• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

1. února 2010 
Prostě žádnej takovej neeexstistujéééé...a co když tu jéééé....neexistujeéééé :sunglasses:
23. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes - co to je otočný proti směru jízdy??? Víš určitě, že všechny ty body jsou "reálné" - jako že to někdo už vyrobil? :wink: :grinning: :grinning: Nebo to je tak, že některý kočárek má to a jiný zas tamto...?
23. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mesinko, ale je to stejně krása,když vidíš toho prcínka jak zase povyrostl-vždyť to je úžasný pokrok-na první fotečce taky malinký stočený koťátko a na druhý človíček jak vyšitej. A to je jen 3.týdny rozdíl. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt zázrak.Tak pro Sýkorku pohlazení i od tety Aranky. :dizzy_face:

Ally, mě Jonáš taky některé měsíce vycházel do MS a to mám cyklus pravidelný jak hodinky-takže prostě náhoda-nestresuj se tím-je tu spousta miminek úplně mimo Jonáše. :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aranelko - jojo, já vím, že většina holekm nemá ani páru, že nějaký jonáš vůbec existuje a těhotní i tak :wink: takže v pohodě :sunglasses:
23. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ally - to znamená, že můžeš dát sporťák tak, abys na miminko viděla - nelíbí se mi, jak ty maminky vezou ty mimoušky před sebou a nevidí na ně...kamarádčina holčička se točí a sedí obráceně aby viděla na maminku...to nechci :wink:
přesně tak - všechno je reálné, ale žádný to nemá dohromady :grinning: :angry:

Aranelko - tak vyřízeno...Holky - máte se na co těšit...je to strašná kombinace strachu a totální blaženosti.. Když vidím to malé na monitoru u doktora tečou mi vždy slzy...ten pokrok je ohromný...jak roste, jak se hýbá...neuvěřitelné..ale ten strach stejně tak :unamused:
23. črc 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mesinko,ale to jsou přece úplně reálné požadavky. Tak jaký neexistujéééé-určitě tu jééé. :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aranel - neestistujéééé :rolling_eyes:
23. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Mesinko, ten strach už asi nikdy nezmizí, protože toho tvorečka v tobě tak mocinky miluješ. :dizzy_face:
23. črc 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však on se ten kočárek ve správný čas objeví uvidíš. :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes - to je bezva, když může sedět proti tobě, to souhlasím! Tak to hledej, šmudlo - někde ten kočárek s velkým "K" určitě najdeš :wink: Nebo holt vyřadíš ten nejméně důležitý požadavek...

Ta kombinace strachu a totální blaženosti - přesně tak si to představuju :slight_smile: říkám, že tím, jak jsem vysadila HA se ve mně odstartoval permanentní a celoživotní strach - nejdřív že to nepůjde vůbec, a když se to povede, tak pak o to malé... a ten už zůstane napořád :sweat_smile: budu asi strašně švihlá matka - čím jsem starší, tím jsem vyjukanější ze všeho... :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aran - ale je to hrozný...holky připravte se na to...jak najdete // tak to nastoupí...aby nezmizely...ať sílí...ať je něco na ulz...ať proboha nekrvácíte...ať je srdíčko...ať jsou dobré testy...fakt hukot :sweat_smile: Závidím holkám, které to neví...že se může něco stát, že nemusí být srdíčko...že něco může být špatně...moc jim závidím.. :sweat_smile:
23. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak otáčecí rukojeťka je taky super,že si můžeš kočárek otočit tak aby miminku nesvítilo sluníčko do očiček.

Je fakt,že jsme možná až moc informované-občas je ta nevědomost asi lepší.

Ally, myslím že nebudeš sama švihlou maminkou-já to vidím taky tak. :slight_smile: Jednou budou děti určitě říkat,co si to ta naše bláznivá mamča zase vymyslela. :grinning:
23. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že vaše děti si budou myslet, že mají ty nejlepší maminky na celém světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se jít zkulturnit...jdeme s manžou odpolko hrát poker...s kamarády...a já v tom vedru padnu :grinning:
23. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mějte se tu krááásně a já zase dojdu na návštěvu..asi hned zítra :grinning:
23. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jak je?
mě strašně bolí břicho :frowning2:
23. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj micho - a už jsi to dostala??? :confused:
23. črc 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak - sladká nevědomost!!! Už i teď, ve fázi snažení, myslím, že je lepší být "nepoznamenaná" poznatky z této oblasti... :slight_smile:
Jenže jsem hrozná šťoura a všechno si musím hned zjistit a zanalyzovat a vyzkoumat :grinning: tak to mám teď za to - vím i to, co bych radši nevěděla :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, jj dneska ze mě začalo téct jak z průtokáče :confounded:
23. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mesinko - no néé, ty jsi pokrový hráč??? Tééda, to zírám! Ale dobrýýý!!! :sunglasses: :slight_smile: Tak ať vám padají karty :wink: papa

ahoj micho :slight_smile: už je ti líp (myslím psychicky)? To je super, že máte před sebou tu dovču - taky bych hned zase jela :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micho a bolí to víc než normálně viď....já si to myslela :unamused: Tak příííííííštěěě :dizzy_face:

Ally - no spíš takový doplněk hry...jelikož mám štěstí v lásce :grinning:
23. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha - tak to znám, to jsem měla v pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme skoro stejně cyklus :slight_smile: budeš brát tento měsíc clostil nebo máte úplnou pauzu?
23. črc 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes - tak to je o hodně důležitější než to ve hře :wink: - takže teda - ať ti nepadají karty! :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mesinko,
tak ať se ti pěkně prohrává a zase se na tebe těšíme.My ti tu návštěvu určitě oplatíme zase u těhulinek. Musím se pokochat těma mrňouskama co tam mají. Jsou tak nádherní. A taky už asi brzo vykoukne Sárinka,tak abych to nezmeškala. :slight_smile:

Ahojky Mícho,
ty jsi si to teda chuděrko vyžrala-první den MS v tomhle vedru-já bych sebou určo při té bolesti sekla. Tak se moc nenamáhej a ať bolest rychle zmizí.
23. črc 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holciny...
micha:presne jak pises, ja jak jsem nasla taky ty // a pak to dostala, tak jsem byla jak prutokac, uplne jasna ruda krev...proste jsem presvedcena, ze jsi ted tehu byla...takze vzhuru na dovcu a jupi uz prijedete tri... :dizzy_face:
23. črc 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
caki: jj, přesně to samý
mes: strašná bolest, už v sobě mám 2 prášky :angry: trochu se to po nich zmírnilo, tak snad to bude ok
ally: budem mít úplnou pauzu, protože ovu by vyšla když budem ještě na dovče a dr. mě nemůže sledovat na utz, takže nebudu brát ani clostík
23. črc 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky.
micha halvně odpočívej, já to tak měla min. měsíc, taky si myslím, že jsem asi byla těhu, jen jsem netestila. Ale to špinění a další příznaky a pak ta ms byla úděsná, jsem si musela lehnout :pensive: .
Jinak Abíka dnes štípla včela do čumáčku, chuďátko byl takový ublížený pak a měl ten čumáček trochu antel¨klý a celý růžovy :sweat_smile:. Zlatíčko moje :dizzy_face: .
23. črc 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj caki :slight_smile:
ahoj consti :slight_smile:
chuděrka abíček... tak mu to pofoukej - to se máš, že máš aspoň to psí miminko :dizzy_face:

micha - jasně, tak joo, dejte pauzu - já teda brala clostík i když jsem přes ovu byla na dovče (doktor mi řekl, ať ho beru...), ale lepší je, když jsi pod dozorem, to je jasný. A on samotný clostil je stejně blbej, protože oslabuje funkci žlutého tělíska = neroste sliznice, jak by měla - proto po IUI dávají ten Utroš... Takže jsem to asi brala před dovčou zbytečně... jenže to jsem si přečetla až teď při MS... :grinning:

Tak to se nám to tady pěkně rozjede - mám jasnou předpověď (a že už mi jich pár vyšlo :sunglasses: ):
první dvě // najde Klárka tento víkend - tam je to jištěný z IUI i ze snaženíčka :dizzy_face:
následuje Consti - ta je jasná, jestli to minulý měsíc bylo těhu - jako že bylo - tak není o čem... :dizzy_face:
pak Aranelka - ta to má potvrzený přímo panem Jonášem :wink: :dizzy_face:
zanedlouho Slunicko - jestli teda bude snažilkovat a né jen stavět baráček :wink: :dizzy_face:
a nakonec Micha - ta si přiveze nejkrásnější dáreček z dovolený :dizzy_face:

Snad jsem na nikoho nezapomněla... jó - vlastně na sebe - no ale sobě předpovídat neumím... :sweat_smile:
23. črc 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky allynko. No krásně jsi to předpověděla. A ty budeš těhu přirozeně, to ti předpovídám já :grinning: .
Holky tady je šílená smršť, fouká a prší :astonished: :rolling_eyes: .Tak trčím v práci, do deště nejdu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
23. črc 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bojim bojim :unamused:
23. črc 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek