Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nikare
2. pro 2009

Ahojky Kláry,
tak to je jak na potvoru, viď??? Hele doma utroš mám na dva měsíce dopředu, a ještě mi asi 3 pilule zbyly z minula..........kolik bys jich tak potřebovala??? (na 3-4dny je to tak 6-8pilulí viď???) doma se kouknu, jak mi to vychází a dám navečer vědět.......kdyžtam bych ti je klíďo zítra poslala poštou !!!!
Přeju ať to dopadne nejlíp, jak může !!!!! 😉

consti
autor
2. pro 2009

Ahoj Klárko, to je fakt jak naschvál co? Hele nestresuj se kvůli tomu, při nejhorším se to o měsíc protáhne a vy můžete snažilkovat přirozeně a třeba se zadaří. Znám spoustu párů, co šly na IVF a už čekali rodinku 😀 😉 !!
Tak a už mě zase chytá pravej bok, to je příznak jak Brno 😀 😀 . Teda co si to mé tělo ještě nevymyslí. Já už měla snad vše, jen to těhu nee 😀 😀 .

cabalkova
2. pro 2009

Veru, to bys byla zlato, uvidime, jestli budes mit dostatecnou zasobicku a jestli dorazi driv pilulky od tebe nebo ms... 😵 Odpoledne jeste zavolam panu doktorovi, tak se s nim domluvim, jestli nemam prijit na prohlidku a ze bychom to o par dni odsunuli... ale jak se znam, tak si domluvim termin a ten den rano to dostanu, nebo neco podobnyho. 😉

Zuzi... ono se to snadno rekne, ale kdyz mam cykly treba 40 dni, tak to je posun kalendarne pak skoro o dva mesice... ja vim, ze je to v podstate jedno, jestli to bude leden nebo unor, ale kdyz ja se uz tak tesila na to, ze se zacne neco dit a ze to bude...

Jsem uz tak zblbla sama ze sebe, ze i pochybuju, jestli me to bricho a zada vlastne vubec boli, nebo jestli si to jenom namlouvam, protoze chci, aby ms uz prisla... ja takhle blby cykly mam posledni 2-3 roky furt, ale po clostilu se mi to srovnalo, tak jsem doufala, ze to bude ok, kdyz jsem ho minuly cyklus brala... a ono nic, to by se clovek vzteknul...

asanaa
2. pro 2009

ahojha jen nakukuju,holky já mám 2 plné krabičky utroše 😉 pokud někdo potřebujete,ráda věnuju

nikare
2. pro 2009

Jo jo Kláry, doma to spočítám a dám vědět, ju?? 😉 Já jsem tentokrát Kláry měla taky dlooouhý cyklus - zase. Dostala jsem to až 39 dc, takže se mi taky nic nesrovnalo. Doufám, že aspoň ten clostil teď zabere a utroš pak kdyžtak tu mršku přivolá dřív, ikdyž ať si jí klidně nechá........u dlooouho o ni nikdo nestojí !!! Naprosto chápu tvoje těšení a zklamání. Na tohle téma už se vlečou i dny, viď??? a představa dalšího měsíce je straaašněěě dlooouhá doba !!!! No jsem zvědavá, co ti teda řekne pan doktor !!!! Držím palce !!! 🙂

nikare
2. pro 2009

Jééé Kláry, tak as má kdyžtak zásobu...........!!!! Taková pohotovostní lékarna 😉 😉
Super Renčo, děkujeme !!!! 🙂

cabalkova
2. pro 2009

Ass, zlato, to by mi moc bodlo... mne se nezobrazujou pasy, tak nevim odkud jsi a uz jsem to zapomnela, ale asi by to bylo na postaka, ne?? 😉

nikare
2. pro 2009

Kláry Renča je z Pardubic !!!!!

asanaa
2. pro 2009

Kláry stačí říct 😉
písni mi do ip adresu a letí to k tobě

cabalkova
2. pro 2009

Hele, kazdej den, kdy se na neco ceka a nic se nedeje, je jako vecnost.... teda ted do vanoc to uz bude hukot, pripravy, navstevy pribuznych, ta Viden, tak jsem se prave tesila, ze mi pred Jeziskem lupnou prni pogarko, pak budu mit do Silvestra klid a do noveho roku ze uz vstoupime se stimulaci... jo, to si to clovek vzdycky spocita a maluje si to, a ono je to nakonec docela jinak... tak je to vzdycky. 😅 Nema cenu planovat... aspon pak clovek z toho neni tak vystresnutej.... joooo, rikam si to furt dokola a durt planuju. 😉

cabalkova
2. pro 2009

Asanko... mas ip... a diky, jsi poklad!!

nikare
2. pro 2009

.........Kláry tak to jsme dvě 😉 😉 😉 Trágoška trágoška trágoška 🙂 🙂 😅 😅 😅 😅 Naplánujem, ono to nedopadne, já se sesypu, řvu jak debil a říkám, že jsem to přeci měla čekat...........no prostě furt se dokazuje, že "zákon schválnosti" platil, platí a platit bude !!!!

cabalkova
2. pro 2009

No, ja tomu rikam "smysl pro humor pani Prirody"... funguje (na rozdil od meho cyklu) jako hodinky!!

nikare
2. pro 2009

Tak vtípky já teda moc ráda, ale na tenhle "humor" asi nikdy slinu nenajdem, viď???

cabalkova
2. pro 2009

Ja teda ne, uz se mi dost zajida... ale co, tohle si proste nenabrnkas.

aranel6
2. pro 2009

Ahojky Klári a Veru,

mluvíte mi z duše-tenhle smysl pro humor či zákon schválnosti či bych našla mnohem horší slova je prostě jistota.
Ale jak nemá člověk plánovat, když jde o život novýho človíčka, že-to nikde v moudrých knihách nenapíšou. ☹

Klárko, budu držet ať aspoň ty tvoje plány vyjdou, protože čekat i půl dne navíc je peklo. Mě už taky před koncem roku přepádává splín a depka skoro denně-takže furt bulím a je mi to houby platný.

consti
autor
2. pro 2009

Holky nesmutněte nebo zase začnu depkařit... 😅 Všechny se dočkáme, koukejte na sluni a michu 😎 😉. Ale jinak souhlas, že to čekání už leze na mozek 😅 😕 .

asanaa
2. pro 2009

Klárko tak utroš je na cestě 😉

slunickoseznam.cz
2. pro 2009

Ach joo holky ja bych vam takrada nějak pomohla...
Jinak jsem byla dneska na odběrech a v pondělí budu volat na výseldky triplů doufám že to dobře dopadne mam ztrach ☹

consti
autor
2. pro 2009

Kači neboj, vše bude ok, jsi mladá zdravá ženská 😉 .
Holky, tak jsem se chtěla dnes pochválit, jak aspoň tento měsíc nešpuiním a už je to tu. Takže mrcha se blíží 😝 😔 . No vím, že dokud není ms nic není ztraceno, ale začínám se s tím smiřovat a taky s tím, že mimi prostě přirozeně mít nebudeme 😔. O víkendu jedeme navíc k synovci mrknout na mímo, tak to bude "fajn" pokud to ještě budu mít 😔 .

cabalkova
2. pro 2009

No, ja nejsem ani tak smutna, jako spis silene NASTVANA.... ale ani tim si clovek nepomuze a o to vic jsem presvedcena, ze minimalne v nasem pripade je to vsechno v hlave, a to v moji... to ze nam to nejde... kdyz jsem schopna pouhym myslenim na to, ze uz to chci dostat, protahnout cyklus na 39 a vice dnu, tak co vic za dukaz bych jeste potrebovala...

Aranko, nebud smutna, to prijde, uvidis, ja tomu verim, ze to u nas vsech proste prijde, odmitam se smirit s myslenkou, ze by neprislo....

Rok 2010 to jisti (a opovazte se mi tu nekdo rikat, ze to samy jsme si myslely i pred rokem, to odmitam poslouchat a vubec to neberu na vedomi).

cabalkova
2. pro 2009

Asa... jsi poklad, to by zitra mohl byt ve schrance a od ctvrka bych na nej mohla najet, takze bych si to napred posunula, a pak si to tim privolala.... je, kdyby aspon tohle planovani vyslo... anebo at to dostanu do zitrka a mam pokoj....

Zuzi... treba to jeste dopadne jinak... a kdyz ne, tak na tom holt budes jako my ostatni... jedna moje kamaradka mi rikala, ze je potreba si vzdycky rict, jaka nejhorsi moznost me ceka a z toho vyjit... takze kdyz nebudu mit mimino, jeste porad budu mit uzasneho manzela, nadherny nas domecek, kde se nam krasne bydli, praci, ktera me bavi, rodinu, se kterou se mame radi... a super kocoura Elijase... a to neni malo... nesmime si redukovat cely svet a zivot jenom na to mimino... vzdyt je dost dobre mozny, ze prave proto k nam nechce...

No jo, pardon, zase jsem mela filosofickou chvilku a ted se vracim zpet ke sve frustraci a nastvanosti. 😵 😵 😵

aranel6
2. pro 2009

Kači neboj-určitě čekáte krásný zdravý miminko a triplíky to jen potvrdí. 🙂

Zuzi, ne a ne žádná mrcha nebude-máš to předpovězený,že budeš těhu už tento rok tak prostě budeš.

Klári, krásně jsi to napsala-myslím že bohužel to první je pravda,ale jak to z té hlavy dostat a nic neblokovat.
To druhé si stále taky opakuju, že s miminkem nestojí a nepadá celý svět, že mám spoustu nádherného v životě za co mám být vděčná, ale tahle touha se prostě nedá tak snadno ukonejšit-obzvlášť když ve svém okolí nic jiného nevidím. Tak ti musím věřit, že snad ta 10 bude pro nás pro všechny tím naším rokem a že si příští Vánoce už nic takového nebudeme muset psát.

consti
autor
2. pro 2009

Klárko jo jo, taky budu slavit narozky, tak aspoň budu moct pít 😅 😕 .
Ivčo, no tento rok a nebo příští určitě, takže nevím nevím 😀 😅 . Jste hodné, že na mě myslíte, ale já se už pomalu musím začít vyrovnávat s myšlenkou, že přijde mrcha 😎 😅 .

consti
autor
3. pro 2009

Ahoj kočky, tak hlásím, že mrcha dorazila 😅 😔 . Měla bych být 25.dc. Jediné, co je divné je to, že mě absolutně nic nebolí, žádné mrchovské křeče, nic 😅 . Tak buď je to jen začátek mrchy, ale i ten mám s křečema nebo nevím. Asi mi jen mé tělo opět ukazuje, že vše může být jinak 😝 . Štve mě to a nejvíc to, že tím, že dorazila o cca dva dny dřív, tak mi 10. a 11.dc vychází na víkend, tak nevím, kdy na ten Pregnyl půjdu. Myslíte, že když mám ovu cca ten 13-14 dc, tak můžu jít na pregnyl 12.dc ráno?
pa pa

cabalkova
3. pro 2009

Ahoj consti, to je otrava, ale zase, co ja bych za ms dala.... 🙂 U me stale nic.... bleee.... jinak s pregnylem je to tak, ze te musi sledovat pomoci utz a podle toho naplanuji nejlepsi termin pichnuti... ja to vzdycky mela tak, ze jsem ho vyfasovala a pak jsem si ho mela jit nechat pichnout na pohotovost, nastesti jsem ulovila znamou... jo a pregnyl se stejne picha vetsinou vecer, takze by ti to u dr. velmi pravdepodobne stejne nepichnuli... takze nemusis panikarit, jen budes o tom vikendu muset nekam na pohotovost nebo sehnat nekoho znameho, kdo by ti to pigarko dal... pripadne existuje i pripravek Ovitrelle, to je v takovem to jako diabetickem peru a to si muzes pichnout i sama, micha to tak mela... takze zadne smutky a vzhuru do vanocniho snazeni. 😉

consti
autor
3. pro 2009

Jejda Klárko, tak to jsem z toho zmatená, já si to mám dojít nechat píchnout k dokimu. A mám přijít 10-11dc. Já mám ovu pravidelně 13-14 dc...
Jinak je to fakt divný, vůbec se necítím na to, že mám ms, nic mě nebolí, žádné návaly horka... prostě nic. Jak kdybych to neměla. Vzala jsem si tampon, tak to půjdu za chvíli zkontrolovat 😅 😕 . Ale myslela jsem na tebe, že co ty bys za ms dala. Já bych ti ji klidně poslala 😀 😉 .

nicollka
3. pro 2009

Ahoj holky tak dnes mi přijede manžílek, 13DC nevím jestli není pozdě, no ale měl by být doma tak nějak týden tak se nechám překvapit. Podle kalkulačky Micha co dala odkaz, bysme ode dnes měli pracovat na holčičce ovu by měla být pondělí nebo úterý, po celou dobu bude manža doma. Tak si to budu užívat a snad když mám i tento měsíc narozeniny a jsou ty vánoce :D No a jestli nic tak budu jen smutnit celý vánoce.

aranel6
3. pro 2009

Krásné dopoledne holčinky,

teda mrcha divná-kam má tam nepřijde a kde ji nechtějí už se hlásí. 😠 Divnej svět.
Zuzi, neboj se nic určitě ten Pregnyl tento měsíc vyjde-podle mě 12DC bude stačit, když se má vajíčko uvolnit do 36hodin po. Ale taky jsem myslela, že se to musí sledovat a píchnout až bude folík správně veliký, tak uvidíš třeba tě Doki překvapí.

Marti, tak to je super, tak si to snaženíčko užívej a uvidíš že to bude v pohodě a smutnit nebudeš-prostě budou vánoční // čárečky.

aranel6
3. pro 2009

Aještě ten slíbený odkaz na věnečky + můj delfínek pro štěstí 😅 :

http://aranel6.rajce.idnes.cz/Advent_2009/

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru