Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
12. led 2010

Klari držím palce a kateřinu ti určitě schvaluju já jsme byla na prvním těhu cvíču a super jsem nadšená a teď mám fakt hlad a Natálka cvičila semnou🙂

cabalkova
12. led 2010

sluni... To je prima, ze se ti cviceni libilo. Jmeno katerina tedy nebylo moje vybrane, ale muj muz tvrdi, ze odjakziva chtel mit Katerinu, tak mu nemuzu udelat to, ze kdyby to byla holka, tak by se jmenovala jinak. Taky by moc chtel Jana, ale to je muj bracha, tchan, svagr, tak to mi prijde, ze uz jich je v rodine moc... uvidime... ja si stejne myslim, ze jestli budu tehu, tak si to mimi tak nejak "rekne", jak se chce jmenovat... hlavne aby se u nas uz konecne zabydlelo. 🙂

slunickoseznam.cz
13. led 2010

Klárka (cabal)8 dc - Tak už pícháme včeličky a věříme že to dobře dopadne
Zuzka (consti) 14 dc - Tady se snažíme,snažíme ať máme //
Alenka (ally) 15 dc -včera alší uzv doufám že folik povyrostl a bude iui
Martinka (nicolka) 18 dc -příznaky, přízraky co se bude dít,držíme palce
Ivča (aranel) 18 dc - A teď už budeme čekat na //
Veru (nikare) - mamince už začíná být špatně no aspoň už o mně ví snad jí nebudu dlouho trápit

Kačka (slunicko) 22 tt těhulinka - natálka roste a maminka o ní ví čím dál víc a maminka už chodí cvičit a natálce se to líbí🙂
Micha 11 tt těhulinka-dneska uzv těšíme se na zprávičky-)

ally57
13. led 2010

Ahoj holky 🙂

Klárko - moc na tebe myslím, aby vám to klaplo! Takže jste se rozhodli, že si necháš "nasadit" jen jedno embryjko...? S tou sestřiškou sousedkou máš výhodu (ale tu ranní hodinu ti fakt nezávidím... 😅 )

Marti - ty jsi náš přírodní úkaz 😀 kéž by se to brzy vysvětlilo tak, jak by sis přála 😉

Zuzi - to zní zajímavě ta Zumba - no vyplavit si endorfiny určitě neškodí 🙂 Já mám teď velkou námahu zakázanou kvůli té lymfatické masáži, co jsem byla včera. Je to silná detoxikace a prý to samo o sobě je nápor pro organismus - tak bych měla víceméně relaxovat - no, to je celkem dobrý pokyn 🙂

Veru - to je mi tě se zoubkama líto 😒 ale každá máme asi něco, to si nevybereš 😉 ty máš navíc teď už oproti některým z nás v bříšku poklad, tak to ber z tý lepší stránky 😉

Kačko - to těhucvíčo musí být super 😵 a že cítíš Natálku - prostě nádhera 😵

Přikládám poupravenou tabulici:

Klárka (cabal) 8 dc - Tak už pícháme včeličky a věříme že to dobře dopadne
Zuzka (consti) 14 dc - Tady se snažíme,snažíme ať máme //
Alenka (ally) 15 dc - folík měl 16,5mm, dnes večer bude Pregnyl a v pátek naše 5. IUI (jsem IUImaniak 😀 )
Martinka (nicolka) 18 dc - příznaky, přízraky co se bude dít, držíme palce
Ivča (aranel) 18 dc - a teď už budeme čekat na //

Veru (nikare) - mamince už začíná být špatně no aspoň už o mně ví, snad jí nebudu dlouho trápit

Kačka (slunicko) 22 tt těhulinka - natálka roste a maminka o ní ví čím dál víc a maminka už chodí cvičit a natálce se to líbí 🙂
Micha 11 tt těhulinka - dneska uzv - těšíme se na zprávičky 🙂

aranel6
13. led 2010

Ahojky holčinky,

jdu vás zase po delší době pozdravit-asi je ten koník vážně nějak návikovej 😀. Ale ta pauza mi pomohla-tenhle měsíc se cítím o moc líp-nic neměřím a nepočítám a ze snažílkování toho taky moc nezbylo-v práci byl fofr, tak nebyla ani moc chuť-prostě relax měsíc. 🙂 🙂 🙂

Klárko, mocinky držím paluchy, aby šlo všechno jak po drátkách-vajíček a posléze embrijek bylo požehnaně a hlavně aby už jsi měla v únoru v bříšku Kačenku nebo Vojtíška. 😵 😵 😵

Alenko, ta lymfatická masáž zní dobře-tak ať jde všechno špatné z tělíčka pryč a miminko si pak rychle najde k bříšku klíč. 😅 😵 A pětka je krásné číslo,tak to by bylo aby z ní nic nebylo. 🙂 Přeci jen ty už jsi pracovní maniak, tak tu druhou mánii je třeba zastavit mimískem v bříšku. 🙂 Takže ti ho ordinuju-šup miminko to zdravoučkého tělíčka k mamince.

Sluni, prima že se ti to těhu cvíčo tak líbí a že se líbí i Nátálce. 🙂

Tak a já vás jdu dočíst od data mé poslední návštěvy. 🙂

nikare
13. led 2010

Ahojky holky,
tak dneska jsem měla zase já nějaké nacpané dopoledne.........nějak jsme se tady nemohli dohodnout s kolegyní na číslech.........jsem zvědavá, až jim řeknu, že já to ale opravdu dělat nebudu !!!! 😉
Kláry - ty brďo........tak to je mazec, jak se to rozjelo !!! Nevím, co bych teď mačkala dřív........takže tfuj tfuj tfuj, ať to vyjde a je z tebe v prvním případě pořádná slépka snositelka a následně kvočna matka 😉 😉 😀 😀
Alčo.....lymfatická masáž.........jak to probíhá??? Já bych se teda taky nechala omatlat.......jestli to není nějaké huntování těla teda 😅 No a folíky pěkně narozstly, tak to je fajne a hurá do té tvé mánie 😉 😉
Ivčo......ahojky čoveče tebe jsem tu fakt dlouho neviděla 😉 ale je fajn, že jsi si odpočala. Ono je někdy dobře si dát odfrk od všeho. Najednou prostě na chvíli nic neřešit, viď??? A kdo ví, třeba to "neřešení" něco "vyřešilo" 🙂 😉
Já jsem nějaká čím dál víc nervóznější.................do kontroly daleko a mě asi klepne, když nevím, jak jsem řádně na tom 😅 😅 😅 😅

slunickoseznam.cz
13. led 2010

Verčo určitě jsi na tom dobře 😉
No na ty moje bolavé záda bych si taky dala masáž ale potřebovala ybch stůl s dírou na břicho 🙂
I když podle některých holek včera na kurzu mam docela malé bříško
Dneska mam šílenou chuť na makovou pletenku tak jsem volala mamině až pujde z práce ať mi ji někde sežene 🙂
Dneska jsme toho už tolik snědly s Natalkou a na váze to nejde poznat kéž by mi to zůstalo 🙂
Verčo přibarala jsi už něco nebo zhubla a v kterem tt jsi?

nikare
13. led 2010

Kačko.............mě teda taky šíleně bolej záda a jsem ještě nula nula prd !!!!!! v noci nevím, jak bych si lehla a k ránu už se celá kroutím. Zhubla jsem kilo (ale to při mojí výšce 173 cm a 54 kg je taky děs). Dneska mi teda vůbec ale nic není. A to mě ještě víc znervóznuje !!! tt nevím, dr mi tenkrát nic moc neřekl a na kontrolu jdu až 1.2. tak uvidím (každopádně poslední ms byla 20.11) 😉 😉

slunickoseznam.cz
13. led 2010

Jestli počítám správně tak teď jsi 7+5 tt takže 8 tt to už by mohlo být i srdíčko a TP 27.srpna 2010 🙂 To je kousek za michou 🙂
To je zajímavé takže ty začínáš nový tt stejně jako já a micha 🙂
Jo a jsi teda hubeňour koukej přibírat 🙂

ally57
13. led 2010

Ahoj Ivčo - to je fajn, že ses ukázala 🙂 je dobrý čas od času vypnout, i když je fakt, že kůň je návykovej, prostě vás už beru jako součást svýho života, jako svoje virtuální kámošky - a to se nedá nepřijít 😉

Veru no téda, jak ti to Kačka spočítala, to je paráda, jak ti to utíká 🙂 neboj se nic, to bude v pořádku! 😵 A koukej papat! 😉

Dneska jsem byla na druhé lymfatické masáži - musí se poprvé dva dny za sebou, první den se prý pootevřou ty lymfatické cestičky a druhý se to otevře úplně, aby to proudilo. Není to žádné matlání 😀 je to spíš takové jakoby hlazení, velice přííííjemné - do toho relaxační hudba a přítmí - málem jsem tam usnula 🙂 lověk by řekl, že to nemůže fungovat, ale něco se asi děje, cítila jsem takové teplo až horko v těch místech... Celá kúra je 8 hodin (Nejdřív dva dny po sobě hodina a potom 3x dvouhodinovky za 14, za 14 a za týden). Takže na dvouhodinovku jdu 26.2. a celkovou kúru končím někdy 16.2. Dvě známe po tom otěhu, tak proč to nezkusit - nic tím nezkazím, ještě se pročistím 😉

Za chvíli frčíme na pohotovost pro pigárko Pregnylu, tak zatím papa a krásný večer 🙂

consti
autor
13. led 2010

Nestíhám, ale:
Klárko moc moc držím pěsti, ať vše klapne a myslím na tebe 😵 .
Alenko tak jsi taky pregnylovka jak já 😀 😉 . Držím vše co mám, ať to vyjde 😵 .
Kači, super to těhu cvíčo, jen si to užívej.
Veru, ty těhulko naše, neboj vše je naprosto oki 😵.
Ivčo ahoooj, je super, že sis odpočinula, ono je to taky občas potřeba 😉 😎 .

michamicha
13. led 2010

ahojky,
UTZ dopadl skvěle 😉 prcek je velkej 3,5cm 🙂 krásně si tam plaval, třepal ručičkama a nožičkama, dr. mi ukazoval všechno pěkně z blízka, viděla jsem páteř a pupečník, mrňous se tam furt točil dokola 🙂 normálně mi vyhrkly slzy když jsem to viděla 😵 fakt nepopsatelnej zážitek 😵 jo a velikostí odpovídá 10+1, dle IUI je 10+2, takže roste tak jak by měl 😉

michamicha
13. led 2010

ahojky,
UTZ dopadl skvěle 😉 prcek je velkej 3,5cm 🙂 krásně si tam plaval, třepal ručičkama a nožičkama, dr. mi ukazoval všechno pěkně z blízka, viděla jsem páteř a pupečník, mrňous se tam furt točil dokola 🙂 normálně mi vyhrkly slzy když jsem to viděla 😵 fakt nepopsatelnej zážitek 😵 jo a velikostí odpovídá 10+1, dle IUI je 10+2, takže roste tak jak by měl 😉
foto v albu 😉

consti
autor
13. led 2010

ahoj micha, fotečka opravdu krásná 😵 . To už je úplnej mimís 😎 😵 😉 .
pa pa, jdu chrnět 😉

ally57
13. led 2010

Micho gratuluju k úspěšné kontorle! 🙂 Miminko je nádhernýýý 😵 Znovu jsem si četla tvoji cestu za miminkem a to je teda děs ten tvůj první doktor, co s tebou vyváděl... ale naštěstí to dobře dopadlo 😉 díky tobě začínám vážně uvažovat taky o IUI se stimulací - nejdřív jsem si říkala, že když mi fešně zraje vajdo i bez clostilu, tak proč si píchat injekce, ale tobě to s clostilem nevyšlo a potom s injekcema ano, tak třeba na tomn něco bude, kdo ví... no a nebo by ti to bývalo vyšlo i s clostilem, ale to už se nedozvíme, to jsou zase ty moje věčné spekulace a přemýšlení... občas bych potřebovala vypnout mozeček ze zásuvky 😀 zkrátka pokud mi to Dr. doporučí, tak do toho půjdu.

Jinak už mám pigárko v sobě a je ze mně taky Pregnylovka, Zuzi 🙂

papa, dobrou noc všem 🙂

consti
autor
14. led 2010

Ahoj kočičky, tak jak je 😉 ?
Alenko kolegyňko, tak ať Pregnyl hezky působí 😉 . Kolikátku vůbec dostáváš? Já jen malou dávku 1500 😅 . Naštěstí mi po tom nic není, jen mrcha mi pak dala zabrat, tak doufám, že to byla jen výjimka a tentokrát bude mrcha v pohodě 😅 . Ostatně s ničím jiným, jak s mrchou už po těch měsících nepočítám 😝 . Dokonce jsem se zařekla, že nebudu nic počítat, pozorovat příznaky-přízraky a hlavně nebudu zbytečně testovat 😀 😅 . Tak jsem zvědavá, jestli budu stejného názoru ještě třeba za týden 😎 .

consti
autor
14. led 2010

Klárka (cabal) 9 dc - Tak už pícháme včeličky a věříme že to dobře dopadne 😵
Zuzka (consti) 15 dc - Snažíme se pomaloučku, polehoučku, žádný stres 😀. A už máme žádanku k dokimu do Pronatalu 😉.
Alenka (ally) 16 dc - folík měl 16,5mm, včera večer byl Pregnyl a v pátek naše 5. IUI (jsem IUImaniak ).Držíme vše, co máme 😵 😉.
Martinka (nicolka) 19 dc - příznaky, přízraky co se bude dít, držíme palce
Ivča (aranel) 19 dc - a teď už budeme čekat na // 😉

Veru (nikare) - mamince už začíná být špatně no aspoň už o mně ví, snad jí nebudu dlouho trápit

Kačka (slunicko) 22 tt těhulinka - Natálka roste a maminka o ní ví čím dál víc a maminka už chodí cvičit a Natálce se to líbí
Micha 11 tt těhulinka - na ukltrazvuku byl vidět krásný mimísek 😵

ally57
14. led 2010

ahoj Zuzko 🙂 Taky ti moc držím palečky, aby vám to klaplo!!! 🙂 a jsem zvědavá, jestli ti vydrží tvé předsevzetí - jak to znám podle sebe, tak tomu moc šance nedávám, že by ses nepozorovala, ono to člověku nedá, červíček naděje pořád hlodá 😀 ale třeba se ti podaří něčím se zabavit 😉 no a i když ne, tak budeme plašit spolu - jsme skoro stejný dc 😀

Mně píchli tentokrát 10.000 jednotek - nejsem žádný troškař 😉 😎 Teda takovou koňskou dávku mám oproti tobě, to budu mít uvnitř pěkný poprask 😀 No upřímně tomu teď nedávám šanci žádnou, beru to už tak ze cviku a aby se něco dělo, protože manža je momentálně zdravotně indisponovaný, takže žádné snaženíčko nebude, budu ráda, když zvládne to IUI 🙂 ale to se nedá nic dělat...

Jinak jsme byli včera v ISCARE (CAR na Palmovce) na úvodní konzultaci, protože GEST, i když jsou tam skvělí, tak je to pro nás hodina cesty přes Prahu... a jelikož jsme v CARu pečení vaření, potřebujeme něco blíž. Chytli jsme milou paní doktorku (která shodou okolností "oplodnila" vloni v červnu při IUI se stimulkou mojí nej kámošku). Poslala nás na imunologii, aby se zjistilo, jestli nemám alergii na manžovo sperma nebo na něco svého... prý to je to poslední, co nám ještě můžou vyšetřit - no a podle výsledků se uvidí, co dál. Paní doktorka si s námi hodně povídala, vysvětlila nám všechny možnosti (třeba jsem vůbec nevěděla, že se dělá i IVF nativ...!), sestřičky jsou milé a prostředí moderní. Takže zatím mohu jen doporučit.
Zítra si tedy dáme poslední IUI v Gestu a pak se už přesuneme sem.

aranel6
14. led 2010

Ahojky holčinky,

Mícha-mimísek je nádhernej a roste teda jako z vody. 😵 Jen tak dál. A co bříško-už je to vidět?

Zuzi, tak vy tu pregnyl klub zakládáte. 😀 😅 😅 Tak koukejte s Alenkou ukázat, že tudy cesta vede a bude z toho mimi klub. 🙂

Alenko, moc držím pěstičky, ať ta zítřejší IUI je ta nejsprávnější a je z toho mimísek.

Tak a musím zase pracovat,ale budu za váma muset nakouknout i do té nové Asančiny diskuzky. 🙂

nikare
14. led 2010

čauky holky,
teeeda Alčo ty máš opravdu oproti Zuzce pěknou koňskou dávku .......... to by snad bylo, aby nebylo 😉 😉 a taky se vám to teda pěkně hnulo. I ta změna bude třeba k něčemu. Holky a víte přeci, co zjistili mě........taky jsme oba v pořádku ale nakonec jsem asi měla ten neprostupný děložní hlen a najednou ejhle, že jo???? A prostě někdy to potřebuje trošku pošťouchnout ......... 🙂
Ale mám radost, jak se to tu začíná čím dál tím víc řešit i s těma doktorama a že budou určitě za chviličku vidět i ty výsledky !!! Držím vážně co můžu !!!! 😉
Ivčo, holky jsou teď v tom takový ostřílený, co??? je toho holt kvantum, co všechno se musí vyšetřit.....a co ty??? nějaká změna??? 😉

aranel6
14. led 2010

Ahojky Veru,
jak se vede? Co Puleček nezlobí?

No jo začínám mít pocit, že je asi taky načase objednat se do toho Caru, když jsme oba v pořádku a mimísek stále někde na houbách, ale ještě asi zkusím jednou mojí dokťu zda by mě neposlala na to vyšetření průchodnosti tou kontrastní látkou. A pokud se bude cukat,tak jí holt dám sbohem a svěříme se odborníkům.
Holky mají štěstí na hodné a schopné doktory-u nás nic nezkoušela-jen hormonální profil, folikulometrie a potvrzení OVU a spermiogram-vše ok a dál že nic dělat nebude,že máme jít do CARu.😠

Alča teď otestuje další CAR, tak budu mít komplet info a budu moct vybírat 🙂.

aranel6
14. led 2010

Tak a jdu mrknout do druhé diskuzky, protože mám pocit, že se tam stejně pomalu přesunete. 😉 😵

nikare
14. led 2010

Ahojky Ivčo..............vede se celkem fajn ! Teda mě zvenku jo...........a doufám, že je to fajn i uvnitř 😅 Teď už mi je asi 3 dny dobře, jen jsem hrozně ospalá a unavená a ještě ke všemu na mě něco leze, tak už jsem vedle u holek vyzvídala, co že to vlastně můžu a nemůžu !!! A ještě ke všemu se v práci ukončuje rok a u nás došlo k dost velké fúzi a asi mě z toho brzo klepne !!
U tý doktorky je teda zvláštní, že ti víc nenabídne..........to můj dr. udělal všechno, co mohl..........i to vyš. vaječníků i ten postoitální test a pak, že už pro nás víc udělat nemůže..........no a stačilo to 😉 😉

ally57
14. led 2010

Ahoj Veru, ahoj Ivčo 🙂

Veru, ty jsi měla neprostupný hlen???? To mi nějak uniklo.. to si totiž myslím taky, že ho mám - což by ale měla vyřešit právě IUI, žejo 😉 no ale postkoitální nám ještě nedělalik, to je fakt, to třeba budu muset v ISCARE říct, že to ještě nemáme hotové - já se tam přihrnula s neúplnými zprávami ze dvou CARů, tak byl trochu zmatek, co mám a co nemám... 😅

Ivčo, tak my jsem vekerá vyšetření absovovali v CARu, ne u mého Dr. A je to asi lepší, přeci jen jsou tam na to víc zavedení a jde jim jen o to jedno = abys otěhotněla 😉

Holky, pozdravujte tam, prosím, moc od mě v druhé diskuzce všechny těhulky a mamulky a jejich mimísky - moc se omlouvám za absenci, ale dvě diskuze opravdu nestíhám... jsem ráda, když najdu chvilku na tu jednu... 🙂

nikare
14. led 2010

Alčo no jo.................primářka mi sice říkala, že to je všechno v pořádku, že hlen je ovulační a tak, ale pak podle výsledků mi můj dr. řekl, že ty mršky malý se tam plácaj jako v medu.......hýbou se, ale nemůžou dál. Takže ten minulý pokus byl asi i z toho, jak mi brala dr. ty vzorky takovou pumpičkou, tak si myslím, že tam přes ten čípek něco prsknula, ale nebylo to ono (ale jsou to jenom moje domněnky, že jo, vůbec to tak být nemusí). ale ta dr. narovinu říkala, že by do UM ještě nešla.......no a stejně si ty mršky cestu našli. Takže si myslím, že Alčo ta IUI by tomu pomohla určitě........prostě to přes ten hlen přenesou a tam už mají holky a kluci cestu volnou a můžou pádit. 😉

consti
autor
14. led 2010

Ahojky, jen ve zkratce. Holky jsem pozdravovala Alenko a taky tě moooc zdraví 😉.
Jinak já mám ovuli snad až dnes či co. Děsně mě bolí břicho plus další příznaky. 😎

aranel6
14. led 2010

Veru, jsem se zasmala-že ti to tam prskla pumpičkou při vyšetření. 😅

Zuzi, tak druhá ovulka joo-nebudeš ty mít nakonec dvojčátka. 🙂

Tak já začala poctivě dočítat druhou diskuzku-jsem na straně 19, tak hned jak se dočtu nakonec (no to tak hned nebude-protože ještě nejsem ani v polovině a do večera z toho nebude ani třetina),tak snad ze mě něco i vypadne.😀

Já dnes nějaký krutý tlaky v břiše a furt se mi chce-jestli jsem nastydla,tak mě klepne.

consti
autor
14. led 2010

Ivuš já už ti nevím. Asi je to tím Pregnylem nebo co. protože mě pobolívalo břicho už cca11-12dc a teď znovu. Ale pokud je jedna ovule, tak apk ostatní folíky zaniknou nee 😅 . Ale dnes mě to bolí fest a mám přímo ukázkový ovu hlen, tak ti nevím 😀 😅 .
Ivu třeba je to příznak 😀 . I když já pořád běhám na malou už asi měsíc. Už mě na to upozorňuje i manža a to je co říct 😲 . Ale kdybych měla něco smočákem, tak mě to asi i pálí nebo bolí ne 😅 ? Tak asi je to z té zimy 😉 .

aranel6
14. led 2010

Zuzi, tak pokud je ovu-hleník tak šup to pojistit. No píše se to,že po uvolnění vajíčka ostatní folíky zanikají,ale taky jsou známy případy s dvěmi ovulkami během dvou tří dnů, takže ....... 😀 😀 😀 😵

S tím běháním máš snad pravdu,že to bude zimou. U mě by to byl tak leda další přízrak. 🙂

cabalkova
14. led 2010

Ahoj kocenky, tak vas zdravim, ja jsem se rozhodla (viz alenka), ze budu taky lezt jen sem... mozna bych i stihla nakouknout jinam, ale nechci se moc drazdit vsema tema konikovskejma zpravama a drbama... rikala jsem si, ze bych si taky dala ted uplnou pauzicku, ale to mi nejak nejde, fakt navykova latka... 😵

Jinak jsme zatim pichnuli ctyri injekce, zitra pata uz s nizsi davkou, v pondeli kontrola a pak uprva davek plus jeste jedny injekce navrch, snad jen do stredy, pak pegnyl a cca v so OPU. Holky, ja se toho odberu normalne bojim. Vim, ze je to kravina, je to v celkove anestezii, tak stejne budu vedet prd, ale stejne mi je z toho nejak uzko. A nedari se mi na to cele nemyslet... vcera mi z toho bylo az do place, ale nastesti jsem to rozdejchala a nestrasila s tim doma... ale asi je fakt, ze ty hormony s clovekem vazne cvici, ze pak nevi, ci je... taky me pekne tlaci vajecniky... to jsem si rikala, ze teda neni nic moc... no a kdyz dneska odpoledne netlacily, tak jsem si rikala, ze je to taky blby, ze to treba znamena, ze se tam nic nedeje, a jak to, ze jo... no proste normalni kravicka.... uz aby to cele bylo za nami... ja pak budu mit normalne strach udelat si test, ze bude negativni... to zklamani pak bude bomba do palice... ale hus od takovych myslenek, treba se zadari...

Devenky, jdu do pelechu, rano vstavam zase pred sestou... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru