Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
19. led 2010

Ahoj tak jen ve zkratce kontrola oki malá je v pořádku válela sudy a chtěla jsem 3d obrázek a nebyla šance dává si ruce před obličej a nechce se fotit tak možná příště akorát zadek mi ukázala na 3d krásně 😀 😀
Cvíčo dneska super a teď jdeme papat máme hlad jako vlk 🙂

nicollka
19. led 2010

Kači moc gratuluji ke kontrole, dnes trénovala, přiště si ji vyfotíte :D

nikare
19. led 2010

Ivčo...............to tvoje "lavina se trhá...." není to náhodou jako, že jsi se nám utrhla???? co?????? co????? co?????

Marti.........ty to máš fakt teda nějaký rozházený teďkon, normálně si pak dojdi k dr, ať ti udělá pořádné testy, protože jak si máš potom naplánovat nějaký snaženíčko, když je to takový, že jednou jo a jednou ne, viď???? Držím palce, ať se ti to co nejdřív srovná 😉

Kači........takže modelka z ní nebude jo???? No to si z vás dělala pěknej "dobrej den" co???? Filuta jedna !!!! Počkej Naty až vylezeš...........to už se mamce neschováš 😀 😀 😀 😀 😀

nikare
19. led 2010

Kláry no ty jsi mi udělala teda radost...................optimismus z té zprávičky čiší ze všech stran a to je super...........a věřím, že to bude přesně jak píšeš............Prostě v roce 2010 dítě jedno....dvě...........2011 první dovolená 😀 😀 😀

nicollka
19. led 2010

Nojo když mi doktorka řekla že počkáme do léta a potom něco :( Mě by stačilo kdyby mi nějak ohlídala tu ovulku, kdyby zjistila jestli vůbec ovulku mám a třeba ten hormonální profil. Teď zase manžu uvidím málo tak bych potřebovala tu ovulku nějak ohlídat, nebo něco a zavolat si ho domů, ale asi prostě mám smůlu.

Jediné co mi na to řekla že mám brát ten duphaston půl roku a pak uvidíme co dál, jenže já nevím jestli mi ten duphaston právě nedělá zle s tělem.

nikare
19. led 2010

Marti, no každopádně tam jdi a řekni, jak se ti to teď rozházelo a to i přes ten Duphaston, že takhle ani nevíš, jak máš ovulku a tak...................a že jsi prostě už nervozní................já to fakt nechápu. Mě můj doktor řekl narovinu, že chápe...........proč bychom měli čekat až se budeme snažit rok, když ta základní vyšetření můžeme udělat rovnou asi po půl roce snažení. Přeci když chceš vědět, jak na tom jsi, tak tě nemůže odepřít ne??? nebo nemohla bys přejít k jinému dr???

ally57
19. led 2010

Klárko - to byla krásná zpávička! 😵 Tak se mi to líbí! 🙂 Pozitivní myšlení holt má svá pozitiva 😀

Kačko - super, že jste v pořádku 🙂 Natálka asi bude stydlínek 😉 no to neva, za chvilku ji máš venku a uvidíš ji ze všech světových stran 😀

Marti - být tebou okamžitě a střelhbitě změním doktora... kdo jiný by ti měl pomoci než on a když se mu nechce, tak jdi jinam... na co čekat do léta? Až zahřmí...? Fakt, kašli na něj a jdi k někomu, kdo má víc empatie a nebo aspoň chutě do své práce 😉

Ahoj Veru 🙂 tak jak je??? Co je novýho??? 😉

nikare
19. led 2010

čauky Alčo,
no je celkem fajn.................a novýho celkem nic. Doma už to teda vědí, tak byla radost veliká...........nevím proč, ale všichni plácali Honzu po rameni jako že je snad frajer nebo co (a já jsem jako vosk) ?????? 😀 😀 😀 😀 😀

ally57
19. led 2010

Veru tak to je fakt vtipný 😀 😀 😀 no asi tě nechtěli plácat, aby ti neublížili, ale stejně je to vtipný 😀 přitom ti chlapi s tím zase takovou "práci" nemají, žejo 😉 😀 na KO jdeš 1.2., viď? dokdy jsi zkoušela testíky? 😉

nikare
19. led 2010

No jo............pán si jenom užil a hned je to frajer 😀 😀 😀 😀 😀 No já jsem měla nakoupíno snad 8 testíků (takže 4 krabičky), tak jsem je všechny dovypotřebovala.............Ještě teď přemýšlím, jestli si jednu krabičku nekoupím - nevím.......jestli projistotu...........třeba jeden na tenhle týden a druhý na příští. Ale začala jsem opravdu až když jsem měla zpoždění........takže žádný stíny nebyly.........fakt už to byly čárky, to bych se pak asi utestíkovala 😅 😅
Na ko jdu až za těch 14 dní noo toho prvního ............. se snad nedočkám !!!!

nicollka
19. led 2010

Ahoj holky díky, už sem mluvila s kamoškou, chodí do brna k doktorovi ( k tomu sem nikdy neměla odvahu jak sem se styděla, ale všichni si chlapi moc chválí), je to primář z prahy a prý bere, tak mu zavolám a zkusim se s nim domluvit. Tak uvidime co se mnou udělá.

ally57
19. led 2010

Veru, tak to byla hezká testmánie - škoda, že je nemáš v albíčku, ráda se dívám na testíky alespoň na cizí, když vlastní takové krásné dvoučárkové nemám 😀 😉 Notak ještě testni, to bude ale asi budou čáry máry v tonhle stádiu 😀 Ale dočkáš, neboj, ono to všechno letí... nejvíc se vždycky zděsím u Kačky, když se kouknu, ve kterém už je tt! 😲 😵 A přitom mi přijde, že před chvílí ještě psala, že dostala MS, ale že nevadí, že to vyjde příště 😀

Martinko, tak to je super - chlapa se nestyď, ber ho jako doktora, ne jako chlapa 😉 Mně spíš vždycky přišlo divnější, že mi "tam" kouká ženská - vždycky mě napadlo, že jí to musí bejt nepříjemný, kdežto chlapovi to je přirozený 😀 ale to je asi kravina, oni to tak nemůžou brát, to by to nemohli dělat 😀

ally57
19. led 2010

Holky, prosím, poraďte - já už mám od neděle zase to svoje narůžovělé cosi - nemůžu napsat špinění, protože to je jen na toaleťáku (včera to bylo dokonce i tmavší dohněda) - ne, nemáme barevný toaleťák 😀 máme bílý s jahůdkama 😉 když jsem to řekla doktorům, všichni mě uklidňovali, že to je k ovulaci... no není to ale divný tak dlouho potom (ovu byla třeba v pátek v noci, nevím přesně) a ještě takovou dobu (už 3 dny)...? 😲
Kdybyste měla některá nějaký nápad a nebo zkušenost, písněte, prosím, trápí mě to, že nejsem "normální" - což teda vím už dýl 😉 ale že i dole... 😀

nicollka
19. led 2010

ahoj ally, tak já co sem četla a slyšela tak taky jen že je to k ovu a může být až 4 dny.

Já zase jen hnědě špiním, zítra už ale ten duphaston brát nebudu a zkusím zavolat tomu doktorovi. Třeba příští týden už budu čistá a mohla bych tam i zajít, ten HP se dělá někdy na začátku cyklu že? Jen pořád nevím jestli je tohle mrcha nebo ne. Dnes sem měla na papíru i krev ale jen jednou a pak zase už nic.

Holky ještě jedna hnus otázka, jdou ze mě i kousky čehosi...co to může být? pardon

aranel6
20. led 2010

Dobré ránko,

Kači, to je teda filuta malá-no ale úplně jí chápu-prostě se dneska fotografovat nechtěla a hotovo 😵 - no a tak vám pěkně ukázala zadeček. 😀 😀
Příště už se určo našlechtí a předvede se vám v plné parádě.

Marti, určo bych zkusila toho novýho Dr., protože kdo má takový zmatek vydržet půl roku-všude říkají že mrcha by měla dorazit až po dobrání duphastonu a u tebe tohle divný špinění. No třeba to nakonec mrcha nebude.
Sama taky uvažuju že změním Dr.-neznáte někdo někoho dobrého v Praze kdo ještě bere?

Veru, to víš že je ten tvůj chlap chlapák-zástřel to byl dobrej 😵 - a neboj - oni tě taky poplácají po rameni, ale až za skoro 7 měsíců až si toho prďouska hezky odnosíš a porodíš. 🙂
Ta testíkovací mánie je nádherná, doufám že jí pak po UTZ dáš někam do albíka, ať se můžeme pokochat. 😵
A co se týče té laviny, tak bych sice ráda řekla že se utrhla,ale obávám se že já pro tento měsíc nebudu ten kdo ji utrhne-dnes už to u mě vypadá na normální průběh před MS-slabě mě bolí prsa a občas mrchovsky břicho, prostě normálka jako každý měsíc, takže o víkendu počítám zase přijede tetka.

Alenko, já měla něco podobného v říjnu-začalo to už těsně před ovu, ale pak mi ji Dr. potvrdila,že už proběhla a já další tři dny mělo to růžové nejen na papíře,ale i na intimce a občas mi přišlo, že to má nádech krve-volala jsem Dr. a řekla mi že mi asi při ovu praskla nějaká drobná žilka a že se nemám znepokojovat. Ale vím stejný houby jako ty co to bylo.

A ještě dnešní lavinové zpravodajství:
Klárka (cabal) 15 dc - tak folíčky šup šup-dneska zase aspoň 2 mm-pěkně se čiňte, ať jsou z vás vajíčka radost pohledět a pak už to nabere rychlý spád a věříme ve šťastný konec
Zuzka (consti) 21 dc - je po snaženíčku i druhé ovulce a teď si jen počkat na // (a Pronatál to jistí zezadu )
Alenka (ally) 22 dc - 5 dpIUI, v únoru ISCARE-věříme že už nebude třeba a i Jonáš si to myslí.
Ivča (aranel) 25 dc - tak přízraky zase odešli a dorazily ty mrchovské příznaky a tak sice čekání pokračuje ale myslím že vím co z toho o víkendu bude
Martinka (nicolka) 25 dc - tak tu máme nějaké zmátky s mrchou nemrchou-tak snad to pak doktor brzy rozčísne

Kačka (slunicko) 23 tt těhulinka - Natálka roste a maminka o ní ví čím dál víc a maminka už chodí cvičit a Natálce se to líbí a fotit se jí obličejíček nechtělo-prý jen zadeček nebo nic.
Micha 12 tt těhulinka - mimísek krásně povyrostl a přesně odpovídá svému stáří a mamince i slzička ukápla dojetím, co už všechno dovede
Veru (nikare) 9 tt těhulinka - týdny krásně naskakují, 1.2. uzv a to už bude krásně ťukat srdíčko - už se to blíží
A mamka si chce ještě znovu testnout a proč by ne když je na ty čárky táááák hezký pohled.

nikare
20. led 2010

Ahojky Ivčo..............no tak ty tvoje mrchovské bolesti teda vůbec nemusí tu mrchu znamenat............fakt.....z vlastní zkušenosti.........já už si byla taky jistá a zvlášť po tom, co jsem v den, kdy jsem to měla dostat začala špinit........už už jsem začala bulet a normálně to vzdala.........a ono druhý den nic, ale břicho pořád bolelo, třetí den nic a furt to bolelo, tak jsem to prubla.............je to sice na palici, ale fakt prvním příznakem jsou úplně stejné přízraky jako na tu potvoru 😉 😉 😉 😉

consti
autor
20. led 2010

Ahoj kočky 😉 .
Vy jste teda kecalky, já vás prostě nestíhám, mám práce nad hlavu 😅 😝 .
Kači, super, že jste byli na tom 3D a neva, že se ta vaše kočička neukázala. Ono to uteče a ukáže se vám v plné kráse. 😉 😵
Ivčo zatím neplaš a vyčkávej. Je to teda děs to čekání, já vím 😔 . Ale u tebe už jsou to jen 2-3 dni a to uteče. Já si hezky musím počkat tak do příštího úterka 😝 . Pokud mě teda mrcha nepřekvapí dřív (čemuž bych se nedivila). U mě příznaky nula nula nic, jedině mě bolí prsa, ale to mám skoro vždy tak ten týden před mrchou 😝 😅 . Takže to jako příznak ani neberu 😀 .
Musím zase makat, všem paaaa 😎

slunickoseznam.cz
20. led 2010

Ahoj holky
Natálka má t focení asi po mně já se taky nerada fotím,ale mně to nevadí já ji vždycky vidím na uzv jak si tam hoví a válí sudy a kope,fotečku jsem chtěla pro manžu a okolí nevadí hlavně že je v pořádku
Alčo taky se občas divím jak mi ty tt naskakují je to neskutečné neděli jsem začala 6 měsíc
Teď asi tuší že se o ní mluví a už se hlásí 😀
Alčo třeba je to k ovu jak píšou holky a snad to vyjde budeme držet všechny palečky co máme a že jich máme dost 😀
Veru oni to u těch chlapů berou jako nějakou statečnost udělal jsis dítě 😀 ale jak můžou vědět žes ho nedělala ty 😀 ,co bříško začíná se zvětšovat?
testíky jsem dělala celkem 2 balení chtěla jsem pak ještě udělat než půjdu k dr. na kontrolu a nějak jsem měla ztrach tak jsem to nechala až na uzv,veru srdíčko bude a mimís už bude veiký 🙂 krásně si to užiješ a budeš dojata
marti no já být tebou vážně asi změním dr.neob za ním zajdu zbytečně se budeš do léta stresovat jak ani nevíš pořádně jak funguješ,nechápu proč ti strčila ten duphaston asi ti to teda moc nepomohlo a věta chovejte se jako těhotná mi po té preventivce od dr.přišla legrační,divná dr.myslím že kdyby ti někdo udělal profil a nahodil ti ovulku což si ymslím že ovu nemáš podle těch rozhozenejch cyklů mohli byste s manžou pracovat na mimísku,taky to nemáš lehké když je manža v praci
Ivčo neházej flintu do žita a vždycky si vzpomen na muj pms a brufen a jak to dopadlo ale věřím že je lepší smířit se s mrchou než být pak smutná
Klárko já to říkám pořád letos bude miminééék radost pohledět tak doufám že zpátky zvednou mateřskou zmetci!!!!

slunickoseznam.cz
20. led 2010

Zuzi můj dr.má 4D uzv v ordinaci takže mi může udělat obrázek kdykoliv tak třeba příště a to už mně pak bude čekat test na cukrovku 😠

nikare
20. led 2010

Ahojky Kači............no jo.........jsou borci ti naši chlapi 😉 😉 já mu tu zásluhu nechám.......je tááák pyšný 😀 😀 No a jestli se mi zvětšuje bříško??? Spíš to je pěknej špekoun...........Honza tomu říká "galuska" ale jenom po jídle........ráno jsem zase pěkně štíhlá s minišpíčkem 😅 😅 😅 😅 😅

Jo Alčo.........k tomu tvému čemuhosi............vždyť ty to máš snad skoro pokaždý ne??? třeba jestli to není tím, jak se tam všechno čistí, tak jestli se ti to nečistí postupně.......s nějakým výtokem vždycky vyjde něco.....ale fakt nevím........hlavní ale asi je, že to není krev !!!!!

A Marti.........ty kusy...........to je podle mě odloupnutá sliznice........to mám vždycky při ms.........

consti
autor
20. led 2010

Veru, ty jako nemáš břicho jo? Co je to spravedlnost 😀 . Já teda těhu nejsem a před ms mám vždy břicho jak balon 🙄 😀 . Tento měsíc mi to přijde až extrémně, i včera na mě na aquaaerobiku všichni tak divně koukali. Do toho mě vždy bolí prsa a navíc mi natečou, tak vypadám fakt jak těhule tak ve 3. měsíci 😀 . Asi začínám po tom Pregnylu nabírat 😅 😝.
Zrovna včera ženské na aquaaerobiku probíraly kolik která má dětí a jestli kluky nebo holky a pak se zeptaly i mě 😅 . No tak jsem musela říct, že děti nemám 😔 . Napřed jsem chtěla teda říct, že mám Abíka, ale to by asi nepochopily 😀 😕 . Jo a docela mě potěšilo, že jedna z těch holek, co tam chodí se o mimčo snaží a taky se nedaří (ale ta už jedno dítě má). Jako netěší mě to tak, že bych jí to přála, spíš, že jsem tam nebyla jediná 😉. Asi chápete 😉.

slunickoseznam.cz
20. led 2010

JJ Veru já se taky fotím vždycky ráno a to je bříško malé ale po tom co všechno sním je to břicho večer obr velké a manža chodí a konečně je to an tobě vidět 😀 😀 ten má z toho enjvětší radost
Jinak jsem si oblíbila jíst v ncoi takže jdu třeba ve dvě ráno a sním kousek koláče nebo tři kostičky čokolády prostě je to silnější než já
Právě jsem koukala co mám všechno por Nátálku a mám toho hááfo včera jsem jí koupila rifle a v pondělí mi přišly nějaké věcičky od mar,všechny ty věcičky jso tak krásné a maličké 🙂 a babička slíbila že nám ušije povlak na košík mám koupenou žlutou látku ze srdíčkama a že mi ušije i celou sadu do postýlky včetně mantinelu a kapsáře a to mám vybranou modrou s oranžovýma žirafama 🙂 🙂

nikare
20. led 2010

Zuzi, no jooo no spravedlnost 🙂...........tak dneska mám na sobě punčocháče a dlouhý svetr, tak v něm to trochu vidět je........ale asi jenom ode mě zeshora 😀 😀 ale jinak nic moc. Já byla vždycky hubeňour. Honza je teď spokojený, že mi trochu zalezly kyčle 😀 😀 a jestli budu po mamce, tak to na mě nikdo nepozná tak do 5.týho měsíce 😀 😀 Jo před ms jsem taky měla nafouklé trochu břicho, ale to nebylo tak moc a po těch hormonech jsem Zuzi taky přibrala a taky se mi břicho zvětšilo, možná bylo větší, než mám teď !!! To je ale prý normální.......... 😉

slunickoseznam.cz
20. led 2010

JJ ja to před ms taky tak měla no já už se jako těhule nezapřu 😀 😀 ze začátku rostlo bříško rychle teď mi přijde že už pomaleji ale v posledním trimestru zase asi povyskočí,no musím si to ještě užít za měsíc už budu ve třetím trimestru a to už se pak budu bát zase jako v prvním ☹

consti
autor
20. led 2010

Veru, já jsem právě taky právě hubeňour, ale bohužel se mi vše usazuje na břichu. Kde jsou ty časy, kdy jsem měla ploché bříško 😀 😉 . Takže já se jako na to zakulacování těším, protože jinak pořád poslouchám jaký jsem hubeňour 😎.

consti
autor
20. led 2010

Kači prý je druhý trinmestr nejvíc v pohodě, ale já myslím, že i ten třetí už jen ok. Nejhorší je to asi před tím porodem. Ale za to štěstíčko, co se narodí to stojí 😉!

slunickoseznam.cz
20. led 2010

JJ Zuzi stojí no ten druhý jsem si zatím celkem užívala i se sexem a ve třetím se už bud bát u nás se často rodí děti předčasně tak se bojím ať to nezdědíme taky tak už budu ve třetím asi dost opatrná ale už se na ten náš růžovy balíček těším🙂))))

nicollka
20. led 2010

Ahoj holky vymasírováná zrelaxovaná :D Malej má soplíky a ráno plakal že ho bolí uši tak se jdu zeptat jestli maj nějaký kapky na to do uší.

No ty kousky čehosi mám, takže to budu považovat za mrchu takže jsem 5dc. 28.1. jsem objednaná k tomu doktorovi, chodí k němu i má mamka a moc ho chválila taky, dokonce ji operoval, tak snad už se blýskne na lepší časy, ted ještě vyčkat do toho 28. a podle kalkulačky by měla být ovulka 31.1. :D no tak třeba se mi jukne jak na tom jsem.

Prsa přestávaj bolet tak ivčo je to na tobě ;)

slunickoseznam.cz
20. led 2010

No Marti určitě ten dr.co k němu chodí mača bude lepší než tvá dr. a třeba se to rozjede správným směrem víš jak ty se těšíš na ovulku a pak na // a vůbec envíš jestli ovuli máš já jsem to tak taky měla než jsem se naštvala a zašla k dr.že vůbec nevím jestli mám ovulku a mám rozházené cykly on mi udělal hormonální profil a nasadil parlodel na vysoký prolaktin který mi ovulaci blokoval a pak clostil na podporu ovule a už jsem byla klidnější a věděla jsem že ovulka je a cyklus jsem měla pravidelný jak hodinky akorát nám trvalo nějaký ten měsíc než se povedlo 🙂

cabalkova
20. led 2010

Marti... urcite super rozhodnuti, ta tvoje dr. mela fakt pristup, ze bych ji dala par pohlavku...co to je, chovat se jako tehotna, kdyz tam nic nevidela a test nula?? Uvidis, ted to bude lepsi, neco se bude konecne dit a mimi mas do Velikonoc v pupiku. 🙂

ja jsem teda lehce vynervovana z te zitrejsi kontroly, ze tam treba nic nenarostlo. Jak rikal doktor, ze by me melo tlacit bricho, ze to znamena, ze se tam neco deje, tak ja teda nic takovyho necitim, jen me dneska od rana silene boli zada v krizi, skoro se bojim nejak vic hnout, ze by muj prvni hexnsus??

Jinak pokud jde o problemy vas hubenic, ja mam zase odnepameti problem opacny... na mne to videt taky nebude (jestli teda nekdy budu tehule - on mi ten vcerejsi optimismus zas tak dlouho nevydrzel), protoze uz ted mam pupik, tak se to v tom tak nejak rozpusti a schova... aspon doufam, nebo budu jak bagr. 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru