Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

JJ to máš pravdu a kde jsou snažilky no asi snažilkují my máme ještě čas dneska jsem 10 dc a manža je v práci tak jsem sama a koukám na joj na netu na soudní síň

consti
autor
27. črc 2009

sluni i 10 dc může být ovu 😉 . Teda aspoň já ji mám kolem toho 11 dc 😉. Ostatní holky asi pilně snažilkují a micha je na cestě na dovču 😵.

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

Já jsem měla tři měsíce ovu 14 dc a i kdyby dneska byla je mi to prd platné když je manža x kilometru ode mně a nepřijede a co vy nesnažilkujete?

consti
autor
27. črc 2009

Tak já už mám dávno po ovu, v neděli čekám mrchu 😝 . Ale hlavně mě vždy veškerá chut po půlce cyklu přejde...Chudák manža 😎 😒 .

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

JJ ale manža to určitě chápe je to přece kvůli mimískovi můj manža ten chudák dělá co může i když je unavený ze stavby chudák pomal u toho sexu někdy usíná ale hlavně že to jde 🙂

consti
autor
27. črc 2009

sluni tak to je manža šikulka 😉 .

consti
autor
27. črc 2009

sluni jdu se umýt a do postele. Ještě si chci číst😉. papa

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

Tak si užij a hezký večer s manžou taky půjdu za chvili na kutě papa 🙂

consti
autor
28. črc 2009

Ahoj holčeny. Tak v noci se mi zdálo, že jsem našla dvě čárky, ha ha. Už mi z toho zase haraší, tak jsem se rozhodla, že testit prostě nebudu. Počkám si na ms, o které jsem přesvědčena, že dorazí. Hned pak se objednávám k doktorovi na ten hormonální profil. Holky to se dělá 3.dc, že? A pak ještě jiný den? A výsledky jsou za jak dlouho? Díky.
😉

cabalkova
28. črc 2009

Ahoj consti.... moji kamosce se zdalo, ze bude mit mimi tri mesice po svoji kamaradce, ktera tou dobou uz byla tehu, taky tomu nepricitala zadnou vahu... a co myslite? Pres sileny spermiogram manzela a prohlaseni doktoru, ze oni deti mit nejspis nikdy nemohou ceka na sv. Vaclava mimi, presne tri mesice po te svoji kamaradce... takze jak bych snum verila, tesime se na fotku testiku. 🙂

Ja skutecne vecer na testu opet nic, takze uz neberu utros a cekam na ms a dalsi kolecko. Ke kompostu jsem se nakonec nedostala, byla jsem vecer nejaka zdrchana a myslela jsem, ze to provedu dneska, jenze u nas prsi, tak uvidim, kdy se k tomu dostanu... zitra ma byt pekne a ja bych chtela i posekat travu, tak uvidime. 😉

A tabulku bychom mely rict allynce, ta je na ne kadet... totiz kadetka... 😎

Jo a consti: ten hormonalni profil se dela mezi 2. a 5. dnem cyklu, vysledek zalezi na tom, jak rychla je laborator, obecne to trva jako kazde vysetreni krve, obvykle do druheho dne... nekde pak chteji opakovat profil znovu kolem 20. dne cyklu, aby videli, jak hormony vypadaji po ovu, ale to uz je jen takove dovysetreni a neni to nutne... Pokud mas pravidelne to spineni uprostred cyklu, tak by tam mohla byt nejaka nerovnovaha, tak na to urcite jdi. Drzim palce.

consti
autor
28. črc 2009

Ahoj Klárko, no hapruje mi to ty poslední dva cykly. Minulý bylo špinění až 23 dc a tento 15dc a pak už nic. Ale raději se na to asi objednám, počkám na mrchu a pak tam volám.
Mně se o dvou čárkách zdálo už víckrát a zatím jsem je ve skutečnosti neviděla. Holt je psychika zblblá, to je jasné. Navíc absolutně žádný příznak, já prostě vím, že mrcha dorazí. Nikdy jsme o tom nebyla víc přesvědčená 😝 😅 .

cabalkova
28. črc 2009

Tak jo, budeme mrchovat spolu... 🙂

nikare
28. črc 2009

Ahojky holky,
hlásím se po 3 dnech dovči. Máme po svatbě sestřenky a bylo to teda príma........pěkně jsme si zatrsali a ten můj Jeníček si pěkně nakoupil 😀 😀 😀 No a já taky.......jela jsem v kofole celý den 😀 😀
Ale od včera mám smutnou náladu. Moje kamarádka z vejšky mi napsala, že je ve 20. týdnu - že mi to nechtěla psát dřív, když máme takové problémy a tak, že teď, když ví, že je všechno v pořádku !!! Tak je mi vám tak hrooozně smutno. No a taky mě už skoro týden bolí břícho.......hodně napravo dole ale momentálně celý podbřišek jako před ms...........no uvidíme příští týden !!! 😔 😔 😔

nikare
28. črc 2009

Já jí to přeci hrooozně moc přeju.................ale co já???? 😢 😢

aranel6
28. črc 2009

Dobré ránko holčinky,

teda já jsem poslední dny úplně KO-hned jak dorazím dom, šla bych nejradši hned do hajánkova.Včera jsem odpadla už před devátou.

Consti: Já se chtěla podívat na fotky Abíka na čundru a oni tam nejsou. 😢.
A jak řekneš že nebudeš testovat, tak to bude jasnačka-žádná mrcha a nakonec ten testík bude. 🙂
Klárko: Moc jsem držela pěsti,aby jsi nám to tu prolomila-no teď teda aby ta mrchule brzy došla a mohli jste se dostat do výherního osudí a věřím že srpen bude uspěšný měsíc. 😵

A jsem taky pro tabuličku-nebo aspoň každotýdenní shrnutí-přeci jen je nás jen 7-to je hezký číslo-to nám přinese štěstíčko. 🙂

aranel6
28. črc 2009

Nikare: Ahojky,

a huš ty smutky pryč-určitě miminko taky dorazí k vám. Já vím,že je to těžké-člověk to všem moc přeje,ale taky by už byl rád mezi nima. A my se dočkáme a hotovo a třeba to u vás už bude tento měsíc.Tak hlavinku vzhuru.🙂
A koukám,že jsme na tom stejně-já teda už třetí den cítím podbřišek-někdy bolest jak před MS a někdy jen píchání-už jsem vážně divná-zase už si něco sugeruju. A do toho ty záda. To zase bude plačtivý den příští týden.

consti
autor
28. črc 2009

Ahojky, tak jsem pěkně naštvaná. "Úžasní" admini tady na koníkovi mi vymazali všechny fotky Abiho!!! Pekně mě už s...u. Pardon, že jsem sporstá, ale fakt mě to štve 🙄 😠 😠 . Jasně, nečekáme mičo, ale to přece neznamená, že tam nemůžu mít fotky mého pejska. To už je fakt buzerace...
😝 😝 😝
aranel pdoel těch příznaků jsi těhule!!! Budeš testovat v pátek? Kolikáty dc jsi?? 😉
nikare já tě chápu, kolem mě jsou těhu všechny kámošky a příbuzné... 😅 😕 .

aranel6
28. črc 2009

Consti, já si to říkala,jestli zase neúřadovali admini-už je to fakt vopruz-vždyť je to taky úplný miminko. 😠

Jo Consti a obě víme na co ty příznaky jsou. Že já jich už měla-skoro všechny co se uvádějí. 😀 😀 😀
Testovat budu podle slibu až 6.8-tedy den MS,takže to je ještě spousty času-stejně počítám s tím že dřív zase dorazí mrchule.

consti
autor
28. črc 2009

Ach jo, fakt mě to naštvalo aranel. Nejen, že se nám nedaří, ale nemůžu si tu dát do alba ani to, co chci. Kdyby to byly fotky úplně mimo téma, tak neřeknu. No nic. Konec depky, za to mi to nestojí.
aranel já vím, ale ta únava a křížové bolesti, to by mohlo být nee? Ale ty jsi teda v půlce cyklu, ne? Nemůže to být spíš příznak ovu? Musíme nějak udělat tu tabulku. Nebo mi napište každá kolikátý dc jste a kdy čekáte mrchu atd. Hodím to do diskuze k dnešnímu datu. 😉

aranel6
28. črc 2009

Tak Consti, já jsem 20DC (a dle mě 6-7DPO) a mrcha 6.8.
Spíš si myslím,že jsem zase někde chytla nějaký bacil nebo prostydla a tělo se prostě bolesti a únavou brání.

nikare
28. črc 2009

Jo jo holky já vím, nesmutnit...........jenže mě to vždycky tak zamrzí. Vím, že ta kamarádka vůbec mimčo neplánovali......... a teď tohle !!! Přeju jim to moc, ale taky mi to prostě přijde hrozně nespravedlivý !!! ach jo, já vím !!!
Jinak mě aranel taky bolejí záda v kříži. a HOnza chce teď furt snažílkovat.........dokonce i dneska ráno mě přemluvil..........no jinak já jsem dneska 19dc a ms čekám 8.8. (beru utroš a medocriptine) !!! No jinak mě takhle ještě bříško nebolelo, občas to i píchne, ale prsa mě třeba vůbec nebolej !!!

aranel6
28. črc 2009

Nikare, teda tak to máš přesně jak já-já taky podbřišek a kříž-hrůza a prsa vůbec.
Ale já už takový bolesti měla-i když kříž a podbřišek najednou ještě ne.

Ale jestli jsi takovou bolest ještě neměla tak by to mohlo být miminko-tak vydrž a příští týden bude jasno a smutek už pošli k šípku-tady jsme na tom všechny podobně, tak se musíme podržet.🙂

A jak dlouho budeš ten utrogestan brát? A na co je ten medocriptine?

nikare
28. črc 2009

aranel: já vím, to bude jenom chvilku..........odpo budu určitě zase v poho......... 😉
Já jsem začala brát ten medocriptin na prolaktin, který jsem měla prý v krvi nějak zvýšený (je to teda pěkný prevít,protože si to musím přes den půlit, jinak bych zvracela) no a od 3-8 dc beru clostil a od 18 - 24 dc utroš. mám to teď na léto, takže ještě jednu dávku na srpen, tak uvidíme. Dr říkal, že ten utroš je budď, že to podrží miminko, nebo to naopak přivolá ms. Předtím jsem jí měla třeba až 39 dc a minule po utroši přišla už 30 dc tak to bylo fajn !!! Mě vám tak nějak bolí celé tělo...........jsem jako rozlámaná a včera bych tu normálně klíďo usnula......jsem fakt děsně unavená !!!

consti
autor
28. črc 2009

Holky já vám nechci dávat naděje, ale vy jste prostě těhule 😀 😵 . I když já ty příznaky taky měla a všechny a nic. Ale aspoň to řešíte s doktory, takže těhu budete určitě brzo 😵 😉 .
Tak já,micha a Klárka pojedeme holt nový cyklus. Tak třeba ten srpen. To bychom měly květňátka, to je hezké 😵 😉 . Na Alenku jsem nezapomněla, ta to zlomí přirozeně 😉 😵 .

aranel6
28. črc 2009

Nikare-no tak to už je fakt jasný-to budou dvě čáruše příští týden jak vyšítý. 🙂

consti
autor
28. črc 2009

nikare já byla ten minulý cyklus taky utahaná, usínala jsem dopoledne i u počítače, prostě jsem byla totálně ko a těhu to nejspíš bylo, jen to nevyšlo 😝 😅. Držím pěsti!! 😉

aranel6
28. črc 2009

Consti naděje je fajn-jen ji už beru hooodně s rezervou-já už tohle taky všechno měla a // čárky pořád nikde. Takže to nechám koňoj a počkám si na příští týden.

consti
autor
28. črc 2009

aranel já vím, moc dobře to znám, ach jooo 😒 . Dnes je fakt nějaký depkařský den 😝 😅 . Holky objednáváte si někde ovu testy a těhu testy? Jsem si říkala, že bych si to někde objednala a nechala poslat poštou... 😎

nikare
28. črc 2009

jo jo, přesně tak...........já sice ještě takhle vyřízená nebyla a to břicho mě taky ještě takhle nebolelo, ale kdo ví. Třeba se jen tělo takhle vyrovnává s tou dávkou hormonů nebo co !!! Taky si to nechci připouštět ..........aby ta radost pak třeba byla o to větší 😉 😉 😉 ale každopádně na to teď vůbec nemyslím !!! 🤐

Holky ale bylo bylo náááádhernýýýýý !!!!!!!! 🤐

consti
autor
28. črc 2009

Jo a ještě sluníčko, ti se snaží intenzivně, tak to přinese své ovoce 😀 😉 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru