Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

murynka
21. črc 2009

cabal já to chápu 😔 😔 po revizi jsme také měla takový stínek a rozhodilo mě to ☹ ale chce to aby ta čárka fakt obden sílila jinak prostě se těhu nekonná ☹ ☹

chápu vás tady všechny 😔 😔 sice jsme nezažila dlouhé snažení ale ted si vemte že bych měla u sebe už dvou měsíční miminko ☹ ☹ ..takže vím co je bolest nad těhu a vše s tím spojené 😔 😔

michamicha
21. črc 2009

murynko, třeba chci jako každá jiná snažilka slyžet, že příště to určitě vyjde, ale tohle mě teda dost zazdilo...

no nic, loučím se a jdu se zabývat něčím jiným co mě rozptýlí...

čau

murynka
21. črc 2009

micha ale to my vám přejeme ani nevíš jak 😔 😔 .....

consti
autor
21. črc 2009

Ahoj holky.
mes děkuji ještě jednou za uklidnění. Mrchu už nemám, ale je mi děsně zle...točí se mi hlava a celkově jsem nějak mimo...
nicol tak třeba to podle jonáše vyjde. Mně to dost cyklů ukazovalo opravdu zrovna období, kdy jsem měla plodné dny, ale teď mi to ukazuje pd v době menses atd. 😀
micha je mi to líto, ale nesmutni. Jdeš i tak na tu krev?? Pokud těhu nejsi, tak v tom nejsi sama 😉 .
cabal super, že manžel už komunikuje 😉 .
mury ahoj 😉 .
Tak a pokud jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám. 😎

cabalkova
21. črc 2009

michu... tak se prece nezlob, vsak nikdo z holek nemuze za to, ze vam to tentokrat neklaplo, a tak jako bychom to my snazilky praly sobe, prejeme to i vsem ostatnim snz, aby se zadarilo... a tedy samozrejme i tobe... to byla jen dobre minena rada... 😒

consti... tak snad to je jen zmenou pocasi ci so a bude ti dobre... ja v nedeli neco delala na zahrade a malem jsem zahucela z takove operne zdi, co tam mame, jak se mi zamotala kebule... tak hlavne zadne prace ve vyskach a odpocinek... 😉

mury... taky si rikam, ze kdyz carka nebude tlustit, je to na nic... ja po tom mikropotratu v kvetnu mela carku jeste ctrnact dni nebo tri nedele, ale byla cim dal slabsi, tak jsem vedela, ze to proste jeste vyprchava... snad tam brzy bude znovu. 🙂 Kdyz te vidim a tvoje krasne 22tt, naplnuje me to nadeji. 😉

consti
autor
21. črc 2009

Ahoj Klárko. No ten klid bych potřebovala, ale musím být v práci. Je mi čím dál hůř. Ráno jsem do sebe dostala jen rohlík a i teď veškeré pomyšlení na jídlo mi dělá zle, uf uf. 😒 😔

nicollka
21. črc 2009

ahoj holky,

consti no kéž by to v tom září vyšlo podle jonáše, to má zrovna opravdu manža 33let tak by to bylo super. Jinak mi slábne ta slabá mrcha v půlce cyklu jako vždy...

micho to je mi moc líto....já to nechápu, IUI to je že stříknou sperma přímo k vajíčku ne? jaktože to teda nevychází? Já těmto umělým pomocníkům moc nerozumím, tak se omlouvám za blbé otázky. Já myslela že oplodní vajíčko a je to tutovka... 😒

consti
autor
21. črc 2009

Holky mě je taaak zle ☹ . Kolegyně mi tu už říkala, ať jdu domů... Do oběda vydržím a pak uvidím. Teda m.ůžu bám říct, že si nedokážu představit být v práci a do toho mít těhu nevolnosti. Já sice nemám těhu nevolnosti, ale chce se mi zvracet i z vody 😝 😅 .

cabalkova
21. črc 2009

nico... pri IUI se sice vstriknou spermijky do delohy, ale musi si samy najit cestu k vajicku a to pak musi zahnizdit... takze je ve hre spousta faktoru a uspesnost je 12-15 procent, tedy v zasade jako pri beznem snazeni... takze neni divu, ze se to nepoprve nepovede, proto to taky pojistovna hradi sestkrat. 😉 Musime se obrnit trpelivost a pri prvnim nezdaru nehazet flintu do zita... 😉

cabalkova
21. črc 2009

consti... co je to s tebou, nespapkala jsi neco ee? Nebo to pricitas tomu spineni? Radsi si bez domu odpocinout, jestli muzes, to neni zadna stranda... ☹

nicollka
21. črc 2009

cabal jo ahááá tak to já si to představovala teda moc jednoduše 😎

consti běž odpočívat, mě zase strašně pálí žáha a to teda celkem dost... ale mě to nezastaví a jdu si dát aspon 50sklapovaček, protože su vážně jak lochnes a už su z toho taky zoufalá :D

consti
autor
21. črc 2009

Klárko já fakt nevím, asi to bude k tomu špinění, je mi děsně...Nic špatného jsem nejedla. Včera jsme si dali vánko, ale ve třech, takže z toho mi taky nemůže být zle. Ráno jsem si udalal bílé kadfe, že mi pak bude líp a naházela jsem si pak do něj asi tři lžičky cukru a pak se z toho málem pozvracela. No děs, asi to patří k tomu špinění. Uvidím, jak mi bude po obědě. Všechnu práci mám udělanou, úterý je vždy klidnější, tak bych doma mohla zůstat. Ale jak je to s dovolenou? Nechci si brát půldne volna, když je mi blbě 😔 .

consti
autor
21. črc 2009

Omluva za překlepy, nemám sílu to po sobě číst... 😔 😅

cabalkova
21. črc 2009

Ona to ma asi kazda firma jinak, ale my mame dva sick days do mesice povolene, jako ze kdyz ti je blbe, tak jdes domu a napracujes to dalsi den, tak se na to asi zeptej vaseho personalisty... anebo proste se dom.uv s kolegy ci se sefem, ale radsi metel domu... teplotu nemas??

nikare
21. črc 2009

Ahojky Holky,
co se to tu děje???
Zuzi.........co tě přepadlo??? Viroza jedna nervozní??? Není třeba u vás nějaký blbý tlak???

consti
autor
21. črc 2009

No tady je to docela benevolentní, tak snad by se nic nedělo. Vydržím do oběda a pak uvidím. Ale kolegyňka mi dala paralen na hlavu (ta mě taky bolí) a už je mi malinko líp. Uvidíme... 😅

consti
autor
21. črc 2009

Ahoj Veru no uvidíme co to je, ale asi to bude i k tomu všerejšímu krvácení. To naštěstí přešlo. Ale já dost trpím na migrény, tak to může být všechno k tomu. Už mi začíná být líp, asi po tom prášku 🙂 .

cabalkova
21. črc 2009

consti... tak to je moc dobre, myslim na te... ja jsem dnes sice doma, ale je divny povetri, takova pradelna... tak mi taky neni uplne do juchu... mimochodem, silenou migrenu jsem mela ted po te injekci HCG na spusteni ovu, tak jsem si rikala, ze jestli to takhle budu mit i v tehu (taky na migreny dost trpim), tak potes panbu.... ☹

Snad to bylo jenom tim, ze to bylo tak najednou, a kdyz by se hladina zvysovala postupne, tak by to nebylo tak desny...

consti
autor
21. črc 2009

Klárko, toho se taky docela obávám. Ty migrény nejsou nic moc a když si pak nemůžeš vzít prášek, tak je to děs. Holky ozvu se asi až večer. V práci už to asi nějak doklepu, no uvidím. Ale zase abych něco nezanedbala, možná fakt zůstanu doma ležet. Uvidím. Jo a nevím, jestli jsem to psala, ale Abi mi včera překousal nabíječku k notebooku, tak se z domu asi neozvu (můj notebook už bez nabíječky nedá skoro ani ránu). Pa

ally57
21. črc 2009

ahoj holky 🙂

Včera se tu teda děly věci - ale vše jsem dočetla a jsem ráda, že se ti, Klárko, manža umoudřil a přišel domů. Myslím, že je to určitě tím, že se cítí "méněcenný" kvůli práci - a někteří chlapi, místo aby si pofňukali, jako my, tak to prostě dávají najevo trochu podivným způsobem... ale to bude zase dobré, vždyť ty to sama víš 😉

Jinak jsem úplně nepochopila, proč jsi včera psala "Kdyz tu nejsou ostatni snz, tak to muzu rict.." - to přece můžeš říct, i když tu jsme my ostatní snažilky, ne? 😀 Držím ti moc palečky, abyste patřili mezi těch 12 - 15 % úspěšných!!! Ale prosím tě, buď připravena i na tu druhou variantu - já už těch pocitů měla a nic z toho... Dokonce mi po první IUI přestalo chutnat víno a kafe - myslela jsem si, že je to jasný - jojo, psychika a podvědomí dokáží dělat divy 😉 Každopádně ti ale moc přeju, abys to tu prolomila prvníma dvěma čárkama!!! 😵 (a dodala nám naději, že s IUI to JDE!!! 😉 )

Micha - mrzí mě to... 😔 Až tě přejde ten smutek a vztek (znám to...), zase bude líp - dáme se společně do dalšího snaženíčka a nakonec se miminek dočkáme!!! 😎 Půjdete hned na další IUI?

Já a Jonáš: vychází mi to naprosto přesně vždy na první dny MS = kdy ze mě teče krve jak z vola 😀 takže na nějaké milování nemůže být ani pomyšlení 😉 Myslím, že tohle může fungovat holkám, co nikdy nebraly HA - protože to svinstvo nám všem pěkně zamíchalo s cykly a s celým organismem... 😒 Takže Mesinko, myslím, že jsi spíš výjimka - ale naše úžasná výjimka!!! 🙂 😉 s krááásným bříškem! 😵 (šmírovala jsem na Picasu)
Mesinko - těším se na fotečku z UZV!!! 🙂

Consti - mně je taky od rána podivně.. je příšernej tlak, měni se počasí.. ale jestli ti je špatně od žaludku, tak to asi tlakem nebude 😉 tak ať ti je líp!!! 🙂

Holky Natálka od Mar je fakt kouzelná 😵 😵 😵 - jen nechápu, jak se jí mohla vejít do bříška... 😀 😀 😀

nicollka
21. črc 2009

ally no vidíš a já otěhotněla v době MS :D výjimka..

ally57
21. črc 2009

nicolko - nojo, tomu taky věřím, že to jde (i když teda fakt né ten první den, kdy to z člověka nehorázně teče... 😉 ) - ale teď když do mě cpou clostil, tak se přesně vím, kdy bude ovu - a je to samozřejmě úplně jindy než podle Jonáše - ale třeba je to právě tím, že to nejde...!!! 😲

slunickoseznam.cz
21. črc 2009

Ahoj holčiny tak vas zdravim z prace jsem dneska 4dc a beru clostil a snazilkujeme s manzilkem obden a az bude ovu mam nahlasene volno a jedu za manzelem tento cyklus se do toho vrhneme naplno a po hlavě a možná se to povede
Micha je mi to lito ale bude další cyklus uvidíš

ally57
21. črc 2009

Sluni ahoj! Vy už 4dc snažilkujete??? Tak hlavně neztrácet výdrž - s chutí do toho a miminko je hotovo! 😀 😉

slunickoseznam.cz
21. črc 2009

Ja mam ms prvni až třetí dc a to už třetí špinním přes ms nefičime to fakt ne 😉 no jo chtěla bych to tento měsíc poctivě pokud to pujde a ou bude tak jako každy měsíc

caki
21. črc 2009

ahojik holcinky, jdu vas sem alespon zkontrolovat... 😉

micha: ja souhlasim s tebou, taky jsem delala pokazde testiky a tajne doufala a kdyz jsem videla ty krasny // poprve, byla jsem stastna...a po par dnech jsem zacala krvacet...tak vim, jaky to je... ☹ ale nesmutnikuj, tobe mrcha jeste nedorazila, tak si skakni na tu krev a budes zas chytrejsi...

a mury: ja myslim a vim, ze kdyz jsi byla uplne na zacatku, taky jsi porad testikovala...tak nevim, proc radis ted, aby micha testovala az po vynechani apod...to oprvdu neni mooooc fer. 😔

michamicha
21. črc 2009

caki: 😵 napsala jsi to naprosto přesně 😉 já nechtěla, aby se to tu pak rozhádalo, tak jsem radši už pak nic nepsala, děkuju ti za tvůj názor 😵

všichni: já to neberu nijak tragicky, ráno jsem nevzala utrouš a začalo slabounký krvácení, takže tahle IUI se holt nepovedla, svět se kvůli tomu nezblázní, aspoň si můžu naplno užít dovču u moře...ale ráno jsem fakt čekala cokoliv jinýho než "dobrý" rady o který jsem se neprosila.

mury: nevykládej si to nijak zle, jako že na tebe útočím, ale testovala jsem v průběhu celého cyklu, abych viděla kdy mi vyprchalo HCG z těla a se 100% přesností ti můžu říct, že to bylo 8.den po píchnutí injekce s HCG, kdy byl test čistý. Takže pokud se pak objevil nějaký stíneček 15.den po injekci (13.den po IUI), tak se něco dít muselo. A ostatní mi můžou potvrdit, že tohle jsem tu psala už několikrát, tak prosím dávej rady jen když budeš mít přehled o tom co se dělo...děkuju ti 😉

ally: další IUI asi až v září, teď budem v době ovu na dovolené, tak to necháme přírodě 😉

caki
21. črc 2009

micha: a navic, co ty vis...hezky u more, tam se dejou veci 😵 😵 😵 a ja myslim,ze jsi klidne tehu byt mohla, protoze takhle viditelny jsi ty dve // nikdy nemela, takze si myslim, ze jsi mela to same co ja, ze se proste mimi neudrzi a priste to co, no klapne...ja pak byla hned ten dalsi mesic tehu...
Takze kocko, u more to bude super a kdyz to tam neklapne, tak pujdes hezky odpocata z Chorvatska na IUI 😵

a vubec nemas zac, protoze vim naprosto presne, ze Mury resila jestli carka bude silit, nebo ne... 😉

mes
21. črc 2009

Ahoj zlatíčka..
Micho moc mě to mrzí...ale vím, že vám všem se zadaří a miminka budou a budou to vaše lásky milované a vy je budete milovat nadevšechno...já to vím🙂)

Jo a ještě jsem vám chtěla napsat...že jsem si dělala od 11dc ovutesty a žádný! nebylo pozitivní...já už ničemu vůbec nevěřím, myslím, že příroda si to stejně udělá jak bude chtít...a když se jí chtít nebude, tak jjí pomůžete s dokťou🙂))) 😵 😵 😵

Koukněte na mou sýkorku 😵
http://picasaweb.google.cz/staredobresnazilky/M...

nicollka
21. črc 2009

jů mes krásný miminečko, to už je človíček maličkej :D

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru