, vždyť se musí trápit o to víc... nebo jestli je lepší žít v iluzi... nevím.. ale proč si hned vymýšlet trojčata... 😀

Zuzi, neboj se vlka nic, to zmákneš, jsi šikovná holka a máš naši plnou důvěru! 😎 Moc ti držím palečky, abys neměla důvod smutnit a přidala ses za chvilku dolů pod tabulku k našim dvěma těhulkám! 😵

Veru, dárečků pár mám, ale ještě dost chybí, od příštího týdne se na to nějak intenzivněji vrhnu. Akorát jsem trdlo zapomněla nechat udělat babičce s dědou kalendář s fotkama, děláme jim ho každý rok - i když by byl krásnější s malýma dětma - ale ani já ani brácha ještě mimíse nemáme - takže jsme na fotkách my a mamča, ale i tak z něj mají hroznou radost 😉 tak snad mi ho ještě někde stihnou udělat

michamicha
1. pro 2009

ahoj holky, jsem si ráno dočítala maminy, to je fakt síla, mě by něco takovýho ani ve snu nenapadlo 😕

ale teď ty novinky, ráno mi sestřička nabrala krev a výsledky, že budou po 13.hodině 😉 dorazila jsem do práce a tam jsem bohužel pobyla jen 2,5 hodiny, protože se mi z toho šílenýho vzduchu a ze směsi vůní několika různých parfémů udělalo zle a odbyla jsem si svojí blinkací premiéru 😝 ☹ takže jsem se sebrala a zašla k mojí obvoďačce, která mi rovnou napsala neschopenku... řikala, že nemá smysl riskovat, že v tak velkym kolektivu (cca 80 lidí na jednom sále callcentra) bych mohla leda tak chytnout ještě nějaký bacil, takže mám ode dneška PN a napsala mi rovnou i vycházky 😉 jsem ráda, že chodím k téhle dr. protože to je super ženská a chápe těhulky 😵
no a jak jsem dorazila domů, tak jsem si volala na ty výsledky a HCG mám 154, což je prý v normě, protože na IUI jsem byla až 18DC 😉 na UTZ jdu 9.12. a kdyby tam ještě dr. nic neviděl, tak mi naberou znovu krev...
ale jsem v pohodě, udělala jsem si ještě ten poslední test co jsem měla doma a čárka je pěkná a je vidět, že sílí, tak jsem klidná 😉

michamicha
1. pro 2009

jo testíky jsem dala do alba 😉

consti
autor
1. pro 2009

Holky mám dilema. Dnes mám jít na aquaaerobik, ale není mi moc dobře. Křeče v břichu, bolí mě záda, cítím se oslabená, jak když přijde ms, asi znáte. Dopoledne jsem byla přesvědčená, že jdu, ale teď si tím tak jistá nejsem. Je to docela zabíračka. Sice mi to propadne, ale bojím se, že kdyby na mě lezla třeba i nějaká chřipka, abych to tím nepodpořila...
Micha super, hned bych šla na PN taky 😀 .
Alenko děkuji, snad to zvládnu 😅 😕 .

nikare
1. pro 2009

Ahojky Zuzi, no pokud se na to necítíš, tak bych zůstala radši v teple. Vůbec netuším, co může takhle ta námaha způsobit !!! Možná nic, ale já když mám pocit, že už dostanu ms (tak jak mě bolí břicho), tak nejradši do tepla (teplé sprchy) a je líp.A asi ani kdyby to byla chřipka, tak bazén teda nic moc. To jedno propadnutí ještě není tak zlé 🙂 ;)

Micho: tak buď hezky v klídku, ať se tam mrňousovi dobře zavrtává 😉 😉 Je fajn, že jsi v klidu !!! 🙂

consti
autor
1. pro 2009

Taky si říkám Veru, asi to nebudu riskovat. No já se právě cítím, jak kdybych tu mrchu už měla, takové to oslabení organismu. Asi to tentokrát dostanu dřív 😝 😅 .

ally57
1. pro 2009

Micho - gratuluju! 😵 z čárky se pomalu stává pořádná dálnice, hlavně že jsi v klídečku a neschopenka je fájn 🙂 než se motat někde mezi bacily... aspoň si to pořádně budeš moct užít a připravit se na mimíska 🙂
Jak dlouho jste se vlastně snažili, než se zadařilo? Z tvého albíčka to nějak nemůžu vyčíst...
Musím říct, že tvoje puregonové IUI mi dává další naději, že bych to třeba na jaře taky zkusila (ještě před IVF, na které se mi nechce... 😔 ) - jsi už třetí, o kom vím, že se takto zadařilo 🙂
Jen se chci ještě zeptat - jsou ty injekce do břicha tak hrozné? Kámoška říkala, že jí to strašně bolelo a že se to s pregnylem vůbec nedá srovnat... jasně že to vydržím, jen abych věděla, do čeho půjdu 😉

Zuzi - být tebou bych nešla, nemá to smysl takhle před Vánoci riskovat zdraví 😉

consti
autor
1. pro 2009

Alenko díky, asi nepůjdu holky, jsem úplně ko 😝 .

michamicha
1. pro 2009

alčo, ty injekce nejsou hrozný, 100x horší byl pregnyl, který mi píchal manžel 😝 😀 ale puregon je OK, když ti stačí tak týden na píchání, mě to nestačilo a musela jsem píchat 14 dní, ale nakonec to stálo za to 😵

aranel6
1. pro 2009

Ahojky holčinky,

Mícho, gratulace-hcg-super a testíčky přímo ukázkové a je dobře že jsi hned doma-přeci jen ty chřipky všude kolem nic moc. Tak si to užívej. 😵

Kačí, mimísek nádhernej-je tam teda pěkně schoulenej-prostě u maminky nejlíp. 😅

Zuzi, nikam nechoď, šetři se-myslím že žádná mrcha nedorazí-včera už to třeba bylo hnízdění a za 2-3 dny budou čáruše jak vymalovaný. 😵 🙂

Maminy jsem jen zběžně prolítla, ale to je teda hukot-mě by to fakt ani nenapadlo, že si někdo vymyslí těhu a i porod atd. Divný. 😕

ally57
1. pro 2009

Zuzi, dobře ses rozhodla. Jeste aby z tveho KO bylo brzy miminKO 😀

Micho - mne právě pregnyl ani ovitrelle vůbec nebolely - asi má manža nějaké zdravotnické vlohy, dobře mi to bodnul 🙂 tak už se nebojím. A jak dlouhojste se teda celkem snažili, než jste došli vítězného cílle? 🙂

consti
autor
1. pro 2009

Ahoj Ivčo. No u Lucitty bylo několik podezřelých věcí. Fotky bříška v albu mi nepřipadaly stejné (jako, že je to stejná ženská) a byly mi povědomé. Další věc, že tam nedala ani fotky ze svatby a celkově byla taková tajemná. Další byl naprosto hladký průběh těhu a to s trojčaty a porod normálně, žádný císař (teda to si už nejsem jistá, ale myslím, že "měla" klasický porod). Po porodu vše ok, no já porodit klasicky 3 děti, tak asi moc ok nejsem, holky vypily hodně mléka, to i ostatní maminy psaly, že děti lucitty vypijí fakt tolik?? A taky porodní váhy relativně ok, na to, že to měla být trojčátka 😅 . No o manželovi, který vypadá jako model, je mladý, krásný, chytrý, navíc cizinec a podnikatel, který má peníze a vede velkou firmu, ale může si dovolit být s lucitou a trojčátky doma...no comment. Ale zase jsem si říkala, že nechci nikoho podezřívat, že třeba je to pravda, ale nedůvěra tam byla od začátku. 😅

consti
autor
1. pro 2009

Alčo, tak s tím KO to je dobré 😀 😉 . Ale mímo asi nebude holky, vždyť už ty mé přízraky znáte 😀 😝 .

michamicha
1. pro 2009

alčo, já se léčila s těma mýma děsnýma cyklama 3,5 roky když to počítám doteď, o mimčo jsme se ofiko začali snažit v srpnu 2008 😉

slunickoseznam.cz
1. pro 2009

Ahoj holky
Micho krásný testík a hcg super určo vše bude ok a myslím že jsi udělala dobře aspoň teď budeš v klidu doma a pokud ti je špatně už teď
No luccita to je zoufalé fakt to mi ani nepřijde normální
Jinak jsem byla dneska po nákupech tak jsem unavena jak pes
COnsti ja bych nešla na aquaerobic

consti
autor
1. pro 2009

Tak jsem nikam nešla 😎 . Akorát jsem zajela nakoupit a teď relaxuji 😉 😵. Tak hezký večer všem 😵 .

consti
autor
1. pro 2009

Hodím vám do alba nějaké fotky Abíka, snad tam do zítřka vydrží. 😉

consti
autor
2. pro 2009

Tak fotky Abíka smazány, nevydržely ani do dneška. No no comment. Ať žijí admini 😝 😝 😝 . Pošlu vám odkaz, to se snad smí... 😅 🙄

consti
autor
2. pro 2009

Jinak dobré ráno všem 😀 . Tak tady je Abík od malinkého po velkého 😀 .
http://www.jackparsonvenden.eu/www/jazyk-cz/ple...

aranel6
2. pro 2009

Dobrí ránko Zuzi,

hned jsem koukala, kde jsou a oni nikde 😠 -tak to už se ani nebudu snažit dát sem naše adventní věnce, co máme na stole a dveřích 😝 .

aranel6
2. pro 2009

Zuzi, super-ten je boží. 😵 😅

consti
autor
2. pro 2009

Ivčo to se ani nesnaž, protože ti to smažou. Narušuješ tím totiž tuto stránku 😝 . Zrovna jsem psala as, že je tu cenzura, jak kdybychom tu dělaly něco protistátního či co 😝 😅 🙄 .

aranel6
2. pro 2009

Zkusím večer taky někam uložit věnečky a poslat odkaz. Jsem ale trochu blbka na tohle,ale zasnažím se. 🙂

consti
autor
2. pro 2009

Nebo mít album na střeše a tam se to tématicky hodí 😀 😝 .

aranel6
2. pro 2009

Zkusím rajče-posílala jsem tak fotky kdysi Mesince,tak snad to zvládnu znova,ale z práce nesmím.

Aktualní tabulička:

Alenka (ally) 3 dc - mrškování po vyřešení záhady
Ivča (aranel) 4 dc - mrškování
Martinka (nicolka) 12 dc - za chvilku je tu snaženíčko
Veru (nikare) 13 dc - snažílkování jistě v plném proudu
Zuzka (consti) 24 dc - stále čeká a doufá a bolí ji břicho a záda - a my ji moc držíme palečky a těšíme se na tesíček!
Klárka (cabal) 39 dc - tajemná nejtajemnější - Klárko tak cóóó??? Ozvi se nám.

Kačka (slunicko) 16tt těhulinka a naděje naše
Micha naše nová těhulinka 5 tt - potvrzené těhu z krve-příští týden už bude obrázek

nikare
2. pro 2009

Ahojky holky,
přeju hezké dopo 😉
Zuzi teda Abík je borec........je fakt úžasnej a teda pěkně vyrostl už !!!! Je to takový pes obranář, viď???
Já jsem dneska nějaká ochrápaná............asi z toho počasí........nic se mi nechce !!! 😒 😒

consti
autor
2. pro 2009

Veru ahoj 😉 . Jo to je obranář. Hlavně pořád kouká z okna a štěká 😀 .
Holky mě už dnes nic nebolí, ale šíleně se mi motá hlava. Navíc už asi týden nemůžu pořádně spát, pořád se budím a Abík do toho vstával dnes v 5 ráno, takže jsem úplně vyřízená. Ale příznaky to nejsou, už vidím, jak je tu mrcha za pár dní 😝 😝 .

nikare
2. pro 2009

Zuzi i prd.........zatím vůbec nic nevidíš...............vždyť je přeci vědecky dokázané, že příznaky těhu jsou totožné s příznaky mrchy......takže ještě vůůůůůbec není nic ztraceno 😉 😉 😉 😉

cabalkova
2. pro 2009

Ahoj kocenky, tak se hlasim, mrcha stale nikde, potvora jedna.... a abych o dpovedela na pripadne otazky: ne, tehotna opravdu nejsem (i jsem si delala test). Dneska v noci me uz tak bolely zada a bricho, ze jsem si rikala, jo je to tady... a zas nic. Ted rano jsem volala k nam do CARu, takze IVF mame schvalene, ale nemuzeme zacit nic podnikat, dokud to nedostanu. A vzhledem k tomu, ze dlouhy protokol zacina 21 dc utz a injekci, potrebovala bych to dostat bud nejpozdeji zitra, nebo pak az cca 8. prosince, protoze kdyz to dostanu v mezidobi, spadne 21 dc akorat do vanoc a to by znamenalo, ze bychom museli cekat na dalsi cyklus... ach jo... no nic, nas pan doktor tam bude az dnes odpoledne, takze mu zavolam a poradim se s nim. Skoda, ze uz mi nezbyl zadny utrogestan, zacala bych ho ted uzivat, spolehlive by mi to oddalil a strefila bych se do doby mezi Vanoci a Silvestrem... Nahodou nekdo z Prahy, nemela byste prebytecne pilule na 3-4 dny??? 🤐

Alenko, tak je dost dobre mozne, ze se v te Vidni potkame, jedeme sice jen na jednu noc, ale o vikendu budeme brouzdat stejnymi ulicemi jako vy. 🙂 Uz se moc tesim a i z tohoto pohledu by bylo lepsi tu ms jeste posunout... no ale co clovek nadela, jak uz jsem tu psala, priroda ma smysl pro humor.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru