Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
30. led 2010

No Klari to bude ten pravej ja jsem měla taky v šuplíku už delší dobu jeden schovany a čekal právě na tu správnou chvíli 😉 😉 a vyšlo to a to jsem se dívala jestli už není náhodou prošlej když jsem tam // viděla
Jen je vemte do kina já to úplně vidiím jak tam teď plavou a říkají si ty voleee vidíš to to je bejvát tady odtud nikam nejdu 😀 😀
Maminka mi ušilá nádherný potah na košík pro Natálku hrála si s tím už od dopoledne a je úžasný zítra vám hodím fotečku jsme ráda že ji mám a je krásné jak to těhotenství prožívá semnou a těší se na vnučku mimichodem první vnouče 🙂
Alčo příznaky habaděj kdybych věděla že jsi dělala testík tak bych si řekla že jsi určitě v tom třeba se ještě // někde toulají a dorazí
My jdeme s mamkou na pizzu jsme salaměné vdovy a aspoň se vyluftuju

consti
autor
30. led 2010

Ahoj, jsem na skok tu.
Klárko, tak to je super, že obě embryjka přežila a obě jsou u tebe, tak držím palečky, ať jde vše jak má, ale věřím, že když jsou dvě, tak minimálně jedno z toho bude 😉 😵 .
Alenko, nesmutni. Já si stejně myslím, dle těch příznaků, že ms už nedostaneš. A pokud jsi netestovala mamatestem a netestila jsi ráno, tak tam čárky být vůbec nemusí 😉 . Jo a spousta holek neměla čárky třeba ani 20 den a přesto byly těhu 😉. Hlavu vzhůru 😵 😉 .
Holky, až tu budu jediná netěhotná, budete se se mnou bavit a nebudete si o mě myslet, že jsem neschopná 😅 😕 🙄 ? Docela vám závidím (ale v dobrém), že už pro to tolik děláte a že to bude mít určitě ty správné výsledky 😉 🙂 .

consti
autor
30. led 2010

Kači, díky za odkaz, moc vám to sluší nejen na svatbě, ale i v tom druhém albu 😵 . A fotky bříška fakt super 😉 😵 !!!

slunickoseznam.cz
30. led 2010

Zuziku taky se dočkáš víš co si myslím 😉 a proč bychom se s tebou nebavily pořád jsme v diskusi snažilky a třeba Ivča,Marťa taky nemají rozjeté aztím žádné vyšetření a ty už pujdeš do pronatalu a pak Klárka vám ostatním netěhulím bude dělat vzor že to prostě jde i když třeba IVF 🙂

consti
autor
30. led 2010

Kači snad máš parvdu 😵 😉 . Nějak na mě padla depka. Dnes jsem se stala opět tetou, už po páté. Manžův brácha má třetí dceru 😉 . A byli jsme u tchýně a ta pořád říkala, že to snad není poslední vnouče a pořád mě objímala 😅 😔 . No tak mi není moc do smíchu 😅 🙄 .

slunickoseznam.cz
30. led 2010

Zuzi ale je super že máš tak hodnou tchýni a podrží tě a určo se to povede i když to trochu zabolí
Pomazli se s abíkem ten tě potřebuje vesselou a manža taky

ally57
30. led 2010

Zuzko... ty si to taky užíváš všude kolem... 😒 ale neboj, určitě tu nezůstaneš sama netěhu, neboť jsem tu já - stálice! 😎 jak vidíš, tak i když děláme, co můžeme, tak zatím bez výsledku... 😝

K těm mým "příznakům" jsem ještě zapomněla dopsat velmi bolestivě citlivé bradavky... ale to už je jen detail - prostě je to celý výsměch a vidíte, co dokáže udělat psychika jedný bláznivý neplodný snažilky... ☹

Klárko - a jak dlouho jsi byla v té narkoze???
Jsem tak moc ráda, že máš obě embyjka zabydlený, úplně se mi ulevilo, a teď se budou vesele zavrtávat 😵
A já budu mít o to menší strach do toho jít, až najdeš krásný valentýnský dáreček v podobě // 😵
Pak písni, jaký byl ten film 😉

Kačko - už se těším na foto potahu 🙂 a dobrou chuť! 😉

consti
autor
30. led 2010

Alenko, já myslím, že ty budeš hlásit něco jiného než ms 😉 😵 !!! Moc ti to přeji, ale raději mlčím. Sama vím, jaké jsem pak měla naděje a přišlo pak zklamání 😅.
Kači, jo tchýně je moc fajn, vím, že to myslí dobře 🙂 . Jen že to byla od ní poprvé poznámka k nám a mimču. Doteď to nijak neřešila a neptala se atd. Já s tím nemám problém, pokud budeme někdy samy, tak jí asi i řeknu, že se nám nedaří a že nás to trápí, ale musíme být prostě všichni trpěliví 😉

consti
autor
30. led 2010

Alenko a nemohla jsi otěhotnět později? Oravdu byla ovu tak jak byla?? Nebo si tam kluci mohli počkat. Já to fakt vidím nadějně 😵 !!!

aranel6
30. led 2010

Krásný večer holčinky,

Klárko, to je prostě úžasný-tak mi tu budeme mít dvojčátka v přímém přenosu 😵 😵 😵 , tak se pěkně opatruj a já věřím,že tohle bude ten nejšťastnější Valentýn, protože ti vaši prďolkové se ohlásí nádhernými // a budou to mega čárečky,protože u dvojčátek je to hukot,jak to hcg narůstá.
Tak ať mají pěkný první večer s mamkou a taťkou.

Alenko, ten test je prostě vadnej a na hlavu, protože tohle prostě není možný-nechci budit naději ale mě přijde 15DPO už docela dost. No nedá se nic dělat-nezbývá než čekat. Já mocinky držím pěstičky, aby už žádná hnusná mrchule nedorazila a v pondělí byly na mamatestíku krásné //.

Zuzi, neboj-já tu taky stále jsem, takže jaképak sama. 🙂 Já jsem hrozný strašpitel,že když půjdeme do Caru něco ošklivého zjistí a bude po nadějích,ale když tu budu teď mít takovéhle příklady úspěchu,tak ten strach snad překonám-musím přiznat,že se nám tam nechce ani jednomu,ale co se dá dělat.
Zuzi, já věřím že miminko už příjde brzyčko,tak hlavu vzhůru a posílám sluníčkový paprsek naděje.

Kači, tak ať vaší trojgenerační pizzové výpravě chutná a nech taky vybrat něco Natálku. 😵 😅

consti
autor
30. led 2010

Ivčo,
pošli mi prosím na tebe mail. Klidně tady v diskuzi, chci ti něco hezkého poslat 😉.
Kači na tebe taky mailíka nemám a ráda pošlu 😉.

aranel6
30. led 2010

Zuzi, IP a děkuju. 🙂

ally57
30. led 2010

My byli v tom divadle - bylo to super, hrozná legrace, takže doporučuju 🙂

Zuzi - později ovu asi néé, když jsem měla pregnyl... takže to prostě musela být v tom rozmezí, co udávají...

Ivčo - já myslím, že jsem si to způsobila nervama, jak jsem z těch příznaků byla vyjukaná a plná nadějí, tak jsem si tu ms asi posunula... 😒 No - příznaky vesele pokračují, i když jsem jim řekla, že už jim nevěřím a budu je ignorovat 😀 jsem fakt exot 😝

Jinak teda do CAR se vůbec neboj - v podstatě není moc věcí, které by byly tak hrozné, že by se nedaly vyřešit 😉 ale je fakt, že jak tam budete, budou chtít s vámi něco podnikat (IUI počínaje) 🙂 na druhou stranu - proto tam člověk jde, aby mupomohli k miminku, žejo 😉

Já bych taky chtěla něco hezkého... prosííím... 🙂

slunickoseznam.cz
31. led 2010

ALčo já jsem ti včera poslala meilika

nicollka
31. led 2010

Ahoj holky, tak jsem jen naskok, Kláry moc moc držím palečky, takže nakonec ste se rozhodli pro dvě mimča? Jen ať se krásně uhnizdují, Aly taky držím palečky ať už se nějaký mimísek uhnizďuje.

Byla jsem u nové doktorky a musím říct že proti tomu co sem měla super. Udělala vyšetření, řekla že jsem uplně v pořádku, dala mi utrogestan, automaticky ultrazvuk, stěry, všecko. Jen teda výsledky až za 3 týdny, to je doba.

Chtěla jsem se zeptat ovulka je až když už je vysoká sliznice? Byla jsem tam a řekla mi že sliznice je velmi nízká, že to na normální ms ted nevypadá, že mám počkat až dorazí a pak začít 17tým dnem papat utrogetan 2x denně, že potřebuji vyšší dávku. No a ted nevím jestli to počítat od prvního špinění co sem měla, nebo až od toho kdy byla krev. To bych teď byla 10dc nebo 15dc, no a když ve čtvrtek byla hodně nízká sliznice, znamená to že ani ovulka ještě být nemohla? Já jen že konečně sexíkujem a taky kdy začít ten utrogestan jestli už ted nebo počkat ještě těch 5 dní 🙂

cabalkova
31. led 2010

nicoll... posli mi svou mailovou adresu, jo?? DIky, k

nicollka
1. únor 2010

Nicoll123@seznam.cz

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru