Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
8. pro 2009

Ahojky, tak vidím, že to tu opět žije 😀 .
Klárko, krásně jste se teda měli, přeji ti to a tiše závidím 😉 😵 !! A jinak já u tebe taky věřím, že po IVF budeš těhule jedna dvě 😵 😉 !!
Kačko, jsem zvědavá na výsledky, tak snad se sem dostaneš a písneš! Určo ale je vše naprosto v pořádku 😵 🙂 .
Tak a já jdu zase pracovat 😝 🙄.

slunickoseznam.cz
8. pro 2009

čauky tak výsledky dopadly dobře čekáme zdravé miminko a mně už je konečně dobře tak jsem spokojená v bytečku ž mám docela pořádek tak td už budu odpočívat a vegetit tak se tady držte až budu moct zase dorazím

michamicha
8. pro 2009

Kačko, gratuluju k dobrý výsledkům 😵
já jdu zítra na utz, tak doufám, že tam bude dutinka a dostanu fotečku 😵
jinak dneska jsem si nechala vzít krev a HCG mám 2298 😉 takže se zdvojnásobuje každé dva dny jak se píše v chytrých tabulkách 🙂

consti
autor
9. pro 2009

Ahoj holky,
Kačenko gratulace k výsledkům 😵 a užívej bytečku a hezky odpočívej 😉 !!
Micha držím pěsti na ultrazvuk a těším se na foto.
Já si musím během týdne zavolat k tomu dokimu a příští týden jdu na ten pregnyl, tak jsem zvědavá. Nevím proč, ale nějak tomu stejně nevěřím 😅 😕 🙄 .

aranel6
9. pro 2009

Dobré ránko holčinky,

Sluni tak gratulace ke zdravoučkému mimískovi a teď už si jen užívat a těšit se na Vánoce v novém. 🙂

Mícho, hdg nádhera-tak se dnes těšíme na ukázkovou dutinku a třeba i mini mimíska-přeci jen 5+5 to už by mohl být. 😵

Klárko-Vídeň závidím-to musela být krása a injekce už se ti teda taky kvapem blíží.

Zuzi, třeba ten pregnylek bude stačit a do Nového roku už budeš vstupovat jako těhulka. 😵 Ale lépe se neupínat, viď.

My už jsme zase ve snažílkovací fázi a já to mám furt nahoru dolu-naděje se střídá se smutkem. Ale co se má stát to se stane, tak se snažím být v pohodě a aspoň trochu doufat.

A ještě tabulička:
Zuzka (consti) 4 dc - čekání na Pregnylku - to bude jenom samé pozitivum 🙂
Klárka (cabal) 7 dc - směr mimísek cesta zahájena a už se jede
Alenka (ally) 10 dc - snaženíčko
Ivča (aranel) 11 dc - snaženíčko
Martinka (nicolka) 19 dc
Veru (nikare) 20 dc - nečekání na mrchu

Kačka (slunicko) 17 tt těhulinka - mimísek je zdravej jak rybička 😵
Micha naše nová těhulinka 6 tt - dnes bude první obrázek

michamicha
9. pro 2009

ahoj holky,
tak jsem zpátky z utz a je to dobrý 😵 😵 😵 😵 😵
máme gestační váček o průměru 10mm se žloutkovým váčkem, srdíčko zatím nebylo, velikostí i hodnotou HCG odpovídáme 5+2 😵 😵 další utz 17.12. to už by mělo být srdíčko, fotečku dostanu až příště a musim si najít novýho gynekologa, protože příště mě z CARu předají do péče mýho doktora.

consti
autor
9. pro 2009

ahoj Ivčo 😉 😵 .
Micha tak to velká gratulace, mám radost i za tebe 😉 😵 !

ally57
9. pro 2009

ahoj holky, tak to tu máme (skoro) samé dobré zprávy 🙂

Kačko - velikánská gratulace ke zdravoučkému mimískovi!!! 😵 😵 😵

Micho - hurá, sláva, paráda - všechno je, jak má být!!! 😵 😵 😵

Klárko - bezva, že mrcha dorazila a vy všechno stihnete a budeš mít nádhernej narozeninovej dáreček! 😵

Ivčo - nesmutni, vánoční čas je přeci čas splněných přání 😉 (ale jinak přesně vím, o čem mluvíš... 😅 )

Zuzi - pregnylu ZDAR! 😀

Marti - souhlasím s holkama... je to těžký, ale zkus se na to podívat s trochou nadledu.. co by mohlo mít jaký následky a jestli je to dobrý... nejen pro tebe, ale i pro Daníka a nebo pro mimčo, které by sis přála... každopádně ti držím palečky, ať ti všechno klapne, jak bych chtěla 😉

My jsme si taky Vídeň moc užili, bylo to vážně kouzelný, kdybyste chtěly juknout na fotky, tak tu: http://kamasovi.rajce.idnes.cz/2009_12_Adventni...

Mažu do postele, zítra mě zase čeká perný den - práce fůra, do toho kontrola u doktora na slinivku, imunologie a večer pracovní vánoční večírek. Naštěstí jsem teď večer zmákla velký kus vánoční výzdoby, tak mám radost a větší klid v duši 😵

slunickoseznam.cz
10. pro 2009

Alčo fotky nádherné koukám že jste si to parádně užili a moc ti držím palečky na dnešní kontroly na imunologii a s tou slinivkou 🙂
Jinak micha taky moc gratuluji konečně už tady nejsem sama a další holky se určo brzo přidají
Mně už není vůbec špatně a už jím úplně normálně a bříško roste dneska fotím ale foto tady dám až v krabici vyhrabu kabel k pc mam to ještě trochu zmatené nemám obývací stěnu tak mam v obýváku ještě nějaké krabice ale hlavně už konečně bydlím 🙂

aranel6
10. pro 2009

Krásný sluníčkový den všem,

Mícho: super velká gratulace k dutince i s mimískem-příští týden už bude určo blikat i srdíčko. 😵

Alenko, Vídeň nádhera-moc ti to tam sluší-kočka. 🙂
Ať je dnes u Dr. vše v pořádku a užiješ si prima večírek.

Dnešní Tabulka:
Zuzka (consti) 5 dc - čekání na Pregnylku - to bude jenom samé pozitivum
Klárka (cabal) 8 dc - směr mimísek cesta zahájena a už se jede a nabírá to správné tempo
Alenka (ally) 11 dc - snaženíčko
Ivča (aranel) 12 dc - snaženíčko
Martinka (nicolka) 20 dc
Veru (nikare) 21 dc - nečekání na mrchu

Kačka (slunicko) 17 tt těhulinka - mimísek je zdravej jak rybička
Micha 6 tt těhulinka - první ultrazvuk s dutinkou a mimískem - 17.12 druhý UTZ

consti
autor
10. pro 2009

Ahoj kočičky,
tak my byli včera s kolegy na bowlingu a mě dnes bolí hlava jak střep a to jsem pila jen pivko 😝 .
Alenko, super fotečky, moc ti to tam sluší a vůbec celé to vypadá nádherně, hned bych taky někam jela 😵 ! Držím pěstičky na vyšetření a večírek si pořádně užij!!
Kačko, tak to je fajn, že je ti už dobře a můžeš těhu pořádně užívat 😉 😉 .
Zdravím Ivču a přeji hezké snaženíčko 😉 😵 !

nikare
10. pro 2009

Ahojky Holky,
zdravím po pár dnech volna. Měli jsme 3 dny dovču na shánění dárků a musím říct, že jsme byli z 80% úspěšný - což je fajn 🙂
No jinak tabulička je krááásná, jen nevím, jak to tenhle měsíc bude. V pátek jsme měli večírek, já pila jen 2 redbully, páč jsem jela domů autem a měla jsem k večeři tatarák a v sobotu mě ráno vezl Honza na pohotovost, protože mi bylo děsně zle, takže jsme se 2 dny nesnažílkovali, tak doufám, že jsme to tím nějak nepodělali, ikdyž co by se dalo dělat, že??? Hlavně, že mi je už fajn. Dostala jsem včeličku do prdítka, udělali rozbor krve ale po té injekci se mi udělalo fajn a druhý den to bylo už O.k 🙂 🙂

Jinak teda gratuluju těhulkám, jak to krásně jde, není vám špatně, výsledky všechny v cajku a to je mooooc dobře 🙂

Alenko - slunko naše jasné...........vy jste se měli náááramě a já teda neee tiše ale normálně veřejně závidím 😅 😅 a hlavně držím palečky, pěstičky a vše co mám na ty testíky, ať je všechno v pořádku 😉

Zuz, takže teď už jenom pregnyl a pak samé jistoty a pozitiva, jo??? Kééž by to šlo takhle naplánovat, viď??? No taktéž držím co mám 😉

Kláry, Ivu, tak co holky.......jedeme dáááál !!!! Děláme všechno, co se dá, snažíme se seč můžem.......co víc.........čekání je na draka, ale snad to jednou dojde do zdáárného konce ......teda určitě !!!!! 😉

Marti..........no co ti napsat...........četla jsem, jaké máte problémy, a bohužel se připojuji k holkám........miminko tomu nepomůže.....ikdyž se tomu nakrásně věří, ale nefunguje to !!! A vůbec, aby jste mohli mít miminko, tak se přece musíte mít rádi........přeci "to" neděláte jen z povinnosti !!! Držím palce, ať už se rozhodneš to řešit nebo ne !!! Pokud to bude tvoje rozhodnutí, tak věřím, že správné........ 😉

Tak snad jsem na nikoho nezapomněla...........jdu zasejc makat, ať mám hotovo.........pak už jen týden a hurá na 14 ti denní dovču !!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

consti
autor
10. pro 2009

Ahoj Verunko, no tak hlavně, že už je ti líp 😉 😉 !
No nevím, jestli s Pregnylem budou pozitiva, nijak se na to netěším a neřeším nic a ničemu nevěřím a uvidíme. Co se má stát, to se stane 😎.
Teda Veru ty máš 14 dní volno jo? Tak to ti fakt moc závidím. Já jsem skoro pořád v práci, budu si brát jen jeden den a to ještě neplaceného 😝 . Takže budu mít jen 5 dní volno, ach joooo 😝 😖. No ale lepší jak drátem do oka, že 😀 😀 ?
Tak pa paaa

nikare
10. pro 2009

Zuzu, no jo, 14 dní volno..............stejně jsem tu sama a vedu celou kancelář, takže to za mě nikdo neudělá. Šéf přijede 2x za měsíc na kafe nebo na nějakou schůzku a jinak musím já za ním, na jinou provozovnu !! No a nejvíc práce mám vždycky na začátku měsíce, ale až tak od toho 5-tého, to musím vyfakturovat, srovnat všechny doklady, připravit pro účetní, vyřídit smlouvy, banky, právníky, notáře a to ke konci nejde !!! Takže je to ideální období !!! Mám ještě asi 10 dní dovči, tak 7 padne na vánoce a zbytek doberu pak. Honza mají taky těch 14 dní celozávodku, tak budem spolu 😉 😉
No a na ty pozitiva mysli !!! vždyť je to zase další krůček....... 😉 Já teda s každým měsícem s clostilem čekám zázraky, ale nějak taky nejdou !!! A to se říká : "nemožné na počkání, zázraky do tří dnů" !!!! 😅 😅
Tak jsem teď poobědvala svačinu od taťky a jdu zase pokračovat 😠 😖 😖

nikare
11. pro 2009

Hezký pátek,
pojďte si někdo pokecat 😀

nikare
11. pro 2009

Dnešní Tabulka:

Zuzka (consti) 6 dc - čekání na Pregnylku - to bude jenom samé pozitivum a sociální jistota 😀
Klárka (cabal) 9 dc - směr mimísek cesta zahájena a už se jede a nabírá to správné tempo - tak to je asi jíííízda 😅
Alenka (ally) 12 dc - snaženíčko 😉
Ivča (aranel) 13 dc - snaženíčko 😉
Martinka (nicolka) 21 dc - 😵
Veru (nikare) 22 dc - týden utroše a snad nečekání na mrchu (ikdyž tomu vůůůůbec nevěří)

Kačka (slunicko) 17 tt těhulinka - mimísek je zdravej jak rybička a plove a plove a má se fajn 🙂
Micha 6 tt těhulinka - první ultrazvuk s dutinkou a mimískem - 17.12 druhý UTZ - což už je příští týden huráááá 🙂

cabalkova
11. pro 2009

Aho veru, jsem tu, co chystate na vikend, krome toho, ze nas to asi vsechny (konecne) zasnezi? 😵

consti
autor
11. pro 2009

Ahoooj, tady někdo je jo? 😀
Já mám dnes nějakou pozitivní náladu po včerejší migréně 😀 . Já dnes slavím narozky v práci a taky doma večer s kámoškama, tak se těším. Včera jsem vyrobila tiramisu a naložila maso, zásobičku vínka mám doma, takže vše připraveno😀 😵 !

consti
autor
11. pro 2009

A v sobotu půjdeme s manžílkem asi někam na obídek a v neděli to vše budu dospávat a relaxovat 😀 a taky asi uklízet 😅 😝 😎 .

nikare
11. pro 2009

Jéééé Zuzi, tak hodně štěěěstííí zdráááví..........hodně štěěstííí zdrááávíííí..............hodně štěěěstíííí milá Zuuuuziiiii, hodně štěěěstíííí zdráááávííííí !!!! 😉 😉 😉 😉

mar26
11. pro 2009

Kuk holky, přišla jsem vás zkontrolovat v převánočním čase a podívat se jak se máte.
Zuzka v dobré náladě to je dobře..vše nej k narozeninám a hezky je oslav 😵
Vánoce je takový kouzelný čas,tak kéž by vykouzlil samé těhulky 😵

nikare
11. pro 2009

Ahojky Kláry, no my na víkend ještě nevíme. Budeme mít sraz s klukem, co nám dělá plány na baráček - jsme nějak ve skluzu, tak doufám, že dořešíme poslední úpravy a případné minimální změny a stihnem to v plánu.
No a jestli nás to všechny zasněží, tak to nevím...........tady zatím od rána pěkně hnusně pršáááá 😒 😒 😒

nikare
11. pro 2009

Ahojky Marti - no tak mohl by ten kouzelný čas něco vykouzlit. Všichni nevíme, co za dárky a tenhle by to "myslím" všechno vyřešil 😉

mar26
11. pro 2009

Veru přesně jak píšeš, nejkrásnější dárek viď? Moc vám držím palečky!!! Už budete mít hotový projekt na domeček? To je krása 🙂

consti
autor
11. pro 2009

Já je mám až v pondělí, ale slavím to dnes a moooooc děkuji za přání!!Teda fakt mám dnes nějakou happy náladu, snad mi to v práci nic a nidko nezkazí 😀 😅.
mar ahojky 😵 !! No my bychom takový dáreček všechny braly. No tyto Vánoce to už asi nestihneme, ale na příští už nás určitě bude víc 😉 😀 !

nikare
11. pro 2009

Jo jo, už bude hotový...........teď už to jsou jen takové výmysly 🙂 : trošku zvětšit okno v kuchyni........asi zrušíme jednu příčku, ale to hlavní už je jasný a mooooc se na to fakt těším !!!!
Vloni jsme si mysleli, že si dáme ten nejkrásnější dárek a hopla........jsou tu druhé Vánoce a nic..........hrozně to letí !!! 😨

nikare
11. pro 2009

Zuzi, tak to ti fakt přeju, aby ti tu super náladu nidko nezkazil.............to máš krásně připravené na oslavičky - s takovou náladou to půjde samo 😉 A vůbec nevadí, že je máš až v pondělí...........(jéé to je 14. - to měla moje babička.....taky jí půjdu dát kytičku na hrobeček) - Vždycky si dělala srandu, že má narozeniny na "Lydii" a to jsou ty vložky 😀 😀 a když od nás odcházeli, tak vždycky říkala, že děda se s ní bude cítit bezpečně a diskrétně 😀 😀 😀 😝 😝 😝

consti
autor
11. pro 2009

Veru fakt jo? Tak to je hezké, že babička byla stejný den. No s tou Lydií si taky dělám srandu 😀 !

nikare
11. pro 2009

.........taky se s tebou všichni cítí bezpečně a diskrétně????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

consti
autor
11. pro 2009

No to mě nějak nenapadlo, ale musím to říct manžovi 😀 !

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru