Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
3. pro 2009

Ahoj holky tak noc úděsná dneska fuuj hrozně mně bolí bederní páteř ach jo včera mi poprvé enbylo špatně a nezvracela jsem 🙂
Jinak sem koukala na michin kalendář a podle něj bychom měli čekat holčičku 🙂
Dobaluju poslední věci a anhoře se spáruje kopelna a montují radiátory ať se můžem v sobotu stěhovat 🙂

consti
autor
3. pro 2009

Ahoj Ivčo, dokimu zavolám a uvidím.
Jinak krvácím,a le nijak silně, tak nevím. Hlavnně je mid idvné, že nëmám žádné bolesti a prsa mě pořád bolí. Den úřed mrchou mě bolet přestaou a že bych neměla křeče a bolesti první den ms,to se mi teda ještě nestalo. Takto by to mohlo být pořád 😀 .
Na věnečky mrknu 😵!

consti
autor
3. pro 2009

Moc hezké Ivčo, šikulka 😉 !
Kači tak když nezvracíš, tak tě zase bolí záda, to je pořád něco viď? Tak ať je líp 😉!

nicollka
3. pro 2009

Ar kéž by si měla pravdu se dám asi i na modlení 🙂
Zuzi ach jo mrcha jedna. No já poslední mrchu měla divnou slabou a prsa mě začala bolet až když mrcha začala a přestala až skončila, všecko naopak :D

slunickoseznam.cz
3. pro 2009

JJ zuzi někdy is připadám jak nemocný důchodce jak mně všechno bolí jsem domluvená s caki že mi pošle kojo polštář ať na něm můžu spát a nebolí mně v zádech ja totiž umím spát jen na břiše a to už nejde
No kočky těšte se až to přijde..

consti
autor
3. pro 2009

Kačí, já spím právě taky jen na břiše a jinak neusnu. Tak to bude jednou veselé 😀 😕
Marťo no ta naše těla už jsou z nás asi pěkně zblblá a tak se chovají prostě jinak 😀 . O tom můžeme každá vyprávět 😝 .

nicollka
3. pro 2009

Ahoj holky tak manža nedojede :( až zítra večer, ach jo já mám smůlu fakt, jak se na něco těším, tak se to po...e.

consti
autor
3. pro 2009

Marti není všem dnům konec, třeba máš ovuli později a vyjde to 😉 .
Jinak mě už mrcha snad končí či co 😝 . Už jen špiním...Předtím jasná krev, ale jen ráno 😲 😅 . Tak jsem zvědavá, jestli se to rozjede zítra nebo kdy. A nevím, kdy budu počítat 1 dc?? 😕 🙄

slunickoseznam.cz
3. pro 2009

Niccol to znám taky jsem se tak fixovala na snaženíí až jsem se s manžou pohádala a pak sjem se na to vykašlala protože jsem si říkala že za hádky s manžou to nestojí a pak byla ta dovolenáá 🙂 🙂

michamicha
3. pro 2009

ahoj holky, koukám, že jste probíraly spaní na břiše, já taky spím na břiše, ale teď mi to dost vadilo, utlačovat si břicho a hlavně se mi dělá špatně když ležim na břiše, tak jsem se naučila spát na boku, hlavně na pravém, což prý je v těhu ideální, četla jsem si to na chytrym letáčku u těhu lízátek 😀
jo a už mám konečně pěkně tlustou čárku na testu, tak jsem zase o trochu klidnější, ale bojim bojim ve středu jdu na ten UTZ, tak snad tam dutinka bude, to už budu 5+5, tak by mohla 😉

cabalkova
3. pro 2009

Ahoj kocenky, tak se hlasim, jsem cerstve 1DC, takze stihneme utz a prvni pigaro 23. prosince, ja z mrchy nemela takovouhle radost ani nepamatuju, to vam povim.... takze super... jsem moc rada... a jak jsem to pocitala, kdyz to vyjde, mohla bych byt na svoje unorove narozeniny uz tehu, to by byl darecek, jeeee....

Zuzi, ja mela posledne ms tri dny a slabou, taky divny...

consti
autor
3. pro 2009

Klárko, ještě abys neměla mrchu, když jsme ti ji tak hezky virtuálně poslala. Ale chtěla jsem poslat jen kousek a poslala jsem ti ji celou 😀 . Tak snad se to u mě taky rozjede 🙂 !!

consti
autor
3. pro 2009

Micha, to víš, že dutinka bude! Čáruše jsou teda pořádné 😵 !!

michamicha
3. pro 2009

Klárko, gratuluju k mrše 😀 a uvidíš, že začátkem února budem gratulovat ke // 😉

consti
autor
4. pro 2009

Ahoj holky,
tak mrcha nic. Zase si to rozmyslela a přijde asi dnes nebo zítra. Už mě i pobolívá mrchovsky břicho...Nevím, od kdy mám počítat 1dc. Ale asi až s emrcha pořádně rozjede. Těhu nejsem, dělala jsem test a byla bych už cca 12-13 dpo, to by se něco už ukázalo. Takže spíš si se mnou mrcha pohrává podobně, jak s Klárkou. Dr 😝 žte mi dnes prosím pěsti, mám to jednání a vůbec nevím, co tam budu říkat...Pa pa

slunickoseznam.cz
4. pro 2009

Micho ja jsem na uzv v 5+5 měla gestační váček 5mm tak určo bude něco vidět 🙂

michamicha
4. pro 2009

no už se těším 🙂 jsem ukazovala včerejší tlustice ségře a měla z nich radost 😵 ona už má ročního chlapečka a teď se snaží o druhý mimčo, ale zatím prý ještě tak 2x denně kojí, tak já si myslim, že až přestane kojit úplně, tak se jim to povede a budeme moct vozit kočáry společně 🙂

consti
autor
4. pro 2009

Ahoj kočky, tak jednání je za mnou. Příjemnou tečkou byl dobrý pracovní obídek 😉 . Nakonec jsem to nějak zvládla, i když pár dotazů na mě v angličtině padlo 😅 😕 . Ale to přecházení z čj do aj a pak do fj byl docela masakr. Uf uf, mám to za sebou 😀 .

consti
autor
4. pro 2009

Jeee, tady při pátku nikdo není?? Já za chvilku taky mizím, tak hezký víkend všem!! 😵

michamicha
4. pro 2009

njn, všichni už víkendujou 😉 tak si užijte volníčko, já čekám na manžílka až přijede ze služebky 🙂

aranel6
4. pro 2009

Ahojíček holčinky,

jdu vás jen rychle pozdravit před víkendíkem.
Klárko, super, takže to začalo a já moc držím pěstičky, aby tam na ty tvé narozky už blikaly krásné dvě čárušky.

Zuzi, jsi hvězda a frajerka že jsi to tak pěkně zvládla.
Mrchu už si odeslala Klárce, tak by už nemusela chodit vůbec. 🙂

Mícho: Čárečka ukázková-to bude příští týden dutinka krásná veliká a třeba i malinkaťoulinkatej mimísek v ní už bude vidět. 😵
Martinko, nestresuj se tím-kamarádka mi říká co má být to se stane a proč by nemohla být ovulka až o víkendu až bude snaženíčko.

A Aktualní tabulička:
Klárka (cabal) 2 dc - směr mimísek cesta zahájena 🙂
Alenka (ally) 5 dc - čekání na snaženíčko
Ivča (aranel) 6 dc - čekání na snaženíčko
Martinka (nicolka) 14 dc - snaženíčko už je skoro tu
Veru (nikare) 15 dc - snažílkování jistě v plném proudu
Zuzka (consti) 26 dc - mrška ať se neopovažuje ukázat

Kačka (slunicko) 17 tt těhulinka - čeká na výsledky triplíků
Micha naše nová těhulinka 6 tt - čekání na první UTZ

consti
autor
4. pro 2009

Ahoj, tak jsem ještě tuuu. Mrcha zatím nic. Jen ráno opět malinko krev a pak špinění a jinak opět nic 😀. No tak zítra už je tu určitě a aspoň mi ten 10 a 11 dc nevyjde na víkend 😵!
Ivčo díky za tabulečku 😵 !

nicollka
6. pro 2009

Ahoj holky já jen depčím, manža dojel v pátek 39,2, takže už tři dny jen leží a spí :( Já se s ním nedokážu bavit, furt mě vše tak strašně štve, no jo prostě mi není přáno. Musím to nějak překousnout opět. Nejvíc mě štve, že dojede domů, budto uplně bez peněz a jen leží, jí a spí a potom odjede pryč na dva týdny a chodí na pivo s klukama a tak, a doma jen votřesná NUDA o ničem, nikam nejdeme vopruz. No a nebo je prozměnu nemocný a jen spí a jí :( To už trvá aspon půl roku tyto votřesný návštěvy ach jooooo proč já.

michamicha
6. pro 2009

ahoj nicollko, to je mi líto, že máš takový starosti ☹ a zkoušeli jste si o tom s manželem v klidu promluvit?

consti
autor
7. pro 2009

Ahoj holky,
Marťo už po několikáté ti tu říkám ( a nejen já), že být v tvé situaci, tak do mimča nejdu. Vím, že to nechceš slyšet, ale podle mě je váš vztah dost nevyrovnaný a ty se upínáš na mimčo jako na něco, co to změní. Ale mimčo nic nezmění, ve vaší situaci rozhodně nezmění nic k lepšímu. Nebo možná na chvíli ano, ale co pak? Manža bude v práci ještě víc, protože najednou nebude živit jedno dítě, ale dvě... 😅 Zkus to promyslet a hlavně si s ním promluvit, co vlastně kdo chcete a jestli má cenu na tom vztahu pracovat 😔 😎 . Promiň za upřímnost, sama nejlíp víš, co dělat 😉. Držím pěsti! 😉
Jinak já to v neděli konečně naplno dostala, takže mě čeká ta injekce, musím dokimu v týdnu zavolat co a jak 😉 . S manžou jsme se včera domluvili, že to takto jeden měsíc zkusíme a že v lednu půjde na spermio a uvidíme co dál. Docela v klidu jsme si o všem promluvili, tak jsem zase malinko klidnější. Řekla jsem mu, jaké nás pak čekají zákroky, podle toho, jak spermio dopadne atd. A dělal si z toho spíš srandu, bere to s humorem, tak jsem ráda. Je to moje velká opora 😵 .

consti
autor
7. pro 2009

Tak kdepak všechny jste?
Klárko, jak bylo ve Vídni? Čekám na podrobnosti. Alenka to samé 😉 🤐 .
Pa pa

consti
autor
7. pro 2009

Teeeda, tady je mrtvo, si povídám sama se sebou 😀 . Tak aspoň tabulka:
Zuzka (consti) 2 dc - čekání na Pregnyl, to jsou teda samá pozitiva 😀 😀
Klárka (cabal) 5 dc - směr mimísek cesta zahájena
Alenka (ally) 8 dc - čekání na snaženíčko
Ivča (aranel) 9 dc - čekání na snaženíčko
Martinka (nicolka) 17 dc
Veru (nikare) 18 dc - nečekání na mrchu 😉

Kačka (slunicko) 17 tt těhulinka - čeká na výsledky triplíků
Micha naše nová těhulinka 6 tt - čekání na první UTZ

nicollka
7. pro 2009

Zuzi jojo je to těžký.

Teď sme došli od doktorky a má podezření na spálu, tak sme ho odstěhovalii do druhého pokoje a tam bude v karanténě. Ani nevím co to spála je musím to jit vyhledat a pročíst.

slunickoseznam.cz
7. pro 2009

Ahoj holky jen zběžně už bydlíme v novém ale nejede mi net tak píšu od bráchy jinak triply dneska nepřišly budu vědět zítra držte palečky jinak byteček super jsem spokojená všichni jsme spokkojení bříško roste krásně tak papa

cabalkova
7. pro 2009

Ahoj kocky, tak se hlasim... Marti... Zuzka ma pravdu, ted by asi bylo lepsi promluvit s manzem narovinu, ze te tyhle veci stvou... ono je to taky tezky, byt sama doma na dite, do toho stresit s pocitanim dnu cyklu a plany na dalsi... ale mne se teda vzdycky osvedcilo to vybalit a promluvit o tom, tak to zkus...

Sluni... testiky budou urcite ok, verim tomu. 🙂

Zuzi, ve Vidni bylo krasne, luxus, rikali jsme si, ze musime na jare zopakovat... v katedrale svateho Stepana jsme spolecne zapalili svicku s pranim, abychom pristi rok touhle dobou do Vidne uz "nemohli", protoze budeme mit jine starosti...

A ve ct dorazil spolu s vytouzenou (to je fakt ironie) i utros od asanky, tak verim, ze kdyz je od zaslouzile mamulky, privola mi v lednu po embryotransferu mimi do pupiku... 23. prosince jdu na prvni injekci na zastaveni cyklu a na Tri krale zacneme stimulovat, aby se nam udelali folici... tak mam radost, ze se to dalo do pohybu a verim, ze na zacatku unora budu taky hlasit //.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru