Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
29. led 2010

Jo a pokud jde o cudliky, tak kdyz to vydrzi oba, tak pekne poputujou taky oba... mam kamosku s dvojcatama, co mi uz pet let prorokuje, ze budu stara matka a budu mit stejne dvojcata... no a nas domecek, kde ted na pude budeme delat ty pokojiky, si puvodne nechali nakreslit manzele s dvojcatama, takze ten jeden nejvetsi pokoj nahore je puvodne urceny pro dvojcata... ze by taky znameni?

Co vam budu povidat, ted jsem rejdila na dvojcecim webu a vybirala kocar. 😉 Magor, no! 😵 Ale uz mi to neprijde tak silena predstava jako pred casem, pekne cudlici, co mame, hupky k mamince a kdyz budete dva, jenom dobre. 🙂

slunickoseznam.cz
29. led 2010

Zuzi on mí´á velké finanční problémy a pořád s manželem manipuluje a on má bohužel růžové brýle,tchýni nemám umřela před 5 lety náhle
Jeho to přejde a uvedomí si co a jak jen ho musím nechat má na to 3 dny v práci a já budu mít aspon klid fakt mněty dva dny psychicky dost vyčerpaly a paradně jsem je obrečela ale už je mi lépe
JJ Klari hormony lítají u nás všude po bytě a ty už nečti zbytečně se tím stresuješ teď všcihni budeme držet palečky a´t jsou zítra jen a jen dobré zprávy a bude teda jedno nebo dva čudlíci?

consti
autor
29. led 2010

Klárko já tě chápu a takto se budeš nervovat už celý život 😅 . Během těhu jesti je vše v pořádku, pak až se to malé narodí atd. No jo, tomu se prostě nevyhneš 😉 . Mně už z toho všeho hrabe, protože se mi dnes zdálo, že jsem potkala spolužačku ze střední, takové tele a ona byla těhotná a ještě mi říkala, že moc mímo nechce a že kouří, že se cigaret nedokáže vzdát. No to jsou teda sny 😀 😎 .

slunickoseznam.cz
29. led 2010

Klari myslím že je to dobré rozhodnutí dám tam oba čudlíky 😉 a doufám že oba vyjdou

consti
autor
29. led 2010

Kači, no je to teda komplikované, snaž se kvůli tomu moc nestresovat a nesmutníkovat. To by se Natálce určitě nelíbilo 😉 .
Klárko, chválím, jsem stejného názoru na dvojčata 😉 .
Jinak pokud to kyvadýlko fakt tak funguje, tak bych měla být tento rok těhu přirozeně a budeme mít tu holčičku 😀 😉 . No tak to se už nemůžu dočkat 😀 .

slunickoseznam.cz
29. led 2010

Zuzi já na kyvadélko věřím mně to vyšlo a byla to věc která mně držela nad vodou že to vyjde 🙂

consti
autor
29. led 2010

Kači, tak to jsem se zase mainko uklidnila, že to podle kyvadélka tak vychází 😉. Tak to jsem zvědavá, kdy to tento rok konečně bude 😀 . Ale já už jsem holky v takové fázi, že si říkám hlavně ať to vyjde a jestli to bude třeba až za pár měsíců, tak to nevadí, hlavně ať to vyjde 😉.

cabalkova
29. led 2010

Jo, ja se dvojcat docela bala, on je to fakticky masakr, jedno dite je proti tomu prochazka ruzovym sadem, ale co, kdybych se mela rozhodnout, jestli mit dve, nebo nemit zadny, bylo by to rozhodnuti jednoznacny, ze jo...

Mate pravdu, uz nic nebudu cist, jen mam takovou vysoce pozitivni knizku od Vlastimila Marka, jmenuje se Nova doba porodni a je to o tom, jak rodit, aby to byl prijemny a nezapomenutelny zazitek, a vzdycky me to naladi uzasne optimisticky, tak to by ted mela byt asi moje povinna cetba... normalne v Gestu davaji pred transferem Diazepam, asi nejsem jedina, kdo hysterci a je vystresovanej, snad vedi, co delaji. 😵

Sluni, hezky odpocivej a pokus se od toho odstrihnout, to vis, rodice jsou rodice a kazdej se obcas nachazi v situaci, ze si musi utridit hodnoty a nejak se rozhodnout, ale nova rodina jste s manzou ted vy dva, tak jsem si jista, ze se umoudri a ujasni si, kde jsou jeho priority. 😉

slunickoseznam.cz
29. led 2010

Zuzi mně to s tím kyvadélkem dělala spolupracovncie která tvrdila že zatím jí to nevyšlo jen jednou a to u její dcery a vyšly mi dvě děti a první dcera a to stejné mi vyšlo i z ruky a já tomu věřím 🙂 🙂

cabalkova
29. led 2010

Zuzi, to je taky spravnej pristup, aspon nebudes v takovym stresu a holcicka pak na sebe nenecha dlouho cekat... ja si kazdej vecer pred usnutim predstavuju mimi v brisku, aby podvedomi spolupracovalo a pomohlo mi v tom, tak to muzes taky zkusit, predstavovat si tehotensky pupik, nebo stastnou rodinku s manzou a miminkem. 😵

Jo a Kaci, docetla jsem se v te knizce, ze prej miminku dela desne dobre, kdyz se jim zpiva uz v deloze, ze se to prenasi pres kosti matky a miminko to uklidnuje a zaroven to pomaha dozravani mozecku... tak to je zase rada pro tebe.

Jsem to dneska ale baba korenarka, co?! 😉

slunickoseznam.cz
29. led 2010

Klari já si s natálkou povídím a čtu pohádky a hladím beru jí jako součást rodiny 🙂 včera večer jsem zrovna přemýšlela že je to zázrak že mám v břišku živého tvora který spí a škytá a roste a všechno požívá semnou a bije jí srdíčko je to nádhera a vy to taky brzo pocítíte uvidíte

consti
autor
29. led 2010

Klárko, tak to já miminku určo budu pořád něco povídat a zpívat. Já si totiž i teď často něco povídám nebo si zpívám, manža se na mě vždy tváří, že jsem mišuge 😀. Tak až budu mít mimčo v bříšku, tak to budu mít výmluvu. 😉 😀

consti
autor
29. led 2010

Kači, jakto, že nemáš album? 😅

slunickoseznam.cz
29. led 2010

Protože ho musím dát někam jinam

consti
autor
29. led 2010

Proč musíš? Ach jooo, tak pak nám dej aspoň odkaz 😉.

slunickoseznam.cz
29. led 2010

JJ Zuzi určitě dám už na to jdu 🙂

slunickoseznam.cz
29. led 2010

tak se mi podařilo vytvořit album na rajčeti kdo budete chtít odkaz písněte mi do IP 😉

cabalkova
29. led 2010

Sluni, tak jsem to sjela, i svatebni album, na svate vam to moc sluselo a ted mas nadherny elegantni tehu pupicek, fakt nadhera, gratuluju. 😉

slunickoseznam.cz
29. led 2010

Jéé děkuju jsem prostě obyčejná holka z vesnice....

cabalkova
29. led 2010

Kdepak, nejsi obycejna, jsi neobycejna tehulinka. 🙂

slunickoseznam.cz
29. led 2010

Děkuji se červenám 🙂 🙂 a už se těším až budu koukat na tvoje bříško 🙂

cabalkova
29. led 2010

Ja vam ho neukazu, neb ho mam obri uz ted a stydim se za nej... ale budu vam ho barvite popisovat. 😵

ally57
29. led 2010

Klárko, to je tvoje knížka nebo půjčená - zkoušela jsem ji hledat na netu, ale neúspěšně... jen jsem našla spoustu velice kladných recenzí, ale ke koupi nikde... každopádně je ale asi fakt dobrá, když jí všichni chválí 🙂
Diazepam je fajn - to ti bude všechno příjemně fuk 😀 takže stopro vědí, co dělají 😉 asi mají své zkušenosti 🙂
Co se týče mých nočních příhod, taky mi to je divný, ale pořád to svádím na tu lymfu... nechci být zase moc zklamaná - což samozřejmě stejně budu 😒 ale testíkovat nechci, radši si ještě chviličku ponechám tu (marnou) naději 😉

Zuzko, já si taky povídám a prozpěvuju sama 😀 a Viktor taky na mě kouká jak na cvoka 😀 no a to je znamení, že bychom už obě opravdu potřebovali "parťáka" v bříšku 😉 😀

ally57
29. led 2010

oprava: potřebovaly 😀

cabalkova
29. led 2010

ALenko, knizka je moje, az doctu, tak moc rada pujcim... na naladeni je fakticky uzasna, mam ji uz nekolik let a jak jsme ted vyklizely tu pudu, tak jsem ji zase objevila a od te doby s ni vegetim... i tu noc pred odberem jsem se s ni uklidnovala... takze ji mas u me schovanou, jo?

A chapu, ze se ti do testiku nechce, presne takhle na tom budu za dva tydny, strachy, ze bude negativni, si ho proste neudelam.... 😝 Ale tobe drzim palecky a moc doufam, ze zklamani neprijde... kolik dnu jsi mela posledni cyklus??

aranel6
29. led 2010

Ahojíček holčinky,

Klárinko, obrooooovská gratulace, teda to je krásná zprávička 😵 😵 😵 , takže nakonec tu budeme mít dvojčátka-no to bude bombááá. Tak držím co můžu,ať jsou zítra čudlíčci pěkně v teplounku u maminky a pěkně si vyberou ty své dva pokojíčky,kde budou dalších 8,5 měsíce dělat ty svoje skopičiny. 🙂

Alenko,teda ty tvoje noční příhody mě už začínají být hoooodně podezřelé-že by takhle vypadalo čištění těla-proč by mělo bolet zrovna bříško-hlavní lymfatický uzliny jsou přece jinde-no prostě já mocinky držím.

Sluni,mocinky prosím o IP odkazu-chtěla bych vidět jak ti Nátalka v bříšku roste.x-)
Manža určitě už vychladl-ono rodiče jsou rodiče, ať jsou jakýkoli-jiné nemáme a prostě je vždycky budeme omlouvat, ale rodina jste vy dva a za pár měsíců i NATALINKA. I když ona už je s vámi teď. A manža určo ví,kdo je pro něj nejdůležitější.

On byl tento týden nějaký divný-my se doma taky chytli, ale nakonec musím říct, že to krásně pročistilo vzduch-když vyprchá ten prvotní vztek tak najednou si člověk uvědomí co je pro něj důležité a že vzájemná komunikace je snad ta nejdůležitější věc. 🙂

Holky já chci taky nějakou věšťbu-karty, kyvadélko, cokoliv. 😔 😔 😔

aranel6
29. led 2010

Kači-mocinky vám to s manžou sluší a ty budeš nádherná maminka, protože ty fotečky s dětma to je prostě jasnačka, že jsi k tomu zrozená. 😵

A teda Natálce se ten domek ty poslední dva týdny pěkně zvětšuje-krása. 🙂 😅 😵

slunickoseznam.cz
29. led 2010

No zvětšuje sem už říkala že má parádní bejvák no místečka jí pomlau ubývá a je to cítit i v těch kopancích
No já děti miluju to je fatk pro mně to byl životní cíl založit si rodinu možná je to straomodní ale pro mně důležité
A vy určitě taky budete hezke maminy musím říct že pusu teď tak puclatou nemám když jsem zhubla těch 8 kg je to vidět hlavně n a puse 🙂

aranel6
29. led 2010

Mícho, gratulace ke zdravoučkému mimískovi-už je to fakt obřík. 😵

aranel6
29. led 2010

Kači, však taky 8kg je pořádnej propad. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru