Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
15. led 2010

Ivčo, držím pěsti, aby to byl příznak a ne přízrak 😉 .
¨Klárko neboj se nic, vše dopadne dobře. Ale já tě chápu, taky bych se asi bála atd. Neboj, tvé pocity jsou normální 😉 .
Holky, já vás mám všechny tak ráda, že vám opravdu všem to miminko prostě přeju!!!! A taky věřím, že tento rok už prostě budeme těhule všechny a hotovo 😵 !!

aranel6
15. led 2010

Dobré ránko holčinky,

sice nejsem první,ale už jsem tabuličku dlouho nevkládala 😀, takže:

Klárka (cabal) 10 dc - Tak už je pět včeliček píchnutých a jsme opravdu stateční a hormony klidně necháme cvičit a všechno určitě dospěje do toho zázračného konce 😵
Zuzka (consti) 16 dc - Snažíme se pomaloučku, polehoučku, žádný stres. A už máme žádanku k dokimu do Pronatalu a tak si to miminko rychle rozmyslí a šupne k mamince do bříška. 🙂
Alenka (ally) 17 dc - folík určitě ještě povyrostl a dnes je ten nejsprávnější čas se společně s 5.IUI rozloučit s mánií a míimísek se už určitě moc těší jak se zabydlí. Držíme vše, co máme .
Martinka (nicolka) 20 dc - duphastonek pekně bereme a příznaky, přízraky se určitě vyjasní a my držíme palce, aby to byl opožděný vánoční dáreček.
Ivča (aranel) 20 dc - a zase jako každý měsíc nás trápí přízraky a tak jen čekáme, co se bude dít.

Veru (nikare) - mamince už začíná být špatně - no nějak o sobě musím dát vědět, aby byla maminka v klidu a vydržela čekat ještě těch 17. dní.

Kačka (slunicko) 23 tt těhulinka - Natálka roste a maminka o ní ví čím dál víc a maminka už chodí cvičit a Natálce se to líbí
Micha 12 tt těhulinka - a mimísek krásně povyrostl a přesně odpovídá svému stáří a mamince i slzička ukápla dojetím,co už všechno dovedu.

aranel6
15. led 2010

Klárko, neboj všechno dobře dopadne a vajíček tam určitě bude dost a dost. Ten týden už po tom dlouhém čekání uteče jak voda a jak ti čudlíčka vrátí do bříška, tak už se tě nepustí a my budeme všechny vysílat pozitivní vlny.

aranel6
15. led 2010

Zuzi, určitě se všechny letos dočkáme a to věřím brzičko. 🙂 Prostě letos budeme zajišťovat pokračování babyboomu my. 😵

nicollka
15. led 2010

ahoj holky
Ivčo ty jo my jsme uplně stejně DC, tak to jsem fakt zvědavá. Taky mě honí přízraky ;)
Svařáček byl včera mnamózní, i když s tím druhým už se mi dělal problém. Kamoška jako vždy koupila cigara, tak mi nutila, no tak sem si teda zase zapálila (kouřim normoš tak 15 denně), no a dala sem půlku a už sem to nemohla ani vidět, tak sem to zahodila a krabku schovala. Takže ze silného kuřáka se stal nekuřák nevím proč. Ale zase jen a jen dobře.

aranel6
15. led 2010

Marti, jojo-jsme na tom úplně stejně 🙂 , za týden budeme mít jasno, ale u tebe to prostě vypadá na hlásící se těhu a miminko prostě cigaretky nerado a tak ti přestali chutnat. 😉

consti
autor
15. led 2010

Ivčo, marťo držím vše, co mám, aby to vyšlo 😉 😵 !! Holky, tak už jen taky týden a můžete testovat. Já ještě minimálně 10 dní, ale ono to uteče 😉!!

aranel6
15. led 2010

Zuzi, taky držím pěsťuchy a i na nohách se snažím-jsi hned v závěsu za náma 🙂 -já testovat dříve nebudu-mrška by měla dorazit mezi so a ne příští týden, takže si na ňu počkám.

nicollka
15. led 2010

ahoj holky tak sem se prospala 2 hodky a jdu pro dádu do školky. Je mi zle :(

Zuzi taky držím palce ať už to klapne.

Ivčo taky čekám mrchu so-po :D

aranel6
15. led 2010

Marti, tak ať je ti brzy líp a máte pěkný víkendíček.
A uvidíme co nám ty mrchy předvedou.

Já už se těším až dnes skončím v práci-jedu domů k rodičům a to je vždycky relax. 🙂

nicollka
15. led 2010

ahoj holky tak já jdu do hajan, celej den je mi divně a ted mě pálí žáha, tak jdu chrnět. Tak krásnej víkend, zase zítra kuknu.

nicollka
16. led 2010

Ahoj holky

tak mě už je dobře, jen prsa bolí a to teda fakt dost.

Dnes sem měla tak krásný sen, že sem testila a testila a pořád tam byli //, no nechtělo se mi vůbec vstávat :D Dnes jdu s kamarádkou na svařáčka, tak uvidím jak dopadku zase.

slunickoseznam.cz
16. led 2010

Klárka (cabal) 11 dc -věříme ve šťastný konec 🙂
Zuzka (consti) 17 dc -a máme po snaženíčku a teď si jen počkat na //a když né Pronatál to jistí a už brzo bude mimísek u maminky
Alenka (ally) 18 dc - folík určitě ještě povyrostl a dnes je ten nejsprávnější čas se společně s 5.IUI rozloučit s mánií a míimísek se už určitě moc těší jak se zabydlí. Držíme vše, co máme .
Martinka (nicolka) 21 dc - duphastonek pekně bereme a příznaky, přízraky se určitě vyjasní a my držíme palce, aby to byl opožděný vánoční dáreček.
Ivča (aranel) 21 dc - a zase jako každý měsíc nás trápí přízraky a tak jen čekáme, co se bude dít.

Kačka (slunicko) 23 tt těhulinka - Natálka roste a maminka o ní ví čím dál víc a maminka už chodí cvičit a Natálce se to líbí
Micha 12 tt těhulinka - a mimísek krásně povyrostl a přesně odpovídá svému stáří a mamince i slzička ukápla dojetím,co už všechno dovedu.
Veru(nikare) 9 tt těhulinka-týdny krásně naskakují a já tě pasuji do stavu těhotenského doufám že nevadí že jsem tě šoupla ze ztracena mezi nás 🙂 ,1.2. uzv a to už budeme velcí a bude srdíčko 🙂

slunickoseznam.cz
16. led 2010

Marti držím palce ať to jsou všchno těhu příznaky a který dpo vlastně jsi?
Já jsem šoupla do alba aktiální bříško a založila labum na věcičky pro natálku
Jim a jim a na váze ani 10 dkg kdyby mi takový metabolismus zůstal i pop porodu,mám nahoře 2 kg a je ksáné poslouchat od všem že jsem zhubla a moc mi to teď sluší 🙂 🙂bych chtěla být těhu furt jim co do mně vleze a nemusím se ničím omezovat to je super 🙂

nicollka
16. led 2010

Holky tak já nevím beru duphaston, ale ted sem trošku zašpinila..jsem cca 7dní po sexu. Kdy byla nebo nebyla ovu to nevím :( Ale určo to není dobrý achjo.

nicollka
16. led 2010

Kači tak to je super, já skoro nejedla a nafukovala se jak lochneska :D Pěkný pupík, krásně holčičí.

slunickoseznam.cz
16. led 2010

No je to super můžu jíst kolik chci to je poprvé co fakt neřeším kolik toho sním prostě na co mam chuť to si dám 🙂
Nicoll možná se mimís uhnizďuje u toho může špinit já sice ením kdy Naty zavrtala ani jsem to necítila ale vím že některé holky špinily na ms je to zatím brzo 🙂 🙂

nicollka
16. led 2010

no to jo mrška by měla být až příští víkend a duphaston by mrchu pustit neměl až do tří dnů po dobrání a ve středu beru poslední a chci zkusit testnout 😝

slunickoseznam.cz
16. led 2010

No ja myslím že to bude spíš uhnizďování to by tak myslim odpovídalo 🙂 a co ty máš nějaký pocit?

nicollka
16. led 2010

ja nemam žádné pocity, bolí mě prsa a bolí mě podbřišek, ale ne jak na mrchu, ale tak nějak divně, jako bych měla namožené břicho, nebo když chodím tak mě tam píchá ale tak divně, není to takový jak když sem to cítila když sem byla těhu minule. No už aby byla ta středa, chjo proč to ty testy neumi odhalovat už dřív, hned po uhnízdění D:

Tak já mizím na ten svařáček, cigarety nemůžu ani cítit a to jsem dala 15 denně a alkohol mi moc neleze ale dva svařáčky zvládnu, jinak sem pila pivo víno bez problémů, to jsou jediné pocity oc mám.

nicollka
17. led 2010

Tak holky vypadá to že už je po všem a odednes budu 1DC :(

Už ne špinění ale krev :( A to beru Duphaston a mrcha má dojít nejdřív až za týden, však sem jen 22DC sakraaaaa co se to zase děje a to už sem tak super fungovala a teď tohle. Nic mě nebolí, jen prsa víc a víc a je mi zle, takže já se loučím a jdu spát, až se proberu tak sem kuknu :(

slunickoseznam.cz
17. led 2010

Tak to mně mrzí Marti že dorazila mrcha jedna hnusná tak asi vysadiš ten duphaston
Brali ti nějaký hormonální profil mrcha 22 dc je blbost ale u zahnizďování bys nekrvácela podle mně ☹
Tak se z toho vyspi a snad bude líp

ally57
17. led 2010

ahoj holky, zdravím vás ze zasněžené Prahy 🙂 je to paráda toho sněhu - teda ne už tolik, když někam chci jet autem, ale i tak se mi to líbí 😵

Tak jsem po IUI, tentokrát mi nedali ani utroš, že prý mám dobrou sliznici, tak že to zkusíme zase jinak... no ono je to asi fuk - když se mimís má udržet, tak se udrží sám a když chce odplavat, tak ho neudrží žádnej utroš 😉 A příští cyklus už jdeme do ISCARE 🙂
No jinak mi pan doktor řekl, že bych už neměla moc na nic čekat, že po 35. roce opravdu klesá plodnost, takže by radil IVF co nejdřív - v ISCARE v podstatě paní doktorka říkala něco podobného, takže Klárko - asi tě budu brzy následovat 😉 tak ti držím moc palečky, abys mi byla tím nejlepším příkladem 😉 Jinak se ti vůbec nedivím, že máš obavy... taky je mám (už teď) - hlavně z narkózy... a z toho, že to nevyjde... ale na to nesmíme myslet... Takže, Klári, drž se - myslím na tebe!!! 🙂

Marti, to je mi líto.... to jsou zase zmatky, viď... tak aspoň máš cyklus rychle za sebou a nemusí tě trápit čekání na mrchu... tak s optimismem do dalšího kola 😉 (já vím, že se to líp řekne, než udělá...)

Dnešní tabulka:

Martinka (nicolka) 1 dc - žádné zdržování, mrcha za pár dnů zmizí a šup do dalšího kola
Klárka (cabal) 12 dc - věříme ve šťastný konec 😵
Zuzka (consti) 18 dc - je po snaženíčku a teď si jen počkat na // (kdyby náhodou ne, tak Pronatál to jistí)
Alenka (ally) 19 dc - 2 dpIUI, v únoru ISCARE
Ivča (aranel) 22 dc - zase jako každý měsíc přišly přízraky a tak nezbývá než čekat, co se bude dít

Kačka (slunicko) 23 tt těhulinka - Natálka roste a maminka o ní ví čím dál víc a maminka už chodí cvičit a Natálce se to líbí
Micha 12 tt těhulinka - mimísek krásně povyrostl a přesně odpovídá svému stáří a mamince i slzička ukápla dojetím, co už všechno dovede
Veru (nikare) 9 tt těhulinka - týdny krásně naskakují, 1.2. uzv a to už bude krásně ťukat srdíčko

nicollka
17. led 2010

Ahoj holky tak moc moc držím palečky at se mimísek krásně uhnízdí a drží se celých 9 měsíců.

Holky já si řekla že sem asi nepolezu dřív jak ve středu, Omlouvám se to byl asi fal. poplach, máme oranžový hajzlák a vypadalo to jako krev, pak sem se vypsala a šla rači s kapesníkem už chodím jen s něma a jen hnědé špinění, tak uvidím, já do středy budu plašit a histerčit, tak rači snad kona ani nebudu zapínat. Omlouvám se , já se totiž asi zblázním, jinak je mi pořád super divně zle a tlačí mě pupek. Tak krásnej večer a děkuji že ste se mnou a já vás tak votravuji.

cabalkova
18. led 2010

Marti... tak drzim palce, aby to dopadlo tak, jak bychom si/ti vsechny praly... jojo, chapu, ze se chces od kone odstrihnout, abys kvuli tomu tak neblba, znam to...

Alenko... tak uvidis, jak se rozhodnete, ale mne to pan dr. taky rikal, no co, sama citim, ze neni casu nazvyt, tak uvidime, jak to probehne...

Dnes jdu na jedenactou na kontrolu a uz ted mam stazeny pozadi, co se tam dozvim... v noci se mi zdalo, ze mi pan dr na kontrole rika, ze se tam zatim nevytvoril ani jeden folik a ze musime zvysit davky... no byla jse z toho groggy... tak doufam, ze realita bude notne optimistictejsi. 🙂 Hlavne at tenhle tyden rychle utece a to nejhorsi mame za sebou... i kdyz pak zase to cekani... to clovek nevi, co je horsi... ale zase... za tri nedele bych uz teoreticky mohla mit // a na to musi clovek myslet, to pak vse zvladne. 😉 Alenko, tak drzim palce v novem CARu a at se do toho taky rychle pustite, neb mimi na vanoce je nejhezci darek, a kdyz to nebylo o tech poslednich, bude to jiste letos. 😉

aranel6
18. led 2010

Dobré ránko holčinky,

teda Marti-to jsou zvraty, ale jinak chápu-prostě někdy je lepší být pár dní mimo, tak doufám,že nám ve středu už přijdeš ukázat dvě čárušky.

Alenko, tak moc držím aby tahle opravdu natur IUI byla tou nejsprávnější. 🙂

Klárko, mocinky držím pěstičky a nic se neboj-určitě tam bude aspoň tucet folíků a čas poletí jak blesk a za chvilenku už budeš taky hlásit //. 🙂

Sluni, ty se teda máš-papat co chceš a nepřibrat nic. 🙂 JÁ CHCI být taky těhulka. 😅

A ještě dnešní tabulička:

Klárka (cabal) 13 dc - dneska bude moře folíčků radost pohledět a pak už to nabere rychlý spád a věříme ve šťastný konec
Zuzka (consti) 19 dc - je po snaženíčku i druhé ovulce a teď si jen počkat na // (a Pronatál to jistí zezadu 🙂 )
Alenka (ally) 20 dc - 3 dpIUI, v únoru ISCARE-věříme že už nebude třeba
Ivča (aranel) 23 dc - tak přízraky zase odešli a tak nezbývá než čekat, co se bude dít
Martinka (nicolka) 23 dc - tak miminko už možná zahnízdilo a ve středu se těšíme na // čárečky

Kačka (slunicko) 23 tt těhulinka - Natálka roste a maminka o ní ví čím dál víc a maminka už chodí cvičit a Natálce se to líbí
Micha 12 tt těhulinka - mimísek krásně povyrostl a přesně odpovídá svému stáří a mamince i slzička ukápla dojetím, co už všechno dovede
Veru (nikare) 9 tt těhulinka - týdny krásně naskakují, 1.2. uzv a to už bude krásně ťukat srdíčko

consti
autor
18. led 2010

Ahoj děvčata. 😵
Alenko, moc moc držím pěsti, aby IUI bylo úspěšné a byla jsi tak další nadějí pro nás ostatní!!😉 Klárko, moc na tebe myslím a držím pěsti. To je krásné, když už za 3 týdny z tebe může být (a já věřím, že bude) oficiální těhulka.8-)
Jinak mě holky začínáte přesvědčovat o tom, že taky půjdeme do IUI nebo do čehokoliv, jen abychom mimíse měli... U mě přízraky příznaky žádné, tak jsem pořád v klidu a uvidíme, kdy ta mrchule dorazí 😝 . Zatím mám ještě tak týden naději 😎 .
Ivčo, na příznaky kašli, kdo ví, jak to bude až budeme skutečně těhule 😀 😎 .
Marti, tak hlavně buď v klidu a držím pěsti na dvě čárečky 😉 .

slunickoseznam.cz
18. led 2010

Ahoj holky tak my s Natálkou budeme držet palečky ať je tu brzo spousta // rozjíždí se to hezky sama iui a ivf a pregnyl no není možné aby trochu chemie nezapůsobila a miminka do vašich bříšek nepřičarovala a já se těším až se budeme radovat s //
Natálka mi včera dala vyžrat to že ji nechutnala moje večeře 😠 😠 tak se mi udělalo pardándě zle a nakonec mi ještě dala pořadnou šlehu někam směěr moč.měchýř takže jsem se skoro po....
Dneska mam druhou těhu přednášku a v 17:00 plavání takže jsem denska mimo koně 🙂
Hezký den vem večer dočtu paa

nikare
18. led 2010

Ahoj holky, takže zdravím po "parádním" víkendu. Celý dny je mi děsně špatně...........nezvracím, ale jsem jak hadrový panák. Před chvilkou to zase začalo, takže jsem zvědavá, jak dlouho to v práci vydržím !!! Zkusím si jít do lékarny něco sehnat..........jestli se teda něco prodává..............je to fakt děs. Blivno od žaludku až do krku a nic............tak malej a už mě tak zlobí 😅

ally57
18. led 2010

ahoj holky 🙂

Klárko - moc myslím na tebe i na tvoje folíky - ať jich tam je ten správný počet (mně říkali v ISCARE, že ideální je 10), takže ať jich tam je deset a všechny mají v sobě kvalitní vajucha! Dej hned vědět, prosím!
Jinak neboj, ono to všechno uteče a za chvilku už budeš mít "starosti" jako Kačka, že tě bude mimi zevnitř boxovat 😉

Marti - tak si odpočiň od Koníka a pak nám přijď ukázat dvě čáry! 🙂

Ivčo - přesně, jak píše Zuzka, na příznaky kašli - spousta holek žádné neměla, když byla těhu 😉 důležitý je výsledek! 😎

Zuzi - tak když to náhodou nevyjde (držím palečky, aby JÓÓÓ) jen s Pregnylem, tak to IUI nativ můžete zkusit, to není žádný zásah a pokud máš svoji ovu, tak není problém - pouze se trochu pomůže spermijkám blíž k cíli 😉 Nejdřív ale budou dělat stejně spermio a další vyšetření z krve, než vás na to pustí - tak možná být vámi bych si ta vyšetření absolvovala ještě teď, ať to máte z krku a pak, až byste se rozhodli pro IUI, abyste mohli hned...

Veru, Kačko - buďte rády, že vás ti vaši mimísci zlobí, aspoň o nich víte 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru