• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

1. února 2010 
Tak já 4 dny po tobě - vychází mi to na 6.8. :slight_smile:
Sluni a ty jsi který den cyklu?
22. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Klári, tak se mi líbíš-prostě po víkendu bude dobře, líp a ještě líp a nakonec úplně nejlíp. :wink:
22. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni... dekuju za duveru, tak doufam, ze ji nezklamu. :slight_smile: :slight_smile:

KOcky, metelim povesit pradlo a pak si dam aspon sprchuuuu, kdyz uz musim pracovat a nemuzu k vode... :wink: Vykoupejte se i za me. :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky do Vánoc jsme prostě všechny těhule, ať už přirozeně nebo s pomocí doktorů :wink: :dizzy_face: .
22. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ARanel ja jsem dneska 5 dc ja mam dneska nějaký oklízecí den a to jsem si řekla že když už mam den volna tak si odpočinu nějak to nejde...
22. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a vědma Consti promluvila a je to jasné. :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak úsměv a budete to.
Tak aspoň dvě těhulky každý měsíc a budeme moct zdědit tu těhulkovskou diskuzi. Kde na nás bude o vánocích čekat těhulenka Mesinka a pak už jen samé maminečky s holčičkami a klučinami. :wink:
22. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni,tak to už určo budeš začátkem srpna pěkně těhotnět. :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No 31 by měla být ovu pokud to bude jako vždycky a pak mam od 17 dovolenou a jedeme na dovču tak snad už mrcha nedorazí
22. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Sluni,že nedorazí-dovolka už bude totiž ve třech. :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No beru tě za slovo aranel :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, to teda klidně vezmi. :sweat_smile: Ale já tě zase beru za slovo,že to snaženíčko neodfláknete :wink: a pak je výsledek tutovka. :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo aranel jsme teda domluvené jsi doma nebo v práci a co máš dneska v plánu?byl u mažel na spermiu?
22. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domluveno. :slight_smile:
Bohužel jsem v práci,takže bohužel žádná voda :confounded: -myslím že v tom vedru se tak maximálně večer dokulím domů a budu KO.A to mě čeká žehlení. :cry: A zítra má být prý až 35-to mě asi klepne.
Spermio zatím nebylo-žádné nadšení pro něj,ale nakonec bude muset.Zatlačím. :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my na něj mame žadanku ale manžel zatim nechce a tak ho nenutím všask on změní názor časem jnak už asi 1,5 hodiny brečim a jsem uplně v pr....
22. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, co se stalo?
22. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zamitli nam uvěr takže teď nemáme z čeho dál stavět někde se vyskytla chyba že je prý manžel uvedený na uvěru jako ručitel a že se ten úvěr nezpláci a tím pádem nám peníze už nikdo nedá a nemame kde bydlet a přitom ten úvěr je už splaceny...
22. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, tak přestaň plakat-to se určitě vysvětlí-zajdete do té banky z doklady,že je úvěr splacený-bude to asi stát čas a pevné nervy,ale určitě se to vysvětlí.
22. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to doufám fakt jsem se složila to nemůže byt chvíli klid pořád musí být nějaké problémy
22. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ten úvěr vám pak dají.Někdy je ta bankovní mašina pokažená,ale určitě se to dá řešit - nejlépe osobně.Tak se snaž trochu uklidnit a promluv si s manželem.
22. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ už sem s nim mluvila bohužel jen potelefonu tak mně furt uklidnoval že se to vyřeší at neplaču atd...
22. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo-to je asi v případě bydlení a stavění nějaký nepsaný zákon, že v klidu to fakt nejde-problémy to přitahuje jak magnet. :angry:
Hlavu vzhuru, zhluboka dýchat a uvidíš že zítra už to bude lepší až to začnete řešit.Držím moc pěstičky.
22. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste na to dva a určitě to zvládnete. :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad jo kéž bys měla pravdu ve všem :slight_smile: Díky
22. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není zač. Věřím,že to bude určitě v pořádku. :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dostala další sadu dneska prozměnu jsem dostala zdus od topenářů že udělali zedníci podlahu moc vysoko a že je teď topení moc nízko jako bych za to mohla já :frowning2: :frowning2: mně už dneska nic nebavi dam si mojito a do toho 3 dávku kubánského rumu....
22. črc 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomu se říká den blbec-to chce zapít a zaspat. A zítra už bude určitě lépe.
22. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni, netrap se tím, tohle znám, naši jak staví, tak všechnu práci kterou zadali řemeslníkům, tak byl nějaký problém...prostě co si člověk neudělá sám....

já dneska přežívám v práci, teda je tu docela pohoda, žádný stres, ale myšlenkama jsem někde úplně jinde, na dovče :grinning: dneska jsem měla půlhodinový telefonát se ségrou, jsme se domlouvaly co všechno povezeme sebou, v pátek dopoledne jdem na velký nákup, to bude zase akce :sweat_smile: jsme se shodly se ségrou, že si budem muset každou myšlenku a nápad psát na papír, protože to vždycky hned zapomenem :grinning: njn, stařecká demence se začíná projevovat :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Micho,
tak demence jo-teda a co teprve až se ta "stařecká" smíchá s tou těhu demencí-to bude hukot.
Kam jedete na dovolenou?
22. črc 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
do chorvatska :slight_smile: začínám být trochu nervózní, protože o víkendu se budou naši stěhovat, tak jim budem pomáhat a já nemam vypráno na dovču, nic zabaleno a nakoupeno :confused: a mám zrovna takovou debilní směnu 12-20 hodin, takže člověk za celý den nic pořádně nestihne :angry:
22. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm-to je teda směna fakt pitomá-večer už se nestihne nic a ráno než se člověk vyspí už aby zase skoro vyrazil. :unamused:
Ale Chorvatsko závidím-tam jsme byli jen jednou,ale bylo to super.Ale tak snad to nějak o víkendu stihnete i s tím stěhováním a pak bude pohodička a odpočinek na dovolce. :slight_smile:
22. črc 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek