Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
27. črc 2009

Klárko tak držím pěsti! A pokud tam čárečka nebude, tak nezoufej. Je nás tu pořád dost, co jedou nebo pojedou druhé kolo. Mě už začínají pobolívat prsa, příznak blížící se mrchy. Nic jiného si tento týden nepřipouštím 😅 . Pa

cabalkova
27. črc 2009

costi... jo a dnes jsem 14 dc, i kdyz mozna spis 13 dc, protoze kdyz pan doktor kontroloval foliky pri IUI, tak tam jeste byli, pry tesne pred prasknutim... snazili jsme se tedy i den po, abychom to pojistili... ale asi se neseslo to spravne vajicko s tou s pravnou spermijkou... rikam si, ze radsi nebyt tehu, nez mit treba nejak nemocne mimi... radsi si pockame na ty spravne kousky od kazdeho... 🙂

Uvidis, nakonec to s temi // prolomite vy s allynkou... 🙂

consti
autor
27. črc 2009

Klárko to je fakt. Já jsem v tomto opravdu fatalista, co se má stát, to se stane. A včera jsem na koníkovi zrovna viděla album jedné paní, která nemohla mít děti a adoptovala si chlapečka. Vždyť i to musí být krásné, dát šanci dítěti, které by jinak vyrůstalo v děcáku. Samozřejmě to už je ta poslední možnost, ale je. Fakt mi to přijde moc hezké 😵 😵 .

cabalkova
27. črc 2009

consti.... to vis, ze jo... a jedna nepovedena IUI jeste nic neznamena... nam se to uz jedno povedlo prirozene, tak verim, ze to opravdu bude jen otazka casu... budeme se snazit sami a k tomu nam jeste pri-pomuze IUI, tak to by bylo, aby casem nebylo... 🙂 Rozhodne chci vyuzit vsech sesti IUI, co pojistovna hradi, do IVF se mi vubec nechce... no uvidime, co bude.... ale znas to, uz bych si prdolku moc prala.... jako tady my vsechny. Tak se koukej snazit, at to tu zacne ruzovet. 😉 😉

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

AHoj holky tak vas dneska zdravím u nás je krásně svíti sluníčko a je docel teplo dneska nemam napánovanou práci tak budu vegetit a odpočívat musím udělat akorát oběd pro sebe a brachu ze ségrou
Klari neházej flintu do žita dokud není ms je pořád nějakká naděje a když jsi otěhotněla přirozeně který dc jsi měla čárku?

cabalkova
27. črc 2009

sluni... ono spis tu ms zdrzuje ten utros, vecer uz ho nevezmu... carku jsem mela cca 14-15 dc, coz je dnes, vecer jeste zatestim, ale myslim, ze se nepovedlo... prece jen tech stresu byla tenhle mesic nuse, tak by to snad ani nebylo dobre... 😉

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

A nebude lepší testnou zítra ráno?Tak to ještě může být když jsi minule ten testík měla až 14-15 dpo budu ti moc držet palečky ať tam jsou jednou to prlomit musíme holky 🙂

aranel6
27. črc 2009

Ahojky holčinky,

taky zdravím.
Teda Klári, ty jsi si zase vybrala na dlouho dopredu-ted už určitě zase přijdou pozitivní věci.Tak by taky mohly přijít v chumlu. 🙂
Ten testicek jeste určo udělej,ať máš jistotu. A Micha myslim vysazovala utroš po tom negativnim testu.
Ono by se snad nic nestalo,kdyby člověk vysadil utrogestan a přesto byl těhu,ne? Prostě by mrcha nepřišla a ukázaly se dvě čárky-třeba i později.

Consti,ty fatalistko-vždyť máš do mrchy ještě týden-ty prsa můžou mít i jiný důvod 😉,ale dobřelepší asi počítat s mrchulí a být nádherně překvapená než naopak.

Já už mám druhý den křížové bolesti-vždycky večer a k ránu zase-kroutím se v postekli jak žížala a v žádné poloze dlouho nemůžu být.Ble. jestli tohle jednou budu mít i v těhu,tak se mám na co těšit.

ally57
27. črc 2009

ahoj holky 🙂

Klárko - jýá vysadila utroš hned s prvním negativním testem, který jsem dělala 12DPO. Nechtěla jsem, aby mi brzdil MS 😉 udělej to, jak jsi psala - ještě jeden testík dneska a kdyžtak už vysaď, ať můžete jít na další kolo 😉 když se vám to fakt povedlo i přirozeně, tak to je jen otázka chvíle, než se to povede znova - navíc s podoporou IUI 🙂

Jinak teda Klárko - vím, že to není k smíchu, ale tvé historky mě opravdu pobavily 😅 je fakt, že když se něco s..., tak to nikdy není jen jedna věc... tak snad jsi to už vyčerpala a teď už jen samá pozitiva! 😉

Consti - to muselo být prima ten miničundr 😵 Jinak přesně - na příznaky se vykašli - vždť už jsi jich taky měla nic z toh nebylo... i když já jsem taky tak nějak "klidnější" a mám v sobě víc naděje, když nějaký ten příznak mám 😅 nojo, holt tonoucí se stébla chytá...

Holky jaké máte zkušenosti s ovutestama? Chtěla bych si tento měsíc zjistit ovu, jestli se mi trefí do IUI... je to spolehlivé - sedí vám to? vidíte tam dvě stejné čárky?

cabalkova
27. črc 2009

Aranko, dobre ranko... ja ma ted na tyhle historky fakt stesti... kdyz shrnu posledni mesic (muz bez prace, vyplaveny sklep, ruzne ucty (celkem 26 tisic, se kterymi jsme nepocitali), ted to auto a dalsi drobnosti a lapalie), prijde mi to, ze bych mohla psat scenare na komedie... 🙂 Teda, to vis, ze mi z toho lehko uplne neni, ale radsi to brat s nadhledem, nez se hroutit... jednou uz se to prokopnout musi!!!! Testik udelam, ale nic moc si od toho neslibuju, vecer uz utros nevezmu, on se ma postarat o spravnou vysku sliznice a pak ho zacne vylucovat placenta, tak kdyby tam neco bylo, tak si myslim, ze by se to proste uz o sebe postaralo samo i bez utrose zvenku. 🙂 Ale myslim, ze tam nic nenajdu, protoze treba tak 12 dc uz holky // vetsinou maji a ja tam mela fakt bilo jak padly snih, takze v tomto kole nic, ziskavame premiove body a postupujeme do dalsiho levelu... 🙂

Ale zase dobra zprava, dostala jsem vcera od maminky k svatku (predcasne) vrbicku a jeste par kytek, tak mame zase o neco "zabydlenejsi" zahradu a dneska vecer si podle knihy vyrobim z eruopalet bednu ma kompost... tak to jsou moje radosti. 😀

cabalkova
27. črc 2009

ally... mne ty moje historky taky pripadaji vtipne, pokazde se docela slusne sama odbouram... 😉 Vlastne si je docela uzivat, jen uz by se mohly zacit dit nekomu jinymu... a jeste s tim "neutralem" v dieselu... dvema kamaradum se taky stalo, ze nalili do auta to opacny, co tam nepatrilo a ja si vzdycky tukala na celo, jak se jim mohlo neco takovyho stat... ted uz znam na tuhle otazku odpoved.... snadno. 🙂

Pokud jde o ovutesty, nikdy jsem nemela dve stejne carky, tak jsem v podstate podle nich nikdy nemela ovu... verila bych utz...

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

Ja dělám ovu testy každý měsíc na prvním testu je druhá čárka světlounká postupně sílí až je krásně vidět a je stejná možná trochu slabší než kontroln a pak po ovu zase hend slábně a v tu dobu když mám ten testík mám i bolesti vaječníků a ovu hledn a i uzv mi to potvrdil takže já jim 100% věřím 🙂

cabalkova
27. črc 2009

ally.... a prosim te jeste, za jak dlouho po vysazeni utrose jsi to dostala???

cabalkova
27. črc 2009

sluni... tak to je dobre, ze to takhle funguje, ja se asi nikdy nestrefila do toho spravneho testovaci obdobi... s moji rozhazenou ovu neni divu... tak to ally zkus, urcite ti to bude taky fungovat. 😉

aranel6
27. črc 2009

Klári, ty jsi holka optimistická a statečná-ten další level mě fakt pobavil. 😅
A člověk asi musí hledat pěkné věci všude-já mám taky vždycky radost,když udělám něco nového v bytečku nebo mi něco rozkvete na balkóně. 🙂

Ally, testíky jsem dělala celek 5x-z toho dvakrát jsem měla ty dvě čárečky stejně silné a to vždy den předtím než jsem měla bolesti na vaječnících. 2.měsíce jsem je dělala poctivě jak je to v návodu od určitého dne cyklu který je dán délkou cyklu-pro mě je to 11DC při 28denním cyklu,ale pak jsem zjistila že úplně stačí když začnu 13DC.Takže to vypadalo 11 a 12DC test bílý nebo jen duch.13DC slabá růžová čárečka, 14DC silná růžová čárečka, 15DC zase už slabá a 16DC nic.No a 15DC mě pak bolel vaječník. Tedy soudím že byla ovu.Takže já můžu říct,že mi to dost sedělo.Dělala jsem je spíše až v podvečer-tak mezi 17-19h,ale ne vždy chytnu tu silnou čárku stejně silnou jako kontrolní-já mám asi fakt rychlej vzestup a pokles a 3-4hodiny hrají roli.

cabalkova
27. črc 2009

Holky, ja nevim, cim to je, ale cim vetsi mame pru*er, tim mi to prijde vtipnejsi... asi nejaka schizofrenni reakce nebo co. 🙂 Kazdopadne dnes se po praci tesim na vyrobu kompostu, v knizce pisou, ze je to hotove za deset minut, tak jsem na sebe zvedava. 😀 Kamoska mi 45, mam se pak hlasit, jak jsem to zvladla... A muj muz tvrdil, ze to je na pul dne... tak si to schvalne stopnu a uvidime, kdo ma pravdu. 😝

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

Ranel popsala jsi to dobře já to mám taky tak mam cyklus 28 dnů a 14 dc mam ovu už tři měsíce takd oufám že to tak bude i tento měsíc mam už domluvené volno a jedu za manžou no když nejde mohamed k hoře musí hora k mohamedovi jinak ja testuji od 12 dc do 15 dc

cabalkova
27. črc 2009

sluni... tak to budou za chvili caruse, uz se tesime!!! 😉

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

No to se ještě uvidí doufám že mi do toho nic nevleze a že budu moct za manžou dojet budeme se snažilkovat ve čvrtek to ma volno a pak v pátek a asi už začnu strkat polštář pod zadek nebo budu dělat stojky nic jineho už mi asi nezbývá

aranel6
27. črc 2009

Tak polštářek už taky dávám-jen ty stojky mi zatím moc nejdou. 😀

Klárko-ty určitě trhneš rekord-do 10 minut bude stát.
Já když slyším,že je něco na půl dne,tak si to přeberu jako - mě se do toho nechce a vím že budu do hoďky mít hotovo. 😉 😅
A pak se ozve-jé ty už to máš hotové-já bych ti pomohl. 😀

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

Tak ja mam takové štěstí zrovna mi volali jestli můžu přijít v pátek na noční zrovna TEN pátek tak sem řekla ať se nezlobí ale že mám ovulaci a že jim vezmu kteroukoli šichtu kromě pátku ty jo ja mam pech ale pochopili to 🙂

cabalkova
27. črc 2009

Kocky, ze by se to u me zacalo obracet? CHodime obcas tady do jedne rychlostravovny, tak me sef lakal, at jdu na o, rikam, nevychazi nam prachy nemuzu, tak on na to: pojd, zvu te... a tak jsem sla, prijdu tam a koukam, dostala jsem listecek: Vyhra: obed zdarma!!... tak ted uz "jen" prace pro muze, mimo a penize na dovcu... 😀

cabalkova
27. črc 2009

jo a aran... ja to ctu stejne... nechce se mi do toho, ale nechci ti to rict, tak budu predstirat, ze je to stejne slozity jako operace mozku... uvidime, za jak dlouho to dneska "odoperuju" ja. 😉

ally57
27. črc 2009

Děkuju vám za podrobné popisy ovutestíků 🙂 no zkusím to a uvidím - mně to taky dřív nikdy neukázaly dvě stejné čárky - ale to mohlo být tím, že ovu prostě nebyla 😒 a ještě doplňující otázka: opravdu tu moč necháváte 4 hodiny vystydnout na pokojovou teplotu, jak píší v návodu..? To mi přijde jako dost opruz....

Klárko - MS mi přišla 30DC, přičemž utroš jsem vysadila 28DC = 12DPO. No a podruhý jsem ho vysadila hned, jak jsem začala špinit - ani jsem si nedělala test, prostě jsem VĚDĚLA, že nejsem těhu. V Pronatalu mi pak vynadali, že jsem si ho měla udělat - tak mi ho donutili udělat tam a sestřička pak hrobovým hlasem povídá: "Tak bohužel..." A já na to: "No to je ale překvapení...! " 😀 Tak mě zase sprdnul, že to klidně mohlo být, že špinit můžu i tak - což vím, ale taky vím, že takový věci se nestávají mně, ale někomu jinýmu 😀

Jinak Klárko, měla bys ty vaše příhody sepsiovat, je to škoda zapomenout - mohl by z toho být slušný bestseller nebo rovnou scénář ke kasovnímu trháku! 😉

Taky si hledám drobné všední radosti, abych zapomněla na to, co se mi opakovaně nedaří... 😅 Ale ty to bereš krásně s nadsázkou - další level a prémiové body 😀 😀 já mám spíš fakt pocit jako permanentně hlavou do zdi a nevím už jak skrz... 😅 jinak obídek zdarma - to se hodí 😉
Pak dej vědět, jak jsi kompost zvládla - věříme ti! 😎

Sluni - no ještě že ses nenechala ukecat - ovulka zase není tak často, aby se mohla jen tak pročučet v práci 😉

cabalkova
27. črc 2009

Jo a psala jsem vam, jak minuly tyden muj manzel mel byt kdesi na jednu hodinu, jel z Prahy vlakem tak, aby stihal, na nadrazi si nechal auto, aby do nej rovnou skocil a jel... a pak mi za pet jedna vola, at pro nej dojedu, ze vystoupil o zastavku driv??? Je teda fakt, ze nadrazi v Dobrichovicich a Revnicich jsou podle jednoho mustru, ale kurnik, kdyz nekam specham, tak si dam bacha... samozrejme to nestihnul, ale houby se delo, tak to bylo jedno... jen je to fakt autista... clovek po nem nesmi chtit necekane akce. 🙂

Allynko... v Gestu si treba mysli, ze mimi se musi prvni tri mesice udrzet vicemene samo a pokud mas hned od zacatku spineni, nejspis tam neni neco v poradku a tim padem nestoji za to ho zachranovat... tak si myslim, ze jsi to udelala dobre a vubec nemej pochybnosti...

No, ja kdybych si neulevovala tim humorem, tak uz me jeblo a povesila bych se na nektere z krasnych smrkovych klestin na nasi nedodelane pude, na kterou uz nam nezbyly prachy... ale pak, on by me tam asi nikdo nehledal, tak nevim, no, asi by to nebylo nejlepsi reseni... 🙂

aranel6
27. črc 2009

Ally, proboha co to máš za ovu-testy.Já tam nic o stání 4 hodiny neměla-vždyť po 4 hodinách by se začala rozkládat ta moč.A na pokojovou teplotu ti moč schladne z těch 37 z těla zhruba za 15-20 minut.Takže ne-nic stát nenechávám-odeberu-necham max.15 minut a namáčím prožek.😉

aranel6
27. črc 2009

Sluni, dobře jsi udělala-třeba je ten pátek vážně dnem D a osud tě jen zkouší. 🙂

Klári,obídek zadarmo-super-tak ať takových příjemných překvápek přijde dnes více-třeba aspoň 3. 🙂
Jinak tvůj popis manžílka mě fakt dostal-ještě teď mi cukají koutky. Jestli ty pak doma nebudeš mít děti hned dvě. 😉

cabalkova
27. črc 2009

aranko... jojo, mimi mam doma dve uz ted, jednoho sedivyho kocoura malyho jmenem Elijas, a jednoho sedivyho kocoura velkyho jmenem Pavel... vetsinou je s nim legrace... ale pak jsou situace, kdy mi dochazi humor i energie, a to bych ho prerazila... ale tak je to vsude, no ne?! 🙂

Spoleham na to, ze jeste dve prekvapeni budou a vim, jaka bych chtela... na testiku by vecer byly // a Pavlovi by zavolali z toho podniku, kam jsme v patek posilali zivotopis, ze ho berou... 😉 Tak schvalne, jo?! 😀

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

JJ ten pátek si nenechám vzít je to prostě příležitost která se neodmítá a každý měsíc mi nevychází volno na pátek tak uvidíme holky to vzaly v pohodě ví jak moc se snažíme o mimi a říkaly že to chápou tak uvidíme a když už nic aspon si odpočinu od stavby a budu celý večer s manžílkem zajdeme si do vhirpolky a snad to vyjde
Oběd zadarmo to je znamení....
Já taky moč nenechávám a nikdy jsem to na ovu testu neměla napsané a mi předtím taky jiné ovu testy okazovaly ovulku i tři dny takže bud byly špatné nebo ovu nebyla a teď když jsem ok tak to ukazuje parádně

aranel6
27. črc 2009

Tak to by byla bomba-ale co ty víš-třeba to vyjde. 🙂 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru