Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
15. pro 2009

Ivčo a u vás je co za problém? Promiň, jestli jsi to psala, já už se začínám ztrácet 😅 . Ty ovuli máš v pohodě? A manža byl na spermiu? Jak to vidíš do budoucna (vyšetření atd.). 😉

cabalkova
15. pro 2009

zuzi... pregnyl je proste hormon a na nej kazda reagujeme trochu jinak, rozhodne to neni nacasovani na vteriny, minuty, ba ani na hodiny. Ja po pregnylu sla vzdy jeste za dva dny na utz a ani jednou jeste nebyly foliky praskle, takze to bylo tak po 48 hodinach, nekdy mozna i trosku pozdeji. pokud vim, tak se picha 1000 jednotek. Ale i to muze byt ruzne, podle toho, co ti pan doktor vymysli.

Jo a dekuju za odpocitavani v tabulce. 🙂

michamicha
15. pro 2009

ahoj holky, včera jsem koukala na ty vaše albíčka s výzdobou a moc se mi to líbilo 😉 Nejvíc se mi líbily ty ozdobičky nad tím krbem 🙂
já za chvíli vyrážím vycházkovat do města, chci koupit pár kousků cukroví, který nejsem schopná upéct, protože je moc pracný 😀 a pak jedu do hobby shopíku pro pár věciček na výrobu vánočních dárečků pro kolegy z práce 🙂
cestou se zastavim na nějakou mňamku u meka, protože co jsem těhu, tak na tyhle jídla mám strašnou chuť... Mekáč, KFC atd.... vim, že to neni moc zdravý, ale prostě když musíš, tak musíš 😅 ale colu teda nepiju 😉
pozítří jdu na ten UTZ a jsem strašně nervózní, radši tady na koňovi už moc nečtu diskuze, protože když se dočtete, že holka se stejným tt jako já měla už v pondělí srdíčko, tak furt musím přemýšlet co mi dr. řekne ve čtvrtek...mam strašnej strach ☹

slunickoseznam.cz
15. pro 2009

Micho v pohodě ja jsem taky měla srdíčko později ale tu obavu znám měla jsem hrozný ztrach ať tam to srdíčko a je a ať nikdy nepřestane bít 🙂
Já ještě výzdobu nemám jen adventní věnec chci se toho chopit v neděli nebo v pondělí zatím ještě nebyl čas

nicollka
15. pro 2009

Ahoj holky, taky jsem koukla na fotky a krásné. Mi už tento rok nestihneme mít ani ty klíčky ale na nový rok v klídečku a bolístek.

Ted trpím prášky nezabíraji, ale zub je venku tak snad do pátku bolest bude ustupovat. Láduju se ibalginem, a ted sem si koupila Saridon nebo tak něco, protože ani algifen moc nepomohl a bolí to pořád a hrozně, tak jen na noc at se vyspím, jinak leduju a trpím, nechci se tím ládovat pořád, ale na noc si dám. Naposledy sem měla ve dvě odpío když se to dostalo k sobě, tak už at je tak osm a slupnu jeden prášek a rychle to zaspat.

michamicha
15. pro 2009

nicollko, na zuby je prý nejlepší valetol, taťka ho měl když mu trhali zub, ale prý je jen na předpis 😨

slunickoseznam.cz
15. pro 2009

Já si zase chválím nimesil nebo aulin

nicollka
15. pro 2009

ahoj holky díky moc. Micha valetol mi taky nabízela v lékarně a bez předpisu, já dala dva ty saridony co sem koupila v sedm večer a v osm zabral a jsem v pohodě, snad to vydrží až do rána.

cabalkova
15. pro 2009

nico, tak drzim palce, abys mela klidnou noc, snad to nebude zlobit a nebudes tam mit zanet... kdyby to porad bolelo nebo jsi mela teplotku, tak metel znovu k doktorovi, at ti daji atb. Ja teda mela pri trhani stesti na zub i na zubare, dopol jsem byla v praci, pres poledne jsem si dobehla nechat vytrhnout osmicku, a po poledni jsem uz byla zase zpatky v ofisu, ale to bylo tim, ze se to trhalo v klidovem stadiu a ne takhle akutne.

Tak drzim palce, at je vse ok.

nicollka
15. pro 2009

Kláry moc moc díky a dobrou holky. Snažení a těhulení zdar

michamicha
15. pro 2009

aha, tak možná dřív byl na předpis, už je to pár let co měl táta problém se zubama 🙂 dobrou noc 🙂

nikare
16. pro 2009

Ahojky Holky,
zdravím do mrazivé středy. Ty jovka dneska tak mrzlo, že jsem se od rána ještě ani nezahřála !!! Včera jsem měla pěkně lítací den. Stála jsem půl hodiny ve městě ve frontě na lístky do divadla, který chceme dát oboum rodičům pod stromeček..........normálně jsem si připadala jak za komančů, když přivezli pomeranče.......10 metrů přede mnou a 10 za mnou a když jsem přišla na řadu, tak bylo asi posledních 15 lístků na to představení. Jsem myslela, že mě trefí 🙂 No ale máme je ;) Jinak žádná změna, nic nového............musím dokoupit už ty dárky......už mi chybí jen jeden 😉

Aještě dnešní tabulička:
Zuzka (consti) 11 dc - Pregnylka už letíí-už si vybírá místečko pro přistání - že by dneska přitála????;)
Klárka (cabal) 14 dc - směr mimísek už je v plném proudu - 7 dní do první včeličky ;)
Alenka (ally) 16 dc - že by stále snaženíčko no pojišťování není nikdy dost....ups ;)
Ivča (aranel) 18 dc - nenáviděná čekárna a doufáníčko že zázraky se dějí o Vánocích ..........a oni se dějí ;)
Martinka (nicolka) 26 dc - ne(čekání) na mršku ...... huj mrško škaredá ;)
Veru (nikare) 27 dc - už bez utroše a prý bez příznaků a něco se dít určitě bude ;) .....no nevim......fakt nevím !! :(

Kačka (slunicko) 18 tt těhulinka - oba zdravoučký a užívají si válení a odpočinku
Micha 7 tt těhulinka - 17.12 druhý UTZ - zítra už uvidí : "buch buch ......buch buch" ....huráááá !!!!! ;)

consti
autor
16. pro 2009

Ahoj kočky, tak včeličku už mám píchnutou. Sestřička byla moc fajn a hodná, tak to skoro nebolelo. Pan doktor mi pak popřál krásné Vánoce a ať se to podaří a zase jsem šla. Když jsem vyšla, tak chumelilo a já sníh miluji, tak jsem si říkala, že to je dobré znamení a taky hráli písničku od Bon Jovi Bed of roses a opět jedna z mých oblíbených, tak třeba to vyjde 😉 😵 . A teď jdu zase něco dělat 😎 .

slunickoseznam.cz
16. pro 2009

Holky drřím moc palečky nás teď trápí bolení břicha tak jsem dneska volala k dr a mam tam odpoledne prijet zese na mne dr.koukne jestli je mimíš v pořádku a asi dostanu magnezko 2-2-2 a budu mít klidový režim než to přejde přece jen toho bylo teď moc s tím stěhováním tak mi držte palečky ať je to ok

cabalkova
16. pro 2009

Sluni, drzim palce, ale urcite to bude v poradku, mela jsi ted zaprah, tak pekne polehavat, odpocivat a urcite bude vse ok.

ally57
16. pro 2009

ahoj holky moje 🙂

Kačko - to je bezva, že už bydlíte, máte to hezoučký 😵 hlavně buď v klidu, ať tě bříško nebolí a mimísek se na tebe nezlobí 😉

Micho - držím všechny palečky, ať je tam srdíčko ako zvon! 🙂 😵

Klárko - krásná výzdoba, úplně na mě dýchla ta úžasná atmosféra, kterou doma máte 😵 už se ti to blíííížíííí, hurááá, brzy tu bude další těhulka 😵

Zuzi - tfuj tfuj tfuj - ať ti včelička přinese ten nejkrásnější dáreček! 😵 Ten sníh a oblíbená písnička jsou dobrá znamení - taky mi takové věci dost pomáhají 🙂

Ivčo, Veru - zázraky se dějí a basta - věřím na to a nikdy nepřestanu, Vánoce jsou kouzelný čas a může se přihodit úpně cokoli 🙂 Koukněte na panenku Marii! 😉 😀

Já vás teda poslouchám a jedu podle tabulečky - jak mi tam napíšete snaženíčko, tak se podle toho řídím 😀 (bane, to si dělám legraci, ale celkem to sedí 😉 ). Ale už se cítím poovulačně, takže se přesouvám do fáze čekání a doufání... a zklamání, které přijde cca na Štědrý den, to bude paráda 😀 Kdybych vždycky neměla tak rozhozený hormony kvůli MS, tak už to beru, jak to je... nevím, kdo to všechno kolem MS na nás ženský vymyslel, ale byl to krutý vtip 🙂

Víte, co je zajímavé - včera jsem po dlooooouhé době nakoukla na Jonáše - že se zase pobavím, protože mi to vždy vycházelo tak, že nejlepší dny byly přesně na MS - no a ze všech těch mých zmatků se mi to najednou posunulo tak, že mám Jonášovy dny přímo uprostřed cyklu - no když nic jinýho, třeba to aspoň znamená, že jsem se srovnala a funguju tak nějak, jak bych měla... 🙂 a jéje - jak jsem tohle napsala, tak se mi to všechno tutově zase rozhodí - zakřiknutí věcí a zákon schválnosti, to jsou moje specialitky! 😎

Ale mrzí mě, že náš eshopík do Vánoc nepoběží - oba toho máme v práci tolik, že se to prostě nedá... abychom to nezvládali a od začátku to dělali blbě, to nemá smysl - navíc do toho dárky, pečení atd., takže prostě zahájíme v lednu - s novým rokem to bude symbolické (akorát že prošvihneme lidi, co by u nás bývali mohli koupit vánoční dárky...).

Tak už jdu zase pracovat, než z toho bude román 🙂

cabalkova
16. pro 2009

Ahoj Alenko, to bylo taky na case, ze jsi sem zas nakoukla... ja teda to prispivani taky trochu flakam, ale spis se drzim dal na distanc, abych vbyla v klidu a tolik vse neresila... jsem rada, ze jsme se pro to ivf rozhodli, s tim, v jakem jsem byla predtim psychickem stavu, bych neotehotnela ani za deset let... ted si rikam, ze budu vysmata po Vanocich a ze teda neni lepsi doba, kdy by se to mohlo povest.... Ja si myslim, ze tim mym predchozim dlouhym cyklem jsem se taky strefila na jonasova data, aspon plus minus, mam pocit... jeste se po te kalkulacce musim nekde podivat a potvrdim... nebo dej odkaz... teda, to by bylo neco, to by to ten leden fakt jistil. 😉 Nezbyva, nez se tvarit optimisticky, ja tomu verim, ze se nam to povede a basta.

cabalkova
16. pro 2009

Jo, tak jsem to tusila spravne, tento mesic mi Jonas predpovida nejplodnejsi den na dnesek, pristi mesic na 15. ledna, coz by plus minus mel by den odberu vajicek a tedy i oplodneni.... No to proste musi vyjit!!! 🙂

consti
autor
16. pro 2009

Alenko ahoooj, tak konečně jsi se tu taky objevila. Hele, jestli ti vychází i Jonáš, tak je to super!! A Klárko u tebe taky paráda!! Hoďte sem odkaz, vždy to složitě hledám 😎 . Ale mně to Alčo taky vždy vycházelo na ms 😝 .

ally57
16. pro 2009

Ahojky Klárko, tak to je super, že ti to tak pěkně vychází!!! 😵 Myslím, že na Jonášovi něco bude - je to přírodní metoda podle měsíce, zákonitostí přírody a tak vůbec - prostě to bude tutovka a na podzim už vás bude o jednoho (nebo o dva 😉 ) víc ! 🙂 😵

slunickoseznam.cz
16. pro 2009

Ahoj tak mimi je ok akorat ted mam lezet a dostala jsem magnezkocipek vsechno je v poradku a s největší pravděpodobností čekáme holčičku 🙂

ally57
16. pro 2009

Ahoj Zuzi, odkaz tu: http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...
To víš, tonoucí se stébla chytá, už nevím, čemu bych věřila, ale tak nějak prostě hledám střípky naděje... vždyť to jistě všechny známe... 🙂

Bezva, Kačí, že jste OK a velikáááá gratulace k malé princezniččce!!!! 😵 😵 😵

consti
autor
16. pro 2009

Alenko díky, ale vychází mi to tak dva dny před ms 😀 . Takže toho se ani já, jako tonoucí, nemohu chytnout 😀 .
Kači, gratulace k tomu, že je vše ok a šetři se! To je fajn, že to vypadá na holčičku 😵 .

srpen.august.2010
16. pro 2009

ahoj holky, tak mě teda plodný dny vycházejí na MS 😀 no nevim nevim 😀
Kačko, gratuluju k holčičce 😵

michamicha
16. pro 2009

jejejej, jsem to poslala pod loginem alba srpnovek 😅 jsem to ale popleta, zapomněla jsem se odhlásit 😅

aranel6
16. pro 2009

Krásný večer holčinky,

Zuzi parádka a pěkný znamení, tak a teď teda zítra a pozítří snažílkovat poctivěěěěě. 🙂
U nás to vypadá tak,že jsme oba v pořádku-pravidelný cyklus, norm. hormonální profil, potvrzená ovulka opakovaně a normospermiogram a moje Dr. mi řekla že mě na laparku posílat nebude a že máme jít do CARu, že ona už nic nezjistí-takže jsem se nezmohla na nic a vypochodovala z ordinace-tak uvidíme po Novém roce - asi teda bude CAR naše další cesta.

Kači, tak to velká gratulace k holčičce 😵 a ty se koukej pěkně válet u telky a cukroví a žádná práce.

Alenko, jsou panenkou Marií jsi mě fakt rozesmála, ale tenhle typ zázraku by byl nádherný vánoční dáreček. 🙂
Mě Jonáš tento měsíc vychází až na tenhle víkend a to už asi týden po ovulce nevyjde,ale nevadí třeba příště. 😵

Klárko, optimismus je ta nejlepší zbraň a prostě znamení mluví jasně-začátkem února už budeš řešit srdíčko a první ultrazvuk.

Mícho, tak zítra moc držím pěstičky-určo bude krásné srdíčko a ty budeš trochu klidnější.

consti
autor
16. pro 2009

Ivčo aha, tak u vás vše ok a stejně vás čeká CAR, to je děs 😝 . Jinak snažilkovat jsme začali už od 9dc, tak to zkusíme obden a teď to asi zintenzivníme 😀 .

ally57
16. pro 2009

Ivčo, tak to jsme na tom stejně... taky jsme OK (teda podle klasické medicíny) a taky mimís zatím někde na houbách... nojono, holt to asi tak má být (nevím teda proč)... musíme věřit a doufat a nepropadat beznaději 🙂

Zuzko - s chutí do toho, miminko je hotovo! 🙂

Holky já už jsem fakt exot - mám tento měsíc pocit, jako bych měla ovuli dvakrát 😀 jak to moc nezkoumám, jen tak namátkou, tak prostě jsem myslela, že už to bylo před týdnem a teď zase.... no už se tomu jenom směju 😀 uvidíme, kdy přijde MS - podle toho poznám, kdy jsem se trefila a kdy si ze mě moje tělo dělalo srandu 😉

Holky s tím Jonášem to neberte tak vážně, miliony holek ani nevědí, co to je a mají krásná miminka 😉

consti
autor
17. pro 2009

Ahoj holky,
tak my poctivě pojišťujeme, zatím obden, ale nevím, jestli to teď nezkusíme každý den. Teda jen dnes a zítra 😀 😉 . Zatím to zvládáme v pohodě, ale je to takové na povel, takže divné 😀 😎 . Když je to na povel, tak zas na to člověk myslí a k úspěchu to stejně asi nepovede, že 😝 😅 .
Jinak doki mi říkal, že by to takto zkusil 3 měsíce. Že pokud se to nepovede ty dva cykly, tak že se často zadaří ten třetí, dával tomu i nějaký název, tak nevím. Možná to ještě jeden měsíc pak podstoupím, ale manža půjde zároveň na to spermio 😉 . Na druhou stranu mám dvě kámošky, u nichž měl manžel hodně špatné spermio a mímo se pak stejně zadařilo přirozeně a jedna dokonce čeká už druhé a to hned, takže zase se nesmíme nechat rozhodit špatnými výsledky 😉 .

cabalkova
17. pro 2009

Alenko, dve ovule bejt muzou, mam kamaradku a ta je ma medicinsky dolezene a taky z nich ma dvojvajecna dvojcata, kluci byli pocati s tydennim rozestupem. Takze klidne je mozny, ze ji skutecne mas dvakrat... a to uz by teda bylo, aby nebylo...

Zuzi... drzim palce, abyste to nejpozdeji ten treti mesic prolomili.

Kacko... moc gratuluju k holcicce. POkud by vse vyslo podle Jonase, zadarila by se nam v lednu tez princezna. 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru